Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kennith Martin SR Eastside 11.28
2 Jamo Williams SR Eastside 11.72
3 Zachary Reed SO Eastside 12.23
4 Addison Allen SO Florida Deaf and Blind 12.25
5 Micah Ragin SR Tocoi Creek 12.33
6 Preston Davis SR Menendez 12.33
7 Edward Bell SO Florida Deaf and Blind 12.65
8 Travis Carter FR Eastside 12.70
9 Chanse Williams JR Menendez 12.74
10 Thomas Goodwin FR Menendez 12.99
11 Alexander Gabriel SO First Baptist (Bunnell) 13.28
12 Sebastian Kulak FR Menendez 13.29
13 Cash Downey FR Menendez 13.37
14 Harlen Felder JR Menendez 13.41
15 Casey Chhour JR Menendez 13.53
16 Noble Fissehaye SO Menendez 13.86
17 Dameon Anderson FR Menendez 13.93
18 Lucius Hembree SO Florida Deaf and Blind 13.99
19 Kaai Harris FR Menendez 14.01
20 Aaron Gibson JR Christs Church Academy 14.12
21 Bryce Potak FR Menendez 14.19
22 Ethan Christie SR Menendez 14.77
23 James Heise FR Menendez 14.83
24 Peyton Swindull FR Menendez 15.22
25 Christopher Pierce SR Menendez 16.34
CamRon Martin JR Christs Church Academy DNS
Antony Pletenets FR Florida Deaf and Blind DNS
Kayne Vona SO Menendez DNS
Jabere Johnson SR Eastside DNS
Tristen Massey JR Menendez DNS
Jared Souza JR Menendez 13.93
Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kennith Martin SR Eastside 22.59
2 Jamo Williams SR Eastside 22.72
3 Zachary Reed SO Eastside 23.41
4 Jabere Johnson SR Eastside 24.35
5 Addison Allen SO Florida Deaf and Blind 24.39
6 Cornell Russell SR Christs Church Academy 24.40
7 Preston Davis SR Menendez 24.54
8 Daryl Williams SR Menendez 25.23
9 Jared Souza JR Menendez 25.28
10 Che Kelly SO Eastside 25.38
11 Chanse Williams JR Menendez 25.38
12 Tavion Bryant SR Menendez 25.66
13 Edward Bell SO Florida Deaf and Blind 26.13
14 Sebastian Kulak FR Menendez 26.41
15 Cash Downey FR Menendez 26.44
16 Griffin Burchfield FR Menendez 26.45
17 Aden Brubaker JR Menendez 26.87
18 Camren Russell SR Christs Church Academy 27.15
19 Alexander Gabriel SO First Baptist (Bunnell) 27.27
20 Lucius Hembree SO Florida Deaf and Blind 27.87
21 Casey Chhour JR Menendez 28.10
22 Bryce Potak FR Menendez 28.65
23 Kaai Harris FR Menendez 29.30
24 Dameon Anderson FR Menendez 29.52
25 James Heise FR Menendez 30.15
26 Peyton Swindull FR Menendez 30.83
Tristen Massey JR Menendez NT
Harlen Felder JR Menendez NT
Kayne Vona SO Menendez NT
Noble Fissehaye SO Menendez NT
Reid Whittaker FR Menendez NT
Micah Ragin SR Tocoi Creek NT
Antony Pletenets FR Florida Deaf and Blind NT
Christopher Pierce SR Menendez NT
Henry Tam FR Menendez NT
Thomas Goodwin FR Menendez NT
Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Tyson Manley 8 Christs Church Academy 53.30
2 Cornell Russell SR Christs Church Academy 53.64
3 Che Kelly SO Eastside 53.66
4 Dontavious Hudson JR Eastside 56.37
5 Roud Valcin SR Florida Deaf and Blind 57.63
6 Joshua Hoffnagle SO Florida Deaf and Blind 57.68
7 Daryl Williams SR Menendez 58.68
8 Griffin Burchfield FR Menendez 58.79
9 Lemarion Houston SO Eastside 58.93
10 Nick Rueda JR Christs Church Academy 59.61
11 Camren Russell SR Christs Church Academy 1:00.65
12 Jameer McCarthy FR Eastside 1:00.68
13 Aden Brubaker JR Menendez 1:01.82
14 Casey Chhour JR Menendez 1:03.04
15 Kai Huot SO Florida Deaf and Blind 1:03.58
16 Reid Whittaker FR Menendez 1:05.57
17 Alexander Gabriel SO First Baptist (Bunnell) 1:06.08
18 Aaron Gibson JR Christs Church Academy 1:08.40
Jared Souza JR Menendez NT
Henry Essex FR Florida Deaf and Blind NT
Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Declan Odwyer SR Eastside 2:03.45
2 Amir Morris SR Eastside 2:04.90
3 Tyson Manley 8 Christs Church Academy 2:06.41
4 Colby Johnson SO Menendez 2:12.20
5 Ethan Molloy JR Menendez 2:13.01
6 Jared Smith SO Menendez 2:13.12
7 Gabe Sivyer SO Menendez 2:13.72
8 Chris Murdock SR First Baptist (Bunnell) 2:16.30
9 Jonas Traktuev JR Eastside 2:18.11
10 Spencer Lawrence SR Menendez 2:19.02
11 Sebastian Buckley SO Menendez 2:21.81
12 Braiden McGinnis FR Menendez 2:34.27
13 Jackson Swartzlander SO Florida Deaf and Blind 2:36.65
14 Michael Korfhage SR Menendez 2:39.80
15 Nick Rueda JR Christs Church Academy 2:41.44
16 Quinton Raulerson SO Christs Church Academy 2:42.43
17 Paulo Pereira 8 First Baptist (Bunnell) 2:43.32
18 Kai Huot SO Florida Deaf and Blind 2:45.52
19 Dino Jeudy 8 Florida Deaf and Blind 3:17.03
Joe Blanchard SO Eastside NT
Dylan Bellorin Santos JR Florida Deaf and Blind NT
Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Chris Murdock SR First Baptist (Bunnell) 4:57.82
2 Spencer Lawrence SR Menendez 4:59.45
3 Gus Mcdaniel SR Eastside 5:05.69
4 Braiden McGinnis FR Menendez 5:37.04
5 James Simpson JR Menendez 5:42.31
6 Theron Kulick SR Eastside 5:55.87
7 Jackson Swartzlander SO Florida Deaf and Blind 5:56.89
8 Paulo Pereira 8 First Baptist (Bunnell) 6:17.57
9 Tobias Haggerty 8 Florida Deaf and Blind 6:36.40
10 Gabe Kramer FR Florida Deaf and Blind 6:37.41
11 Mason Long SO Florida Deaf and Blind 6:37.75
12 Jake Zhao JR Menendez 6:47.61
13 Xavier Rivera 7 First Baptist (Bunnell) 7:42.46
Kartikeya Rajderkar SR Eastside DNS
Gabe Sivyer SO Menendez DNS
Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Ethan Molloy JR Menendez 10:47.45
2 Gus Mcdaniel SR Eastside 11:54.81
3 Sebastian Buckley SO Menendez 13:14.93
4 Daniel Nazario Jr 8 Florida Deaf and Blind 13:58.70
5 Theron Kulick SR Eastside 14:07.58
6 Gabe Kramer FR Florida Deaf and Blind 14:11.57
7 Tobias Haggerty 8 Florida Deaf and Blind 16:02.40
Kartikeya Rajderkar SR Eastside DNS
Spencer Lawrence SR Menendez DNS
Eli Walker JR Menendez DNF
Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Antoneo Wilson SR Eastside 16.07
2 Kristian Martin SO Eastside 18.97
3 Ja'Morien Scott SO Florida Deaf and Blind 22.27
Boys 400m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kristian Martin SO Eastside 1:04.30
2 Antoneo Wilson SR Eastside 1:07.56
Miles Smith SO Eastside NT
Henry Tam FR Menendez NT
Boys 4x100m Relay Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Eastside 43.03
2 Menendez 45.84
3 Eastside 46.16
4 Florida Deaf and Blind 46.69
5 Christs Church Academy 46.77
6 Menendez 48.16
7 Menendez 52.78
Menendez DNF
Boys 4x400m Relay Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Eastside 3:37.23
2 Menendez 3:49.10
3 Menendez 4:09.54
4 Florida Deaf and Blind 5:09.03
Florida Deaf and Blind DNS
Eastside DNF
Boys 4x800m Relay Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Florida Deaf and Blind 11:43.36
2 Florida Deaf and Blind 12:01.86
Eastside DNS
Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Ganyon Beckstead JR Menendez 1.78m
2 Jerrod Miller SR Eastside 1.70m
3 Jason Watson SR Menendez 1.65m
4 Tristen Massey JR Menendez 1.60m
4 Eli Walker JR Menendez 1.60m
6 Tavion Bryant SR Menendez 1.55m
7 Lemarion Houston SO Eastside 1.55m
8 Chanse Williams JR Menendez 1.50m
9 Kayne Vona SO Menendez 1.50m
10 Harlen Felder JR Menendez 1.45m
Sebastian Kulak FR Menendez NH
Robert Essex FR Florida Deaf and Blind NH
Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
Aaron Gibson JR Christs Church Academy DNS
Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jerrod Miller SR Eastside 6.16m
2 Ta Joun Waldon SR Eastside 6.00m
3 Lemarion Houston SO Eastside 5.71m
4 Addison Allen SO Florida Deaf and Blind 5.64m
5 Clisby Miles SR Eastside 5.38m
6 Roud Valcin SR Florida Deaf and Blind 5.24m
7 Ganyon Beckstead JR Menendez 5.11m
8 Tavion Bryant SR Menendez 4.59m
9 Aaron Gibson JR Christs Church Academy 4.28m
10 Sebastian Kulak FR Menendez 4.15m
Jonah Abenchuchan SO Florida Deaf and Blind DNS
Jason Watson SR Menendez FOUL
Xavier Rivera 7 First Baptist (Bunnell) FOUL
Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Ta Joun Waldon SR Eastside 13.61m
2 Clisby Miles SR Eastside 11.44m
3 Addison Allen SO Florida Deaf and Blind 11.08m
4 Ja'Morien Scott SO Florida Deaf and Blind 10.86m
5 Henry Essex FR Florida Deaf and Blind 9.78m
Ganyon Beckstead JR Menendez DNS
Tavion Bryant SR Menendez DNS
Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jateuris Servance SR Eastside 13.12m
2 Jadon Raggins SO Menendez 11.88m
3 Kewaan Hamilton SR Eastside 11.84m
4 Joseph Holliman JR Menendez 11.33m
5 LaSean Nagle SO Florida Deaf and Blind 10.13m
6 Braden Forrest JR Christs Church Academy 9.90m
7 Noble Fissehaye SO Menendez 9.51m
8 Christian Bond FR Menendez 8.84m
9 Ajani Zahira SR Florida Deaf and Blind 8.16m
Senai Medhane JR Florida Deaf and Blind NM
Jonah Abenchuchan SO Florida Deaf and Blind NM
Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jateuris Servance SR Eastside 117'0"
2 Ethan Christie SR Menendez 100'3"
3 Anthony Konen SR Menendez 85'7"
4 Robert Essex FR Florida Deaf and Blind 84'3"
5 Gabriel Hughes SR Menendez 80'1"
6 LaSean Nagle SO Florida Deaf and Blind 66'6"
7 Braden Forrest JR Christs Church Academy 64'4"
Senai Medhane JR Florida Deaf and Blind DNS
Boys Javelin Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cash Downey FR Menendez 39.00m
2 Robert Essex FR Florida Deaf and Blind 24.62m
3 Travis Carter FR Eastside 23.77m
4 Christopher Pierce SR Menendez 22.42m
Anthony Konen SR Menendez DNS
Kewaan Hamilton SR Eastside NM
Jateuris Servance SR Eastside NM