Elite Timing & Event Management - Contractor License HY-TEK's Meet Manager
FLRunners.com Invitational 14 - 9/27/2013 to 9/28/2013
Sponsered by Muscle Milk
Chain of Lakes Park, Titusville FL
Last Completed Event
Event 13 Boys 5k Run CC Invitational
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Cross, Steven Merritt Island HS 15:51.80 1
2 Sanchez, Ilio John I. Leonard HS 15:59.80 2
3 Gonzalez, Nicholas The Geneva School 16:01.80 3
4 Rogers, Jack Robinson HS 16:09.80 4
5 Correa, Gabriel Ransom Everg 16:10.10 5
6 Davis, Isak The Geneva School 16:12.00 6
7 O'Brien, Tyler Martin County HS 16:18.20 7
8 Thrailkill, Joe Edgewater HS 16:24.40 8
9 Stanford, Fredrick Robinson HS 16:25.50 9
10 Camps, Garrett Melbourne HS 16:30.90 10
11 Kalvin, Garrison Naples HS 16:32.10 11
12 Barricklow, Sean Martin County HS 16:34.90 12
13 Goodman, Drake Matanzas HS 16:39.20 13
14 Saiki, Santiago John A. Ferguson HS 16:39.80 14
15 Peralta, Jean Carlos Lake Nona HS 16:40.00 15
16 Arnold, Mitch Lakewood Ranch 16:40.50 16
17 Bryant, John Bloomingdale HS 16:44.20 17
18 Reesh, Ian Melbourne HS 16:45.20 18
19 Riegelmayer, Zachary Colonial HS 16:45.50 19
20 Lake, Christian Rockledge HS 16:48.30 20
21 Champion, Corey Woodstock Hi 16:50.00 21
22 Kennedy, Michael Pine Crest HS 16:51.60 22
23 Conville, Liam Matanzas HS 16:53.10 23
24 Robbins, Phillip Tampa Jesuit HS 16:54.50 24
25 Gargiulo, Matthew Hagerty HS 16:54.50 25
26 Welch, Ryan Pine Crest HS 16:54.70 26
27 Gilhooley, Kevin DeLand HS 16:55.60 27
28 James, Carlos Merritt Island HS 16:57.60 28
29 Sortino, Mark West Florida 16:58.50 29
30 Dabbiero, George Lakewood Ranch 17:03.90 30
31 Ault, Joseph Circle Chris 17:05.10 31
32 Chapman, Tyler Boone HS 17:05.90 32
33 Colasanti, Anthony Matanzas HS 17:06.50 33
34 Irons, Mark Edgewater HS 17:08.30 34
35 Ness, Hunter Naples HS 17:08.50 35
36 Hurd, Anthony Colonial HS 17:09.70 36
37 Miller, Antoine Lake Nona HS 17:09.80 37
38 Decker, Kyle Colonial HS 17:11.50 38
39 Small-Towns, Trent St. Petersburg HS 17:13.50 39
40 Cundiff, Logan Bayside HS 17:14.60 40
41 Traxler, Elliot St. Petersburg HS 17:15.20 41
42 Hack, Taylor DeLand HS 17:15.30 42
43 Arroyo, Christian Colonial HS 17:15.60 43
44 Stivers, Andrew Hagerty HS 17:16.60 44
45 Salazar, Samuel John I. Leonard HS 17:17.50 45
46 Sanders, James Naples HS 17:18.10 46
47 Adams, Tristan Melbourne HS 17:19.30 47
48 Quiles, dylan John I. Leonard HS 17:19.40 48
49 Napier, Joshua Lakewood Ranch 17:20.30 49
50 Acosta, Harold Bishop Moore HS 17:20.90 50
51 Katynski, Kola The Geneva School 17:21.30 51
52 Braswell, Zach Rockledge HS 17:22.30 52
53 Ferriera, Harvey St. Cloud HS 17:22.60 53
54 Hoppe, Dakota Hagerty HS 17:25.30 54
55 Friedman, Adam Ransom Everg 17:26.50 55
56 Sabogal, Cesar Bishop Moore HS 17:27.00 56
57 Pratt, Tyler Tampa Jesuit HS 17:27.70 57
58 Alvarez, Danny Tampa Jesuit HS 17:27.90 58
59 Rodriguez, Leonardo John A. Ferguson HS 17:28.40 59
60 Perez, David Matanzas HS 17:29.00 60
61 Herrera, Julian John A. Ferguson HS 17:29.90 61
62 Bermudez, Adrian John A. Ferguson HS 17:30.10 62
63 Gonzalez, Troy Pine Crest HS 17:30.90 63
64 Lynch, Charles Hagerty HS 17:31.00 64
65 Fitzgerald, Wade Robinson HS 17:32.70 65
66 Mihm, Jackson Ransom Everg 17:33.50 66
67 Kutzner, Sean Rockledge HS 17:34.00 67
68 Matusch, Derek University HS 17:34.80 68
69 Harding, Ryan Boone HS 17:34.90 69
70 Bullock, Alexander West Florida 17:35.00 70
71 Tejeda, Manuel Robinson HS 17:35.70 71
72 Caldwell, Jason Tampa Jesuit HS 17:35.80 72
73 Baumgartner, John Woodstock Hi 17:36.20 73
74 Seward, Matthew New Smyrna Beach HS 17:36.70 74
75 Wofford, Steven Spruce Creek HS 17:37.20 75
76 Arango, Andres Ransom Everg 17:38.10 76
77 LeBlanc, Andrew Bloomingdale HS 17:40.20 77
78 Wakefield, Dylan West Florida 17:40.80 78
79 Buitrago, Nicolas Hagerty HS 17:41.90 79
80 Cabret, Chris Cypress Creek HS 17:41.90 80
81 Peppler, Ryder South Fork HS 17:43.10 81
82 Murphy, Jimmy Boone HS 17:45.20 82
83 Soares, Teddy Naples HS 17:46.00 83
84 Hartley, Kerry Rockledge HS 17:47.30 84
85 Hintenlang, Hunter Eastside HS 17:47.80 85
86 Raposo, Matthew John A. Ferguson HS 17:48.20 86
87 LeBlanc, Matthew Bloomingdale HS 17:48.80 87
88 Benik, Bo Bloomingdale HS 17:49.00 88
89 Decker, John Pine Crest HS 17:49.80 89
90 Kramer, Corbin Rockledge HS 17:49.80 90
91 Garland, Zach Martin County HS 17:50.20 91
92 Bailey, Austin Woodstock Hi 17:51.50 92
93 Abernethy, Declan St. Petersburg HS 17:51.70 93
94 Ricard, Luigi Martin County HS 17:52.40 94
95 Linares, Max Tampa Jesuit HS 17:52.70 95
96 Petite-Fort, MacDonald Naples HS 17:53.20 96
97 Rader, Austin The Geneva School 17:53.30 97
98 Henao, Mauricio John I. Leonard HS 17:54.00 98
99 Balkan, Liam Ransom Everg 17:54.60 99
100 Prudhomm, Dieudomme Naples HS 17:55.60 100
101 Pelegrina, Nicolas P.K. Yonge School 17:56.10 101
102 Crespi, Adrian John A. Ferguson HS 17:56.20 102
103 Turner, Anthony Boone HS 17:56.60 103
104 Rivera, John Lakewood Ranch 17:58.30 104
105 Avila, Jesus John I. Leonard HS 17:59.80 105
106 Holzkneeht, Clayton Coral Glades HS 18:00.70 106
107 Walkow, Hunter Naples HS 18:01.40 107
108 Heron, Kevin Bloomingdale HS 18:01.70 108
109 Foster, Sheridian Freedom (Orlando) 18:01.90 109
110 Hepp, Zoltan Naples HS 18:02.30
111 Peer, Anthony New Smyrna Beach HS 18:02.70 110
112 Payano, Abiel John A. Ferguson HS 18:04.20 111
113 Coxey, Jared New Smyrna Beach HS 18:04.50 112
114 Sanabria, Julian John A. Ferguson HS 18:04.60
115 Stribula, Christian John I. Leonard HS 18:05.40 113
116 Ibrahim, Hamza Freedom (Orlando) 18:05.80 114
117 Ramirez, Caleb Circle Chris 18:07.60 115
118 Mapes, Matthew St. Cloud HS 18:09.00 116
119 Arriaga, Javier John A. Ferguson HS 18:10.20
120 Ruiz, Ronald Lake Nona HS 18:10.80 117
121 Maneen, Andrew Woodstock Hi 18:12.40 118
122 Rubenstein, Devon St. Cloud HS 18:13.10 119
123 Corley, Read Lakewood Ranch 18:13.30 120
124 Hearing, Nick Robinson HS 18:13.90 121
125 Easton, Brice Lakewood Ranch 18:14.00 122
126 Santos, Dominic Tampa Jesuit HS 18:14.70 123
127 Bausch, Justin Cypress Creek HS 18:14.90 124
128 Knezevich, Ron Pine Crest HS 18:15.40 125
129 Gerhardt, Brett P.K. Yonge School 18:15.40 126
130 Marti, River Matanzas HS 18:15.60 127
131 Torres, Jose University HS 18:16.10 128
132 Lopez, Amilcar South Fork HS 18:17.50 129
133 Sosa, Adrian Ransom Everg 18:17.60 130
134 Manson, Hunter New Smyrna Beach HS 18:17.80 131
135 Roulette, Joseph South Fork HS 18:18.40 132
136 Gordon, Grayson Boone HS 18:20.00 133
137 Vaughn, Kyler Edgewater HS 18:20.10 134
138 Boswell, Kollin Melbourne HS 18:20.30 135
139 Sawyer, Colin Bishop Moore HS 18:21.20 136
140 Mossman, Alex Naples HS 18:21.30
141 Hartley, Tyler West Florida 18:21.40 137
142 Mirti, Rico Eastside HS 18:21.90 138
143 Renzi, Justin Freedom (Orlando) 18:23.80 139
144 Catt, Josh Woodstock Hi 18:23.90 140
145 Howard, Cliff New Smyrna Beach HS 18:24.00 141
146 Savasir, Tahir Woodstock Hi 18:24.60 142
147 Koutz, Kaleb Bloomingdale HS 18:26.60 143
148 Ailani, Roshan Spruce Creek HS 18:27.20 144
149 McNutt, Jarrett St. Cloud HS 18:27.30 145
150 Ngo, Joe Rockledge HS 18:28.70 146
151 Sands, Will Tampa Jesuit HS 18:29.20 147
152 Cabral, Joseph Pine Crest HS 18:29.90 148
153 Esber, Antoine Ransom Everg 18:30.00 149
154 Bridges, Bennett Edgewater HS 18:30.20 150
155 Burger, Will Eastside HS 18:30.40 151
156 Harvey, Sean Merritt Island HS 18:30.60 152
157 Chmielarski, Andrew Bishop Moore HS 18:30.80 153
158 Groet, Jason Woodstock Hi 18:32.50 154
159 Rose, Noeha Coral Glades HS 18:34.00 155
160 Loyack, Andrew Lake Nona HS 18:34.90 156
161 Hunter, Chad St. Petersburg HS 18:36.00 157
162 Grimsdale, Tyler Martin County HS 18:37.40 158
163 Van Susteren, Peter Eastside HS 18:37.50 159
164 Dorsey, Griffin Lakewood Ranch 18:37.70 160
165 ortiz, joel Colonial HS 18:38.60 161
166 Modin, Seth West Florida 18:40.40 162
167 Scott, Colin Tampa Jesuit HS 18:40.70
168 Calkins, Daniel Ransom Everg 18:41.00
169 Maher, Andrew Park Vista HS 18:41.20
170 Scammell, Ethan South Fork HS 18:41.90 163
171 Davis, Asher The Geneva School 18:43.30 164
172 Tyjeski, Nicolas Bishop Moore HS 18:44.10 165
173 Edwards, Paul Martin County HS 18:44.40 166
174 Mayes, Joshua Coral Glades HS 18:45.10 167
175 Peralta, Sebastian Lake Nona HS 18:45.50 168
176 Rispoli, Tyler Boone HS 18:45.60 169
177 Cornejo, Gabe DeLand HS 18:46.10 170
178 Lynch, John Hagerty HS 18:47.70 171
179 Rabb, Micah Eastside HS 18:47.90 172
180 Rodriguez, Christopher St. Cloud HS 18:48.00 173
181 Seubert, Sebastian Eastside HS 18:48.30 174
182 Bernardo, Wyatt Spruce Creek HS 18:49.20 175
183 Gugel, Alec Pine Crest HS 18:49.40 176
184 Munoz, Julian Pine Crest HS 18:49.90
185 Kirschner, Cameron Spruce Creek HS 18:51.10 177
186 Colarusso, Joseph Lake Nona HS 18:51.30 178
187 Brodrecht, Ethan The Geneva School 18:52.10 179
188 Drimmie, David West Florida 18:52.80 180
189 Harrison, Hakeem Freedom (Orlando) 18:53.80 181
190 McKenna, Joey Martin County HS 18:54.00 182
191 Brooks, Mitchell West Florida 18:54.60 183
192 Newlin, Thomas Freedom (Orlando) 18:54.80 184
193 Gilmore, Tommy DeLand HS 18:56.80 185
194 Stein, Matthew Pine Crest HS 18:57.20
195 Pagan, Luvan Park Vista HS 18:57.40
196 Bryan, Luke Spruce Creek HS 18:57.80 186
197 Tuggle, Jeremy Matanzas HS 18:58.40 187
198 Guilbe, Jon Matanzas HS 18:58.80 188
199 Juste, Jean Cypress Creek HS 18:58.80 189
200 Shoop, Jacob Tampa Jesuit HS 18:59.90
201 Otis, Austin Woodstock Hi 19:00.00
202 White, Samual (Bill) Merritt Island HS 19:00.30 190
203 Verdecia, Daniel John A. Ferguson HS 19:00.70
204 Booker, Robert Eastside HS 19:01.00 191
205 Brockway, Dakota South Fork HS 19:01.30 192
206 Doyle, Matt Circle Chris 19:02.10 193
207 Miron, Jean Coral Glades HS 19:02.20 194
208 Poor, John Rockledge HS 19:02.30 195
209 Peel, Austin Naples HS 19:04.00
210 Rader, Ben The Geneva School 19:05.80 196
211 Lawler, Devon New Smyrna Beach HS 19:05.90 197
212 Michaelson, Brian Park Vista HS 19:06.70
213 Pena, Jorge De La Cypress Creek HS 19:07.30 198
214 San Juan, Peter Martin County HS 19:07.50
215 Berg, Grant Eastside HS 19:07.90
216 Bello, Carlos Coral Glades HS 19:08.10 199
217 Tolan, Jacob Bishop Moore HS 19:08.60 200
218 Mcnamara, Brandon West Florida 19:08.60
219 Nachlas, Jake Pine Crest HS 19:09.40
220 Merine, Matthew Edgewater HS 19:09.60 201
221 Accola, Gregory St. Petersburg HS 19:09.60 202
222 Doyle, Mike Circle Chris 19:11.30 203
223 Degesse, Dan St. Petersburg HS 19:12.40 204
224 Williams, Dominik John I. Leonard HS 19:13.90 205
225 Otero, Yonelle Freedom (Orlando) 19:14.10 206
226 Daignault, Cory Merritt Island HS 19:14.50 207
227 Hurt, Micheal Martin County HS 19:14.80
228 Russell, Brandon DeLand HS 19:14.90 208
229 Hernandez, Herbert University HS 19:15.50 209
230 Lusk, Matthew The Geneva School 19:15.60
231 Rollins, Tyler DeLand HS 19:15.90 210
232 Giordano, Anthony Coral Glades HS 19:17.00 211
233 Paschal, Noah Spruce Creek HS 19:17.10 212
234 Helfrich, Burkhardt Boone HS 19:17.30 213
235 Teel, Aidan Boone HS 19:18.40
236 Civantos, Luke Ransom Everg 19:18.60
237 Elkin, Connor South Fork HS 19:19.50 214
238 Getty, Caleb Hagerty HS 19:20.00 215
239 Enouiti, Youssef Freedom (Orlando) 19:20.60 216
240 Semil, Junior Coral Glades HS 19:21.50 217
241 Ryan, Brandon Boone HS 19:22.90
242 Nelson, Aidan St. Petersburg HS 19:23.00 218
243 Butner, Kieth St. Cloud HS 19:23.40 219
244 Doyle, Chad New Smyrna Beach HS 19:24.30 220
245 Martinez, Angel Colonial HS 19:25.80 221
246 Zamor, Mistral Bayside HS 19:26.90 222
247 Ramnarain, Vishal University HS 19:27.50 223
248 Bride, Brian Merritt Island HS 19:27.70 224
249 saylers, zane Colonial HS 19:28.70 225
250 Poirier, Thomas Eastside HS 19:28.80
251 Fee, Eric Bloomingdale HS 19:29.70 226
252 Ault, Jacob Circle Chris 19:31.20 227
253 Busch, Nicholas University HS 19:32.30 228
254 Colon, Erik Park Vista HS 19:32.70
255 Kemp, Nigel Bayside HS 19:33.70 229
256 Wier, Addison South Fork HS 19:34.30 230
257 Hidalgo, Eddie Matanzas HS 19:34.60
258 Thompson, Anthony Rockledge HS 19:35.60
259 Miller, Sam Bloomingdale HS 19:37.00
260 Davis, Jon Merritt Island HS 19:39.10 231
261 Sourivongs, Julian Robinson HS 19:39.20 232
262 Kunori, Reo Robinson HS 19:39.70 233
263 Devault, Henry Martin County HS 19:40.40
264 Brown, Jordon Circle Chris 19:40.80 234
265 carillo, michael Colonial HS 19:42.30
266 Prince, Jordan The Geneva School 19:42.60
267 Roberts, Tyler Melbourne HS 19:43.30 235
268 Cruz, Bryan Lake Nona HS 19:44.10 236
269 Alegria, Brandon Coral Glades HS 19:45.50
270 Marrero, Alex St. Cloud HS 19:46.00 237
271 Hayes, Brian Bishop Moore HS 19:46.40 238
272 Reck, Briar Melbourne HS 19:47.00 239
273 Deleva, Dominick Coral Glades HS 19:49.10
274 Glauberman, Evan Ransom Everg 19:49.10
275 Felsberg, Zach Bishop Moore HS 19:54.20
276 Lopez, Yevier Lake Nona HS 19:56.10
277 Scharlach, Jared DeLand HS 19:56.60 240
278 Mazo, Christian University HS 19:57.30 241
279 Jackson, Rodney Edgewater HS 19:57.80 242
280 Simmons, Tyler Spruce Creek HS 19:57.90 243
281 Saylors, Kyle Edgewater HS 19:57.90 244
282 Hutchingson, Brian Lake Nona HS 19:58.10
283 Head, Garret Rockledge HS 19:58.80
284 Haidermota, Daniel Robinson HS 19:59.30
285 Hsiao, Cory University HS 20:00.90 245
286 Daly, Brehnden Circle Chris 20:03.60 246
287 Gomez, Javier Cypress Creek HS 20:05.70 247
288 Rosales, Noe Melbourne HS 20:08.20 248
289 Carlson, Graham DeLand HS 20:09.00
290 Hammock, Gregory University HS 20:11.70
291 Daffron, Charlie Rockledge HS 20:13.70
292 Halpin, Zachary New Smyrna Beach HS 20:16.80
293 Evers, Chase Bishop Moore HS 20:16.90
294 Hernandez, Peter University HS 20:18.10
295 Fernandez, Charles Freedom (Orlando) 20:19.00
296 Davis, Rayvon Palm Bay Her 20:24.70 249
297 Wheatley, Jabari Palm Bay Her 20:24.90 250
298 Woodley, Paul Bayside HS 20:35.10 251
299 Miller, Jacob Circle Chris 20:36.80
300 Chapman, Tj Circle Chris 20:37.00
301 Phillips, Paul DeLand HS 20:40.30
302 Justice, Nick Bayside HS 20:40.90 252
303 Meert, Joseph P.K. Yonge School 20:43.30 253
304 Warren, Nathan New Smyrna Beach HS 20:44.40
305 Klenck, Brandon Bayside HS 20:48.40 254
306 Mosher, Steven New Smyrna Beach HS 20:50.70
307 Lowe, Archer Lake Nona HS 20:58.30
308 Connell, Blake St. Cloud HS 21:06.40
309 Ott, Weston Merritt Island HS 21:20.90
310 Vinas, Justin Cypress Creek HS 21:26.30 255
311 Izquierdo, Mario St. Cloud HS 21:29.60
312 Tiller, Dylan Palm Bay Her 21:39.80 256
313 Callenberger, Scott Merritt Island HS 21:41.30
314 Compere, Nathon Bayside HS 21:42.20 257
315 Washington, Wayne Edgewater HS 21:57.60
316 Modha, Yash DeLand HS 22:04.30
317 Moes, Cole Edgewater HS 22:04.40
318 Mehta, Akash Cypress Creek HS 22:08.00 258
319 Debicki, Colin P.K. Yonge School 22:16.50 259
320 Alphonse, Wistently Bayside HS 22:21.00
321 Berger, Noah Palm Bay Her 22:21.30 260
322 Saunderson, Robert Palm Bay Her 22:27.20 261
323 Wright, Tristen Palm Bay Her 22:37.90 262
324 Mossiah, Isiah Palm Bay Her 22:48.50 263
325 Hamilton, Trenor Palm Bay Her 23:16.50
326 Castillo, Piero Cypress Creek HS 23:33.80
327 Minnich, Ian P.K. Yonge School 24:07.20 264
328 Lopez, Ignacio Cypress Creek HS 25:37.30
329 Jerelds, Travis Edgewater HS 25:58.00
Team Scores
=================================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9
=================================================================================
1 Matanzas HS 256 13 23 33 60 127 187 188
Total Time: 1:26:23.40
Average: 17:16.68
2 Hagerty HS 266 25 44 54 64 79 171 215
Total Time: 1:26:49.30
Average: 17:21.86
3 Robinson HS 270 4 9 65 71 121 232 233
Total Time: 1:25:57.60
Average: 17:11.52
4 Naples HS 271 11 35 46 83 96 100 107
Total Time: 1:26:37.90
Average: 17:19.58
5 John A. Ferguson HS 282 14 59 61 62 86 102 111
Total Time: 1:26:56.40
Average: 17:23.28
6 Colonial HS 297 19 36 38 43 161 221 225
Total Time: 1:27:00.90
Average: 17:24.18
7 John I. Leonard HS 298 2 45 48 98 105 113 205
Total Time: 1:26:30.50
Average: 17:18.10
8 Ransom Everglades School 301 5 55 66 76 99 130 149
Total Time: 1:26:42.80
Average: 17:20.56
9 Tampa Jesuit HS 306 24 57 58 72 95 123 147
Total Time: 1:27:18.61
Average: 17:27.72
10 Rockledge HS 313 20 52 67 84 90 146 195
Total Time: 1:27:21.70
Average: 17:28.34
11 Lakewood Ranch 319 16 30 49 104 120 122 160
Total Time: 1:27:16.30
Average: 17:27.26
12 The Geneva School 321 3 6 51 97 164 179 196
Total Time: 1:26:11.70
Average: 17:14.34
13 Pine Crest HS 325 22 26 63 89 125 148 176
Total Time: 1:27:22.40
Average: 17:28.48
14 Martin County HS 362 7 12 91 94 158 166 182
Total Time: 1:27:13.10
Average: 17:26.62
15 Bloomingdale HS 377 17 77 87 88 108 143 226
Total Time: 1:28:03.90
Average: 17:36.78
16 Boone HS 419 32 69 82 103 133 169 213
Total Time: 1:28:42.60
Average: 17:44.52
17 Woodstock High School 444 21 73 92 118 140 142 154
Total Time: 1:28:54.00
Average: 17:46.80
18 Melbourne HS 445 10 18 47 135 235 239 248
Total Time: 1:28:39.00
Average: 17:43.80
19 West Florida Tech HS 476 29 70 78 137 162 180 183
Total Time: 1:29:16.10
Average: 17:51.22
20 Lake Nona HS 493 15 37 117 156 168 178 236
Total Time: 1:29:21.00
Average: 17:52.20
21 Edgewater HS 527 8 34 134 150 201 242 244
Total Time: 1:29:32.60
Average: 17:54.52
22 St. Petersburg HS 532 39 41 93 157 202 204 218
Total Time: 1:30:06.00
Average: 18:01.20
23 Bishop Moore HS 560 50 56 136 153 165 200 238
Total Time: 1:30:24.00
Average: 18:04.80
24 New Smyrna Beach HS 568 74 110 112 131 141 197 220
Total Time: 1:30:25.70
Average: 18:05.14
25 Merritt Island HS 578 1 28 152 190 207 224 231
Total Time: 1:29:34.80
Average: 17:54.96
26 St. Cloud HS 606 53 116 119 145 173 219 237
Total Time: 1:31:00.00
Average: 18:12.00
27 DeLand HS 632 27 42 170 185 208 210 240
Total Time: 1:31:08.70
Average: 18:13.74
28 South Fork HS 697 81 129 132 163 192 214 230
Total Time: 1:32:02.20
Average: 18:24.44
29 Eastside HS 705 85 138 151 159 172 174 191
Total Time: 1:32:05.50
Average: 18:25.10
30 Freedom (Orlando) 727 109 114 139 181 184 206 216
Total Time: 1:32:20.11
Average: 18:28.02
31 Spruce Creek HS 757 75 144 175 177 186 212 243
Total Time: 1:32:42.50
Average: 18:32.50
32 Circle Christian School 769 31 115 193 203 227 234 246
Total Time: 1:32:57.30
Average: 18:35.46
33 Coral Glades HS 821 106 155 167 194 199 211 217
Total Time: 1:33:30.10
Average: 18:42.02
34 Cypress Creek HS 838 80 124 189 198 247 255 258
Total Time: 1:34:08.61
Average: 18:49.72
35 University HS 856 68 128 209 223 228 241 245
Total Time: 1:34:06.20
Average: 18:49.24
36 Bayside HS 994 40 222 229 251 252 254 257
Total Time: 1:37:31.20
Average: 19:30.24
37 P.K. Yonge School 1003 101 126 253 259 264
Total Time: 1:43:18.50
Average: 20:39.70
38 Palm Bay Heritage HS 1276 249 250 256 260 261 262 263
Total Time: 1:47:17.90
Average: 21:27.58