Tampa Prep Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.38 | SB | Courtney Yonker | 40th | Finals H6 | Complete Results |
14.52 | SB | Quinn Simpson | 42nd | Finals H5 | Complete Results |
17.93 | Lexi Bishop | 79th | Finals H6 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
30.92 | SB | Carson Young | 38th | Finals H7 | Complete Results |
31.14 | SB | Quinn Simpson | 41st | Finals H6 | Complete Results |
31.37 | Mackenzie Sheil | 47th | Finals H7 | Complete Results | |
34.76 | Alexis Kindred | 70th | Finals H2 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:09.54 | Carson Young | 20th | Finals H7 | Complete Results | |
1:12.64 | Mackenzie Sheil | 30th | Finals H5 | Complete Results | |
1:13.74 | SB | Hannah Keller | 35th | Finals H3 | Complete Results |
1:18.68 | Lexi Bishop | 47th | Finals H3 | Complete Results | |
1:21.82 | Alexis Kindred | 50th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
3:06.58 | Laura Smith | 32nd | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:37.07 | SB | Josie Garba | 2nd | Finals H2 | Complete Results |
6:35.95 | Lindsay Ise | 17th | Finals H2 | Complete Results | |
6:43.45 | Tori Stone | 19th | Finals H1 | Complete Results | |
7:56.20 | Hannah Fishman | 36th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
53.53 | Paige Rodriguez | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
54.19 | Relay Team | 8th | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
11:33.66 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
1.65m | Delany Barnard | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
4.41m | Paige Rodriguez | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.45 | Jacob Solomon | 3rd | Finals H12 | Complete Results | |
12.02 | SB | Shakir Muhammad | 24th | Finals H9 | Complete Results |
12.09 | SB | Amari Goulbourne | 28th | Finals H2 | Complete Results |
12.27 | SB | Caleb Englenton | 33rd | Finals H7 | Complete Results |
12.47 | SB | Aaron Moore | 39th | Finals H7 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
26.73 | Christopher Kelly | 34th | Finals H6 | Complete Results | |
27.51 | Colin Kubisiak | 38th | Finals H4 | Complete Results | |
27.76 | SB | Magnus Boxaspen | 39th | Finals H4 | Complete Results |
28.31 | Alexis Dussault | 43rd | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:01.09 | SB | Caleb Quezon | 31st | Finals H4 | Complete Results |
1:02.57 | Magnus Boxaspen | 38th | Finals H6 | Complete Results | |
1:03.97 | SB | Michael Espinoza | 45th | Finals H4 | Complete Results |
1:04.51 | Thomas Keller | 47th | Finals H5 | Complete Results | |
1:08.66 | SB | Jeffrey Winters | 58th | Finals H3 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:19.64 | Joey Valenti | 9th | Finals H3 | Complete Results | |
2:25.19 | Ian Weiner | 17th | Finals H3 | Complete Results | |
2:38.79 | SB | John Pointer | 36th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:49.97 | SB | Jordan Payne | 1st | Finals H3 | Complete Results |
5:38.18 | Zachary White | 39th | Finals H2 | Complete Results | |
5:56.11 | John Pointer | 58th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:07.64 | SB | Julian Cohn | 12th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
49.23 | SB | Matt Schultz | 18th | Finals H2 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
46.68 | Relay Team | 7th | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:15.71 | SB | Relay Team | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
6.02m | SB | Jacob Solomon | 4th | Finals H1 | Complete Results |
5.44m | Olutomiwa Bankole | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
4.52m | SB | Colin Kubisiak | 25th | Finals H1 | Complete Results |