Maclay Quad Meet

Tallahassee, FL

Complete Results

Licensed to Miles and Minutes, LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/23/2017 06:13 PM
                         Maclay Quad Meet - 3/23/2017                          
                                 Maclay School                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Williams, Jakell             Jefferson Co           12.91      13.25   3  10   
  2 Wilder, Claire               John Paul II           13.53      13.83   3   8   
  3 shular, carlissa             Jefferson Co           14.16      14.33   3   6   
  4 Williams, Demeshia           Jefferson Co           13.99      14.48   3   5   
  5 Fuller, Grace                Community Ch           14.30      14.61   3   4   
  6 Vargas, Lea                  Jefferson Co                      14.84   1   3   
  7 Walker, Imani                Holy Comfort           14.46      14.85   2   2   
  8 Dessi, Katelyn               Holy Comfort           13.96      15.05   3   1   
  9 Thompson, Pykora             Jefferson Co                      15.55   1 
 10 Sgan, Madeline               Holy Comfort           15.50      15.69   2 
 11 Collier, Erin                Community Ch           15.71      15.98   2 
 12 Mendoza, Ana Maria           John Paul II           16.37      16.40   2 
 13 Carlson, Makayla             Community Ch           16.50      17.14   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Jakell             Jefferson Co           29.52      28.15   2  10   
  2 Thompson, Malika             Jefferson Co           28.85      30.02   2   8   
  3 Walker, Imani                Holy Comfort           29.28      30.57   2   6   
  4 shular, carlissa             Jefferson Co           29.77      30.88   2   5   
  5 Dessi, Katelyn               Holy Comfort           30.88      31.06   2   4   
  6 Vargas, Lea                  Jefferson Co           31.18      31.67   1   3   
  7 Douglas, Ariea               Maclay Schoo                      32.62   1   2   
  8 Soto, Sarah Caulley          Holy Comfort           31.37      32.72   1   1   
  9 Bunbridge, Nyisha            Jefferson Co           32.33      33.14   1 
 10 Williams, Demeshia           Jefferson Co           29.99      33.25   2 
 11 Collier, Erin                Community Ch           33.56      33.49   1 
 12 Garland, Grace               Holy Comfort           32.67      33.55   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Jakell             Jefferson Co         1:05.33    1:04.03   4  10   
  2 James, Lindsay               Maclay Schoo         1:06.64    1:04.39   4   8   
  3 Shapley, Marie               Maclay Schoo         1:06.78    1:08.19   4   6   
  4 Fuller, Grace                Community Ch         1:08.73    1:08.45   3   5   
  5 Dickson, Delaney             Maclay Schoo         1:08.78    1:08.99   3   4   
  6 Alvi, Mariam                 Maclay Schoo         1:06.64    1:09.00   4   3   
  7 Whittington, Jane-Kathry     Maclay Schoo         1:07.70    1:09.07   4   2   
  8 Donahue, Colleen             Maclay Schoo         1:07.59    1:09.82   4   1   
  9 Gilbert, Maggie              Community Ch         1:10.55    1:11.31   3 
 10 Dowdy, Katherine             Maclay Schoo         1:17.66    1:11.38   1 
 11 Paredes, Daniela             Maclay Schoo         1:10.89    1:11.79   3 
 12 Dessi, Lauren                Maclay Schoo         1:12.30    1:11.85   2 
 13 Merritt, Katy                Holy Comfort         1:10.75    1:12.26   3 
 14 Fuller, Faith                Community Ch         1:13.92    1:14.20   2 
 15 Rust, Mary                   Maclay Schoo                    1:14.58   2 
 16 Vargas, Lea                  Jefferson Co         1:12.27    1:15.79   2 
 17 Calabro, Avery               Holy Comfort         1:11.87    1:15.93   2 
 18 Thompson, Malika             Jefferson Co         1:08.81    1:18.71   3 
 19 Brookins, Olivia             Jefferson Co                    1:19.79   1 
 20 Williams, Demeshia           Jefferson Co         1:15.73    1:20.56   2 
 21 Fernandez, Diana             Holy Comfort         1:17.13    1:23.19   1 
 22 Richardson, Zakaria          Maclay Schoo         1:17.66    1:27.55   1 
 23 Carlson, Makayla             Community Ch         1:29.39    1:30.29   1 
 24 shular, carlissa             Jefferson Co                    1:33.64   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lee, Victoria                Maclay Schoo         2:42.40    2:43.55   10   
  2 Paredes, Sofia               Maclay Schoo         2:42.40    2:46.35    8   
  3 Rumana, Rachel               Maclay Schoo         2:31.39    2:47.51    6   
  4 Resavage, Camille            Holy Comfort                    2:49.22    5   
  5 Laywell, Natalie             John Paul II         2:51.68    2:52.88    4   
  6 Reichelderfer, Grace         Holy Comfort         3:04.63    3:01.66    3   
  7 Laywell, Savannah            John Paul II         3:01.32    3:02.01    2   
  8 McCall, Arionne              Community Ch         3:04.62    3:08.37    1   
  9 Shine, Sarah                 John Paul II         3:02.86    3:11.81  
 10 Smith, Erica                 Holy Comfort         3:09.22    3:13.87  
 11 Rackley, Rae                 Holy Comfort         3:25.28    3:25.88  
 12 Powell, Gabrielle            Maclay Schoo                    3:28.11  
 13 Simons, Lilly                Maclay Schoo                    3:34.51  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Travis, Emma                 John Paul II         6:16.55    6:21.76   10   
  2 Crews, Madison               Community Ch         6:31.35    6:46.21    8   
  3 Delp, Hannah                 Holy Comfort         6:48.73    7:02.50    6   
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Travis, Julia Rose           John Paul II        13:14.02   13:56.27   10   
  2 Desotell, Karis              Community Ch        13:55.00   14:12.62    8   
  3 Umana, Sophia                Holy Comfort        14:31.39   15:31.75    6   
 
Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Heuchan, Julianna            Maclay Schoo           16.37      17.85   2  10   
  2 Sundberg, Logan              Holy Comfort           17.05      17.87   2   8   
  3 Smith, Kate                  Holy Comfort           19.04      18.55   2   6   
  4 Dennig, Grace                Holy Comfort           19.56      19.38   2   5   
  5 Crapps, Mercy                Holy Comfort           19.52      19.54   2   4   
  6 Lillie, Madeline             Maclay Schoo                      20.94   1   3   
  7 Vargas, Lea                  Jefferson Co                      21.21   1   2   
  8 Steen, Jamyia                Jefferson Co           21.46      22.48   2   1   
  9 Campbell, Pippa              Maclay Schoo                      23.03   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cummings, Savannah           Holy Comfort                      34.94   2  10   
  2 Dennig, Grace                Holy Comfort                      36.75   2   8   
  3 Heuchan, Julianna            Maclay Schoo           50.68      54.05   1   6   
  4 Mazziotta, Kenzie            Maclay Schoo           50.14      55.21   1   5   
  5 Martell, Grace               Maclay Schoo           55.01      56.64   1   4   
  6 Brookins, Olivia             Jefferson Co           58.52      59.35   1   3   
  7 Campbell, Pippa              Maclay Schoo         1:00.28    1:01.68   1   2   
  8 Lillie, Madeline             Maclay Schoo           57.40    1:01.84   1   1   
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maclay School  'A'                                             55.18   10   
  2 Jefferson County Middle / High  'A'                 53.17      55.32    8   
     1) Jones, Lakayla                  2) Thompson, Malika               
     3) shular, carlissa                4) Williams, Demeshia             
  3 Holy Comforter Episcopal Schoo  'A'                 57.34      55.93    6   
     1) Dessi, Katelyn                  2) Sundberg, Logan                
     3) Smith, Kate                     4) Cummings, Savannah             
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maclay School  'A'                                4:40.00    4:35.35   10   
  2 Jefferson County Middle / High  'A'               4:35.81    4:45.76    8   
     1) Brookins, Olivia                2) Steen, Jamyia                  
     3) Williams, Demeshia              4) shular, carlissa               
  3 Holy Comforter Episcopal Schoo  'A'               4:57.04    4:51.21    6   
     1) Smith, Kate                     2) Mcgibany, Anna                 
     3) Calabro, Avery                  4) Merritt, Katy                  
  4 Community Christian School (Ta  'A'               4:53.42    4:53.83    5   
     1) Gilbert, Maggie                 2) Crews, Madison                 
     3) Fuller, Faith                   4) Fuller, Grace                  
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Community Christian School (Ta  'A'              12:39.76   11:54.87   10   
     1) Gilbert, Maggie                 2) Crews, Madison                 
     3) Fuller, Faith                   4) Desotell, Karis                
  2 Jefferson County Middle / High  'A'              12:37.26   13:06.54    8   
     1) shular, carlissa                2) Steen, Jamyia                  
     3) Bunbridge, Nyisha               4) Holmes, Tyshena                
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dennig, Grace                Holy Comfort         4-02.00    4-02.00   10   
  2 Dessi, Katelyn               Holy Comfort         4-00.00    4-00.00    8   
  3 Calabro, Avery               Holy Comfort         3-10.00    3-10.00    6   
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Soto, Sarah Caulley          Holy Comfort         6-06.00    6-06.00   10   
  2 Porcher, Ella                Maclay Schoo                   J6-06.00    8   
  3 Manos, Natasha               John Paul II                    6-00.00    6   
  4 Rachin, Ilana                Maclay Schoo                    5-06.00    5   
  5 Laywell, Savannah            John Paul II         4-11.75    5-00.00    4   
 -- Laywell, Natalie             John Paul II         4-11.75         NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Jakell             Jefferson Co                   16-06.00   10   
  2 Shiver, Camilla              Maclay Schoo        16-03.00   15-10.00    8   
  3 Dowdy, Katherine             Maclay Schoo                   14-05.00    6   
  4 Merritt, Katy                Holy Comfort        13-04.00   13-05.00    5   
  5 Rachin, Ilana                Maclay Schoo        11-00.00   13-03.00    4   
  6 Roberston, Lula              Maclay Schoo        11-05.75   13-00.00    3   
  7 Crews, Madison               Community Ch        12-07.25   12-09.00    2   
  8 Desotell, Karis              Community Ch        10-10.75   12-05.00    1   
  9 Krizner, Kate                Holy Comfort        12-00.25   12-00.00  
 10 McCall, Arionne              Community Ch        12-11.25   11-05.00  
 11 Umana, Sophia                Holy Comfort         9-05.00   10-05.00  
 -- Collier, Erin                Community Ch         9-01.50         ND  
 -- Carlson, Makayla             Community Ch         9-04.00         ND  
 -- Fernandez, Diana             Holy Comfort         7-11.00         ND  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shiver, Camilla              Maclay Schoo        32-06.25   31-07.50   10   
  2 Dowdy, Katherine             Maclay Schoo                   30-03.50    8   
  3 Merritt, Katy                Holy Comfort        26-01.00   29-05.50    6   
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Lakayla               Jefferson Co        31-06.50   30-02.00   10   
  2 Cotton, Tayley               Maclay Schoo        27-00.50   25-11.00    8   
  3 Tritschler, Angeline         Maclay Schoo        25-00.00   22-01.00    6   
  4 Johnson, Haley               Maclay Schoo        18-07.75   20-04.00    5   
 -- Vargas, Marta                Jefferson Co        25-10.00         ND  
 -- Cummings, Savannah           Holy Comfort        20-02.25         ND  
 -- Parrish, Kaleah              Jefferson Co        21-05.25         ND  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cotton, Tayley               Maclay Schoo        76-04.50      70-07   10   
  2 Johnson, Haley               Maclay Schoo        63-02.25      67-06    8   
  3 Jones, Lakayla               Jefferson Co        88-07.25      66-03    6   
  4 Tritschler, Angeline         Maclay Schoo        48-04.25      49-05    5   
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kelley, Donovan              John Paul II           11.54      12.00   2  10   
  2 Murray, Ricky                Jefferson Co                      12.10   1   8   
  3 Hughes, Jaquez               Jefferson Co           11.83      12.15   2   6   
  4 Davis, Khari                 Holy Comfort           11.81      12.19   2   5   
  5 Hawkins, Kristopher          Jefferson Co                      12.62   1   4   
  6 Peters, Muya                 Jefferson Co                      12.92   1   3   
  7 Mitchell, Nehemiah           John Paul II           12.21      13.01   2   2   
  8 Augustine, Andrew            John Paul II           12.72      13.41   2   1   
  9 Hayden, Gabriel              Community Ch           13.30      14.02   2 
 10 Ciarlariello, Nick           Community Ch           14.18      14.62   1 
 11 Bernstein, Andres            Community Ch           14.99      15.20   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kelley, Donovan              John Paul II           24.34      24.12   2  10   
  2 Hughes, Jaquez               Jefferson Co           24.54      24.21   2   8   
  3 Murray, Ricky                Jefferson Co                      24.57   3   6   
  4 Jefferson, Ricky             Jefferson Co           27.05      26.40   2   5   
  5 Hawkins, Kristopher          Jefferson Co                      26.93   3   4   
  6 Peters, Muya                 Jefferson Co                      28.14   1   3   
  7 Bernstein, Andres            Community Ch           33.20      32.23   1   2   
  8 Pettway, Juvon               Jefferson Co                      34.59   1   1   
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sniffen, John                Maclay Schoo           54.48      55.01   4  10   
  2 Crowson, Damian              Maclay Schoo           59.26      58.34   3   8   
  3 Heuchan, Brecht              Maclay Schoo           58.42      59.13   3   6   
  4 Rolle, Garrett               Maclay Schoo           58.30    1:00.27   3   5   
  5 Rolle, Gavin                 Maclay Schoo           57.18    1:01.86   4   4   
  6 Hundley, Carson              Maclay Schoo         1:04.02    1:01.98   2   3   
  7 Glaze, Michael               Maclay Schoo         1:04.10    1:02.34   2   2   
  8 Widner, Ian                  Maclay Schoo                    1:02.56   3   1   
  9 Torres, Jose                 John Paul II         1:02.31    1:04.06   3 
 10 King, Kalani                 Jefferson Co         1:09.50    1:06.46   1 
 11 Hawkins, Kristopher          Jefferson Co         1:08.22    1:06.97   2 
 12 Ciarlariello, Nick           Community Ch         1:08.37    1:07.34   1 
 13 Wilson, Jd                   Maclay Schoo         1:04.20    1:07.80   2 
 14 Jefferson, Ricky             Jefferson Co                    1:08.55   1 
 15 Ford, Amontez                Jefferson Co                    1:11.60   1 
 16 Bayliss, Slater              Holy Comfort         1:11.10    1:19.13   1 
 17 Templeton, William           Holy Comfort         1:19.30    1:20.59   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hundley, Gannon              Maclay Schoo         2:14.35    2:08.56   10   
  2 McDuffie, Jay                Maclay Schoo         2:23.60    2:20.45    8   
  3 Baggett, Jimmy               Maclay Schoo         2:48.53    2:23.54    5.50
  3 Hundley, Damian              Maclay Schoo         2:18.13    2:23.54    5.50
  5 Moran, Kyle                  John Paul II         2:26.93    2:24.44    4   
  6 Bellamy, Elijah              Jefferson Co                    2:28.18    3   
  7 Boyd, Grayson                Jefferson Co         2:55.64    2:34.79    2   
  8 Thompson, Maliki             Jefferson Co                    2:42.80    1   
  9 Cherashore, Erik             Maclay Schoo         2:44.97    2:53.01  
 10 Croston, Shane               Maclay Schoo         2:48.85    2:54.01  
 11 McAnally, Sam                Community Ch         2:53.00    2:54.17  
 12 Brookins, Courson            Jefferson Co         3:25.67    3:01.79  
 13 Durden, Jonathan             Community Ch         2:55.50    3:03.74  
 14 Milford, James David         Maclay Schoo                    3:07.84  
 15 Hollimon, Will               Holy Comfort         4:07.54    3:57.89  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kemeny, Seth                 John Paul II         5:09.13    5:09.42   10   
  2 Wynn, Andrew                 Community Ch         5:12.91    5:16.75    8   
  3 Durden, David                Maclay Schoo         5:21.33    5:26.89    6   
  4 Deison, Thomas               Maclay Schoo         5:32.44    5:28.99    5   
  5 Koon, Patrick                Unattached                      5:30.88    4   
  6 Steen, Matthew               Jefferson Co                    5:46.09    3   
  7 Johnson, Thomas              Maclay Schoo         5:40.01    5:48.64    2   
  8 Steen, Ja'Michael            Jefferson Co         6:43.59    6:14.01    1   
  9 Knox, Clayton                Maclay Schoo                    6:17.95  
 10 Durden, Jonathan             Community Ch         6:15.49    6:22.86  
 11 Mears, Eli                   Maclay Schoo         6:40.48    6:31.05  
 12 Matthews, Jack               Maclay Schoo                    6:31.87  
 13 Brookins, Courson            Jefferson Co         6:42.40    6:36.10  
 14 Rosenberg, Efrem             Maclay Schoo         6:28.74    6:46.59  
 15 Boyd, Grayson                Jefferson Co         6:33.55    7:12.51  
 16 Mannning, Cole               Community Ch                    7:13.42  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wynn, Andrew                 Community Ch        11:10.52   11:42.09   10   
  2 Kelly, Leo                   Holy Comfort        11:44.01   11:49.81    8   
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vargas, Elias                Jefferson Co           18.88      20.14   10   
  2 Steen, Ja'Michael            Jefferson Co           22.15      21.43    8   
  3 Thompson, Maliki             Jefferson Co           19.54      21.56    6   
  4 Steen, Matthew               Jefferson Co                      21.64    5   
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mannning, Cole               Community Ch                      40.82   10   
  2 Thompson, Maliki             Jefferson Co           45.62      47.72    8   
  3 Vargas, Elias                Jefferson Co           46.13      47.79    6   
  4 Steen, Matthew               Jefferson Co           52.11      50.73    5   
  5 Steen, Ja'Michael            Jefferson Co           51.72      51.55    4   
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Jefferson County Middle / High  'A'                 46.07        DNF  
     1) Murray, Ricky                   2) Hughes, Jaquez                 
     3) Peters, Muya                    4) Vargas, Elias                  
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maclay School  'A'                                4:22.91    3:48.86   10   
  2 Jefferson County Middle / High  'A'               3:50.10    3:51.68    8   
     1) Nealy, Detrevian                2) Hughes, Jaquez                 
     3) Thompson, Maliki                4) Peters, Muya                   
  3 Maclay School  'B'                                           4:00.75    6   
  4 John Paul II Catholic HS  'A'                                4:05.39    5   
     1) Augustine, Andrew               2) Kelley, Donovan                
     3) Mitchell, Nehemiah              4) Torres, Jose                   
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jefferson County Middle / High  'A'               9:30.77   10:55.15   10   
     1) Pettway, Juvon                  2) Vargas, Elias                  
     3) Steen, Ja'Michael               4) Bellamy, Elijah                
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nealy, Detrevian             Jefferson Co                    5-08.00   10   
  2 Bellamy, Elijah              Jefferson Co                    5-02.00    8   
  3 Baggett, Jimmy               Maclay Schoo         4-06.00    5-00.00    6   
  4 Croston, Shane               Maclay Schoo                    4-08.00    5   
  5 Templeton, William           Holy Comfort         4-00.00    4-02.00    4   
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milford, Kennan              Maclay Schoo        10-11.75    9-06.00   10   
  2 Hundley, Damian              Maclay Schoo         9-06.25    8-06.00    8   
  3 Milford, James David         Maclay Schoo                    5-06.00    6   
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hughes, Jaquez               Jefferson Co        16-07.00   18-06.50   10   
  2 Nealy, Detrevian             Jefferson Co        17-06.75   18-02.00    8   
  3 Rolle, Gavin                 Maclay Schoo        16-10.75   18-00.00    6   
  4 Jefferson, Ricky             Jefferson Co                   17-00.00    5   
  5 Peters, Muya                 Jefferson Co        17-09.50   16-09.00    4   
  6 Leoni, Jacob                 Maclay Schoo        16-00.25   16-05.00    3    better 2nd jump
  7 Hawkins, Kristopher          Jefferson Co                  J16-05.00    2   
  8 Baggett, Jimmy               Maclay Schoo        15-01.25   16-00.00    1   
  9 Ciarlariello, Nick           Community Ch        13-08.25   15-00.00  
 10 McAnally, Sam                Community Ch        12-08.50   13-06.00  
 11 Durden, Jonathan             Community Ch        12-01.00   13-03.00  
 12 Hayden, Gabriel              Community Ch        14-01.00   11-07.00  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nealy, Detrevian             Jefferson Co        39-06.00   39-07.00   10   
  2 Bellamy, Elijah              Jefferson Co                   35-06.00    8   
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Beverly, Robert              Jefferson Co        47-01.00   48-06.00   10   
  2 Vinson, Mark                 Jefferson Co        37-07.25   37-00.00    8   
  3 Steen, Christian             Jefferson Co                   33-05.00    6   
  4 Bouie, Shardre               Jefferson Co                   31-10.00    5   
  5 Birken, Jakob                Maclay Schoo        30-06.50   28-03.00    4   
  6 McDaniel, Hayden             Maclay Schoo                   27-11.00    3   
 -- Ford, Amuntrez               Jefferson Co        30-00.75         ND  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Beverly, Robert              Jefferson Co          39.12m     37.68m   10   
  2 Birken, Jakob                Maclay Schoo          28.91m     31.12m    8   
  3 Bouie, Shardre               Jefferson Co                     30.94m    6   
  4 Vinson, Mark                 Jefferson Co          29.38m     30.10m    5   
  5 Campbell, Ian                Maclay Schoo                     24.58m    4   
  6 Steen, Christian             Jefferson Co                     24.46m    3   
  7 McDaniel, Hayden             Maclay Schoo          18.77m     23.04m    2   
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Maclay School              195        2) Holy Comforter Episcopal  132   
    3) Jefferson County Middle /  116        4) Community Christian Schoo  44   
    4) John Paul II Catholic HS    44                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Jefferson County Middle /  246        2) Maclay School             163   
    3) John Paul II Catholic HS    42        4) Community Christian Schoo  30   
    5) Holy Comforter Episcopal S  17