Complete Results

                                                                     
                                                                     
                                                                     
                                             
  Holy Trinity Episcopal Academy                    s MEET MANAGER  10:16 PM  3/21/2008  Page 1
                           Holy Trinity Elite Classic Track Meet - 3/21/2008
                                              Holy Trinity
                                                Results
  Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Gammie, Kayla                Lincoln Park           12.95      13.25q  1
  2 Morrison, Kiawanna           Lincoln Park           12.99      13.62q  2
  3 Prater, Gabby                Viera                  13.91      13.88q  2
  4 mcelhinney, jenna            Viera                             14.28q  2
  5 Padilla, Adina               Faith Christian        14.34      14.75q  1
  6 Teseniar, Katelin            Faith Christian        14.40      15.11q  2
  7 Pagan, Allyson               Holy Trinity           15.00      15.22q  2
  8 Carroll, Baliegh             Holy Trinity           16.00      15.58q  2
  Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Gammie, Kayla                Lincoln Park           13.25      13.25   10
  2 Prater, Gabby                Viera                  13.88      13.52    8
  3 Morrison, Kiawanna           Lincoln Park           13.62      13.62    6
  4 mcelhinney, jenna            Viera                  14.28      14.16    5
  5 Padilla, Adina               Faith Christian        14.75      15.12    4
  6 Teseniar, Katelin            Faith Christian        15.11      15.22    3
  7 Pagan, Allyson               Holy Trinity           15.22      15.65    2
  8 Carroll, Baliegh             Holy Trinity           15.58      15.82    1
  Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Pound, Arletta               Holy Trinity           27.00      27.54q  1
  2 Prater, Gabby                Viera                  28.97      28.27q  2
  3 mcelhinney, jenna            Viera                             28.41q  1
  4 Gaines, Kiara                Lincoln Park           29.05      29.14q  1
  5 Rozek, Stephanie             Faith Christian                   30.71q  2
  6 Morrison, Kiawanna           Lincoln Park           27.90      30.74q  2
  7 Pagan, Allyson               Holy Trinity           31.00      31.24q  2
  8 Senra, Rebekah               Faith Christian                   35.08q  1
  Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Pound, Arletta               Holy Trinity           27.54      27.59   10
  2 Morrison, Kiawanna           Lincoln Park           30.74      27.86    8
  3 Prater, Gabby                Viera                  28.27      28.23    6
  4 mcelhinney, jenna            Viera                  28.41      28.83    5
  5 Gaines, Kiara                Lincoln Park           29.14      28.92    4
  6 Rozek, Stephanie             Faith Christian        30.71      31.63    3
  7 Pagan, Allyson               Holy Trinity           31.24      31.64    2
  Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pound, Arletta               Holy Trinity         1:01.02    1:02.80   2  10
  2 Adams, Wenisha               Lincoln Park         1:01.00    1:03.46   2   8
  3 Taylor, Kahlia               Lincoln Park         1:03.00    1:03.66   2   6
  4 Lees, Rebbeca                Melbourne            1:03.00    1:08.43   2   5
  5 Cobb, Ali                    Holy Trinity         1:06.00    1:08.67   2   4
  6 Chandler, Nikeera            Viera                1:05.42    1:09.33   2   2.50
  6 Harrison, Carlene            Viera                           1:09.33   1   2.50
  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spragins, Lyndsey            Melbourne            2:24.00    2:24.32   10
  2 Pierre, Teena                Lincoln Park         2:23.87    2:27.18    8
  3 Prendergast, Jessica         Lake Highland Prep   2:30.00    2:30.95    6
  4 Prendergast, Allie           Lake Highland Prep   2:30.00    2:35.06    5
  5 Farthing, Heather            Holy Trinity                    2:35.23    4
  6 Atkinson, Alyse              Melbourne            2:40.00    2:35.93    3
  7 McKendree, Savannah          Holy Trinity         2:35.00    2:37.36    2
  8 Trevino, Tiffany             Viera                2:45.00    2:42.30    1
  9 Tillema, Marie               Viera                2:41.00    2:42.74
 10 Kavala, Stephanie            Faith Christian      3:00.00    2:52.00
  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hale, Kayla                  Holy Trinity         5:00.00    5:02.95   10
  2 Mayfield, Julie              Father Lopez         5:15.00    5:15.30    8
  3 Prendergast, Allie           Lake Highland Prep   5:18.00    5:17.66    6
  4 Prendergast, Jessica         Lake Highland Prep   5:20.00    5:25.34    5
  5 Atkinson, Michelle           Melbourne            5:30.00    5:26.07    4
  6 Jones, Melissa               Holy Trinity         5:30.00    5:30.68    3
  7 Kucera, Grace                Holy Trinity         5:40.00    5:31.51    2
  8 Raymond, Tia-Rose            Lincoln Park         5:33.83    5:34.62    1
  9 Ristow, Teresa               Holy Trinity         5:40.00    5:35.45
 10 Hensley, Kelly               Lincoln Park         5:39.00    5:43.86
 11 Tillema, Marie               Viera                6:00.00    5:48.09
 12 Kaufman, Hannah              Brevard Heat         6:00.00    5:51.27
 13 Trevino, Tiffany             Viera                5:59.00    6:00.04
  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hale, Kayla                  Holy Trinity        10:27.00   10:45.14   10
  2 O'Neill, Casey               Lake Highland Prep  11:50.00   11:48.72    8
  3 Hitsman, Shelby              Lincoln Park        12:12.00   11:49.85    6
  4 McNaughton, Candice          Melbourne           11:59.94   11:54.94    5
  5 Duncan, Allie                Lake Highland Prep  12:09.00   11:58.45    4
  6 Todd, Danielle               Melbourne           12:09.00   12:11.64    3
  7 Shockley, Allison            Melbourne           12:36.00   12:19.85    2
  8 Pruitt, Michelle             Lincoln Park        12:32.00   12:23.87    1
  ....Girls 3200 Meter Run
  9 Bird, Stephanie              Holy Trinity        12:40.81   12:35.85
  Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Christina           Viera                  16.30      16.55q  2
  2 Enders, Lindsey              Holy Trinity           15.52      17.06q  1
  3 Wright, Jantzeen             Viera                             17.43q  1
  4 Davison, Taylor              Warner Christian       17.25      17.76q  1
  5 Torrealba, Amber             Melbourne              17.00      18.38q  2
  6 Earl, Jonelle                Lincoln Park           18.20      18.45q  2
  7 Langley, Alli                Lincoln Park           18.89      18.79q  2
  8 Billinger, Morgan            Holy Trinity           18.00      19.03q  1
  9 Rosado, Regina               Melbourne              22.00      21.07   1
 10 Kavala, Stephanie            Faith Christian                   21.39   2
 11 Granston, Lauren             Faith Christian                   22.46   2
 12 Bennett, Molly               Florida Air            20.90      24.67   1
  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Christina           Viera                  16.55      15.89   10
  2 Enders, Lindsey              Holy Trinity           17.06      17.09    8
  3 Davison, Taylor              Warner Christian       17.76      17.13    6
  4 Wright, Jantzeen             Viera                  17.43      17.53    5
  5 Earl, Jonelle                Lincoln Park           18.45      17.96    4
  6 Langley, Alli                Lincoln Park           18.79      18.36    3
  7 Torrealba, Amber             Melbourne              18.38      18.43    2
  8 Billinger, Morgan            Holy Trinity           19.03      19.13    1
  Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Chandler, Nikeera            Viera                  51.62      50.68q  1
  2 Enders, Lindsey              Holy Trinity           47.30      50.91q  2
  3 Davison, Taylor              Warner Christian       52.00      52.71q  2
  4 Earl, Jonelle                Lincoln Park           55.25      53.88q  1
  5 Dunn, Ami                    Lincoln Park           51.90      54.35q  1
  6 Billinger, Morgan            Holy Trinity           51.00      55.08q  2
  7 Rosado, Regina               Melbourne              55.00      59.72q  2
  8 Senra, Rebekah               Faith Christian                 1:06.29q  2
  9 Granston, Lauren             Faith Christian                 1:10.50   2
  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Christina           Viera                             47.94   10
  ....Girls 300 Meter Hurdles
  2 Enders, Lindsey              Holy Trinity           50.91      50.31    8
  3 Earl, Jonelle                Lincoln Park           53.88      51.54    6
  4 Davison, Taylor              Warner Christian       52.71      52.61    5
  5 Dunn, Ami                    Lincoln Park           54.35      55.38    4
  6 Billinger, Morgan            Holy Trinity           55.08      56.91    3
  7 Rosado, Regina               Melbourne              59.72      58.28    2
  8 Chandler, Nikeera            Viera                  50.68    1:01.25    1
  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lincoln Park  'A'                                   51.40      51.63   10
     1) Christie, Erin                  2) Gammie, Kayla
     3) Morrison, Kiawanna              4) Noble, Kenyaria
  2 Viera  'A'                                          52.84      52.66    8
     1) mcelhinney, jenna               2) Harrison, Carlene
     3) Alvarez, Daniella               4) Prater, Gabby
  3 Holy Trinity  'A'                                 1:00.00      56.97    6
     1) Loupe, Katie                    2) Billinger, Morgan
     3) Pagan, Allyson                  4) Enders, Lindsey
  4 Faith Christian  'A'                                58.00    1:00.64    5
     1) Teseniar, Katelin               2) Rozek, Stephanie
     3) Meath, Nichole                  4) Padilla, Adina
  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lincoln Park  'A'                                 4:09.00    4:12.94   10
     1) Adams, Wenisha                  2) Pierre, Teena
     3) Raymond, Tia-Rose               4) Gammie, Kayla
  2 Melbourne  'A'                                    4:18.00    4:16.67    8
     1) Lees, Rebbeca                   2) Lynch, Haliey
     3) Trout, Stephanie                4) Wassmuth, Sarah
  3 Viera  'A'                                        4:14.00    4:23.14    6
     1) Johnson, Christina              2) Liles, Laura
     3) Chandler, Nikeera               4) Harrison, Carlene
  4 Holy Trinity  'A'                                 4:20.00    4:35.19    5
     1) Pound, Arletta                  2) Kucera, Grace
     3) Hale, Kayla                     4) Ristow, Teresa
  5 Lake Highland Prep  'A'                           4:30.00    4:41.61    4
     1) Duncan, Allie                   2) Prendergast, Allie
     3) Prendergast, Jessica            4) O'Neill, Casey
  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lincoln Park  'A'                                 9:55.00   10:00.25   10
     1) Adams, Wenisha                  2) Raymond, Tia-Rose
     3) Hensley, Kelly                  4) Pierre, Teena
  2 Holy Trinity  'A'                                10:06.00   10:07.43    8
     1) Cobb, Ali                       2) Farthing, Heather
     3) McKendree, Savannah             4) Jones, Melissa
  ....Girls 4x800 Meter Relay
  3 Melbourne  'A'                                   10:20.00   10:19.04    6
     1) Spragins, Lyndsey               2) Atkinson, Alyse
     3) Trout, Stephanie                4) Mann, Helen
  4 Viera  'A'                                       11:20.00   11:35.92    5
     1) Taibl, Katie                    2) Liles, Laura
     3) Pierce, Jenna                   4) Pirlo, Alyssa
  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hill, Summer                 Melbourne            5-00.00    4-10.00   10
  2 Noble, Kenyaria              Lincoln Park         4-10.00    4-08.00    8
  3 McGee, Alicia                Lincoln Park         4-06.00    4-06.00    6
  4 Innell, Jessica              Melbourne            4-02.00    4-04.00    4.50
  4 Chandler, Nikeera            Viera                4-06.00    4-04.00    4.50
  6 Kowalski, Laura              Viera                           4-00.00    3
 -- Brown, Julie                 Holy Trinity         4-03.00         NH
  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Enders, Lindsey              Holy Trinity         9-06.00    9-00.00   10
  2 Loupe, Katie                 Holy Trinity         8-00.00    8-06.00    8
  3 Salamis, Katie               Viera                6-00.00    6-06.00    6
  4 Brown, Kelly                 Viera                           6-00.00    5
  Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gammie, Kayla                Lincoln Park        18-09.00   18-02.00   10
  2 Harrison, Carlene            Viera               15-01.00   15-07.75    8
  3 Adams, Wenisha               Lincoln Park        15-04.00   14-09.00    6
  4 Billinger, Morgan            Holy Trinity        12-05.00   14-00.25    5
  5 Innell, Jessica              Melbourne           13-07.00   14-00.00    4
  6 Smith, Megan                 Viera               13-03.00   13-09.00    3
  7 Hunt, Ondreia                Melbourne           11-05.00   13-01.75    2
  8 Davis, Erin                  Florida Air         12-04.00   10-00.00    1
  Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Christina           Viera               32-05.00   33-09.00   10
  2 Noble, Kenyaria              Lincoln Park        33-04.00   33-01.50    8
  3 Hill, Summer                 Melbourne           32-08.00   32-00.50    6
  4 McGee, Alicia                Lincoln Park        31-00.00   30-07.00    5
  5 Torrealba, Amber             Melbourne           16-05.00   29-09.00    4
  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pearce, Megan                Melbourne           31-04.25   32-07.00   10
  2 Pound, Arletta               Holy Trinity        31-00.00   30-06.50    8
  3 Shumaker, Brittany           Viera               19-08.75   26-03.50    6
  4 wilkerson, charollette       Viera                          25-06.00    5
  5 Bergau, Samantha             Holy Trinity        26-00.00   24-09.50    4
  Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Looney, Danielle             Viera                  57-01      72-04   10
  2 Murbach, Jamie               Lake Highland Prep     64-00      69-10    8
  3 Bergau, Samantha             Holy Trinity           65-00      65-00    6
  4 Shumaker, Brittany           Viera                             62-00    5
  Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Price, Nick                  Holy Trinity           11.20      11.72q  1
  2 Buescher, Kevin              Viera                  11.37      11.88q  1
  3 Scott, Anthony               Lincoln Park           11.80      12.02q  2
  4 Rowly, Ben                   Viera                  11.36      12.15q  2
  5 Norris, Brandon              Faith Christian        12.44      12.82q  2
  6 Cesar, John                  Lincoln Park           11.90      13.32q  1
  7 Dickens, Marlo               Holy Trinity           13.00      13.35q  1
  8 Phillips, Nick               Faith Christian        13.00      14.39q  2
  Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Buescher, Kevin              Viera                  11.88      11.58   10
  2 Rowly, Ben                   Viera                  12.15      11.75    8
  3 Price, Nick                  Holy Trinity           11.72      11.85    6
  4 Cesar, John                  Lincoln Park           13.32      12.08    5
  5 Scott, Anthony               Lincoln Park           12.02      12.15    4
  6 Dickens, Marlo               Holy Trinity           13.35      13.38    3
  7 Phillips, Nick               Faith Christian        14.39      14.31    2
  Boys 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Coe, Kevin                   Viera                  22.80      23.34q  1
  2 Johnson, Lawrence            Faith Christian        23.55      24.04q  1
  3 Buescher, Kevin              Viera                  23.30      24.48q  2
  4 McKenzie, Walter             Lincoln Park           23.50      24.98q  2
  5 Stevens, Mario               Lincoln Park           23.80      25.11q  2
  6 Price, Nick                  Holy Trinity           24.50      25.38q  1
  ....Boys 200 Meter Dash
  7 Hamer, Nick                  Holy Trinity           26.00      26.21q  1
  8 Nelson, Denzil               Faith Christian        24.00      28.48q  2
  Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Coe, Kevin                   Viera                  23.34      23.21   10
  2 Buescher, Kevin              Viera                  24.48      23.51    8
  3 Johnson, Lawrence            Faith Christian        24.04      24.04    6
  4 Stevens, Mario               Lincoln Park           25.11      24.08    5
  5 McKenzie, Walter             Lincoln Park           24.98      24.78    4
  6 Hamer, Nick                  Holy Trinity           26.21      26.38    3
  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Coe, Kevin                   Viera                             50.54   1  10
  2 Williams, Khambrel           Viera                             51.04   1   8
  3 Johnson, Lance               Faith Christian        51.54      51.66   2   6
  4 Ware, Lawrence               Lincoln Park           51.00      52.22   2   5
  5 Franklin, Jamale             Lincoln Park           51.80      52.23   2   4
  6 Fiqueroa, Ricky              Melbourne              52.80      53.56   2   3
  7 Johnson, Lawrence            Faith Christian        52.21      54.26   2   2
  8 Stein, Eric                  Holy Trinity           55.00      56.13   2   1
  9 Theodotou, Andrew            Holy Trinity           53.00      57.13   2
  Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Post, James                  Melbourne            2:00.00    2:01.92   10
  2 Simari, Lucas                Lincoln Park         2:00.00    2:04.92    8
  3 Bastien, Derek               Melbourne            2:02.00    2:06.43    6
  4 Wright, Nick                 Lincoln Park         2:03.00    2:09.46    5
  5 Hunt, Dan                    Viera                2:06.10    2:11.90    4
  6 Gray, Zachary                Florida Air          2:16.00    2:21.80    3
  7 Allison, Taylor              Viera                2:21.00    2:24.14    2
  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cooke, Kyle                  Holy Trinity         4:31.00    4:28.62   10
  2 Bastien, Derek               Melbourne            4:40.00    4:30.96    8
  3 Fagan, Erik                  Melbourne            4:46.00    4:41.17    6
  4 Bakels, Tim                  Lincoln Park         4:43.00    4:44.64    5
  5 Kilgore, David               Holy Trinity         4:46.00    4:45.21    4
  6 Englehart, Alex              Lake Highland Prep   4:50.00    4:50.45    3
  7 Overholt, Luc                Lincoln Park         4:55.00    4:52.92    2
  8 Castagnaro, Joey             Holy Trinity         4:58.00    4:57.65    1
  9 Morrison, Andy               Viera                4:55.00    4:59.66
 10 Jones, Benton                Calvary Christia     4:56.00    5:01.16
  ....Boys 1600 Meter Run
 11 James, Dallas                Brevard Heat         5:00.00    5:09.40
 12 Lopez, Jared                 Faith Christian      5:00.00    5:19.31
  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Atkinson, Brian              Melbourne            9:31.00    9:23.00   10
  2 Cathey, Joe                  Calvary Christia     9:33.00    9:31.35    8
  3 Dansky, Eric                 Cypress Bay         10:10.00    9:50.36    6
  4 Butler, Brett                Holy Trinity         9:57.00    9:53.50    5
  5 Truitt, Tyler                Holy Trinity        10:06.00    9:54.47    4
  6 Groome, Nick                 St. Edward's        10:10.00    9:59.01    3
  7 Coleman, Lewis               Warner Christian    10:15.00   10:13.74    2
  8 McGee, Dillon                Melbourne           10:39.00   10:17.95    1
  9 Mahon, Davis                 Lincoln Park        10:42.00   10:31.51
 10 Sherman, Jesse               Calvary Christia    10:44.00   10:33.64
 11 Cox, Austin                  Lincoln Park        10:39.00   10:37.36
 12 Kathman, Kyler               Warner Christian    11:00.00   10:57.30
 13 Lopez, Jared                 Faith Christian     11:00.00   12:03.77
  Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Robinson, Andrew             Lincoln Park           14.32      15.65q  1
  2 Nuccio, Brandon              Lincoln Park           15.90      17.17q  2
  3 Muldoon, Michael             Viera                  16.31      17.82q  1
  4 Pinkley, Michael             Florida Air            18.70      20.49q  1
  5 Fieldson, Patrick            Holy Trinity           19.00      21.71q  2
  6 Beauregard, Jeremy           Faith Christian                   24.14q  2
  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Robinson, Andrew             Lincoln Park           15.65      14.86   10
  2 Nuccio, Brandon              Lincoln Park           17.17      16.60    8
  3 Muldoon, Michael             Viera                  17.82      17.37    6
  4 Beauregard, Jeremy           Faith Christian        24.14      19.57    5
  5 Pinkley, Michael             Florida Air            20.49      19.60    4
  6 Fieldson, Patrick            Holy Trinity           21.71      20.14    3
  Boys 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Tooley, Matt                 Holy Trinity           38.50      44.34q  1
  2 Robinson, Andrew             Lincoln Park           38.70      44.80q  2
  3 Nuccio, Brandon              Lincoln Park           44.30      45.21q  1
  4 Muldoon, Michael             Viera                  42.50      45.86q  2
  5 Hester, Jace                 Melbourne              46.84      47.16q  2
  ....Boys 300 Meter Hurdles
  6 Charles, Sanchez             Melbourne              51.65      48.48q  1
  7 Beauregard, Jeremy           Faith Christian                   48.65q  1
  8 Evans, Jason                 Florida Air          1:04.00      49.73q  2
  9 Fieldson, Patrick            Holy Trinity           50.00      50.60   2
 10 Perez de Anda, Humberto      Florida Air            53.60      51.84   2
  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Robinson, Andrew             Lincoln Park           44.80      40.49   10
  2 Tooley, Matt                 Holy Trinity           44.34      43.33    8
  3 Muldoon, Michael             Viera                  45.86      43.56    6
  4 Nuccio, Brandon              Lincoln Park           45.21      45.46    5
  5 Beauregard, Jeremy           Faith Christian        48.65      48.00    4
  6 Hester, Jace                 Melbourne              47.16      48.03    3
  7 Charles, Sanchez             Melbourne              48.48      50.47    2
  8 Evans, Jason                 Florida Air            49.73      52.14    1
  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Viera  'A'                                          43.80      44.88   10
     1) Williams, Khambrel              2) Jackson, Tyrell
     3) Rowly, Ben                      4) Buescher, Kevin
  2 Lincoln Park  'A'                                   46.60      46.14    8
     1) Cesar, John                     2) Stevens, Mario
     3) Mason, Jonathan                 4) McKenzie, Walter
  3 Faith Christian  'A'                                45.80      46.84    6
     1) Johnson, Lance                  2) Nelson, Denzil
     3) Rose, Dominique                 4) Johnson, Lawrence
  4 Holy Trinity  'A'                                   55.00      50.48    5
     1) Dickens, Marlo                  2) Fieldson, Patrick
     3) Hamer, Nick                     4) Price, Nick
  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Viera  'A'                                        3:27.75    3:28.98   10
     1) Rowly, Ben                      2) Davidson, Zachery
     3) Williams, Khambrel              4) Coe, Kevin
  2 Lincoln Park  'A'                                 3:31.00    3:36.31    8
     1) Jackson, Michael                2) McKenzie, Walter
     3) Bakels, Tim                     4) Ware, Lawrence
  3 Melbourne  'A'                                    3:55.00    3:46.04    6
     1) Fiqueroa, Ricky                 2) Reed, David
     3) Covell, Ben                     4) Stewart, George
  4 Holy Trinity  'A'                                 3:54.00    3:46.72    5
     1) Theodotou, Andrew               2) Stein, Eric
     3) Tooley, Matt                    4) O'Brien, Connor
  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Melbourne  'A'                                    8:20.00    8:07.39   10
     1) Bastien, Derek                  2) Fagan, Erik
     3) Fiqueroa, Ricky                 4) Post, James
  2 Lincoln Park  'A'                                 8:14.00    8:16.10    8
     1) Franklin, Jamale                2) Simari, Lucas
     3) Bakels, Tim                     4) Wright, Nick
  3 Holy Trinity  'A'                                 8:30.00    8:50.87    6
     1) Castagnaro, Joey                2) Theodotou, Andrew
     3) O'Brien, Connor                 4) Kilgore, David
  4 Viera  'A'                                        9:31.00    8:55.98    5
     1) Morrison, Andy                  2) Allison, Taylor
     3) Campbell, Josh                  4) Hunt, Dan
  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laidler, Bertrand            Lincoln Park         6-02.00    6-00.00   10
  2 Hobbs, Nick                  Brevard Heat         5-10.00   J6-00.00    8
  3 Muldoon, Michael             Viera                5-06.00    5-08.00    6
  4 Davidson, Zachery            Viera                5-06.00    5-06.00    5
  5 Rogers, Andrew               Lincoln Park         6-00.00    5-04.00    4
  6 Dyke, Corey                  Melbourne                       5-02.00    3
 -- Benitez, Mike                Faith Christian                      NH
 -- Rose, Dominique              Faith Christian                      NH
  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tooley, Matt                 Holy Trinity        11-06.00   12-07.00   10
  2 Brooks, Seth                 Viera                9-06.00    9-06.00    8
  3 Zippi, Luke                  Viera                9-06.00   J9-06.00    6
  4 Smith, Corey                 Holy Trinity         8-06.00    9-00.00    5
  Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Andrew             Lincoln Park        22-08.00   21-02.00   10
  2 Tooley, Matt                 Holy Trinity        21-10.00   19-06.00    8
  3 Rogers, Andrew               Lincoln Park        20-08.00   19-02.00    6
  4 Price, Nick                  Holy Trinity        19-03.00   19-01.00    5
  5 Williams, Khambrel           Viera               19-07.00   18-05.00    4
  6 Coe, Kevin                   Viera               19-06.00   18-03.00    3
  7 Nelson, Denzil               Faith Christian                17-11.00    2
  8 Travis, Whipple              Melbourne           14-09.00   14-09.50    1
  Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Franklin, Jamale             Lincoln Park        43-08.00   42-07.50   10
  ....Boys Triple Jump
  2 Robinson, Andrew             Lincoln Park        45-08.00   40-11.50    8
  3 Davidson, Zachery            Viera               39-01.00   39-08.00    6
  4 Norris, Dan                  Viera               36-08.00   37-00.00    5
  5 Dyke, Corey                  Melbourne           37-00.00   33-01.50    4
  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hilbrect, Matt               Holy Trinity        40-10.50   42-08.50   10
  2 Trotsek, Dylan               Viera               40-05.50   41-11.00    8
  3 Hodgson, David               Lincoln Park        41-06.00   41-02.00    6
  4 McCarty, Michael             Holy Trinity        43-00.00   40-01.00    5
  5 Fullem, Lucus                Viera               32-03.50   33-10.50    4
  6 Manning, Ryan                Lincoln Park        36-03.00   32-11.50    3
  7 Lee, Jonathan                Florida Air         38-06.00   32-04.00    2
  8 Farmer, Devin                Faith Christian                31-00.00    1
  9 Rodriguez, David             Faith Christian                24-06.00
  Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trotsek, Dylan               Viera                 125-00     118-09   10
  2 Hilbrect, Matt               Holy Trinity          122-00     115-06    8
  3 Hodgson, David               Lincoln Park          109-11     105-08    6
  4 Wischnefski, Jacob           Melbourne              93-00      98-03    5
  5 Spray, Joe                   Holy Trinity           95-00      97-10    4
  6 Zimak, Zach                  Melbourne              95-01      94-00    3
  7 Lovell, Richie               Faith Christian     22-06.25      93-09    2
  8 Frometa, Luis                Viera                  81-00      89-10    1
  9 Pereira, Alex                Faith Christian     01-10.25      76-10
 10 Skinner, Robert              Florida Air            95-01      75-07
 11 Collins, Joel                Lincoln Park           91-03      74-07
=========================================================================================
                        Women - Team Rankings - 17 Events Scored
=========================================================================================
    1) Lincoln Park               148        2) Viera                     140.50
    3) Holy Trinity               140        4) Melbourne                  90.50
    5) Lake Highland Prep          46        6) Faith Christian            15
    7) Warner Christian            11        8) Father Lopez                8
    9) Florida Air                  1
=========================================================================================
                          Men - Team Rankings - 17 Events Scored
=========================================================================================
    1) Lincoln Park               167        2) Viera                     163
    3) Holy Trinity               119        4) Melbourne                  81
    5) Faith Christian             36        6) Florida Air                10
    7) Calvary Christian (Clr)      8        7) Brevard HEAT                8
    9) Cypress Bay                  6       10) St. Edward's                3
   10) Lake Highland Prep           3       12) Warner Christian            2