Strawberry Crest Quad Meet

Dover, FL

Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports    Ben Henderson, Strawberry Crest

            Crest Quad 2-13-19 - 2/13/2019 8:21:15 PM            
                            SCHS, ,                              

                 HS Girls 4x100 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bloomingdale HS A                           54.7h      6
  2 Riverview HS A                              54.7h      4
  3 Strawberry Crest HS A                       55.5h      2
  4 East Bay HS A                               56.4h       
  5 Riverview HS B                            1:00.6h       

                 HS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bloomingdale HS A                          4:50.0      6
  2 Strawberry Crest HS A                      4:58.0      4
  3 Riverview HS A                             5:00.0      2

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Strawberry Crest HS A                     11:30.0      6
  2 Riverview HS B                            11:40.0      4
  3 Bloomingdale HS A                         12:17.0      2
  4 East Bay HS A                             12:49.0       
  5 Riverview HS A                            14:01.0       

                         HS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Alaina Hall           11 East Bay HS             12.5h    NWI  3     6
  2 Jalya John            11 Riverview HS            13.3h    NWI  3     4
  3 Makayla Guyton        12 Bloomingdale HS         13.7h    NWI  3     3
  4 Ka'Nilah Thompson     11 East Bay HS             13.9h    NWI  2   1.5
  4 Ganessa Bennett       10 Riverview HS            13.9h    NWI  3   1.5
  6 Lina Ceelen           11 Riverview HS            14.0h    NWI  2      
  7 Carissa McKenzie      10 Bloomingdale HS         14.1h    NWI  2      
  8 Renecia Blair         11 Strawberry Crest HS     14.2h    NWI  3      
  9 Nadja Gordon-Watkins  10 Riverview HS            14.4h    NWI  3      
 10 Rashelle Clark         9 Strawberry Crest HS     14.4h    NWI  2      
 11 Hannah Roche          10 Riverview HS            14.6h    NWI  2      
 12 Maleea Zeto            9 Strawberry Crest HS     15.0h    NWI  2      
 13 Abigail Hinckley      12 Strawberry Crest HS     15.1h    NWI  2      
 14 Kyah Stuckey          10 Riverview HS            15.5h    NWI  1      
 14 Soraya Fredrick        9 East Bay HS             15.5h    NWI  3      
 16 Madison Spur           9 Strawberry Crest HS     15.8h    NWI  1      
 17 Emani Johnson          9 Bloomingdale HS         15.9h    NWI  1      
 18 Dominae Barker        10 Bloomingdale HS         16.0h    NWI  1      
 19 Nia Edwards           10 Bloomingdale HS         16.5h    NWI  1      
 20 Amani Clark           10 Strawberry Crest HS     16.6h    NWI  1      
 21 Gina Baxter           11 Bloomingdale HS         16.8h    NWI  1      

                         HS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Alaina Hall           11 East Bay HS             27.0h    NWI  3     6
  2 Madison Jones         11 Riverview HS            29.2h    NWI  3     4
  3 Renecia Blair         11 Strawberry Crest HS     30.1h    NWI  3     3
  4 Hannah Roche          10 Riverview HS            30.1h    NWI  2     2
  5 Marleah Perkins       10 Riverview HS            30.6h    NWI  2     1
  6 Rashelle Clark         9 Strawberry Crest HS     30.8h    NWI  3      
  7 Abigail Bernard        9 Riverview HS            31.2h    NWI  2      
  8 Abigail Hinckley      12 Strawberry Crest HS     32.1h    NWI  2      
  9 Katya Campbell        10 Bloomingdale HS         32.8h    NWI  1      
 10 Ka'Nilah Thompson     11 East Bay HS             33.3h    NWI  3      
 11 Christine Anderson    11 Bloomingdale HS         33.9h    NWI  1      
 11 Soraya Fredrick        9 East Bay HS             33.9h    NWI  3      
 13 Amani Clark           10 Strawberry Crest HS     34.1h    NWI  1      
 14 Madison Spur           9 Strawberry Crest HS     34.7h    NWI  1      
 15 Kadence Relente        9 Strawberry Crest HS     35.3h    NWI  2      
 15 Reagan Pulkowski      10 Riverview HS            35.3h    NWI  3      
 17 Ireland Newberry      10 Bloomingdale HS         35.5h    NWI  1      
 18 Serenity Shephard     10 Bloomingdale HS         35.8h    NWI  1      
 19 Valetina Mercado      10 Bloomingdale HS         37.8h    NWI  1      

                      HS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Yuriah Bigos          12 East Bay HS             59.6h   3     6
  2 Azauni Peterkin       12 Strawberry Crest HS   1:07.6h   3     4
  3 Madison Jones         11 Riverview HS          1:08.8h   3     3
  4 Rohm Regina           11 Riverview HS          1:13.8h   2     2
  5 Carmen Martinez       11 Riverview HS          1:15.1h   1     1
  6 Giulianna Solano       9 Strawberry Crest HS   1:17.2h   3      
  7 Sophia McGarrity       9 Riverview HS          1:17.6h   2      
  8 Hannah Lamb              Strawberry Crest HS   1:18.9h   1      
  9 Jaide Abdul            9 Bloomingdale HS       1:21.1h   2      
 10 Kadence Relente        9 Strawberry Crest HS   1:21.9h   3      
 11 Kamyrn Gonzalez        9 East Bay HS           1:22.5h   2      
 12 Jadyn Tia              9 Strawberry Crest HS   1:25.9h   2      
 13 Carrera Clem           9 East Bay HS           1:26.4h   2      
 14 Tylena Lecointe        9 East Bay HS           1:26.5h   1      
 15 Katherine Reimann     10 Riverview HS          1:26.9h   1      
 16 Kendra Hacker         11 Bloomingdale HS       1:31.7h   1      

                     HS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Alyssa Hendrix        11 Riverview HS           2:28.0      6
  2 Natalie Rohm           9 Riverview HS           2:53.0      4
  3 Roccio Cordon         11 Riverview HS           2:57.0      3
  4 Danielle Seunath      11 Strawberry Crest HS    3:01.0      2
  5 Haley Kiefer          11 Strawberry Crest HS    3:02.0      1
  6 Tamya Ticconi         11 Bloomingdale HS        3:02.5       
  7 Laura Gardner          9 Strawberry Crest HS    3:08.0       
  8 Elena Brooks          10 Bloomingdale HS        3:12.0       
  9 Isabella Bowman       10 Bloomingdale HS        3:17.0       
  9 Elvira Ramos          11 Strawberry Crest HS    3:17.0       
 11 Samantha Visconti      9 Riverview HS           3:18.0       
 12 Alexandra Kosoff       9 Riverview HS           3:19.0       
 13 Thaisnely Valentin    10 Riverview HS           3:28.0       

                     HS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Taylor Johnson        12 Strawberry Crest HS    6:17.0      6
  2 Natalie Rohm           9 Riverview HS           6:27.0      4
  3 Mansi Lorenzen        11 Riverview HS           6:34.0      3
  4 Kelly McGinnis        10 Bloomingdale HS        6:37.0      2
  5 Brianna Beals         11 East Bay HS            6:39.0      1
  6 Laura Gardner          9 Strawberry Crest HS    6:59.0       
  7 Gabby Nguyen          12 Strawberry Crest HS    7:01.0       
  8 Kayden Gurbacs         9 Bloomingdale HS        7:02.0       
  8 Kayla Ortero           9 Strawberry Crest HS    7:02.0       
 10 Caitlin Beery          9 Bloomingdale HS        7:08.0       
 11 Caitlyn Allman         9 Strawberry Crest HS    7:12.0       
 12 McKinley Baker         9 Strawberry Crest HS    7:23.0       
 13 Kaylene Hausmann-Drum  9 Riverview HS           8:26.0       
 14 Maya Smith            10 Riverview HS           8:37.0       
 15 Hannah Kossoff        10 Riverview HS           8:40.0       
 16 Nikaila Rivera        11 Riverview HS          10:16.0       

                     HS Girls 3200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Alyssa Hendrix        11 Riverview HS          11:20.0      6
  2 McKenna Hartigan      10 Riverview HS          13:47.0      4
  3 Emily Mason           10 Riverview HS          14:54.0      3
  4 Sofia Johnson         10 Bloomingdale HS       14:58.0      2
  5 Kayla Ortero           9 Strawberry Crest HS   15:52.0      1
  6 Gabby Nguyen          12 Strawberry Crest HS   16:04.0       

                        HS Girls 100 Meter Hurdles                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Sierra Orlando        12 Strawberry Crest HS     18.0h    NWI  2     6
  2 Arielle Howard        11 East Bay HS             18.8h    NWI  1     4
  3 Trinity Perry         11 Strawberry Crest HS     19.2h    NWI  2     3
  4 Jaidyn Cole           10 East Bay HS             19.2h    NWI  2     2
  5 Emma Narvaez           9 Strawberry Crest HS     19.5h    NWI  1     1
  6 Kylee Herndon          9 Strawberry Crest HS     19.7h    NWI  2      
  7 Madison Crampton      11 Strawberry Crest HS     21.7h    NWI  2      
  8 Madisyn Getchell       9 Strawberry Crest HS     22.0h    NWI  1      
  9 Jaiden Poag-Dart      10 East Bay HS             27.9h    NWI  1      

                     HS Girls 300 Meter Hurdles                     
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Victoria Phillips     10 Bloomingdale HS         54.0h   2     6
  2 Lina Ceelen           11 Riverview HS            55.0h   1     4
  3 Yovela Debesay        12 Strawberry Crest HS     55.3h   2     3
  4 Arielle Howard        11 East Bay HS             55.8h   2     2
  5 Kylee Herndon          9 Strawberry Crest HS     56.2h   2     1
  6 Emma Narvaez           9 Strawberry Crest HS     57.2h   2      
  7 Madisyn Getchell       9 Strawberry Crest HS     58.7h   1      
  8 Angeles Irigoyen       9 Strawberry Crest HS     59.2h   1      
  9 Jaidyn Cole           10 East Bay HS             59.8h   1      
 10 Sierra Orlando        12 Strawberry Crest HS   1:01.6h   2      
 11 Jaiden Poag-Dart      10 East Bay HS           1:10.0h   1      

                       HS Girls Discus Throw                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Yasmine Abdel-Kader   12 Strawberry Crest HS     75-02   2     6
  2 Jorianna Nazario      10 Riverview HS            62-06   2     4
  3 Katya Campbell        10 Bloomingdale HS         62-01   2     3
  4 Sophie Wright         11 Riverview HS            60-01   2     2
  5 Allison Powers        11 Riverview HS            59-07   2     1
  6 Kiersten Doll         10 Riverview HS            58-10   1      
  7 Abigail Hinckley      12 Strawberry Crest HS     53-05   1      
  8 Natalia Forero        11 Riverview HS            53-01   2      
  9 Eldana Tesfagaber     10 Strawberry Crest HS     52-06   1      
 10 Alexis Guyton         11 Bloomingdale HS         50-09   2      
 11 Elizabeth Martin      11 Strawberry Crest HS     47-00   2      
 12 Marializa Lopez-Herna 12 Riverview HS            45-03   2      
 13 Emily Little          10 Strawberry Crest HS     45-00   1      
 14 Angelina Dohn         10 East Bay HS             42-09   1      
 15 Quinn Barsdis         10 East Bay HS             38-04   1      
 16 Arianna Alfaro        11 Bloomingdale HS         36-06   1      
 16 Jaykaylah Green       10 East Bay HS             36-06   1      
 18 Nyashia Martin        10 East Bay HS             31-07   1      

                         HS Girls Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Marializa Lopez-Herna 12 Riverview HS         27-09.00   2     6
  2 Alexis Guyton         11 Bloomingdale HS      26-04.00   2     4
  3 Yasmine Abdel-Kader   12 Strawberry Crest HS  25-05.00   2     3
  4 Natalia Forero        11 Riverview HS         25-04.00   2     2
  5 Katya Campbell        10 Bloomingdale HS      24-01.00   2     1
  6 Sophia Franklin       10 Riverview HS         23-08.00   1      
  7 Jorianna Nazario      10 Riverview HS         23-06.00   2      
  8 Kiersten Doll         10 Riverview HS         23-05.00   1      
  9 Sophie Wright         11 Riverview HS         22-08.00   2      
 10 Jaykaylah Green       10 East Bay HS          21-04.00   2      
 11 Nyashia Martin        10 East Bay HS          21-02.00   1      
 12 Emily Little          10 Strawberry Crest HS  19-04.00   1      
 13 Arianna Alfaro        11 Bloomingdale HS      17-00.00   1      
 14 Eldana Tesfagaber     10 Strawberry Crest HS  16-05.00   1      
 15 Quinn Barsdis         10 East Bay HS          16-00.00   1      
 16 Elizabeth Martin      11 Strawberry Crest HS  14-08.00   2      
 17 Angelina Dohn         10 East Bay HS          13-09.00   1      

                            HS Girls Long Jump                            
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Alaina Hall           11 East Bay HS          15-05.00    NWI  2     6
  2 Makayla Guyton        12 Bloomingdale HS      14-05.00    NWI  2     4
  3 Jalya John            11 Riverview HS         13-11.00    NWI  1     3
  4 Rashelle Clark         9 Strawberry Crest HS  13-08.00    NWI  1     2
  5 Lina Ceelen           11 Riverview HS         13-03.00    NWI  1     1
  6 Sierra Orlando        12 Strawberry Crest HS  13-02.00    NWI  1      
  7 Maleea Zeto            9 Strawberry Crest HS  12-09.00    NWI  1      
  7 Renecia Blair         11 Strawberry Crest HS  12-09.00    NWI  2      
  9 Marleah Perkins       10 Riverview HS         12-07.00    NWI  2      
 10 Amani Clark           10 Strawberry Crest HS  11-05.00    NWI  2      
 11 Alex Friebolin         9 Strawberry Crest HS  10-07.00    NWI  2      
 12 Caitlyn Smith         10 East Bay HS          10-04.00    NWI  2      
 13 Ariana Neptune        11 Riverview HS         10-00.00    NWI  1      

                         HS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Makayla Guyton        12 Bloomingdale HS      31-02.00    NWI     6
  2 Yovela Debesay        12 Strawberry Crest HS  28-09.00    NWI     4
  3 Jalya John            11 Riverview HS         28-04.00    NWI     3
  4 Carmen Martinez       11 Riverview HS         27-04.00    NWI     2
  5 Natalia Forero        11 Riverview HS         27-01.00    NWI     1

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Madison Crampton      11 Strawberry Crest HS   4-04.00      6
  2 Taylor Thompson       12 Bloomingdale HS       4-02.00    3.5
  2 Alex Friebolin         9 Strawberry Crest HS   4-02.00    3.5
  4 Azauni Peterkin       12 Strawberry Crest HS   4-00.00    1.5
  4 Maleea Zeto            9 Strawberry Crest HS   4-00.00    1.5

                 HS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bloomingdale HS A                           45.9h      6
  2 East Bay HS A                               47.1h      4
  3 Riverview HS A                              47.4h      2
  4 East Bay HS B                               48.6h       
  5 Riverview HS B                              51.3h       

                 HS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 East Bay HS A                              3:58.0      6
  2 Riverview HS A                             4:06.0      4
  3 Strawberry Crest HS A                      4:12.0      2

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Riverview HS A                             9:09.0      6
  2 Strawberry Crest HS A                      9:31.0      4
  3 East Bay HS A                              9:35.0      2
  4 Bloomingdale HS A                          9:50.0       
  5 East Bay HS B                              9:54.0       
  6 Riverview HS B                             9:55.0       
  7 Strawberry Crest HS B                     10:00.0       

                          HS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Tre Everett           12 East Bay HS             11.5h    NWI  3     6
  2 Levi Williams         12 Bloomingdale HS         11.6h    NWI  2     4
  3 Johnnie Doris         11 East Bay HS             11.6h    NWI  3     3
  4 Jason Azor            12 Bloomingdale HS         11.7h    NWI  3     2
  5 Desmond Belser        12 Riverview HS            11.8h    NWI  1     1
  6 Jalen Jackson         12 Bloomingdale HS         11.8h    NWI  1      
  7 Hasan Sharrieff       12 Strawberry Crest HS     12.0h    NWI  3      
  8 Christian Williams    12 Riverview HS            12.1h    NWI  2      
  9 Keion James           10 East Bay HS             12.1h    NWI  3      
 10 Maleek Richardson      9 East Bay HS             12.2h    NWI  3      
 11 James Lowe            12 Bloomingdale HS         12.2h    NWI  2      
 12 Zachary Reviere       10 Riverview HS            12.3h    NWI  2      
 13 Bradley Sylva         10 Riverview HS            12.6h    NWI  1      
 14 Brazden Chambers      11 Riverview HS            12.9h    NWI  2      
 15 Josiah Yates          10 Riverview HS            13.0h    NWI  1      
 16 Corey Thornton        12 Bloomingdale HS         14.9h    NWI  1      

                          HS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jason Azor            12 Bloomingdale HS         24.0h    NWI  2     6
  2 Malachi Drayton       10 East Bay HS             24.5h    NWI  3     4
  3 Desmond Belser        12 Riverview HS            24.7h    NWI  2     3
  4 Mark Hart             12 Strawberry Crest HS     24.8h    NWI  3     2
  5 Rodney Roseboro       12 Bloomingdale HS         25.8h    NWI  2     1
  6 Andrew Williams       10 East Bay HS             26.1h    NWI  3      
  7 James Lowe            12 Bloomingdale HS         26.1h    NWI  2      
  8 Armondo Betty         11 East Bay HS             26.2h    NWI  3      
  9 Nick Migliarese        9 Riverview HS            26.5h    NWI  2      
 10 Devin Inglis           9 Riverview HS            26.5h    NWI  1      
 11 Josiah Yates          10 Riverview HS            26.8h    NWI  1      
 12 Jaylen Roberts-Lawson 12 Bloomingdale HS         27.0h    NWI  1      
 13 Justin Keijers        12 Bloomingdale HS         27.3h    NWI  1      
 14 Xuban Palau           11 Riverview HS            27.7h    NWI  1      
 15 Carl Puryear          10 Riverview HS            28.2h    NWI  1      

                       HS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Calvin Larkins        10 Riverview HS            55.8h   3     6
  2 Mark Hart             12 Strawberry Crest HS     55.9h   3     4
  3 Elijah Bigos          10 East Bay HS             56.3h   3     3
  4 Jeremiah Exceus        9 East Bay HS             57.9h   3     2
  5 Kenny Monterosso       9 Strawberry Crest HS     58.3h   3     1
  6 Eric Lopez             9 Riverview HS            59.1h   2      
  7 Miles Jones            9 Strawberry Crest HS   1:00.9h   3      
  8 Armari Wilson         11 Riverview HS          1:01.8h   1      
  9 Nick Migliarese        9 Riverview HS          1:02.3h   2      
 10 Mason Rhody            9 Bloomingdale HS       1:02.8h   2      
 11 Daniel Alejandro      10 Bloomingdale HS       1:04.0h   2      
 12 Damni Daneil          10 East Bay HS           1:05.4h   2      
 13 Christian Farrell     10 Bloomingdale HS       1:06.6h   1      
 14 Adelvis Lopez         11 Riverview HS          1:07.2h   1      
 15 David Gonzalez        12 Bloomingdale HS       1:07.9h   1      
 16 Donovon Vichaikul      9 Bloomingdale HS       1:10.7h   1      

                      HS Boys 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Carlos Davila         12 Riverview HS           2:14.0      6
  2 Jonathan Owen         12 Bloomingdale HS        2:17.0      4
  3 Eric Lopez             9 Riverview HS           2:22.0      3
  4 Horacio Bravo-Hernand 12 Strawberry Crest HS    2:24.0      2
  5 Calvin Larkins        10 Riverview HS           2:25.0      1
  6 Camden Killian        11 Riverview HS           2:25.5       
  7 Nicholas O'Brien      11 Bloomingdale HS        2:26.0       
  8 Javier Morales        12 Strawberry Crest HS    2:28.0       
  9 Charles Kemp          11 Riverview HS           2:29.0       
  9 Josh Abraham          12 Strawberry Crest HS    2:29.0       
 11 Jordan Hierholzer      9 Bloomingdale HS        2:33.0       
 12 Elijah Calhoun         9 Bloomingdale HS        2:35.0       
 12 Phoenix Johnson       10 Riverview HS           2:35.0       
 14 Tristin Rosenberger   11 Bloomingdale HS        2:40.0       
 14 James Ocampo           9 Strawberry Crest HS    2:40.0       
 16 Marcus Cleophat       10 Riverview HS           2:43.0       
 17 Conor Ford            11 Bloomingdale HS        2:50.0       
 17 Adelvis Lopez         11 Riverview HS           2:50.0       
 17 Aayush Shah           10 Strawberry Crest HS    2:50.0       
 17 Gabriel Taylor        10 Strawberry Crest HS    2:50.0       

                     HS Boys 1600 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Jonathan Owen         12 Bloomingdale HS        4:56.0      6
  2 Carlos Davila         12 Riverview HS           5:17.0      4
  3 Ethan Ball            12 Strawberry Crest HS    5:22.0      3
  4 Jordan Hierholzer      9 Bloomingdale HS        5:22.5      2
  5 Drew Jones             9 Riverview HS           5:25.0      1
  6 Alexander Seijo       11 Riverview HS           5:27.0       
  7 Logan Dicerb          12 Strawberry Crest HS    5:33.0       
  8 Camden Killian        11 Riverview HS           5:38.0       
  9 Mark McGinnis         12 Strawberry Crest HS    5:41.0       
 10 Jacob Ryan            11 Riverview HS           5:42.0       
 11 Charles Kemp          11 Riverview HS           5:44.0       
 11 Samuel Mcillece       12 Strawberry Crest HS    5:44.0       
 13 Colin Rockway          9 Strawberry Crest HS    5:50.0       
 14 Kendale Robertson     11 Bloomingdale HS        6:01.0       
 15 Nicholas Bonk-Harriso 11 Strawberry Crest HS    6:05.0       
 16 Jose Roque Jr.        12 Strawberry Crest HS    6:08.0       
 17 Luke Broding          10 Strawberry Crest HS    6:09.0       
 17 James Ocampo           9 Strawberry Crest HS    6:09.0       
 19 Gabriel Taylor        10 Strawberry Crest HS    6:18.0       
 20 Emmanual Mathew       10 Strawberry Crest HS    6:19.0       
 21 Federico Bonilla IV   11 Strawberry Crest HS    6:25.0       
 22 Andrew Gilbertson     12 Bloomingdale HS        6:27.0       
 23 Benjamin Fleischman   10 Strawberry Crest HS    6:33.0       
 24 Zack Baker            12 Strawberry Crest HS    6:37.0       
 25 Joseph Nellicken      10 Strawberry Crest HS    6:55.0       
 25 Aayush Shah           10 Strawberry Crest HS    6:55.0       
 27 Jai Allen              9 Riverview HS           6:57.0       
 28 Yanni Trimikliniotis   9 Strawberry Crest HS    7:02.0       

                     HS Boys 3200 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Drew Jones             9 Riverview HS          11:45.0      6
  2 Hunter Berry          12 Bloomingdale HS       11:55.0      4
  3 Jeffrey Hernandez     11 Bloomingdale HS       12:03.0      3
  4 Logan Dicerb          12 Strawberry Crest HS   12:24.0      2
  5 Mark McGinnis         12 Strawberry Crest HS   12:33.0      1
  6 Samuel Mcillece       12 Strawberry Crest HS   12:40.0       
  7 Jeramy Butler         11 Bloomingdale HS       13:27.0       
  8 Alexander Hernandez   12 Bloomingdale HS       13:33.0       
  9 Derek Lamvermeyer     10 Riverview HS          13:40.0       
 10 Valentin Cooper Malin  9 Bloomingdale HS       14:05.0       
 11 Nicholas McKeen        9 Bloomingdale HS       14:06.0       
 12 Frantz Arens-Lopez     9 Riverview HS          17:07.0       
 13 Nicholas Arens-Lopez   9 Riverview HS          18:23.0       
 14 Helmut Arens          11 Riverview HS          18:45.0       

                        HS Boys 110 Meter Hurdles                         
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Denon Lindsey         12 East Bay HS             17.2h    NWI  2     6
  2 Cody Newman           12 Strawberry Crest HS     19.3h    NWI  2     4
  3 Tyron Mathews         11 Strawberry Crest HS     19.7h    NWI  2     3
  4 Teagan Carpenter      12 Bloomingdale HS         20.0h    NWI  1     2
  5 Iann Pastrana         12 Bloomingdale HS         20.1h    NWI  1     1
  6 David Anderson        12 Bloomingdale HS         22.0h    NWI  1      
  7 Mikenson Albert        9 Bloomingdale HS         26.4h    NWI  1      

                     HS Boys 300 Meter Hurdles                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Denon Lindsey         12 East Bay HS             46.8h   2     6
  2 Teagan Carpenter      12 Bloomingdale HS         49.9h   1     4
  3 Tyron Mathews         11 Strawberry Crest HS     50.2h   1     3
  4 Gavin Konopka          9 East Bay HS             50.4h   1     2
  5 Nicco Ayala           11 Riverview HS            51.1h   2     1
  6 David Anderson        12 Bloomingdale HS         52.2h   2      
 DQ Mikenson Albert        9 Bloomingdale HS            NT   1      

                        HS Boys Discus Throw                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Levi Marshall         12 East Bay HS            108-10   2     6
  2 Nick Migliarese        9 Riverview HS            97-06   1     4
  3 Jose Gonzalez         11 Strawberry Crest HS     89-08   2     3
  4 Skylar Jean-Pierre    12 Bloomingdale HS         84-04   1     2
  5 Logan Zorrilla        11 Riverview HS            81-04   2     1
  6 Christian Farrell     10 Bloomingdale HS         78-09   2      
  7 Harry Salomon         10 Strawberry Crest HS     75-08   2      
  8 Nicholas O'Brien      11 Bloomingdale HS         71-05   2      
  9 Jake Craig            10 Strawberry Crest HS     69-08   1      
 10 Justin Keijers        12 Bloomingdale HS         69-04   1      
 11 Josh Markee           10 Riverview HS            58-06   1      
 12 Jickson Parett        10 Strawberry Crest HS     58-05   1      
 13 Drake Wolfe           10 Strawberry Crest HS     58-01   1      
 14 Aiden Cammett          9 Strawberry Crest HS     44-09   1      
 15 Peyton Cohen          10 East Bay HS             42-04   2      

                          HS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Levi Marshall         12 East Bay HS          44-08.00   2     6
  2 Jose Gonzalez         11 Strawberry Crest HS  39-00.00   2     4
  3 Logan Zorrilla        11 Riverview HS         37-04.00   2     3
  4 Skylar Jean-Pierre    12 Bloomingdale HS      33-07.00   2     2
  5 Jake Craig            10 Strawberry Crest HS  31-09.00   1     1
  6 Justin Keijers        12 Bloomingdale HS      30-03.00   1      
  7 DJ Brannon            11 Strawberry Crest HS  28-09.00   1      
  8 Aiden Cammett          9 Strawberry Crest HS  26-09.00   1      
  9 Peyton Cohen          10 East Bay HS          24-10.00   1      
 10 Josh Markee           10 Riverview HS         23-07.00   1      
 11 Jickson Parett        10 Strawberry Crest HS  22-08.00   1      
 12 Drake Wolfe           10 Strawberry Crest HS  20-08.00   1      

                            HS Boys Long Jump                             
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jalen Jackson         12 Bloomingdale HS      19-04.00    NWI  1     6
  2 Levi Williams         12 Bloomingdale HS      18-06.00    NWI  1     4
  3 Cody Newman           12 Strawberry Crest HS  18-02.00    NWI  2     3
  4 Malachi Drayton       10 East Bay HS          18-01.00    NWI  2     2
  5 Johnnie Doris         11 East Bay HS          17-08.00    NWI  1     1
  6 Hasan Sharrieff       12 Strawberry Crest HS  17-05.00    NWI  2      
  7 Isaiah Miller-anglin  12 Riverview HS         16-08.00    NWI  2      
  8 Keion James           10 East Bay HS          16-04.00    NWI  2      
  8 Bryant Lazare         11 Strawberry Crest HS  16-04.00    NWI  2      
 10 Jaylen Roberts-Lawson 12 Bloomingdale HS      15-05.00    NWI  2      
 11 Nicco Ayala           11 Riverview HS         14-08.00    NWI  1      
 12 Connor Johnson         9 Strawberry Crest HS  14-01.00    NWI  1      
 12 Adriel Gomez          11 Bloomingdale HS      14-01.00    NWI  2      
 14 Marcus Cleophat       10 Riverview HS         13-10.00    NWI  1      
 15 Miles Jones            9 Strawberry Crest HS  10-05.00    NWI  1      

                          HS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Denon Lindsey         12 East Bay HS          40-07.00    NWI     6
  2 William Inglis         9 Riverview HS         37-05.00    NWI     4
  3 Bryant Lazare         11 Strawberry Crest HS  35-06.00    NWI     3
  4 Jason Azor            12 Bloomingdale HS      35-01.00    NWI     2
  5 Isaiah Miller-anglin  12 Riverview HS         33-00.00    NWI     1
  6 Xuban Palau           11 Riverview HS         29-01.00    NWI      

                        HS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zachary Reviere       10 Riverview HS          5-06.00      6
  2 Jeremiah Exceus        9 East Bay HS           5-04.00      4
  3 Jalen Jackson         12 Bloomingdale HS       5-04.00    2.5
  3 Levi Williams         12 Bloomingdale HS       5-04.00    2.5
  5 Maleek Richardson      9 East Bay HS           5-04.00      1
  6 Levi Marshall         12 East Bay HS           5-02.00       



        High School Girls Team Scores (16 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Riverview HS               90.5   18.5  33    4   10   15   10    0  
  2 Strawberry Crest HS        70.5     7   10   14   12    9  18.5   0  
  3 Bloomingdale HS            48.5     3    4    6   14    8  13.5   0  
  4 East Bay HS                34.5   19.5   1    8    0    0    6    0  


         High School Boys Team Scores (16 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 East Bay HS                 70     18    0   14   12   12   14    0  
  2 Bloomingdale HS             66     13   19    7    6    4   17    0  
  3 Riverview HS                63     10   21    1   12    8   11    0  
  4 Strawberry Crest HS         45      7    8   10    6    8    6    0