Boys 100 Meters
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Owen Kaye SO Raines 10.93
2 Jalen Cooper JR Riverside 11.09
3 Le'Shan Evans SR First Coast 11.17
4 I'lijah Bowen SO First Coast 11.21
5 Kelvin Brown SO Baldwin 11.25
6 Keon Barrow FR Baldwin 11.33
7 Ronald Williams FR Riverside 11.34
8 Moliek Wilson SR Andrew Jackson 11.35
9 Micajah Taylor SR Westside 11.39
10 Nicholas Kilpatrick SR Raines 11.40
11 Khalil Orsborn II SR Atlantic Coast 11.41
12 Xavier Billings JR Riverside 11.50
13 Xavier Samuels SR Andrew Jackson 11.52
14 Christian Green SO Baldwin 11.57
15 Jaylen Francis JR Ribault 11.63
16 Adetola Taiwo SR Terry Parker 11.64
17 Trayvon Jones Soph Charlton County 11.66
17 Kenneth Jones JR First Coast 11.66
19 Maurice Sims Juni Charlton County 11.70
20 Robert Lewis SR Westside 11.72
21 Elijah Bryant Fres Charlton County 11.74
22 Rasean Randall JR Westside 11.74
23 Heyward Smith JR Westside 11.75
24 J'marious Ragin SR Terry Parker 11.76
25 Carlos-Emanuel Colon SR First Coast 11.77
26 Jamari Jackson SR Terry Parker 11.79
27 Elijah Lawrence SO Bradford 11.80
28 Brandon Woolard Soph Charlton County 11.87
29 Mark Miller SR Raines 11.88
30 Branden Williams JR Bradford 11.89
31 Eriyon Ford SO Raines 11.90
32 Avery Griffin FR West Nassau 11.90
33 Jorge Schaible SR Atlantic Coast 11.94
34 Jonathan Downer-Barrett SO Raines 11.97
35 Terrence Grundy SR Terry Parker 12.05
36 Earl Moore SR West Nassau 12.07
37 Terrance Manning SO Ribault 12.10
38 Ezekiel Cooper SO Ribault 12.21
39 Kirkland Michael JR First Coast 12.26
40 Preston Coker JR West Nassau 12.27
41 Jeremiah Thomas JR Ribault 12.27
42 Jaylan Pollard SO Raines 12.29
43 Bryce Thomas SR Bradford 12.31
44 Lawrence Mccray FR Andrew Jackson 12.37
45 Elijah McCullough SO Paxon 12.39
46 Shamoi Green FR West Nassau 12.40
47 Eddie Bryant FR Atlantic Coast 12.52
48 Javion Fellows Juni Charlton County 12.54
49 Blake Leonard SR Paxon 12.57
50 Stephen Harris Fres Charlton County 12.62
51 Gino Addison SO Bradford 12.68
52 Kendrick Palmer FR Paxon 12.68
53 Bryce Allen FR First Coast 12.71
54 Acardio Henry JR Ribault 12.72
55 Leonard McGruder FR Paxon 12.89
Jordyn Bell JR Atlantic Coast NT
Elijah Kellum SR Bradford NT
Iyen Addison FR Bradford NT
Antwan Hart SR Andrew Jackson NT
Romero Hampton FR Andrew Jackson NT
Jahrod Shaw SR Ribault NT
Jack'Quez Williams FR Andrew Jackson NT
Boys 100 Meters Section 1
Wind: 1.2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Owen Kaye SO Raines 10.93
3 Le'Shan Evans SR First Coast 11.17
4 I'lijah Bowen SO First Coast 11.21
8 Moliek Wilson SR Andrew Jackson 11.35
9 Micajah Taylor SR Westside 11.39
11 Khalil Orsborn II SR Atlantic Coast 11.41
13 Xavier Samuels SR Andrew Jackson 11.52
Antwan Hart SR Andrew Jackson NT
Boys 100 Meters Section 2
Wind: 2.0
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
10 Nicholas Kilpatrick SR Raines 11.40
20 Robert Lewis SR Westside 11.72
22 Rasean Randall JR Westside 11.74
23 Heyward Smith JR Westside 11.75
29 Mark Miller SR Raines 11.88
Jordyn Bell JR Atlantic Coast NT
Jahrod Shaw SR Ribault NT
Elijah Kellum SR Bradford NT
Boys 100 Meters Section 3
Wind: 1.1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
5 Kelvin Brown SO Baldwin 11.25
12 Xavier Billings JR Riverside 11.50
14 Christian Green SO Baldwin 11.57
15 Jaylen Francis JR Ribault 11.63
16 Adetola Taiwo SR Terry Parker 11.64
27 Elijah Lawrence SO Bradford 11.80
30 Branden Williams JR Bradford 11.89
31 Eriyon Ford SO Raines 11.90
Boys 100 Meters Section 4
Wind: 0.2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
6 Keon Barrow FR Baldwin 11.33
24 J'marious Ragin SR Terry Parker 11.76
26 Jamari Jackson SR Terry Parker 11.79
34 Jonathan Downer-Barrett SO Raines 11.97
37 Terrance Manning SO Ribault 12.10
40 Preston Coker JR West Nassau 12.27
51 Gino Addison SO Bradford 12.68
Romero Hampton FR Andrew Jackson NT
Boys 100 Meters Section 5
Wind: 0.6
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
19 Maurice Sims Juni Charlton County 11.70
35 Terrence Grundy SR Terry Parker 12.05
38 Ezekiel Cooper SO Ribault 12.21
43 Bryce Thomas SR Bradford 12.31
45 Elijah McCullough SO Paxon 12.39
49 Blake Leonard SR Paxon 12.57
55 Leonard McGruder FR Paxon 12.89
Jack'Quez Williams FR Andrew Jackson NT
Boys 100 Meters Section 6
Wind: 1.2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
7 Ronald Williams FR Riverside 11.34
17 Trayvon Jones Soph Charlton County 11.66
25 Carlos-Emanuel Colon SR First Coast 11.77
32 Avery Griffin FR West Nassau 11.90
39 Kirkland Michael JR First Coast 12.26
42 Jaylan Pollard SO Raines 12.29
46 Shamoi Green FR West Nassau 12.40
47 Eddie Bryant FR Atlantic Coast 12.52
Boys 100 Meters Section 7
Wind: 0.8
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
2 Jalen Cooper JR Riverside 11.09
21 Elijah Bryant Fres Charlton County 11.74
28 Brandon Woolard Soph Charlton County 11.87
33 Jorge Schaible SR Atlantic Coast 11.94
52 Kendrick Palmer FR Paxon 12.68
53 Bryce Allen FR First Coast 12.71
54 Acardio Henry JR Ribault 12.72
Iyen Addison FR Bradford NT
Boys 100 Meters Section 8
Wind: 1.0
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
17 Kenneth Jones JR First Coast -
36 Earl Moore SR West Nassau -
41 Jeremiah Thomas JR Ribault -
44 Lawrence Mccray FR Andrew Jackson -
48 Javion Fellows Juni Charlton County -
50 Stephen Harris Fres Charlton County -
Boys 200 Meters
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Owen Kaye SO Raines 22.19
2 Myles Kendrick JR Riverside 23.12
3 Kenyon Gardner JR Paxon 23.21
4 Santana Ruff SO Baldwin 23.25
5 Kelvin Brown SO Baldwin 23.41
6 Jahrod Shaw SR Ribault 23.50
7 Nicholas Kilpatrick SR Raines 23.52
8 I'lijah Bowen SO First Coast 23.94
9 Jaylen Francis JR Ribault 24.04
10 Jeremi Chaplin SO Riverside 24.04
11 Brandon Woolard Soph Charlton County 24.06
12 Derion Epps JR Riverside 24.18
13 SiDonie Limehouse SO Terry Parker 24.42
14 Elijah James JR Westside 24.42
15 Trayvon Jones Soph Charlton County 24.43
16 Destin Harrington JR Ribault 24.45
17 Amare Hilliard SO Baldwin 24.47
18 Zachary Norenberg SO Atlantic Coast 24.48
19 Adetola Taiwo SR Terry Parker 24.57
20 Takarae Robinson SR Westside 24.70
21 Ke'Shaun Love SR Atlantic Coast 24.72
22 Branden Williams JR Bradford 24.80
23 Tony Kennedy SO Terry Parker 24.96
24 Kirkland Michael JR First Coast 25.16
25 Carl Graham SR Andrew Jackson 25.17
26 Zion Blue SO Westside 25.23
27 Earl Moore SR West Nassau 25.25
28 Jeremiah Evans JR Atlantic Coast 25.34
29 Ezekiel Gordon JR Terry Parker 25.35
30 Carlos-Emanuel Colon SR First Coast 25.35
31 Adrian Ealey SO Raines 25.41
32 Maurice Sims Juni Charlton County 25.48
33 Jaylan Pollard SO Raines 25.84
34 Abdias Mentor SO Westside 25.86
35 Jordan Barton JR Bradford 26.04
36 Preston Coker JR West Nassau 26.10
37 Christian Humphrey FR Andrew Jackson 26.29
38 Taylor Revels JR West Nassau 26.39
39 Truitte Moreland JR Andrew Jackson 26.56
40 Shamoi Green FR West Nassau 26.65
41 Minkuh Prier FR Atlantic Coast 27.65
42 Michael Green SO Ribault 28.36
43 Javion Lambert Fres Charlton County 29.20
Kenechukwu Okor SR Paxon NT
Jomei Richard JR Paxon NT
Le'Shan Evans SR First Coast NT
Christian Green SO Baldwin NT
Jaquez Cason SO Bradford NT
Iyen Addison FR Bradford NT
Romero Hampton FR Andrew Jackson NT
Boys 200 Meters Section 1
Wind: 0.2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Owen Kaye SO Raines 22.19
4 Santana Ruff SO Baldwin 23.25
14 Elijah James JR Westside 24.42
20 Takarae Robinson SR Westside 24.70
26 Zion Blue SO Westside 25.23
34 Abdias Mentor SO Westside 25.86
Le'Shan Evans SR First Coast NT
Romero Hampton FR Andrew Jackson NT
Boys 200 Meters Section 2
Wind: 0.4
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
2 Myles Kendrick JR Riverside 23.12
3 Kenyon Gardner JR Paxon 23.21
7 Nicholas Kilpatrick SR Raines 23.52
8 I'lijah Bowen SO First Coast 23.94
10 Jeremi Chaplin SO Riverside 24.04
12 Derion Epps JR Riverside 24.18
Jomei Richard JR Paxon NT
Kenechukwu Okor SR Paxon NT
Boys 200 Meters Section 3
Wind: 1.1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
5 Kelvin Brown SO Baldwin 23.41
6 Jahrod Shaw SR Ribault 23.50
9 Jaylen Francis JR Ribault 24.04
17 Amare Hilliard SO Baldwin 24.47
19 Adetola Taiwo SR Terry Parker 24.57
23 Tony Kennedy SO Terry Parker 24.96
28 Jeremiah Evans JR Atlantic Coast 25.34
Christian Green SO Baldwin NT
Boys 200 Meters Section 4
Wind: 0.1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
16 Destin Harrington JR Ribault 24.45
22 Branden Williams JR Bradford 24.80
25 Carl Graham SR Andrew Jackson 25.17
29 Ezekiel Gordon JR Terry Parker 25.35
31 Adrian Ealey SO Raines 25.41
35 Jordan Barton JR Bradford 26.04
37 Christian Humphrey FR Andrew Jackson 26.29
39 Truitte Moreland JR Andrew Jackson 26.56
Boys 200 Meters Section 5
Wind: -0.1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
18 Zachary Norenberg SO Atlantic Coast 24.48
24 Kirkland Michael JR First Coast 25.16
27 Earl Moore SR West Nassau 25.25
30 Carlos-Emanuel Colon SR First Coast 25.35
33 Jaylan Pollard SO Raines 25.84
38 Taylor Revels JR West Nassau 26.39
41 Minkuh Prier FR Atlantic Coast 27.65
42 Michael Green SO Ribault 28.36
Boys 200 Meters Section 6
Wind: 0.2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
11 Brandon Woolard Soph Charlton County 24.06
13 SiDonie Limehouse SO Terry Parker 24.42
21 Ke'Shaun Love SR Atlantic Coast 24.72
32 Maurice Sims Juni Charlton County 25.48
36 Preston Coker JR West Nassau 26.10
Jaquez Cason SO Bradford NT
Iyen Addison FR Bradford NT
Boys 200 Meters Section 7
Wind: +0.0
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
15 Trayvon Jones Soph Charlton County 24.43
40 Shamoi Green FR West Nassau 26.65
43 Javion Lambert Fres Charlton County 29.20
Boys 400 Meters
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Deshawn Green SO Westside 51.73
2 Le'Shan Evans SR First Coast 51.78
3 Alexander Higgins SO Raines 52.73
4 Willie Hill SR Andrew Jackson 53.10
5 Kenechukwu Okor SR Paxon 53.48
6 Jomei Richard JR Paxon 53.77
7 Gemarkus Jones SR Atlantic Coast 53.99
8 Kenyon Gardner JR Paxon 54.54
9 Jadrien Bridges SR Westside 55.01
10 Carl Sessions, Jr. JR Raines 55.06
11 Nashawn Jacobs SO Baldwin 55.15
12 Tyson Moraska JR Atlantic Coast 55.73
13 SiDonie Limehouse SO Terry Parker 55.93
14 Maurice Merriwether SR First Coast 55.98
15 Myles Madry JR Atlantic Coast 56.39
16 Jermaine Edwards FR Riverside 56.48
17 Garren Jones SR First Coast 56.69
18 Jordan Barton JR Bradford 58.01
19 J'marious Ragin SR Terry Parker 58.61
20 Dantonie Eldell Juni Charlton County 58.84
21 Tony Addison - Love SO Baldwin 58.91
22 Adrian Simpson JR First Coast 59.29
23 Richard Pooler JR Riverside 59.42
24 Valentino Joyce FR Ribault 59.51
25 Kevon Blake FR Andrew Jackson 59.56
26 Carlos Brooks FR Terry Parker 59.68
27 Jonathan Hodges FR Andrew Jackson 1:00.00
28 Israel Kelly SR Raines 1:01.07
29 Adonis Moore SO Terry Parker 1:02.01
30 Hamire Walker FR Raines 1:02.41
31 Sky'Kerrium Thomas FR Baldwin 1:02.60
32 Stefan Alexander JR Westside 1:02.64
33 Blair Green JR Ribault 1:02.69
34 Ohmad Fiffer JR Riverside 1:02.69
35 Devon Johnson SO Ribault 1:03.05
36 Kameron Hunter SR Andrew Jackson 1:03.18
37 Matthew Robinson JR Ribault 1:04.11
38 Zach Hamlette Juni Charlton County 1:04.33
39 Kevin Smith Juni Charlton County 1:04.85
40 Jayawn Jacobs SO Baldwin 1:05.30
41 Gavin Velazquez JR West Nassau 1:05.77
42 Teddric Williams FR Atlantic Coast 1:06.13
43 Gabriel Gates SR West Nassau 1:06.41
44 DJ Whitlock Juni Charlton County 1:07.50
45 Bryton Beazley FR West Nassau 1:08.07
46 Elijah Daniels SO West Nassau 1:10.08
Joshua Anderson SR Paxon NT
Jaquez Cason SO Bradford NT
Jaleel Easley JR Bradford NT
Malakai Murphy SR Bradford NT
Khamari Wyche JR Westside NT
Boys 400 Meters Section 1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Deshawn Green SO Westside 51.73
2 Le'Shan Evans SR First Coast 51.78
3 Alexander Higgins SO Raines 52.73
4 Willie Hill SR Andrew Jackson 53.10
11 Nashawn Jacobs SO Baldwin 55.15
Khamari Wyche JR Westside NT
Joshua Anderson SR Paxon NT
Jaleel Easley JR Bradford NT
Boys 400 Meters Section 2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
6 Jomei Richard JR Paxon 53.77
9 Jadrien Bridges SR Westside 55.01
17 Garren Jones SR First Coast 56.69
21 Tony Addison - Love SO Baldwin 58.91
23 Richard Pooler JR Riverside 59.42
28 Israel Kelly SR Raines 1:01.07
32 Stefan Alexander JR Westside 1:02.64
Malakai Murphy SR Bradford NT
Boys 400 Meters Section 3
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
5 Kenechukwu Okor SR Paxon 53.48
10 Carl Sessions, Jr. JR Raines 55.06
12 Tyson Moraska JR Atlantic Coast 55.73
15 Myles Madry JR Atlantic Coast 56.39
18 Jordan Barton JR Bradford 58.01
19 J'marious Ragin SR Terry Parker 58.61
31 Sky'Kerrium Thomas FR Baldwin 1:02.60
40 Jayawn Jacobs SO Baldwin 1:05.30
Boys 400 Meters Section 4
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
26 Carlos Brooks FR Terry Parker 59.68
27 Jonathan Hodges FR Andrew Jackson 1:00.00
29 Adonis Moore SO Terry Parker 1:02.01
36 Kameron Hunter SR Andrew Jackson 1:03.18
37 Matthew Robinson JR Ribault 1:04.11
41 Gavin Velazquez JR West Nassau 1:05.77
42 Teddric Williams FR Atlantic Coast 1:06.13
43 Gabriel Gates SR West Nassau 1:06.41
Boys 400 Meters Section 5
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
7 Gemarkus Jones SR Atlantic Coast 53.99
13 SiDonie Limehouse SO Terry Parker 55.93
16 Jermaine Edwards FR Riverside 56.48
24 Valentino Joyce FR Ribault 59.51
25 Kevon Blake FR Andrew Jackson 59.56
39 Kevin Smith Juni Charlton County 1:04.85
44 DJ Whitlock Juni Charlton County 1:07.50
Jaquez Cason SO Bradford NT
Boys 400 Meters Section 6
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
8 Kenyon Gardner JR Paxon 54.54
14 Maurice Merriwether SR First Coast 55.98
22 Adrian Simpson JR First Coast 59.29
30 Hamire Walker FR Raines 1:02.41
33 Blair Green JR Ribault 1:02.69
35 Devon Johnson SO Ribault 1:03.05
38 Zach Hamlette Juni Charlton County 1:04.33
45 Bryton Beazley FR West Nassau 1:08.07
Boys 400 Meters Section 7
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
20 Dantonie Eldell Juni Charlton County 58.84
34 Ohmad Fiffer JR Riverside 1:02.69
46 Elijah Daniels SO West Nassau 1:10.08
Boys 800 Meters
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Dashawn Buist SR Andrew Jackson 1:58.91
2 Bryson Lewis SO Raines 2:03.57
3 Julien St.Louis JR Paxon 2:06.24
4 Soloman Pinkney SO Baldwin 2:09.62
5 John Mendez SO Ribault 2:12.63
6 Elijah Graham JR Riverside 2:14.20
7 John Slama JR Paxon 2:14.82
8 Cedric Odol FR Riverside 2:15.65
9 Jabari Johnson SO Riverside 2:16.22
10 Regional Smith Jr. JR Westside 2:16.26
11 Israel Kelly SR Raines 2:17.02
12 Angelo Smith JR Andrew Jackson 2:18.84
13 Kobe Taylor JR Atlantic Coast 2:19.23
14 Jaylen Hill SR Westside 2:19.24
15 Jorden Johnson FR Raines 2:20.83
16 James Sampson JR Ribault 2:22.53
17 Cameron McGraw SR First Coast 2:25.68
18 Sean Townsend SO Baldwin 2:25.70
19 Krishon Golden FR Ribault 2:27.45
20 Marcos Ramirez SO Atlantic Coast 2:28.35
21 Akshar Patel JR Paxon 2:28.70
22 Gavin Heimbach JR Atlantic Coast 2:29.16
23 Andrew Locklin SO Atlantic Coast 2:30.61
24 Jerry Life II SR First Coast 2:30.79
25 Demarcus Wilson JR Westside 2:30.81
26 Andrew Larrick SO West Nassau 2:32.68
27 Kaden Gizaw JR First Coast 2:36.07
28 Kamon Thompson SR Terry Parker 2:37.30
29 Jaquez Trotman JR Ribault 2:38.14
30 Krystian Harris SO Bradford 2:39.52
31 Raheem Diop SR Westside 2:40.95
32 Austin Dietzel SO West Nassau 2:42.77
33 Kilja Wilde JR West Nassau 2:42.91
34 Braiden Crowley FR Paxon 2:44.67
35 Andrew King SR Bradford 2:46.40
36 Ian Traver JR West Nassau 2:46.56
37 Tommy Nelson SO Baldwin 2:46.68
38 Jayden Stallworth SO Baldwin 2:46.95
39 Ayden Crews Juni Charlton County 2:52.17
40 Hayden Starling JR Bradford 2:52.71
Rondell Prewitt SO Terry Parker NT
Alex Williams JR Andrew Jackson NT
Hayden Morgan Fres Charlton County NT
Jordan Johnson JR Andrew Jackson NT
Boys 800 Meters Section 1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Dashawn Buist SR Andrew Jackson 1:58.91
2 Bryson Lewis SO Raines 2:03.57
3 Julien St.Louis JR Paxon 2:06.24
4 Soloman Pinkney SO Baldwin 2:09.62
5 John Mendez SO Ribault 2:12.63
6 Elijah Graham JR Riverside 2:14.20
7 John Slama JR Paxon 2:14.82
8 Cedric Odol FR Riverside 2:15.65
11 Israel Kelly SR Raines 2:17.02
12 Angelo Smith JR Andrew Jackson 2:18.84
16 James Sampson JR Ribault 2:22.53
17 Cameron McGraw SR First Coast 2:25.68
24 Jerry Life II SR First Coast 2:30.79
Alex Williams JR Andrew Jackson NT
Jordan Johnson JR Andrew Jackson NT
Boys 800 Meters Section 2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
9 Jabari Johnson SO Riverside 2:16.22
10 Regional Smith Jr. JR Westside 2:16.26
13 Kobe Taylor JR Atlantic Coast 2:19.23
14 Jaylen Hill SR Westside 2:19.24
18 Sean Townsend SO Baldwin 2:25.70
21 Akshar Patel JR Paxon 2:28.70
22 Gavin Heimbach JR Atlantic Coast 2:29.16
28 Kamon Thompson SR Terry Parker 2:37.30
29 Jaquez Trotman JR Ribault 2:38.14
30 Krystian Harris SO Bradford 2:39.52
31 Raheem Diop SR Westside 2:40.95
34 Braiden Crowley FR Paxon 2:44.67
39 Ayden Crews Juni Charlton County 2:52.17
40 Hayden Starling JR Bradford 2:52.71
Rondell Prewitt SO Terry Parker NT
Boys 800 Meters Section 3
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
15 Jorden Johnson FR Raines 2:20.83
19 Krishon Golden FR Ribault 2:27.45
20 Marcos Ramirez SO Atlantic Coast 2:28.35
23 Andrew Locklin SO Atlantic Coast 2:30.61
25 Demarcus Wilson JR Westside 2:30.81
26 Andrew Larrick SO West Nassau 2:32.68
27 Kaden Gizaw JR First Coast 2:36.07
32 Austin Dietzel SO West Nassau 2:42.77
33 Kilja Wilde JR West Nassau 2:42.91
35 Andrew King SR Bradford 2:46.40
36 Ian Traver JR West Nassau 2:46.56
37 Tommy Nelson SO Baldwin 2:46.68
38 Jayden Stallworth SO Baldwin 2:46.95
Hayden Morgan Fres Charlton County NT
Boys 1600 Meters
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Ben Brown SR Atlantic Coast 4:37.86
2 Bryson Lewis SO Raines 4:44.37
3 Nicholas Richburg SR Riverside 5:01.14
4 Quin Roth SO Atlantic Coast 5:05.59
5 William Morales SO Ribault 5:07.37
6 Jordan Johnson JR Andrew Jackson 5:08.30
7 Cameron McGraw SR First Coast 5:10.01
8 Chason James SO Baldwin 5:17.83
9 Jaden Brown SO Riverside 5:25.14
10 Mason Fits SR First Coast 5:25.20
11 Kilja Wilde JR West Nassau 5:29.73
12 James Sampson JR Ribault 5:30.46
13 Jerry Life II SR First Coast 5:35.48
14 Krishon Golden FR Ribault 5:37.32
15 Gavin Riggs JR Paxon 5:38.24
16 Sebastian Gancerez JR West Nassau 5:39.52
17 Kaden Gizaw JR First Coast 5:40.51
18 Tristan Cruz FR Ribault 5:40.90
19 Carlton Brinkley SR Andrew Jackson 5:41.98
20 Joseph Stevens FR Westside 5:42.77
21 Khristian Collins SR West Nassau 5:43.24
22 Treshon Bell JR Andrew Jackson 5:44.21
23 Andes Rosales SR West Nassau 5:46.69
24 Jordan Sanders FR Raines 5:47.85
25 Aiden Sell 8 Baldwin 5:50.66
26 JaQuan Reed FR Andrew Jackson 5:52.68
27 Julian Lawson SO Paxon 5:56.56
28 Tyree Lewis JR Westside 5:58.85
29 Braiden Crowley FR Paxon 5:58.98
30 Noah Fletcher FR Atlantic Coast 6:00.94
31 Nikeses Doss FR Baldwin 6:03.66
32 Kamon Thompson SR Terry Parker 6:03.85
33 Troy Davis FR Riverside 6:04.34
34 Yohannes Yosef JR Westside 6:07.23
35 Logan Jonjock JR Baldwin 6:31.96
Hayden Starling JR Bradford NT
Ismael Romero JR Atlantic Coast NT
Boys 1600 Meters Section 1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Ben Brown SR Atlantic Coast 4:37.86
2 Bryson Lewis SO Raines 4:44.37
3 Nicholas Richburg SR Riverside 5:01.14
5 William Morales SO Ribault 5:07.37
6 Jordan Johnson JR Andrew Jackson 5:08.30
7 Cameron McGraw SR First Coast 5:10.01
9 Jaden Brown SO Riverside 5:25.14
12 James Sampson JR Ribault 5:30.46
13 Jerry Life II SR First Coast 5:35.48
14 Krishon Golden FR Ribault 5:37.32
15 Gavin Riggs JR Paxon 5:38.24
16 Sebastian Gancerez JR West Nassau 5:39.52
18 Tristan Cruz FR Ribault 5:40.90
19 Carlton Brinkley SR Andrew Jackson 5:41.98
21 Khristian Collins SR West Nassau 5:43.24
24 Jordan Sanders FR Raines 5:47.85
25 Aiden Sell 8 Baldwin 5:50.66
27 Julian Lawson SO Paxon 5:56.56
Hayden Starling JR Bradford NT
Boys 1600 Meters Section 2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
4 Quin Roth SO Atlantic Coast 5:05.59
8 Chason James SO Baldwin 5:17.83
10 Mason Fits SR First Coast 5:25.20
11 Kilja Wilde JR West Nassau 5:29.73
17 Kaden Gizaw JR First Coast 5:40.51
20 Joseph Stevens FR Westside 5:42.77
22 Treshon Bell JR Andrew Jackson 5:44.21
23 Andes Rosales SR West Nassau 5:46.69
26 JaQuan Reed FR Andrew Jackson 5:52.68
28 Tyree Lewis JR Westside 5:58.85
29 Braiden Crowley FR Paxon 5:58.98
30 Noah Fletcher FR Atlantic Coast 6:00.94
31 Nikeses Doss FR Baldwin 6:03.66
32 Kamon Thompson SR Terry Parker 6:03.85
33 Troy Davis FR Riverside 6:04.34
34 Yohannes Yosef JR Westside 6:07.23
35 Logan Jonjock JR Baldwin 6:31.96
Ismael Romero JR Atlantic Coast NT
Boys 110 Hurdles
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Joseph Bargeron SR Andrew Jackson 15.31
2 Neiko Garnes JR Andrew Jackson 15.48
3 Jabari Armant SR Raines 16.08
4 Jereden Mason SO Terry Parker 16.57
5 Damarien Fuqua JR Ribault 17.35
6 Christoper Martin FR Riverside 17.99
7 Marcus Lions JR Westside 18.18
8 Jerry Beliard JR Terry Parker 18.57
9 Leland Dickerson SO First Coast 18.66
10 Nathan Toson SR Ribault 19.28
11 Bryson Langston JR Baldwin 19.32
12 Kaori Arnold SO Baldwin 19.63
13 Emmauel Ndorbor JR Ribault 19.74
14 Elijah Galtieri FR West Nassau 20.30
15 Iason Williams FR Raines 22.33
Gabrielle Webster FR Ribault NT
Jaleel Easley JR Bradford NT
Boys 110 Hurdles Section 1
Wind: 1.6
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Joseph Bargeron SR Andrew Jackson 15.31
2 Neiko Garnes JR Andrew Jackson 15.48
3 Jabari Armant SR Raines 16.08
4 Jereden Mason SO Terry Parker 16.57
5 Damarien Fuqua JR Ribault 17.35
6 Christoper Martin FR Riverside 17.99
9 Leland Dickerson SO First Coast 18.66
15 Iason Williams FR Raines 22.33
Boys 110 Hurdles Section 2
Wind: 0.9
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
8 Jerry Beliard JR Terry Parker 18.57
10 Nathan Toson SR Ribault 19.28
12 Kaori Arnold SO Baldwin 19.63
13 Emmauel Ndorbor JR Ribault 19.74
14 Elijah Galtieri FR West Nassau 20.30
Jaleel Easley JR Bradford NT
Boys 110 Hurdles Section 3
Wind: 0.1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
7 Marcus Lions JR Westside 18.18
11 Bryson Langston JR Baldwin 19.32
Gabrielle Webster FR Ribault NT
Boys 400 Hurdles
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Neiko Garnes JR Andrew Jackson 56.56
2 Joseph Bargeron SR Andrew Jackson 58.43
3 Jabari Armant SR Raines 1:01.21
4 Raheim Roberts SO Raines 1:02.34
5 Iason Williams FR Raines 1:03.65
6 Jereden Mason SO Terry Parker 1:03.66
7 Leland Dickerson SO First Coast 1:04.03
8 Nathan Toson SR Ribault 1:04.05
9 Corey Borders SO Baldwin 1:05.45
10 Kaori Arnold SO Baldwin 1:05.97
11 Bryson Langston JR Baldwin 1:06.14
12 Emmauel Ndorbor JR Ribault 1:06.16
13 Damarien Fuqua JR Ribault 1:07.02
14 Bradyn Walsky SR West Nassau 1:09.88
15 Emmanuel Colson SR Ribault 1:10.16
16 Jerry Beliard JR Terry Parker 1:10.50
17 Marcus Lions JR Westside 1:12.59
18 Kobe Taylor JR Atlantic Coast 1:18.53
Marlos Sapp SO Baldwin NT
Christoper Martin FR Riverside NT
Boys 400 Hurdles Section 1
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
1 Neiko Garnes JR Andrew Jackson 56.56
2 Joseph Bargeron SR Andrew Jackson 58.43
3 Jabari Armant SR Raines 1:01.21
4 Raheim Roberts SO Raines 1:02.34
5 Iason Williams FR Raines 1:03.65
8 Nathan Toson SR Ribault 1:04.05
9 Corey Borders SO Baldwin 1:05.45
12 Emmauel Ndorbor JR Ribault 1:06.16
Boys 400 Hurdles Section 2
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
6 Jereden Mason SO Terry Parker 1:03.66
7 Leland Dickerson SO First Coast 1:04.03
10 Kaori Arnold SO Baldwin 1:05.97
13 Damarien Fuqua JR Ribault 1:07.02
14 Bradyn Walsky SR West Nassau 1:09.88
15 Emmanuel Colson SR Ribault 1:10.16
16 Jerry Beliard JR Terry Parker 1:10.50
Christoper Martin FR Riverside NT
Boys 400 Hurdles Section 3
======================================================================
Pl Athlete Yr Team Time
======================================================================
11 Bryson Langston JR Baldwin 1:06.14
17 Marcus Lions JR Westside 1:12.59
18 Kobe Taylor JR Atlantic Coast 1:18.53
Marlos Sapp SO Baldwin NT
Boys 4 x 100 Relay
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
1 Baldwin 43.05
Barrow, Ruff, Green, Brown
2 Raines 43.44
Ford, Kaye, Downer-Barrett, Kilpatrick
3 Riverside 43.77
Kendrick, Williams, Billings, Henry
4 Andrew Jackson 43.85
Wilson, Samuels, Hart, Hill
5 Westside 44.22
Smith, Taylor, Green, Wyche
6 Charlton County 44.69
Woolard, Bryant, Jones, Sims
7 Ribault 44.72
Francis, Shaw, Ndorbor, Smith
8 Atlantic Coast 44.87
Jones, Orsborn II, Bell, Evans
9 West Nassau 45.83
Green, Coker, Griffin, Moore
10 Terry Parker 46.08
Ragin, Limehouse, Grundy, Jackson
Bradford NT
Boys 4 x 100 Relay Section 1
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
1 Baldwin 43.05
Barrow, Ruff, Green, Brown
2 Raines 43.44
Ford, Kaye, Downer-Barrett, Kilpatrick
4 Andrew Jackson 43.85
Wilson, Samuels, Hart, Hill
5 Westside 44.22
Smith, Taylor, Green, Wyche
7 Ribault 44.72
Francis, Shaw, Ndorbor, Smith
8 Atlantic Coast 44.87
Jones, Orsborn II, Bell, Evans
9 West Nassau 45.83
Green, Coker, Griffin, Moore
10 Terry Parker 46.08
Ragin, Limehouse, Grundy, Jackson
Boys 4 x 100 Relay Section 2
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
3 Riverside 43.77
Kendrick, Williams, Billings, Henry
6 Charlton County 44.69
Woolard, Bryant, Jones, Sims
Bradford NT
Boys 4 x 400 Relay
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
1 Andrew Jackson 3:25.79
Garnes, Williams, Bargeron, Buist
2 Riverside 3:29.86
Johnson, Richburg, Billings, Cooper
3 Ribault 3:31.17
Francis, Milline, Sampson, Francis
4 Westside 3:33.89
Green, Taylor, Robinson, Wyche
5 Raines 3:36.52
Downer-Barrett, Kaye, Higgins, Kilpatrick
6 First Coast 3:53.49
Colbert, Evans, Jones, Simpson
Terry Parker NT
Charlton County NT
Baldwin NT
Atlantic Coast NT
Boys 4 x 400 Relay Section 1
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
1 Andrew Jackson 3:25.79
Garnes, Williams, Bargeron, Buist
2 Riverside 3:29.86
Johnson, Richburg, Billings, Cooper
3 Ribault 3:31.17
Francis, Milline, Sampson, Francis
4 Westside 3:33.89
Green, Taylor, Robinson, Wyche
5 Raines 3:36.52
Downer-Barrett, Kaye, Higgins, Kilpatrick
6 First Coast 3:53.49
Colbert, Evans, Jones, Simpson
Boys 4 x 400 Relay Section 2
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
Terry Parker NT
Charlton County NT
Baldwin NT
Atlantic Coast NT
Boys 4 x 800 Relay
=================================================================
Pl Team Time
=================================================================
1 Ribault 8:39.85
Francis, Milline, Sampson, Francis
2 Riverside 8:59.35
Richburg, Johnson, Graham, Odol
3 First Coast 9:09.28
4 Westside 9:25.03
Alexander, Hill, Robinson, Stevens
5 Andrew Jackson 9:30.85
Bell, Brinkley, Smith, Reed
6 Atlantic Coast 9:32.36
Nelson, Locklin, Romero, Wetzel
7 Baldwin 10:21.68
Jacobs, Townsend, Addison - Love, Sapp
8 Charlton County 10:25.93
Crews, Fellows, Smith, Morgan
Boys Long Jump
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
1 Ke'wan Smith SO Ribault 6.02m 19-9
2 Henry Harris FR Baldwin 6.00m 19-8.25
3 Earl Moore SR West Nassau 5.99m 19-8
3 Raquez Bacon SR Raines 5.99m 19-8
5 Kenechukwu Okor SR Paxon 5.98m 19-7.5
6 Jeremiah Evans JR Atlantic Coast 5.88m 19-3.5
7 Frederick Harriel SR First Coast 5.85m 19-2.5
7 Lonnell McCall SR First Coast 5.85m 19-2.5
9 Corey Borders SO Baldwin 5.81m 19-0.75
10 Tristan McKay SR Andrew Jackson 5.65m 18-6.5
11 Brandon Johnson SO Paxon 5.64m 18-6
12 Salomon Jeune SO Westside 5.58m 18-3.75
13 Willie Hills SR Riverside 5.55m 18-2.5
14 Jiron Floyd JR First Coast 5.53m 18-1.75
15 Alex Guevara SR Westside 5.52m 18-1.5
16 Jaylen Stafford SR Paxon 5.47m 17-11.5
17 Brayden Smyth JR Bradford 5.43m 17-9.75
17 Richard Pooler JR Riverside 5.43m 17-9.75
19 Jeremiah Thomas JR Ribault 5.31m 17-5.25
20 Lincoln Lynn SO West Nassau 5.24m 17-2.25
21 Tony Kennedy SO Terry Parker 5.20m 17-0.75
22 Bryce Hardwick JR Raines 5.17m 16-11.5
22 Rian Wilson SO Baldwin 5.17m 16-11.5
24 Jasper Ramas JR Terry Parker 5.10m 16-8.75
25 Nico Evans JR Atlantic Coast 5.06m 16-7.25
26 Hamire Walker FR Raines 5.00m 16-5
26 Andi Ataiza SO West Nassau 5.00m 16-5
28 Sal Ashe JR Westside 4.98m 16-4.25
29 Shamoi Green FR West Nassau 4.97m 16-3.75
30 Tareeq Williams JR Ribault 4.90m 16-1
31 Jacobe Rogers JR Westside 4.84m 15-10.5
32 Devon Johnson SO Ribault 4.80m 15-9
33 Collin Price SO Atlantic Coast 4.61m 15-1.5
34 Brandon Pressley JR Riverside 4.57m 15-0
Jomei Richard JR Paxon FOUL NM
Israel Kelly SR Raines FOUL NM
Seven Shelton-Wyatt SO Terry Parker DNS NM
Terrence Grundy SR Terry Parker DNS NM
Bryson Langston JR Baldwin DNS NM
Mark Colbert SR First Coast DNS NM
Jaquez Cason SO Bradford DNS NM
Malakai Murphy SR Bradford DNS NM
Elijah Kellum SR Bradford DNS NM
Boys Long Jump Flight 1
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
1 Ke'wan Smith SO Ribault 6.02m 19-9
3 Earl Moore SR West Nassau 5.99m 19-8
6 Jeremiah Evans JR Atlantic Coast 5.88m 19-3.5
10 Tristan McKay SR Andrew Jackson 5.65m 18-6.5
11 Brandon Johnson SO Paxon 5.64m 18-6
12 Salomon Jeune SO Westside 5.58m 18-3.75
13 Willie Hills SR Riverside 5.55m 18-2.5
14 Jiron Floyd JR First Coast 5.53m 18-1.75
17 Richard Pooler JR Riverside 5.43m 17-9.75
17 Brayden Smyth JR Bradford 5.43m 17-9.75
19 Jeremiah Thomas JR Ribault 5.31m 17-5.25
21 Tony Kennedy SO Terry Parker 5.20m 17-0.75
22 Rian Wilson SO Baldwin 5.17m 16-11.5
26 Hamire Walker FR Raines 5.00m 16-5
29 Shamoi Green FR West Nassau 4.97m 16-3.75
33 Collin Price SO Atlantic Coast 4.61m 15-1.5
34 Brandon Pressley JR Riverside 4.57m 15-0
Terrence Grundy SR Terry Parker DNS NM
Seven Shelton-Wyatt SO Terry Parker DNS NM
Jaquez Cason SO Bradford DNS NM
Malakai Murphy SR Bradford DNS NM
Boys Long Jump Flight 2
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
2 Henry Harris FR Baldwin 6.00m 19-8.25
3 Raquez Bacon SR Raines 5.99m 19-8
5 Kenechukwu Okor SR Paxon 5.98m 19-7.5
7 Lonnell McCall SR First Coast 5.85m 19-2.5
7 Frederick Harriel SR First Coast 5.85m 19-2.5
9 Corey Borders SO Baldwin 5.81m 19-0.75
15 Alex Guevara SR Westside 5.52m 18-1.5
16 Jaylen Stafford SR Paxon 5.47m 17-11.5
20 Lincoln Lynn SO West Nassau 5.24m 17-2.25
22 Bryce Hardwick JR Raines 5.17m 16-11.5
24 Jasper Ramas JR Terry Parker 5.10m 16-8.75
25 Nico Evans JR Atlantic Coast 5.06m 16-7.25
26 Andi Ataiza SO West Nassau 5.00m 16-5
28 Sal Ashe JR Westside 4.98m 16-4.25
30 Tareeq Williams JR Ribault 4.90m 16-1
31 Jacobe Rogers JR Westside 4.84m 15-10.5
32 Devon Johnson SO Ribault 4.80m 15-9
Jomei Richard JR Paxon FOUL NM
Israel Kelly SR Raines FOUL NM
Bryson Langston JR Baldwin DNS NM
Mark Colbert SR First Coast DNS NM
Elijah Kellum SR Bradford DNS NM
Boys Triple Jump
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Avery Griffin FR West Nassau NM NM
Tristan McKay SR Andrew Jackson NM NM
Elijah Kellum SR Bradford NM NM
Malakai Murphy SR Bradford NM NM
Jiron Floyd JR First Coast NM NM
Mark Colbert SR First Coast NM NM
Lonnell McCall SR First Coast NM NM
Frederick Harriel SR First Coast NM NM
Tareeq Williams JR Ribault NM NM
Ke'wan Smith SO Ribault NM NM
Emmanuel Colson SR Ribault NM NM
Javian Milton-Brown SR West Nassau NM NM
Terrell Green FR West Nassau NM NM
Mason Alderman SR West Nassau NM NM
Jeremiah Davis SR Westside NM NM
Amir Green SR Raines NM NM
Bryce Hardwick JR Raines NM NM
Raquez Bacon SR Raines NM NM
Kelvin Brown SO Baldwin NM NM
Kaori Arnold SO Baldwin NM NM
Bryson Langston JR Baldwin NM NM
Soloman Pinkney SO Baldwin NM NM
Tyler Baggs SO Riverside NM NM
Willie Hills SR Riverside NM NM
Brandon Pressley JR Riverside NM NM
Sal Ashe JR Westside NM NM
Alex Guevara SR Westside NM NM
Boys Triple Jump Flight 1
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Jeremiah Davis SR Westside NM NM
Alex Guevara SR Westside NM NM
Sal Ashe JR Westside NM NM
Willie Hills SR Riverside NM NM
Tyler Baggs SO Riverside NM NM
Bryson Langston JR Baldwin NM NM
Avery Griffin FR West Nassau NM NM
Mason Alderman SR West Nassau NM NM
Terrell Green FR West Nassau NM NM
Ke'wan Smith SO Ribault NM NM
Jiron Floyd JR First Coast NM NM
Malakai Murphy SR Bradford NM NM
Tristan McKay SR Andrew Jackson NM NM
Boys Triple Jump Flight 2
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Brandon Pressley JR Riverside NM NM
Soloman Pinkney SO Baldwin NM NM
Kaori Arnold SO Baldwin NM NM
Kelvin Brown SO Baldwin NM NM
Raquez Bacon SR Raines NM NM
Bryce Hardwick JR Raines NM NM
Amir Green SR Raines NM NM
Javian Milton-Brown SR West Nassau NM NM
Emmanuel Colson SR Ribault NM NM
Tareeq Williams JR Ribault NM NM
Frederick Harriel SR First Coast NM NM
Lonnell McCall SR First Coast NM NM
Mark Colbert SR First Coast NM NM
Elijah Kellum SR Bradford NM NM
Boys Shot Put
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
1 Jaylen Clark SR Raines 15.14m 49-8.25
2 King Massey JR Raines 13.82m 45-4.25
3 Jyon Simon JR Raines 13.22m 43-4.5
4 Xzavion Jackson Seni Charlton County 12.73m 41-9.25
5 Johdeem Jones FR Raines 12.21m 40-0.75
6 Chavez Williams JR Riverside 11.94m 39-2.25
7 Christian Velvet SO Baldwin 11.74m 38-6.25
8 Tairese McClain SR Baldwin 11.33m 37-2.25
9 Parviele Lee FR Bradford 11.24m 36-10.5
10 Malakhai Mckinnon SO Riverside 11.12m 36-5.75
11 Darian Gant SR Atlantic Coast 11.07m 36-4
12 Austin Candler SO Andrew Jackson 11.06m 36-3.5
13 Latroy Shaw JR Riverside 10.93m 35-10.5
14 Vincent Moultrie SR Paxon 10.92m 35-10
15 Angelo Smith JR Andrew Jackson 10.87m 35-8
15 Synorice Barnes JR Baldwin 10.87m 35-8
17 Ethan Strother SO Terry Parker 10.76m 35-3.75
18 Damion Johnson SR Atlantic Coast 10.70m 35-1.25
19 Tyler Harris Juni Charlton County 10.55m 34-7.5
20 Tamari Choice SR Ribault 10.45m 34-3.5
21 Dennis Morrell FR Ribault 10.25m 33-7.5
22 Jamon Parker SO Westside 10.24m 33-7.25
22 Anthony Mardueno-Chavez SR Atlantic Coast 10.24m 33-7.25
24 Zephaniah Morman FR Westside 10.14m 33-3.25
25 Conner Bailey SO West Nassau 10.13m 33-3
26 Jery Zelaya-Guerra JR Ribault 9.92m 32-6.5
27 Maveryk Escobar-Morri FR West Nassau 9.91m 32-6.25
28 Vince Niyingabiy JR Terry Parker 9.86m 32-4.25
29 Vladmir Adamcy JR Andrew Jackson 9.81m 32-2.25
30 Kingston McElroy FR Westside 9.73m 31-11.25
31 Timothy Sapp Fres Charlton County 9.71m 31-10.25
32 Kayden Fender FR Baldwin 9.63m 31-7.25
33 Hunter Spradley Fres Charlton County 9.59m 31-5.75
34 Cory Matthews FR Atlantic Coast 9.31m 30-6.5
35 Curtis Augustin JR First Coast 9.29m 30-5.75
36 Torian Williams SO First Coast 9.27m 30-5
37 Joshua Samaroo SR Paxon 9.20m 30-2.25
38 Joshua Petty SO Paxon 8.95m 29-4.5
39 Jacory Jones FR Terry Parker 8.90m 29-2.5
40 Ashton Palmer SR Ribault 8.21m 26-11.25
41 Willie Hardee JR First Coast 6.99m 22-11.25
42 Daniel Conners SO Paxon 6.17m 20-3
Robert Lewis SR Westside FOUL NM
Evan Beasley SR First Coast FOUL NM
Tyler Wallace FR Bradford DNS NM
Nathaniel Raymond SO Bradford DNS NM
Brian Wheat SO West Nassau DNS NM
Boys Shot Put Flight 1
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
4 Xzavion Jackson Seni Charlton County 12.73m 41-9.25
8 Tairese McClain SR Baldwin 11.33m 37-2.25
13 Latroy Shaw JR Riverside 10.93m 35-10.5
15 Angelo Smith JR Andrew Jackson 10.87m 35-8
19 Tyler Harris Juni Charlton County 10.55m 34-7.5
21 Dennis Morrell FR Ribault 10.25m 33-7.5
22 Jamon Parker SO Westside 10.24m 33-7.25
22 Anthony Mardueno-Chavez SR Atlantic Coast 10.24m 33-7.25
24 Zephaniah Morman FR Westside 10.14m 33-3.25
25 Conner Bailey SO West Nassau 10.13m 33-3
26 Jery Zelaya-Guerra JR Ribault 9.92m 32-6.5
27 Maveryk Escobar-Morri FR West Nassau 9.91m 32-6.25
30 Kingston McElroy FR Westside 9.73m 31-11.25
31 Timothy Sapp Fres Charlton County 9.71m 31-10.25
32 Kayden Fender FR Baldwin 9.63m 31-7.25
33 Hunter Spradley Fres Charlton County 9.59m 31-5.75
34 Cory Matthews FR Atlantic Coast 9.31m 30-6.5
35 Curtis Augustin JR First Coast 9.29m 30-5.75
36 Torian Williams SO First Coast 9.27m 30-5
41 Willie Hardee JR First Coast 6.99m 22-11.25
Evan Beasley SR First Coast FOUL NM
Brian Wheat SO West Nassau DNS NM
Tyler Wallace FR Bradford DNS NM
Boys Shot Put Flight 2
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
1 Jaylen Clark SR Raines 15.14m 49-8.25
2 King Massey JR Raines 13.82m 45-4.25
3 Jyon Simon JR Raines 13.22m 43-4.5
5 Johdeem Jones FR Raines 12.21m 40-0.75
6 Chavez Williams JR Riverside 11.94m 39-2.25
7 Christian Velvet SO Baldwin 11.74m 38-6.25
9 Parviele Lee FR Bradford 11.24m 36-10.5
10 Malakhai Mckinnon SO Riverside 11.12m 36-5.75
11 Darian Gant SR Atlantic Coast 11.07m 36-4
12 Austin Candler SO Andrew Jackson 11.06m 36-3.5
14 Vincent Moultrie SR Paxon 10.92m 35-10
15 Synorice Barnes JR Baldwin 10.87m 35-8
17 Ethan Strother SO Terry Parker 10.76m 35-3.75
18 Damion Johnson SR Atlantic Coast 10.70m 35-1.25
20 Tamari Choice SR Ribault 10.45m 34-3.5
28 Vince Niyingabiy JR Terry Parker 9.86m 32-4.25
29 Vladmir Adamcy JR Andrew Jackson 9.81m 32-2.25
37 Joshua Samaroo SR Paxon 9.20m 30-2.25
38 Joshua Petty SO Paxon 8.95m 29-4.5
39 Jacory Jones FR Terry Parker 8.90m 29-2.5
40 Ashton Palmer SR Ribault 8.21m 26-11.25
42 Daniel Conners SO Paxon 6.17m 20-3
Robert Lewis SR Westside FOUL NM
Nathaniel Raymond SO Bradford DNS NM
Boys Discus
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Daniel Conners SO Paxon NM NM
Conner Bailey SO West Nassau NM NM
Maveryk Escobar-Morri FR West Nassau NM NM
Ethan Strother SO Terry Parker NM NM
Ashton Palmer SR Ribault NM NM
Jery Zelaya-Guerra JR Ribault NM NM
Rodrick Guyton SR Ribault NM NM
Gabrione Cook SO Ribault NM NM
Vincent Moultrie SR Paxon NM NM
Joshua Samaroo SR Paxon NM NM
Elijah Nunez SO Paxon NM NM
Brian Wheat SO West Nassau NM NM
Curtis Augustin JR First Coast NM NM
Torian Williams SO First Coast NM NM
Evan Beasley SR First Coast NM NM
Willie Hardee JR First Coast NM NM
Parviele Lee FR Bradford NM NM
Nathaniel Raymond SO Bradford NM NM
Tyler Wallace FR Bradford NM NM
Vladmir Adamcy JR Andrew Jackson NM NM
Austin Candler SO Andrew Jackson NM NM
Angelo Smith JR Andrew Jackson NM NM
Darian Gant SR Atlantic Coast NM NM
McArthur James SO Westside NM NM
Brandon Alonso FR Riverside NM NM
Latroy Shaw JR Riverside NM NM
Chavez Williams JR Riverside NM NM
Timothy Sapp Fres Charlton County NM NM
Hunter Spradley Fres Charlton County NM NM
Gregory Woods Seni Charlton County NM NM
Xzavion Jackson Seni Charlton County NM NM
Damion Johnson SR Atlantic Coast NM NM
Anthony Mardueno-Chavez SR Atlantic Coast NM NM
Jamon Parker SO Westside NM NM
Cory Matthews FR Atlantic Coast NM NM
Marcus Hamilton JR Baldwin NM NM
Neamiah Worthy JR Baldwin NM NM
Jeramie Morgan JR Baldwin NM NM
Tairese McClain SR Baldwin NM NM
Christopher Brown JR Raines NM NM
King Massey JR Raines NM NM
Syon Hawkins JR Raines NM NM
Jyon Simon JR Raines NM NM
Andi Ataiza SO West Nassau NM NM
Boys Discus Flight 1
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Tairese McClain SR Baldwin NM NM
Angelo Smith JR Andrew Jackson NM NM
Willie Hardee JR First Coast NM NM
Evan Beasley SR First Coast NM NM
Torian Williams SO First Coast NM NM
Curtis Augustin JR First Coast NM NM
Maveryk Escobar-Morri FR West Nassau NM NM
Conner Bailey SO West Nassau NM NM
Brian Wheat SO West Nassau NM NM
King Massey JR Raines NM NM
Christopher Brown JR Raines NM NM
Jamon Parker SO Westside NM NM
Neamiah Worthy JR Baldwin NM NM
Cory Matthews FR Atlantic Coast NM NM
Anthony Mardueno-Chavez SR Atlantic Coast NM NM
Damion Johnson SR Atlantic Coast NM NM
Xzavion Jackson Seni Charlton County NM NM
Gregory Woods Seni Charlton County NM NM
Hunter Spradley Fres Charlton County NM NM
Timothy Sapp Fres Charlton County NM NM
Latroy Shaw JR Riverside NM NM
McArthur James SO Westside NM NM
Boys Discus Flight 2
=============================================================================
Pl Athlete Yr Team Mark
=============================================================================
Rodrick Guyton SR Ribault NM NM
Austin Candler SO Andrew Jackson NM NM
Vladmir Adamcy JR Andrew Jackson NM NM
Tyler Wallace FR Bradford NM NM
Nathaniel Raymond SO Bradford NM NM
Parviele Lee FR Bradford NM NM
Daniel Conners SO Paxon NM NM
Elijah Nunez SO Paxon NM NM
Joshua Samaroo SR Paxon NM NM
Vincent Moultrie SR Paxon NM NM
Gabrione Cook SO Ribault NM NM
Brandon Alonso FR Riverside NM NM
Jery Zelaya-Guerra JR Ribault NM NM
Ashton Palmer SR Ribault NM NM
Ethan Strother SO Terry Parker NM NM
Andi Ataiza SO West Nassau NM NM
Jyon Simon JR Raines NM NM
Syon Hawkins JR Raines NM NM
Jeramie Morgan JR Baldwin NM NM
Marcus Hamilton JR Baldwin NM NM
Darian Gant SR Atlantic Coast NM NM
Chavez Williams JR Riverside NM NM