Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports             Todd Borden, T3 Timing

             St. John Neumann Mini-Meet - 2/14/2017              
                St. John Neumann H.S, Naples, FL                 

                  HS Boys 1,600 Meter Run                  
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 David Sievert         12 Southwest Florida Ch  4:57.70 
  2 Andrew Mitchell        9 St. John Neumann      5:00.32 
  3 Peter Charles         11 Seacrest Country Day  5:00.62 
  4 Griffin East          11 Canterbury School (F  5:00.94 
  5 Dennis Hull           11 Mason Classical Acad  5:05.08 

                  HS Boys 3,200 Meter Run                  
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Austin Lovell         12 Oasis HS             11:03.89 
  2 Dennis Hull           11 Mason Classical Acad 11:06.36 
  3 David Vera            12 Evangelical Christia 11:17.93 
  4 Preston Dunn          10 Oasis HS             11:19.75 
  5 David Thompson        11 Bishop Verot HS      11:31.01 

                   HS Boys 800 Meter Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Austin Lovell         12 Oasis HS              2:09.38 
  2 Peter Charles         11 Seacrest Country Day  2:13.56 
  3 Sean Marsh            12 St. John Neumann      2:15.12 
  4 Sebastian Wright      12 St. John Neumann      2:16.32 
  5 Weston Wilson         10 Oasis HS              2:19.98 
  6 Javier Del Rosario                             2:21.32 
  7 Jianghao Liao         12 St. John Neumann      2:25.03 

                    HS Boys 110 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Julian Gonzalez        9 Seacrest Country Day    17.44    NWI
  2 Stephen Bergquist     11 Southwest Florida Ch    18.83    NWI
  3 Jack Tabar            12 St. John Neumann        19.15    NWI
  4 Addox Bunker           9 Mason Classical Acad    20.43    NWI

                 HS Boys 300 Meter Hurdles                 
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Stephen Bergquist     11 Southwest Florida Ch    47.42 
  2 Vito DiMercurio       11 St. John Neumann        48.30 
  3 Daniel Sevilla        10 Oasis HS                48.32 
  4 Xander Scott          11 Oasis HS                48.50 
  5 Jeremy Seitz           9 Southwest Florida Ch    51.97 
  6 Alexander Myrin       10 St. John Neumann        52.30 
  7 Michael Mueller        9 Southwest Florida Ch    55.53 
  8 Marshall Daffner      10 Marco Island Academy    59.13 
  9 Glenn Tinoco           9 Oasis HS              1:01.32 

                     HS Boys High Jump                     
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Berrick Jean Louis       Canterbury School (F  6-04.00 
  2 Alquonne Brown        11 Clewiston HS          5-06.00 
  2 Joey Wisser           12 Seacrest Country Day  5-06.00 
  4 Vito DiMercurio       11 St. John Neumann      5-04.00 
  5 Trey Oakley           12 Bishop Verot HS       5-00.00 
  5 Ross Zepeda           11 St. John Neumann      5-00.00 
 NH Sean Clay             11 Oasis HS                   NH 
 NH Ryan O'Connor          9 St. John Neumann           NH 
 NH Dominic DiMercurio     9 St. John Neumann           NH 

                        HS Boys Long Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Berrick Jean Louis    11 Canterbury School (F 21-05.00    NWI
  2 Jadan Thompson        12 Clewiston HS         20-10.50    NWI
  3 Bryce Fauble          12 Bishop Verot HS      19-03.00    NWI
  4 KeeShaurn McCaulley   12 Bishop Verot HS      19-02.00    NWI
  5 Julian Gonzalez        9 Seacrest Country Day 19-00.00    NWI
  5 Joslyn Mira           10 Bishop Verot HS      19-00.00    NWI
  7 Moseley Boileau       11 St. John Neumann     18-09.00    NWI
  8 Travon Petit          11 St. John Neumann     17-09.00    NWI
  9 Xander Scott          11 Oasis HS             17-08.00    NWI
 10 Jaime Amoroso          9 St. John Neumann     17-05.00    NWI
 11 Ashton Powers         10 Moore Haven HS       17-03.00    NWI
 12 Gavin Golba            9 Bishop Verot HS      16-08.00    NWI
 13 Marshall Daffner      10 Marco Island Academy 16-03.50    NWI
 14 Noah LaLonde          10 St. John Neumann     16-03.00    NWI
 15 Jackson Ames          10 Bishop Verot HS      16-00.00    NWI
 16 Jose Castro           11 St. John Neumann     15-09.50    NWI
 17 Alan Vandersluis       7 Seacrest Country Day 15-07.50    NWI
 18 Reef Weber             9 Marco Island Academy 15-05.50    NWI
 19 Justin Connell         8 Moore Haven HS       15-05.00    NWI
 20 Ramon Marlowe         11 Moore Haven HS       15-03.50    NWI
 21 Dennis Cielenski       9 St. John Neumann     15-03.00    NWI
 22 Mulan Missick            Bishop Verot HS      14-00.00    NWI

                       HS Boys Triple Jump                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Julian Gonzalez        9 Seacrest Country Day 36-09.00    NWI
  2 Trey Oakley           12 Bishop Verot HS      36-05.00    NWI
  3 John Paul Raiger       9 St. John Neumann     35-00.50    NWI
  4 Oliver Wasem          10 St. John Neumann     34-06.00    NWI
  5 Noah LaLonde          10 St. John Neumann     33-06.00    NWI
  6 Emerson Lonasee       11 St. John Neumann     28-00.00    NWI
 ND Travon Petit          11 St. John Neumann           ND    NWI

              HS Boys 4x100 Meter Relay               
======================================================
    Team                                          Time
------------------------------------------------------
  1 Clewiston HS                                44.32 
  2 Moore Haven HS                              45.80 
  3 Bishop Verot HS                             46.22 
  4 Evangelical Christian School                46.97 
  5 St. John Neumann                            47.13 
  6 Oasis HS                                    47.27 
  7 Moore Haven HS                              49.24 
  8 St. John Neumann                            49.98 
  9 St. John Neumann                            51.11 
 10 Southwest Florida Christian Acad            51.68 
 11 Seacrest Country Day School                 52.80 
 DQ Marco Island Academy Charter HS             54.66 
 DQ Mason Classical Academy                     56.33 
 12 Canterbury School (Fort Myers)              57.14 
 13 Canterbury School (Fort Myers)              59.39 
 14 Oasis HS                                    59.71 

              HS Boys 4x200 Meter Relay               
======================================================
    Team                                          Time
------------------------------------------------------
  1 Moore Haven HS                            1:38.25 
  2 Oasis HS                                  1:39.36 
  3 Bishop Verot HS                           1:40.34 
  4 Clewiston HS                              1:40.36 
  5 St. John Neumann                          1:41.62 
  6 Evangelical Christian School              1:42.26 
  7 Clewiston HS                              1:43.23 
  8 St. John Neumann                          1:45.05 
  9 Southwest Florida Christian Acad          1:45.44 
 10 Bishop Verot HS                           1:46.55 
 10 Evangelical Christian School              1:46.55 
 12 Moore Haven HS                            1:48.08 
 13 Oasis HS                                  1:49.79 
 14 St. John Neumann                          1:52.90 
 15 Canterbury School (Fort Myers)            1:56.39 
 16 Mason Classical Academy                   1:56.54 
 17 Southwest Florida Christian Acad          1:58.02 
 18 Canterbury School (Fort Myers)            2:00.35 

                     HS Boys 100 Meter Dash                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Wellestey Madurie     11 Clewiston HS            10.87    NWI
  2 Eric Hunter           11 Moore Haven HS          11.25    NWI
  3 Jadan Thompson        12 Clewiston HS            11.33    NWI
  4 Bryce Fauble          12 Bishop Verot HS         11.39    NWI
  5 Giuseppe Leal         12 St. John Neumann        11.53    NWI
  5 Correy Massey         11 Evangelical Christia    11.53    NWI
  7 Berrick Jean Louis       Canterbury School (F    11.71    NWI
  8 KeeShaurn McCaulley   12 Bishop Verot HS         11.73    NWI
  9 John Cox               8 Evangelical Christia    11.92    NWI
 10 Alexander Myrin       10 St. John Neumann        12.17    NWI
 11 Reed Newsome          11 Seacrest Country Day    12.24    NWI
 12 Reinhardt George      11 Oasis HS                12.40    NWI
 13 Judson Turley         11 Evangelical Christia    12.60    NWI
 14 Reef Weber             9 Marco Island Academy    12.69    NWI
 15 David Carlson         10 Mason Classical Acad    12.84    NWI
 16 Jonathan Alius        10 Mason Classical Acad    14.43    NWI

                  HS Boys 400 Meter Dash                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Brendan Faulkner       9 Oasis HS                53.73 
  2 Alquonne Brown        11 Clewiston HS            55.50 
  3 Dj Adams              12 Clewiston HS            56.28 
  4 Ryan Walrod            9 Southwest Florida Ch    56.88 
  5 Ross Zepeda           11 St. John Neumann        57.22 
  6 Javon Jones            9 Clewiston HS            57.44 
  7 Tyson Davis           11 Moore Haven HS          57.58 
  8 David Thompson        11 Bishop Verot HS         57.89 
  9 Dakota Woodard        12 Evangelical Christia    58.11 
 10 Cj Mills              11 Oasis HS                58.95 
 11 Joey Wisser           12 Seacrest Country Day    59.60 
 12 Ramon Marlowe         11 Moore Haven HS        1:00.30 
 13 Addox Bunker           9 Mason Classical Acad  1:00.90 
 14 Thomas Beutler        10 Evangelical Christia  1:01.71 
 15 Bryce Peters           9 Bishop Verot HS       1:02.17 
 16 Patrick Seaton         9 Mason Classical Acad  1:07.16 
 17 Juan Patino           10 Marco Island Academy  1:08.23 

                      HS Boys Discus                       
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Deontay Seale         12 Clewiston HS           116-09 
  2 Armone Thomas         10 Clewiston HS           114-00 
  3 Deon Tull             12 Clewiston HS           110-05 
  4 Christopher Kimble    11 St. John Neumann       100-05 
  5 Brooks Bass           11 Moore Haven HS          92-05 
  6 Daniel Ogden          10 Bishop Verot HS         91-05 
  7 Jalen Ellis           10 Canterbury School (F    90-10 
  8 Kevin da Silva           St. John Neumann        89-05 
  9 Wilford Mcleod        12 Clewiston HS            88-09 
 10 Jorge Visbal          10 Canterbury School (F    86-06 
 11 Alex Boesch           12 Oasis HS                83-06 
 12 Carsen Volz            9 Bishop Verot HS         81-09 
 13 Easton Moss           11 Moore Haven HS          81-03 
 14 Conner Thomas         10 Moore Haven HS          80-09 
 15 Gardy Paul            11 St. John Neumann        78-05 
 16 Junior Neri            7 Moore Haven HS          71-01 
 17 Spencer Berry          9 Canterbury School (F    70-09 
 18 Chandler Pitts         8 Evangelical Christia    70-02 
 19 Cody Pittman          10 Evangelical Christia    69-04 
 20 Josiah Piper           9 Evangelical Christia    68-10 
 21 Dalen himschoot        9 Bishop Verot HS         67-00 
 22 Jacob Meier           12 Bishop Verot HS         58-11 
 23 Justin Connell         8 Moore Haven HS          44-05 

                     HS Boys Shot Put                      
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Deon Tull             12 Clewiston HS         40-04.00 
  2 Kyle Ginther          12 Marco Island Academy 38-03.50 
  3 Christopher Kimble    11 St. John Neumann     36-02.00 
  4 Gardy Paul            11 St. John Neumann     35-04.00 
  5 Brenden Howard        11 Marco Island Academy 34-08.00 
  6 Wilford Mcleod        12 Clewiston HS         34-01.50 
  7 Alex Boesch           12 Oasis HS             34-00.00 
  8 Armone Thomas         10 Clewiston HS         33-09.50 
  9 Conner Thomas         10 Moore Haven HS       33-04.00 
 10 Jorge Visbal          10 Canterbury School (F 32-09.50 
 11 Kevin da Silva           St. John Neumann     31-10.00 
 12 Brooks Bass           11 Moore Haven HS       31-09.50 
 13 Zach Seale            12 Clewiston HS         31-07.00 
 14 Daniel Ogden          10 Bishop Verot HS      31-05.00 
 15 Spencer Berry          9 Canterbury School (F 30-03.50 
 16 Dalen himschoot        9 Bishop Verot HS      29-03.50 
 17 Carsen Volz            9 Bishop Verot HS      29-01.00 
 18 Easton Moss           11 Moore Haven HS       28-01.00 
 19 Justin Cocker            Seacrest Country Day 28-00.00 
 20 Vincent Piranio       11 Marco Island Academy 26-06.00 
 21 Justin Connell         8 Moore Haven HS       25-07.00 
 22 Jacob Meier           12 Bishop Verot HS      25-05.50 
 23 Junior Neri            7 Moore Haven HS       25-05.00 
 24 Cody Pittman          10 Evangelical Christia 24-08.50 
 25 Jackson O'Shea        10 Marco Island Academy 23-09.50 
 26 Chandler Pitts         8 Evangelical Christia 22-11.50 
 27 Alvin Lalannel           Bishop Verot HS      21-01.50 
 28 Alan Vandersluis       7 Seacrest Country Day 21-01.00 
 29 Grant Wojcik           9 St. John Neumann     20-05.00 
 30 Fitzgerald Oliver      9 St. John Neumann     18-02.00 

                 HS Girls 1,600 Meter Run                  
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Jessica Edwards        8 Canterbury School (F  5:43.15 
  2 Olivia Watt           11 Marco Island Academy  5:47.13 
  3 Margaret Sullivan      9 St. John Neumann      6:16.49 
  4 Anna Chamberlin       10 Marco Island Academy  6:21.48 
  5 Peighton Grucci        9 St. John Neumann      6:29.32 

                 HS Girls 3,200 Meter Run                  
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Olivia Watt           11 Marco Island Academy 12:38.21 
  2 Elle Eisele            6 Canterbury School (F 12:42.71 
  3 Sammy Stensrud         9 Canterbury School (F 13:05.58 
  4 Skylar Greenstein-Nag  7 Mason Classical Acad 14:37.41 
  5 Anna Chamberlin       10 Marco Island Academy 15:04.04 

                  HS Girls 800 Meter Run                   
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Sierra Oliveira        9 Evangelical Christia  2:29.90 
  2 Olivia Watt           11 Marco Island Academy  2:34.28 
  3 Kayla Graczyk          7 Canterbury School (F  2:35.71 
  4 Elizabeth Wetmore     10 Evangelical Christia  2:38.79 
  5 Margaret Sullivan      9 St. John Neumann      2:42.61 
  6 Anna Chamberlin       10 Marco Island Academy  2:44.58 
  7 Tracey Smith           9 Bishop Verot HS       2:47.47 
  8 Katelyn Bryant        10 Clewiston HS          2:49.23 

                   HS Girls 100 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Maddie Pope           12 Oasis HS                17.92    NWI
  2 Susan Linn             9 Marco Island Academy    18.09    NWI
  3 Alysa Partipilo       11 Evangelical Christia    18.61    NWI
  4 Rebekah Bergquist     10 Southwest Florida Ch    18.87    NWI
  5 Olivia Scarpelli      12 Marco Island Academy    19.04    NWI
  6 Analise Lewis          9 Bishop Verot HS         19.91    NWI
  7 Reily Anderson        11 Southwest Florida Ch    21.10    NWI
  8 Cassidy Stanley       11 St. John Neumann        21.62    NWI
  9 Anna Olson             9 St. John Neumann        22.05    NWI

                HS Girls 300 Meter Hurdles                 
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Maddie Pope           12 Oasis HS                55.05 
  2 Olivia Scarpelli      12 Marco Island Academy    55.54 
  3 Rebekah Bergquist     10 Southwest Florida Ch    56.39 
  4 Reily Anderson        11 Southwest Florida Ch    58.67 
  5 Sedona Scott           9 Oasis HS              1:01.07 
  6 Nia Smith             11 Oasis HS              1:01.70 
  7 Shea Cunningham        9 Oasis HS              1:01.92 
  8 Anna Olson             9 St. John Neumann      1:03.21 
  9 Cassidy Stanley       11 St. John Neumann      1:04.50 
 10 Kayla Kladis          11 Marco Island Academy  1:07.73 

                    HS Girls High Jump                     
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Bentley Brown         11 Southwest Florida Ch  4-10.00 
  1 Kaiya Sarmenta        12 St. John Neumann      4-10.00 
  3 Reily Anderson        11 Southwest Florida Ch  4-08.00 
  3 Addison Nugent        11 Bishop Verot HS       4-08.00 
  5 Hallie O'Brien        12 St. John Neumann      4-04.00 
  6 Kayla Egger           12 Southwest Florida Ch  4-02.00 
  7 Rebecca Weir           7 Seacrest Country Day  4-00.00 
 NH Kenna Mikusek         12 Oasis HS                   NH 

                       HS Girls Long Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Britany Leroy         12 St. John Neumann     16-03.50    NWI
  2 Torreeka Moore        12 Moore Haven HS       15-02.50    NWI
  3 Bianca Jean-Felix      9 St. John Neumann     14-07.25    NWI
  4 Rajner Sequoyah       10 Bishop Verot HS      14-04.00    NWI
  5 Grace Kane            10 St. John Neumann     14-03.75    NWI
  6 Brooke Rice            9 St. John Neumann     14-01.50    NWI
  7 Bentley Brown         11 Southwest Florida Ch 13-07.75    NWI
  8 Breanna Mueller       12 Southwest Florida Ch 13-06.50    NWI
  9 Olivia Scarpelli      12 Marco Island Academy 13-05.50    NWI
 10 Ellie Ball             9 Marco Island Academy 12-01.50    NWI
 11 Gaby Navas             7 Canterbury School (F 11-11.75    NWI
 12 Isabella Ramirez       8 Mason Classical Acad 11-09.00    NWI
 13 Kendall Luthringer       Bishop Verot HS      11-08.50    NWI
 14 Ivette Williams        9 Oasis HS             11-08.25    NWI
 15 Ashley DeArmas         9 St. John Neumann     11-08.00    NWI
 16 Destiny Anderson      10 Moore Haven HS       10-08.00    NWI
 17 Bailey Price          11 Oasis HS             10-07.50    NWI
 18 Peyton Clark          11 Bishop Verot HS       9-09.50    NWI
 19 Ariefaith Dunkley      6 Moore Haven HS        9-02.50    NWI

                      HS Girls Triple Jump                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Britany Leroy         12 St. John Neumann     34-01.75    NWI
  2 Rajner Sequoyah       10 Bishop Verot HS      32-09.50    NWI
  3 Analise Lewis          9 Bishop Verot HS      31-11.00    NWI
  4 Bentley Brown         11 Southwest Florida Ch 30-10.50    NWI
  5 Brianna Muller           Southwest Florida Ch 29-00.00    NWI

              HS Girls 4x100 Meter Relay              
======================================================
    Team                                          Time
------------------------------------------------------
  1 St. John Neumann                            52.52 
  2 Clewiston HS                                53.48 
  3 Moore Haven HS                              55.30 
  4 Southwest Florida Christian Acad            55.97 
  5 Canterbury School (Fort Myers)              56.43 
  6 Oasis HS                                    58.00 
  7 Canterbury School (Fort Myers)              58.75 
  8 Evangelical Christian School              1:00.59 
  9 Marco Island Academy Charter HS           1:00.61 
 10 Evangelical Christian School              1:03.12 
 DQ Marco Island Academy Charter HS           1:03.41 
 11 Mason Classical Academy                   1:04.08 
 DQ Bishop Verot HS                                NT 

              HS Girls 4x200 Meter Relay              
======================================================
    Team                                          Time
------------------------------------------------------
  1 Evangelical Christian School              1:52.33 
  2 Bishop Verot HS                           1:52.55 
  3 St. John Neumann                          1:55.53 
  4 Canterbury School (Fort Myers)            1:58.12 
  5 St. John Neumann                          2:01.40 
  6 Moore Haven HS                            2:03.01 
  7 Canterbury School (Fort Myers)            2:05.40 
  8 Southwest Florida Christian Acad          2:05.76 
  9 Mason Classical Academy                   2:06.08 
 10 Oasis HS                                  2:06.80 
 11 Bishop Verot HS                           2:07.06 
 12 Marco Island Academy Charter HS           2:09.78 
 13 Moore Haven HS                            2:12.55 
 14 Marco Island Academy Charter HS           2:17.07 
 15 Oasis HS                                  2:17.19 

                     HS Girls 100 Meter Dash                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
-----------------------------------------------------------------
  1 Moriah Oliveira        9 Evangelical Christia    13.05    NWI
  2 Torreeka Moore        12 Moore Haven HS          13.25    NWI
  3 Grace Kane            10 St. John Neumann        13.45    NWI
  4 Brooke Rice            9 St. John Neumann        13.59    NWI
  5 Jo'keria Crawford     11 Moore Haven HS          13.74    NWI
  6 Sam Muller            10 Bishop Verot HS         13.99    NWI
  7 Gaby Navas             7 Canterbury School (F    14.06    NWI
  8 Lauren Bailey         12 Canterbury School (F    14.16    NWI
  9 Maddie Pope           12 Oasis HS                14.26    NWI
 10 Isabella Ramirez       8 Mason Classical Acad    14.75    NWI
 11 Widline Joseph        11 Marco Island Academy    14.84    NWI
 12 Rebecca Weir           7 Seacrest Country Day    15.14    NWI
 13 Ivette Williams        9 Oasis HS                15.43    NWI
 14 Bailey Veloz           8 Evangelical Christia    15.80    NWI
 15 Alexa Harrington      10 Marco Island Academy    16.00    NWI
 16 Amia Meikle            6 Seacrest Country Day    18.60    NWI

                  HS Girls 400 Meter Dash                  
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Time
-----------------------------------------------------------
  1 Jessica Edwards        8 Canterbury School (F  1:00.98 
  2 Samantha Dombkowski   12 Bishop Verot HS       1:04.02 
  3 Ariefaith Dunkley      6 Moore Haven HS        1:05.32 
  4 Hallie O'Brien        12 St. John Neumann      1:06.98 
  5 Julia Richardson      11 Canterbury School (F  1:07.49 
  6 Mikalah Johnson       11 Clewiston HS          1:09.30 
  7 Katherine Bine        10 Bishop Verot HS       1:10.74 
  8 Sakaiya Summers        9 Moore Haven HS        1:10.86 
  9 Mary Hess             12 Oasis HS              1:11.02 
 10 Rebecca Weir           7 Seacrest Country Day  1:11.95 
 11 Nia Smith             11 Oasis HS              1:13.20 
 12 Saraiya Summers        9 Moore Haven HS        1:13.49 
 13 Lauren Noell          10 Southwest Florida Ch  1:16.43 
 14 Lacie Nikolich         8 Seacrest Country Day  1:20.79 
 15 Tamarian Mixon        10 Clewiston HS          1:22.24 
 16 Ava Isecke            11 Mason Classical Acad  1:23.58 
 17 Alyssa Octelus        10 Mason Classical Acad  1:24.61 

                      HS Girls Discus                      
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Rebekah Bergquist     10 Southwest Florida Ch    90-07 
  2 Savannah Nippa        11 Bishop Verot HS         83-09 
  3 Omi Lubin             11 Bishop Verot HS         75-02 
  4 Isabelle Lachermeier  11 Oasis HS                72-06 
  5 Adrona Arnold         11 Clewiston HS            72-03 
  6 Victoria Jynella      11 Southwest Florida Ch    72-00 
  7 Anna Langermann       11 Bishop Verot HS         43-04 
  8 Caroline Pesch        11 Bishop Verot HS         38-06 
  9 Nila Chute            11 Clewiston HS            38-04 
 10 Taryn McCain          12 Moore Haven HS          36-10 
 11 Amia Meikle            6 Seacrest Country Day    34-02 
 12 Beth Rathgab          11 Evangelical Christia    33-00 

                     HS Girls Shot Put                     
===========================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
-----------------------------------------------------------
  1 Rose Gianna           12 Marco Island Academy 27-07.00 
  2 Rebekah Bergquist     10 Southwest Florida Ch 27-03.50 
  3 Adrona Arnold         11 Clewiston HS         25-10.00 
  4 Savannah Nippa        11 Bishop Verot HS      24-08.00 
  5 Jayce Dawson          10 Marco Island Academy 23-10.50 
  6 Isabelle Lachermeier  11 Oasis HS             23-06.00 
  7 Omi Lubin             11 Bishop Verot HS      22-08.00 
  8 Nila Chute            11 Clewiston HS         20-08.00 
  9 Victoria Jynella      11 Southwest Florida Ch 20-05.50 
 10 Mackenzie Ascetta     11 Marco Island Academy 19-09.00 
 11 AnnKara Marc           9 St. John Neumann     18-04.50 
 12 Isabel Conejo          9 St. John Neumann     18-02.00 
 13 Taryn McCain          12 Moore Haven HS       17-09.00 
 14 Caroline Pesch        11 Bishop Verot HS      16-11.00 
 15 Anna Langermann       11 Bishop Verot HS      13-05.50