Complete Results

Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/17/2011 08:09 PM
                   Episcopal Eagle Invitational - 3/17/2011                    
                               Jacksonville, Fl                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Greene, Nicole             8 Episcopal HS         5-05.00    5-04.00      1.62m  10   
  2 Drilling, Stacey          11 Bishop Kenny         5-02.00    5-00.00      1.52m   8   
  3 Green, Danielle           11 Providence S         4-08.00    4-10.00      1.47m   6   
  4 Patterson, Sarah          11 Episcopal HS         4-10.00    4-10.00      1.47m   5   
  5 Bailey, Erin              11 Bishop Kenny         4-08.00    4-08.00      1.42m   4   
  6 Rose, Madison             -- Bishop Kenny         4-06.00    4-06.00      1.37m   3   
  7 Rice, Frannie              8 Bolles HS            4-06.00    4-03.00      1.29m   1.50
  7 Karadeema, Rebekah        11 Providence S         4-03.00    4-03.00      1.29m   1.50
  9 Laettner, Sophie           7 Episcopal HS         4-00.00    4-00.00      1.21m 
  9 Collier, Nicole           -- Bishop Kenny         4-02.00    4-00.00      1.21m 
  9 Gillis, Julianne          10 Bolles HS            4-03.00    4-00.00      1.21m 
 -- Schilling, Kayla           9 Bishop Kenny         4-08.00         NH            
 
Event 2  Boys High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Scantling, Garrett        12 Episcopal HS         6-09.00    6-08.00      2.03m  10   
  2 Bailey, Christopher       12 Bishop Kenny         5-10.00    5-10.00      1.77m   8   
  3 Ferman, David             11 Bolles HS            5-08.00    5-06.00      1.67m   6   
  4 Houston, Gray             10 Bolles HS            5-06.00    5-03.00      1.60m   5   
  5 Jeffers, Nathan           10 Bolles HS            5-03.00    5-00.00      1.52m   4   
  6 Davis, Clayton             9 Providence S                    5-00.00      1.52m   3   
 -- Amberson, Travis          11 Bishop Kenny         5-02.00         NH            
 -- Wiegand, Robert           -- Providence S                         NH            
 -- Arceneaux, Gabe           11 Bishop Kenny         5-10.00         NH            
 -- Chan, Christian           10 Bishop Kenny         5-06.00         NH            
 
Event 3  Girls Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Smithwick, Emily          11 Episcopal HS        11-02.00   11-00.00      3.35m  10   
  2 Thompson, Tatum            7 Episcopal HS         9-00.00    8-06.00      2.59m   8   
  3 Rice, Frannie              8 Bolles HS            7-06.00    8-00.00      2.43m   6   
  4 Stevens, Katarina         10 University C         8-06.00    8-00.00      2.43m   5   
  5 Widell, Corinne           11 Bishop Kenny         7-06.00    7-06.00      2.28m   4   
  6 Acree, Alexandra           9 Bolles HS            7-00.00    7-06.00      2.28m   3   
  7 Magee, Maude              11 Bolles HS            7-00.00    7-00.00      2.13m   1.50
  7 Meschia, Camille          10 Bishop Kenny         7-06.00    7-00.00      2.13m   1.50
  9 Sears, Conner             11 Bolles HS            7-00.00    6-06.00      1.98m 
  9 Jones, Mikaela            10 Bolles HS            6-00.00    6-06.00      1.98m 
 11 Gushanas, Sarah            9 Bishop Kenny         6-00.00    5-00.00      1.52m 
 -- Feigenbaum, Jenna          9 Bishop Kenny         6-06.00         NH            
 -- McDonald, Abby            10 Bolles HS            5-00.00         NH            
 -- Rogers, Julia             11 Episcopal HS        10-09.00         NH            
 
Event 4  Boys Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Scantling, Garrett        12 Episcopal HS        14-06.00   15-00.00      4.57m  10   
  2 Jeffers, Nathan           10 Bolles HS           12-06.00   12-00.00      3.65m   8   
  3 Glasser, Harry             9 Bolles HS           11-00.00   11-06.00      3.50m   6   
  4 Hered, Danny              11 Episcopal HS        10-06.00   11-06.00      3.50m   5   
  5 Kessler, Adam             10 Bolles HS            9-00.00   11-00.00      3.35m   4   
  6 Campbell, Dillon          11 Bishop Kenny        11-06.00   10-06.00      3.20m   3   
  7 Howell, Matt              12 Bolles HS           10-06.00   10-06.00      3.20m   2   
  8 Jones, David               8 Episcopal HS         9-06.00   10-00.00      3.04m   1   
  9 Schreiner, Dylan          10 Bolles HS           10-00.00    9-06.00      2.89m 
 10 Johnson, Nicholas         10 Bishop Kenny         9-06.00    9-00.00      2.74m 
 -- Palomo, Daniel            11 Bishop Kenny         8-00.00         NH            
 
Event 5  Girls Long Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Acree, Alexandra           9 Bolles HS           14-01.00   15-08.50      4.78m  10   
  2 Anthony, Elizabeth        11 Episcopal HS        15-10.00   15-06.25      4.73m   8   
  3 Ragazzo, Gabby            12 Bolles HS                      15-06.00      4.72m   6   
  4 Guzinski, Brianna         12 Bishop Kenny        17-02.25   15-04.50      4.68m   5   
  5 Miranda, Chasell          12 Bolles HS           15-10.00   15-02.50      4.63m   4   
  6 Maina, Jasmine             9 Bolles HS           14-08.00   14-11.75      4.56m   3   
  7 White, Alisa              12 Bolles HS           14-10.00   14-11.50      4.55m   2   
  8 Burkett, Jasmine           9 Bolles HS           16-03.00   14-10.25      4.52m   1   
  9 Truesdale, Eriyana        11 Bolles HS           15-01.00   14-08.00      4.47m 
 10 Jaramillo, Laura          11 Bishop Kenny        14-10.75   14-02.00      4.31m 
 11 Sims, Erica               11 Providence S                   13-10.50      4.22m 
 12 Denham, Katie             11 Providence S        15-04.50   13-06.50      4.12m 
 13 Heekin, Karly             10 Bishop Kenny        11-00.00   13-00.50      3.97m 
 14 Mullens, Jordan            8 Episcopal HS                   12-11.00      3.93m 
 15 Harris, Kim                9 Episcopal HS        12-10.00   12-10.75      3.93m 
 16 Wynter, Taylor             7 Episcopal HS        12-06.00   12-04.00      3.75m 
 17 Blasco, Lauren             7 Episcopal HS        11-11.00   12-02.75      3.72m 
 18 Kostandarithes, Helen      9 Bolles HS           13-01.00   12-01.75      3.70m 
 19 Libera, Kaley              7 Episcopal HS        12-01.00   10-00.00      3.04m 
 -- Blaquiera, Katie          10 Bishop Kenny        12-00.00       FOUL            
 -- Smith, Be'ijz              7 Episcopal HS        12-05.00       FOUL            
 
Event 6  Boys Long Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Johnson, Trey             10 Bishop Kenny        18-05.00   20-03.25      6.17m  10   
  2 Jackson, Desmond          -- Bishop Kenny                   19-06.25      5.94m   8   
  3 Houston, Gray             10 Bolles HS           17-07.00   18-05.75      5.63m   6   
  4 Griffin, L j              11 Providence S        18-07.50   18-01.00      5.51m   5   
  5 Jeffers, Nathan           10 Bolles HS           18-11.00   17-02.75      5.25m   4   
  6 Scott, Isaiah             10 Bishop Kenny        17-00.00   17-01.50      5.21m   3   
  7 James, Jonathan           12 Bolles HS           18-00.00   17-00.25      5.18m   2   
  8 Maybury, Ed               10 Bishop Kenny        17-02.00   17-00.00      5.18m   1   
  9 Wilcox, Henry              9 Providence S        16-08.00   16-11.00      5.15m 
 10 Harris, Kenroy            11 Providence S                   16-10.75      5.14m 
 11 Morris, Cameron           11 Bolles HS           17-00.00   15-08.00      4.77m 
 12 Lewis, Cooper              7 Episcopal HS        15-10.00   14-06.50      4.43m 
 13 Mullens, Tucker            7 Episcopal HS        12-07.00   12-11.00      3.93m 
 14 Fishback, Hunter           7 Episcopal HS                    9-10.00      2.99m 
 
Event 7  Girls Triple Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Miranda, Chasell          12 Bolles HS           35-09.00   34-08.50     10.57m  10   
  2 Vandervelde, Nikki         9 Episcopal HS        34-10.00   34-06.75     10.53m   8   
  3 Maina, Jasmine             9 Bolles HS           31-11.00   33-00.50     10.07m   6   
  4 Anthony, Elizabeth        11 Episcopal HS                   32-10.50     10.02m   5   
  5 White, Alisa              12 Bolles HS           32-04.25   32-06.00      9.90m   4   
  6 Acree, Alexandra           9 Bolles HS           31-09.00   32-03.50      9.84m   3   
  7 Ragazzo, Gabby            12 Bolles HS                      31-11.00      9.72m   2   
  8 Guzinski, Brianna         12 Bishop Kenny        32-10.75   30-09.00      9.37m   1   
  9 Blaquiera, Katie          10 Bishop Kenny        29-05.50   30-03.75      9.23m 
  9 Schilling, Kayla           9 Bishop Kenny        30-08.00   30-03.75      9.23m 
 11 Rice, Frannie              8 Bolles HS           30-03.00   29-06.00      8.99m 
 12 Khoury, Roudeina          11 Bishop Kenny        27-00.00   28-07.00      8.71m 
 13 Boll, Abigail             11 Bishop Kenny        26-05.50   27-08.25      8.43m 
 14 Jaramillo, Laura          11 Bishop Kenny        29-01.00   27-02.25      8.28m 
 15 Denham, Katie             11 Providence S        29-03.75   26-02.75      7.99m 
 
Event 8  Boys Triple Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jonaloggda, Vee           11 Bolles HS                      40-02.25     12.24m  10   
  2 Bauguss, Brad             12 Bolles HS                      38-08.00     11.78m   8   
  3 Griffin, L j              11 Providence S        38-09.00   37-06.00     11.43m   6   
  4 Houston, Gray             10 Bolles HS           36-01.00   36-08.75     11.19m   5   
  5 James, Jonathan           12 Bolles HS           34-10.50   35-07.75     10.86m   4   
  6 Wilcox, Henry              9 Providence S        34-09.00   35-02.00     10.71m   3   
  7 Harris, Kenroy            11 Providence S                   34-06.00     10.51m   2   
  8 Tucker, Fritz             11 Bishop Kenny        34-10.00   34-04.00     10.46m   1   
 
Event 9  Girls Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Regas, Zoe                12 Bolles HS             115-06     113-07     34.62m  10   
  2 Brumley, Lauren           12 Bishop Kenny           97-08     109-06     33.37m   8   
  3 Reiman, Tori              11 Providence S          113-00     104-04     31.80m   6   
  4 Gillis, Julianne          10 Bolles HS              94-05      85-08     26.11m   5   
  5 Cook, kylee                9 Providence S           79-03      82-08     25.19m   4   
  6 Harris, Amber              9 Bishop Kenny           70-10      80-00     24.38m   3   
  7 Magee, Maude              11 Bolles HS              78-00      75-01     22.88m   2   
  8 Burkhalter, Casey         12 Episcopal HS           73-08      72-09     22.17m   1   
  9 Mccrary, Anna Catherin     9 Bolles HS              54-02      62-11     19.17m 
 10 Sears, Conner             11 Bolles HS              67-06      61-11     18.87m 
 11 Del Signore, Nicole        9 Bolles HS              55-00      61-02     18.64m 
 12 Kostandarithes, Helen      9 Bolles HS           69-00.50      58-10     17.93m 
 13 Allen, Amirah             12 Episcopal HS           65-06      58-06     17.83m 
 14 O'Brien, Laura            12 Bishop Kenny        55-06.50      58-03     17.75m 
 15 Sams, Claire              -- Bishop Kenny           46-08      57-01     17.39m 
 16 Sparks, Ashlyn             9 Providence S           59-00      56-09     17.29m 
 17 Alexander, Claire         12 Bolles HS              65-10      52-00     15.84m 
 18 Hathaway, Erin            10 Bishop Kenny           41-00      51-09     15.77m 
 
Event 10  Boys Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Murray, Jamil             12 Bolles HS             146-03     139-09     42.59m  10   
  2 Heck, John                11 Bolles HS             138-04     137-07     41.93m   8   
  3 Rogozinski, Max           12 Bolles HS             130-06     132-06     40.38m   6   
  4 Rashad, Shakeel           11 Episcopal HS          119-08     126-01     38.43m   5   
  5 Theus, John               11 Bolles HS             122-04     116-04     35.45m   4   
  6 Demi, John                11 Bishop Kenny          122-00     114-09     34.97m   3   
  7 Zakoske, Nick             12 Bolles HS             114-03     102-11     31.36m   2   
  8 Raesmann, Trenton         12 Bishop Kenny           90-00      96-03     29.33m   1   
  9 Buckingham, Chris         12 Episcopal HS          104-05      93-11     28.62m 
 10 Smith, Justin             12 Episcopal HS           94-02      93-00     28.34m 
 11 Essick, Justin            12 Bishop Kenny           88-01      89-09     27.35m 
 12 D'Andrea, Mike            12 Episcopal HS           87-04      88-00     26.82m 
 13 Rowan, Mathew             12 Providence S                      81-07     24.86m 
 14 Grant, Bobby               9 Providence S           92-10      76-02     23.21m 
 15 Collier, Will             11 Bolles HS             100-00      73-02     22.30m 
 
Event 11  Girls Shot Put
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brumley, Lauren           12 Bishop Kenny        39-02.00   37-03.00     11.35m  10   
  2 Reiman, Tori              11 Providence S        38-11.25   34-02.00     10.41m   8   
  3 Regas, Zoe                12 Bolles HS           32-07.50   32-02.00      9.80m   6   
  4 Harris, Amber              9 Bishop Kenny        28-09.00   29-01.00      8.86m   5   
  5 Sparks, Ashlyn             9 Providence S        27-05.00   26-06.00      8.07m   4   
  6 Gillis, Julianne          10 Bolles HS           27-00.00   26-05.00      8.05m   3   
  7 Allen, Amirah             12 Episcopal HS        26-11.00   26-03.00      8.00m   2   
  8 O'Brien, Laura            12 Bishop Kenny        25-05.50   25-09.00      7.84m   1   
  9 Cook, kylee                9 Providence S        24-07.50   22-05.00      6.83m 
 10 Burkhalter, Casey         12 Episcopal HS        21-03.00   22-03.00      6.78m 
 11 Mccrary, Anna Catherin     9 Bolles HS           24-00.00   19-01.00      5.81m 
 
Event 12  Boys Shot Put
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Theus, John               11 Bolles HS           47-08.00   47-04.00     14.42m  10   
  2 Rashad, Shakeel           11 Episcopal HS        45-10.00   44-07.00     13.58m   8   
  3 Scantling, Garrett        12 Episcopal HS                   41-09.00     12.72m   6   
  4 Tejada, Max               11 Bolles HS           41-04.00   41-03.00     12.57m   5   
  5 Raesmann, Trenton         12 Bishop Kenny        37-08.50   41-02.00     12.54m   4   
  6 Smith, Justin             12 Episcopal HS        41-00.00   40-01.00     12.21m   3   
  7 Buckingham, Chris         12 Episcopal HS        38-08.00   39-10.00     12.14m   2   
  8 Rogozinski, Max           12 Bolles HS           40-03.00   38-08.00     11.78m   1   
  9 Quillen, Parker           10 Bishop Kenny        32-02.50   36-02.00     11.02m 
 10 Grant, Bobby               9 Providence S        33-08.00   30-11.00      9.42m 
 11 Rowan, Mathew             12 Providence S                   30-05.00      9.27m 
 12 Reagor, Hunt               9 Bishop Kenny        24-04.00   24-04.00      7.41m 
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burkett, Jasmine           9 Bolles HS              13.04      13.22   1  10   
  2 Greene, Nicole             8 Episcopal HS           12.94      13.24   1   8   
  3 Denham, Katie             11 Providence S           13.36      13.71   1   6   
  4 Morgan, Mary              10 Episcopal HS           13.71      13.73   2   5   
  5 White, Alisa              12 Bolles HS              13.38      13.90   1   4   
  6 Parker, Cassidy            9 Bishop Kenny           14.06      13.95   2   3   
  7 Sims, Erica               11 Providence S           12.70      13.98   1   2   
  8 Harris, Tori              -- Bishop Kenny           14.10      14.08   2   1   
  9 Vandervelde, Nikki         9 Episcopal HS           13.54      14.09   2 
 10 Thompson, Tatum            7 Episcopal HS           14.74      14.11   4 
 11 Courtney, Cate             9 Episcopal HS           13.44      14.18   1 
 12 Harris, Kim                9 Episcopal HS                      14.31  10 
 13 Javurek, Jenny             9 Bishop Kenny           14.34      14.38   3 
 14 Blaquiera, Katie          10 Bishop Kenny           14.26      14.44   2 
 15 Khoury, Roudeina          11 Bishop Kenny           14.64      14.53   4 
 16 Sampayo, Alexandra         9 Bishop Kenny           14.72      14.69   4 
 17 Oakley, Caroline          10 Episcopal HS           14.62      14.72   4 
 18 Cua, Janeca               -- Bishop Kenny           14.85      14.90   5 
 19 Grochmal, Stephanie       10 Bishop Kenny           14.87      14.91   5 
 19 Wathen, Haley             10 Bishop Kenny           14.74      14.91   4 
 21 Gushanas, Sarah            9 Bishop Kenny           14.46      14.95   3 
 22 Johnson, Kara             10 Bishop Kenny           14.53      15.00   4 
 23 Chrisman, Amanda          10 Bishop Kenny           15.24      15.16   6 
 24 Carpenter, Lexi            9 Bolles HS              15.24      15.19   6 
 25 Desalvo, Anna              9 Bishop Kenny           15.18      15.36   6 
 26 Hyse, Angela              10 Bishop Kenny           15.44      15.46   7 
 27 Phillips, Caroline        10 Bishop Kenny           15.64      15.48   7 
 28 Buchanan, Bridget          9 Bishop Kenny           15.34      15.65   6 
 29 Warton, Maddy              9 Bishop Kenny           15.28      15.66   6 
 30 Smith, Be'ijz              7 Episcopal HS           15.24      15.68   6 
 31 Feigenbaum, Jenna          9 Bishop Kenny           15.50      15.74   7 
 32 Kitay, Shira               9 Bolles HS              14.80      15.96   5 
 32 Fetner, Talia              9 Bolles HS              15.50      15.96   7 
 34 McEnerney, Sarah          10 Bishop Kenny           15.67      16.12   7 
 35 Golden, Audrey             9 Bishop Kenny           16.14      16.16   8 
 36 Joost, Stephanie          11 Bishop Kenny           16.19      16.17   8 
 37 Thieman, Julie            11 Bishop Kenny           16.47      16.23   9 
 38 Jubani, Dorina             9 Bishop Kenny           16.30      16.31   9 
 39 Corrales, Tatiana          9 Bishop Kenny           16.25      16.37   8 
 40 Sheffield, Lindsay         9 Bishop Kenny           15.90      16.44   8 
 41 Wolz, Abby                11 Bishop Kenny           16.70      16.66   9 
 42 Barkoskie, Rachel          9 Bishop Kenny           17.50      17.97   9 
 43 RoDabaugh, Allison         9 Bishop Kenny           18.20      18.41   9 
 44 Hendricks, Brooke          9 Bishop Kenny           18.90      19.22  10 
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Josh             10 Bolles HS              11.74      11.77   1  10   
  2 McCarthy, Dan             11 Episcopal HS           11.83      11.90   2   8   
  3 Grassle, James            11 Bolles HS              11.61      11.95   1   6   
  4 Keyes, Cj                 11 Bolles HS              11.64      11.97   1   5   
  5 Griffin, L j              11 Providence S           11.94      12.00   2   4   
  6 Smith, Willie             10 Eagle's View           12.34      12.08   3   3   
  7 Revell Ii, Milto          11 Bolles HS              11.61      12.25   1   2    12.243
  8 Scott, Isaiah             10 Bishop Kenny           12.18      12.25   3   1    12.249
  9 Barton, Brian             12 Episcopal HS           11.59      12.26   1 
 10 Mitchell, Arterrius       11 Bolles HS              12.14      12.27   3 
 11 Bracken, Jordan           10 Episcopal HS           12.44      12.33   3 
 12 Jeffers, Nathan           10 Bolles HS              12.40      12.56   3 
 13 Monrose, Hansy            10 Bishop Kenny                      12.64   9 
 14 Pixley, Sean              11 Bishop Kenny           12.53      12.79   4 
 14 Jackson, Desmond          -- Bishop Kenny                      12.79  10 
 16 Brown, Chris               8 Episcopal HS           12.94      12.83   5 
 17 Crocker, Moses            -- Eagle's View           14.74      12.84   8 
 17 Bateh, Joseph             10 Bishop Kenny           13.42      12.89   6 
 18 Chenot, Sean              12 Episcopal HS           12.54      12.89   4 
 20 Walker, Collin             8 Episcopal HS                      13.03   9 
 21 Aleger, Nathan            10 Bishop Kenny           13.49      13.09   6 
 22 Ventenilla, Joseph         9 Bishop Kenny           12.50      13.10   4 
 23 Myhand, Matt              11 Bolles HS              12.50      13.14   4 
 24 O'Donnell, Kevin          10 Bishop Kenny           13.93      13.18   7 
 25 McGowan, Austin           10 Bishop Kenny           13.30      13.51   6 
 26 Gregory, Aaron             8 Episcopal HS           13.54      13.53   7 
 27 Saliba, Christopher        9 Bishop Kenny           13.84      13.75   7 
 28 Dawkins, Brian            10 Bishop Kenny           12.72      13.83   5 
 29 Bunyi, Kyle                9 Bishop Kenny           13.64      14.06   7 
 30 Bolton, Trevor             6 Episcopal HS           14.24      14.47   7 
 31 Truss, Timothy             9 Bishop Kenny           14.44      14.71   8 
 32 Jones, David               8 Episcopal HS                      14.84   8 
 33 Safar, Fadi               -- Bishop Kenny           15.74      15.48   8 
 34 Fishback, Hunter           7 Episcopal HS                      18.47   9 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Green, Danielle           11 Providence S           27.84      27.63   1  10   
  2 Jackson, Camille          10 Providence S           27.14      27.66   1   8   
  3 Miranda, Chasell          12 Bolles HS              28.34      27.72   2   6   
  4 Denham, Katie             11 Providence S           27.30      27.88   1   5   
  5 Morgan, Mary              10 Episcopal HS           28.34      28.08   2   4   
  6 Frechette, Demi           11 Bolles HS              29.08      28.35   2   3   
  7 Courtney, Cate             9 Episcopal HS           28.42      28.36   2   2   
  8 McDonald, Abby            10 Bolles HS              29.74      29.04   3   1   
  9 Harris, Kim                9 Episcopal HS                      29.33   6 
 10 Parker, Cassidy            9 Bishop Kenny           29.32      29.45   2 
 11 Faulkner, Naiha           10 Bolles HS              29.74      29.79   3 
 12 Smith, Morgan              9 Bolles HS              29.44      29.80   3 
 13 Mullens, Jordan            8 Episcopal HS           31.05      29.92   4 
 14 Oakley, Caroline          10 Episcopal HS           31.68      30.33   5 
 15 Karadeema, Rebekah        11 Providence S           28.00      30.62   1 
 16 Johnson, Kara             10 Bishop Kenny           30.67      30.64   4 
 17 Blaquiera, Katie          10 Bishop Kenny           30.68      30.91   4 
 18 Chrisman, Amanda          10 Bishop Kenny           31.58      31.35   5 
 19 Jones, Mikaela            10 Bolles HS              28.14      32.34   1 
 20 Hyse, Angela              10 Bishop Kenny           31.49      33.06   5 
 21 Sears, Conner             11 Bolles HS              31.22      33.16   4 
 22 Fetner, Talia              9 Bolles HS              31.30      33.31   4 
 23 Kitay, Shira               9 Bolles HS              31.34      33.40   5 
 24 Smith, Be'ijz              7 Episcopal HS           31.74      33.47   6 
 
Event 16  Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bracken, Jeremy           12 Episcopal HS           23.84      23.46   1  10   
  2 James, Draeland           10 Providence S           23.74      23.51   1   8   
  3 Frechette, David          12 Bolles HS              23.30      23.82   1   6   
  4 McCarthy, Dan             11 Episcopal HS           23.94      24.04   1   5   
  5 Newbill, Dominique        11 Episcopal HS           24.84      24.11   3   4   
  6 Keyes, Cj                 11 Bolles HS              24.41      24.22   2   3   
  7 Morris, Cameron           11 Bolles HS              25.04      24.37   3   2   
  8 Smith, Willie             10 Eagle's View           23.77      24.64   1   1   
  9 Mitchell, Arterrius       11 Bolles HS              25.44      24.76   4 
 10 Patterson, Keondre         8 Episcopal HS           25.04      24.77   3 
 11 Cherry, James             11 Bolles HS              24.50      25.00   2 
 12 Grassle, James            11 Bolles HS              25.01      25.18   3 
 13 Pixley, Sean              11 Bishop Kenny           26.06      25.82   4 
 14 Gillins, D.J.             -- Eagle's View           27.44      26.09   6 
 15 Hussain, Aamir            12 Bolles HS              26.24      26.14   4 
 16 Ashurian, Alan            12 Bolles HS              26.24      26.20   4 
 17 Evans, Jimmy              10 Bolles HS              27.44      26.26   5 
 18 Brown, Chris               8 Episcopal HS           26.34      26.31   5 
 19 Myhand, Matt              11 Bolles HS              26.64      26.58   5 
 20 Aleger, Nathan            10 Bishop Kenny           29.61      27.07   6 
 21 O'Donnell, Kevin          10 Bishop Kenny           27.34      27.12   5 
 22 Dawkins, Brian            10 Bishop Kenny           27.55      27.64   6 
 23 Gregory, Aaron             8 Episcopal HS           28.34      28.08   6 
 24 Bolton, Trevor             6 Episcopal HS           29.64      30.07   6 
 25 Kaegi, Conner             11 Bolles HS              30.84      30.28   6 
 
Event 17  Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Green, Danielle           11 Providence S         1:02.23    1:01.93   1  10   
  2 Burns, Chelsea             8 Episcopal HS         1:03.94    1:02.47   1   8   
  3 Ragazzo, Gabby            12 Bolles HS                       1:04.85   1   6   
  4 Andres, Kelly             12 Bishop Kenny         1:08.20    1:05.58   2   5   
  5 Faulkner, Naiha           10 Bolles HS            1:06.54    1:06.95   1   4   
  6 Javurek, Jenny             9 Bishop Kenny         1:08.04    1:08.45   2   3   
  7 Greene, Nicole             8 Episcopal HS                    1:08.71   9   2   
  8 Wathen, Haley             10 Bishop Kenny         1:10.19    1:08.80   2   1   
  9 Tillman, Kylee            10 Providence S         1:10.24    1:10.73   2 
 10 Chrisman, Amanda          10 Bishop Kenny         1:12.10    1:12.38   4 
 11 Parker, Cassidy            9 Bishop Kenny         1:10.90    1:12.54   3 
 12 Harris, Tori              -- Bishop Kenny                    1:12.91   9 
 13 Hyse, Angela              10 Bishop Kenny         1:12.90    1:13.89   4 
 14 Warton, Maddy              9 Bishop Kenny         1:18.80    1:13.94   6 
 15 D'Andrea, Marie            8 Episcopal HS                    1:14.02   9 
 16 Johnson, Kara             10 Bishop Kenny         1:13.84    1:14.07   4 
 17 Thompson, Tori             9 Episcopal HS                    1:14.08   9 
 18 Desalvo, Anna              9 Bishop Kenny         1:14.30    1:14.37   5 
 19 Ely, Blythe               12 Episcopal HS                    1:14.46   9 
 20 Buchanan, Bridget          9 Bishop Kenny         1:14.08    1:14.96   5 
 21 Sampayo, Alexandra         9 Bishop Kenny         1:18.70    1:15.16   6 
 22 Sears, Conner             11 Bolles HS            1:10.44    1:15.42   2 
 23 Jones, Mikaela            10 Bolles HS            1:16.04    1:16.49   5 
 24 McEnerney, Sarah          10 Bishop Kenny         1:10.60    1:16.53   3 
 25 Jubani, Dorina             9 Bishop Kenny         1:17.40    1:16.55   6 
 26 Joost, Stephanie          11 Bishop Kenny         1:23.50    1:16.95   7 
 27 Cua, Janeca               -- Bishop Kenny         1:19.70    1:17.27   6 
 28 Diederich, Shannon         9 Episcopal HS         1:22.34    1:18.45   7 
 29 Thieman, Julie            11 Bishop Kenny         1:25.47    1:20.77   8 
 30 Golden, Audrey             9 Bishop Kenny         1:22.00    1:22.66   6 
 31 Barkoskie, Rachel          9 Bishop Kenny         1:25.30    1:25.04   8 
 32 Wolz, Abby                11 Bishop Kenny         1:24.18    1:25.33   7 
 33 Hendricks, Brooke          9 Bishop Kenny         1:29.50    1:27.31   8 
 34 RoDabaugh, Allison         9 Bishop Kenny         1:30.00    1:30.47   8 
 
Event 18  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 James, Draeland           10 Providence S           52.40      52.51   1  10   
  2 Patterson, Kentre         10 Episcopal HS           55.04      54.17   1   8   
  3 Smith, Willie             10 Eagle's View           56.40      54.44   2   6   
  4 Morris, Cameron           11 Bolles HS              55.63      55.69   1   5   
  5 Hopper, Jimmy             11 Providence S           56.02      56.67   1   4   
  6 Henderson, Alex           10 Bolles HS              57.90      57.27   2   3   
  7 Patterson, Keondre         8 Episcopal HS                      57.30   7   2   
  8 Hodsdon, Gray             12 Episcopal HS           59.77      57.68   4   1   
  9 Ashurian, Alan            12 Bolles HS              57.78      57.84   2 
 10 O'Donnell, Kevin          10 Bishop Kenny           58.10      58.51   2 
 11 Wright, Shane             10 Bishop Kenny           57.20      58.79   2 
 12 Chenot, Sean              12 Episcopal HS           57.51      59.50   2 
 13 Walker, Collin             8 Episcopal HS                    1:00.10   8 
 14 Dawkins, Brian            10 Bishop Kenny         1:03.30    1:01.75   4 
 15 Ventenilla, Joseph         9 Bishop Kenny         1:04.10    1:02.01   5 
 16 Bateh, Joseph             10 Bishop Kenny         1:06.72    1:03.07   6 
 17 McGowan, Austin           10 Bishop Kenny         1:06.75    1:03.12   6 
 18 Gay, Landon                8 Episcopal HS                    1:03.35   8 
 19 Flores, Patrick           -- Bishop Kenny         1:03.50    1:03.79   4 
 20 Schreiner, Dylan          10 Bolles HS            1:04.14    1:05.51   5 
 21 Kaegi, Conner             11 Bolles HS            1:03.00    1:06.41   4 
 22 Safar, Fadi               -- Bishop Kenny         1:10.60    1:08.54   7 
 23 Bunyi, Kyle                9 Bishop Kenny         1:10.40    1:08.65   6 
 24 Truss, Timothy             9 Bishop Kenny         1:09.37    1:10.13   6 
 
Event 19  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boll, Abigail             11 Bishop Kenny           19.43      19.32   10   
  2 Thompson, Alexandra       11 Bishop Kenny           19.67      19.79    8   
  3 Smith, Morgan              9 Bolles HS              20.50      20.11    6   
  4 Hill, Dorey               11 Providence S           18.64      20.34    5   
 
Event 20  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Frechette, David          12 Bolles HS              15.49      16.33   1  10   
  2 Johnson, Trey             10 Bishop Kenny           16.08      16.39   1   8   
  3 James, Draeland           10 Providence S           15.77      16.72   1   6   
  4 Bauguss, Brad             12 Bolles HS              19.00      19.96   2   5   
  5 Raesemann, Andrew         10 Bishop Kenny           20.00      20.79   2   4   
  6 Vannuys, Nick             10 Bishop Kenny           20.00      21.57   2   3   
 
Event 21  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Acree, Alexandra           9 Bolles HS              51.36      52.16   1  10   
  2 Hill, Dorey               11 Providence S           50.57      52.66   1   8   
  3 Boll, Abigail             11 Bishop Kenny           52.89      52.76   1   6   
  4 Rice, Frannie              8 Bolles HS              57.88      55.79   1   5   
  5 Laettner, Sophie           7 Episcopal HS                      58.14   1   4   
  6 Blasco, Lauren             7 Episcopal HS                      58.98   2   3   
  7 Wynter, Taylor             7 Episcopal HS                      59.40   2   2   
  8 Libera, Kaley              7 Episcopal HS                    1:04.53   2   1   
 
Event 22  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Trey             10 Bishop Kenny           42.01      41.65   1  10   
  2 Frechette, David          12 Bolles HS              40.16      42.22   1   8   
  3 Bracken, Jordan           10 Episcopal HS           47.74      46.32   2   6   
  4 Gillins, D.J.             -- Eagle's View           51.54      48.46   2   5   
  5 Bauguss, Brad             12 Bolles HS              47.00      49.10   1   4   
  6 Butler, Rhett              9 Bishop Kenny           52.22      50.33   2   3   
  7 Wiegand, Robert           -- Providence S                      52.49   2   2   
 
Event 23  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Episcopal HS  'A'                                   53.00      52.48   10   
     1) Courtney, Cate 9                2) Greene, Nicole 8               
     3) Morgan, Mary 10                 4) Vandervelde, Nikki 9           
  2 Providence School  'A'                                         55.32    8   
     1) Barbour, Anna 11                2) Register, Jessica 10           
     3) Hill, Dorey 11                  4) Tillman, Kylee 10              
 
Event 24  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bolles HS  'A'                                      44.97      45.13   10   
     1) Tharp, Branden 11               2) Grassle, James 11              
     3) Johnson, Josh 10                4) Revell, Milton --              
  2 Providence School  'A'                              47.57      48.24    8   
     1) Harris, Kenroy 11               2) Wilcox, Henry 9                
     3) Leddy, Will 10                  4) Hopper, Jimmy 11               
 
Event 25  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Episcopal HS  'A'                                            4:19.74   10   
     1) Griggs, Christine 11            2) Patterson, Sarah 11            
     3) Burns, Chelsea 8                4) Vandervelde, Nikki 9           
  2 Bolles HS  'A'                                    4:20.00    4:20.68    8   
     1) Faulkner, Naiha 10              2) Burkett, Jasmine 9             
     3) Acree, Alexandra 9              4) McDonald, Abby 10              
  3 Providence School  'A'                            4:15.00    4:32.37    6   
     1) Jackson, Camille 10             2) Dunn, Danielle 10              
     3) Sims, Erica 11                  4) Green, Danielle 11             
 
Event 26  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bolles HS  'A'                                    3:40.00    3:44.53   10   
     1) Ashurian, Alan 12               2) Henderson, Alex 10             
     3) Isley, Merrick 9                4) Morris, Cameron 11             
  2 Providence School  'A'                                       3:59.70    8   
     1) Harris, Kenroy 11               2) Wilcox, Henry 9                
     3) Leddy, Will 10                  4) Hopper, Jimmy 11               
 
Event 27  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Burkett, Jasmine           9 Bolles HS            2:34.00    2:23.66   10   
  2 Griggs, Christine         11 Episcopal HS         2:26.00    2:26.80    8   
  3 Arnold, Lily               9 Bolles HS            2:28.00    2:30.29    6   
  4 Kaegi, Alexis             12 Bolles HS            2:34.87    2:35.65    5   
  5 Barbour, Anna             11 Providence S         2:38.64    2:36.03    4   
  6 Bistrow, Jo                9 Providence S         2:48.00    2:43.00    3   
  7 Kennedy, Annie            10 Bishop Kenny         2:53.39    2:48.68    2   
  8 Lucey, Morgan              8 Episcopal HS         2:53.00    2:49.44    1   
  9 Hardington, Devon          7 Episcopal HS         2:57.00    2:49.56  
 10 Galant, Emily              9 Episcopal HS         2:51.00    2:51.43  
 11 Sprague, Emily            10 Bolles HS            2:40.90    2:51.89  
 12 Farah, Dalya              11 Bolles HS            2:40.00    2:52.84  
 13 Mcmillen, Cecilia          9 Bishop Kenny         2:47.14    2:59.21  
 14 Nackashi, Caroline        10 Bishop Kenny         2:39.14    3:00.13  
 15 Mahajan, Sarah            10 Episcopal HS         2:48.58    3:01.89  
 16 Morrison, Emily           10 Episcopal HS         3:02.86    3:05.17  
 17 D'Andrea, Marie            8 Episcopal HS                    3:06.55  
 18 Pattison, Hannah           7 Episcopal HS                    3:07.00  
 19 Smithwick, Elizabeth       8 Episcopal HS         3:04.00    3:08.90  
 20 Witkovich, Lauren          7 Episcopal HS         3:15.00    3:09.07  
 
Event 28  Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Karadeema, Josh           12 Providence S         2:03.14    2:02.62   10   
  2 Sweeney, Jack             11 Episcopal HS                    2:14.93    8   
  3 Amberson, Travis          11 Bishop Kenny         2:17.00    2:14.99    6   
  4 McCawley, P.D.             9 Episcopal HS                    2:16.49    5   
  5 Sampayo, Erik              9 Bishop Kenny         2:18.00    2:17.57    4   
  6 Bachara, Hank             10 Bolles HS            2:33.97    2:17.61    3   
  7 O'Brien, Michael          12 Bishop Kenny         2:13.00    2:22.27    2   
  8 Skinner, Read             10 Bolles HS            2:20.14    2:22.60    1   
  9 Crowell, Chad             12 Episcopal HS         2:22.00    2:24.30  
 10 Williams, Ed              10 Bolles HS            2:34.40    2:24.85  
 11 Gay, Landon                8 Episcopal HS                    2:26.15  
 12 Zhu, Joe                  10 Bolles HS            2:37.55    2:26.38  
 13 Lamir, Cameron            12 Bishop Kenny         2:20.00    2:26.82  
 14 Hoffman, Jared            10 Bishop Kenny         2:20.00    2:27.94  
 15 Ma, Justin                10 Providence S         2:31.78    2:30.06  
 16 Dixon, Joshua              9 Eagle's View         2:32.14    2:30.84  
 17 Burke, Kyle               11 Bishop Kenny         2:18.00    2:33.40  
 18 Oakley, Alex               7 Episcopal HS         2:40.00    2:41.98  
 19 Austin, Andrew             7 Episcopal HS         3:05.00    2:59.58  
 20 Cissel, James              7 Episcopal HS                    3:02.46  
 
Event 29  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jackson, Camille          10 Providence S         5:06.58    5:25.32   10   
  2 Anderson, Susannah         9 Episcopal HS         5:48.39    5:49.95    8   
  3 Crissman, Emily           10 Bishop Kenny         5:56.48    5:58.53    6   
  4 O'Neill, Haley             9 Bishop Kenny         6:15.20    5:59.13    5   
  5 Lucchesi, Marissa          9 Episcopal HS         6:10.85    6:06.56    4   
  6 Hardington, Devon          7 Episcopal HS         6:25.90    6:06.71    3   
  7 Lucey, Morgan              8 Episcopal HS         6:22.30    6:07.76    2   
  8 Mcmillen, Cecilia          9 Bishop Kenny                    6:14.08    1   
  9 Hartless, Danielle         9 Bishop Kenny         7:04.12    6:14.92  
 10 Reid, Bridget              9 Bishop Kenny         6:00.00    6:15.28  
 11 Pittman, Heather           9 Episcopal HS         6:34.90    6:19.16  
 12 Tudor, Rachel             12 Bishop Kenny         6:07.91    6:20.83  
 13 Nackashi, Caroline        10 Bishop Kenny                    6:25.85  
 14 Patterson, Sarah          11 Episcopal HS         6:01.19    6:25.95  
 15 Flower, Cooper            10 Episcopal HS                    6:30.91  
 16 Ossi, Maryam              12 Bishop Kenny         6:35.32    6:33.36  
 17 Baker, Lily                7 Episcopal HS                    6:33.83  
 18 Bast, Allie                7 Episcopal HS         6:53.50    6:41.59  
 19 Kilker, Gabrielle          9 Bishop Kenny         7:13.30    6:41.84  
 20 Pattison, Hannah           7 Episcopal HS         6:42.60    6:53.34  
 21 Smithwick, Elizabeth       8 Episcopal HS                    6:53.46  
 22 Ketchum, Kaiden            7 Episcopal HS                    6:54.97  
 23 Heekin, Marty             10 Bishop Kenny                    6:55.18  
 24 Witkovich, Lauren          7 Episcopal HS                    6:57.58  
 25 Wildes, Courtney           9 Bishop Kenny         7:57.16    6:59.71  
 26 Iglesias, Christy          9 Bishop Kenny         7:22.41    7:13.02  
 27 Johnston, Alexandra       12 Bishop Kenny         7:29.57    7:43.02  
 
Event 30  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harwood, Matthew          11 Episcopal HS         4:49.90    4:51.64   10   
  2 Steele, Nick               9 Bolles HS            5:20.90    5:05.60    8   
  3 Norton, Chris             10 Bishop Kenny         5:01.00    5:06.21    6   
  4 Shepherd, Robert          12 Episcopal HS         5:07.57    5:08.35    5   
  5 Cherry, James             11 Bolles HS            5:30.00    5:08.77    4   
  6 Johnston, Christian       11 Bishop Kenny         5:19.80    5:09.87    3   
  7 Coston, Mitch              9 Episcopal HS                    5:16.33    2   
  8 Boynton, Nathan           10 Bishop Kenny         5:19.00    5:16.66    1   
  9 Wagner, Tim                9 Bishop Kenny         5:20.91    5:16.99  
 10 Barr, David                9 Bishop Kenny         5:19.00    5:17.47  
 11 Pina, Matthew              9 Episcopal HS         5:38.70    5:18.11  
 12 Hodgins, Ryan             11 Bishop Kenny         5:18.78    5:18.69  
 13 Walker, William           10 Episcopal HS                    5:18.71  
 13 Decker, Austin             9 Bolles HS            5:33.30    5:18.71  
 15 Lewis, Jackie             10 Bishop Kenny         5:50.00    5:22.44  
 16 Garizio, Matthew          10 Bishop Kenny         5:42.81    5:25.28  
 17 Sandler, Zach             10 Bolles HS            5:32.60    5:25.79  
 18 Steinberg, Blake          10 Bolles HS            5:31.60    5:27.70  
 19 Grimes, Patrick            9 Episcopal HS                    5:28.36  
 20 Mikell, Tyler             12 Bishop Kenny         5:42.12    5:30.36  
 21 Doyle, Patrick            11 Bishop Kenny         5:40.03    5:38.81  
 22 Parry, William             9 Bishop Kenny         5:50.00    5:39.09  
 23 Dixon, Joshua              9 Eagle's View         5:51.00    5:44.50  
 24 Lee, Hunter               10 Bolles HS            5:34.40    5:44.69  
 25 McClellan, Brendan         9 Bishop Kenny         5:49.33    5:45.04  
 26 Oakley, Alex               7 Episcopal HS         5:57.10    5:54.81  
 27 Boynton, John              9 Bishop Kenny         6:00.00    5:56.74  
 28 Peele, Cullen             10 Bishop Kenny         6:09.00    6:21.11  
 29 Royce, Andre               7 Episcopal HS         6:24.30    6:24.82  
 30 Cissel, James              7 Episcopal HS         6:28.50    6:28.97  
 31 Austin, Andrew             7 Episcopal HS         6:49.10    6:33.52  
 32 Elias, Anthony             9 Bolles HS            6:47.60    6:35.50  
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Van Liere, Danielle        7 Providence S        11:45.00   11:38.03   10   
  2 Griggs, Christine         11 Episcopal HS                   12:09.98    8   
  3 Bost, Katherine           12 Bishop Kenny        13:05.48   12:55.97    6   
  4 O'Neill, Haley             9 Bishop Kenny                   13:22.62    5   
  5 Mesiano, Emily            10 Bishop Kenny        14:39.05   13:28.60    4   
  6 Lucchesi, Marissa          9 Episcopal HS        14:25.00   13:32.68    3   
  7 Widman, Courtney          10 Bishop Kenny                   13:36.56    2   
  8 Himmeleich, Karli         10 Bishop Kenny        13:38.69   13:50.93    1   
  9 Galant, Emily              9 Episcopal HS                   14:40.41  
 10 Pittman, Heather           9 Episcopal HS                   14:40.54  
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Koroso, Kamal             10 Terry Parker         9:27.09    9:42.28   10   
  2 Harwood, Matthew          11 Episcopal HS        10:24.39   10:33.13    8   
  3 Sweeney, Jack             11 Episcopal HS        10:53.47   10:56.60    6   
  4 Decker, Austin             9 Bolles HS           11:53.00   11:25.72    5   
  5 Barr, David                9 Bishop Kenny                   11:25.77    4   
  6 Hodsdon, Gray             12 Episcopal HS                   11:28.83    3   
  7 Lee, Hunter               10 Bolles HS           12:30.00   11:34.13    2   
  8 Sharpe, Alec               9 Bishop Kenny        11:59.00   11:34.61    1   
  9 Shepherd, Robert          12 Episcopal HS        11:11.71   11:45.61  
 10 Sandler, Zach             10 Bolles HS           11:57.00   11:51.03  
 11 Steinberg, Blake          10 Bolles HS           11:59.00   11:54.74  
 12 Walker, William           10 Episcopal HS                   11:57.96  
 13 Grimes, Patrick            9 Episcopal HS        12:10.00   12:02.02  
 14 Doyle, Patrick            11 Bishop Kenny        12:27.67   12:35.17  
 
Event 33  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Providence School  'A'                           10:08.00   10:35.41   10   
     1) Karadeema, Rebekah 11           2) Barbour, Anna 11               
     3) Dunn, Danielle 10               4) Liere, Danielle Van --         
  2 Bishop Kenny HS  'A'                              9:55.96   10:58.91    8   
     1) Crissman, Emily 10              2) Heekin, Marty 10               
     3) Kennedy, Annie 10               4) Reid, Bridget 9                
  3 Episcopal HS  'A'                                10:59.53   11:56.12    6   
     1) Mahajan, Sarah 10               2) Ely, Blythe 12                 
     3) Thompson, Tori 9                4) Diederich, Shannon 9           
 
Event 34  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Episcopal HS  'A'                                 9:17.58    8:42.68   10   
     1) McCombs, Josh 12                2) Scott, Avery 12                
     3) Patrick, Wesley 12              4) Bracken, Jeremy 12             
  2 Episcopal HS  'B'                                 9:17.58    8:43.38    8   
     1) Crowell, Chad 12                2) Hodsdon, Gray 12               
     3) Patterson, Kentre 10            4) Sweeney, Jack 11               
  3 Bishop Kenny HS  'A'                              8:59.90    9:00.63    6   
     1) O'Brien, Michael 12             2) Wright, Shane 10               
     3) Sampayo, Erik 9                 4) Yarborough, David 9            
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bolles HS                  173        2) Episcopal HS              159   
    3) Providence School          134.50     4) Bishop Kenny HS           130.50
    5) University Christian Schoo   5                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bolles HS                  232        2) Episcopal HS              159   
    3) Bishop Kenny HS            104        4) Providence School          79   
    5) Eagle's View Academy        15        6) Terry Parker HS            10