TRC Race Management DirectAthletics MeetPro
Chamberlain Quad
Chamberlain, Tampa, FL - 2/23/2024
Boys 100 Meters
Finals
============================================================================
Pl Name Team Time Wind Ht. (Pl) Pts
============================================================================
WILLIAMS, Darryon Gaither 11.08 NW 3 (1)
KELLY, Dominick Robinson 11.71 NW 2
PARKS, Arkese Robinson 11.96 NW 3 (2)
SCHMIDT, Brice Strawberry Crest 12.01 NW 3 (3)
ROMAN, Rod Chamberlain 12.05 NW 3 (4)
WOODS, Thimothee Strawberry Crest 12.16 NW 4 (1)
LOGAN, Xander Robinson 12.17 NW 4 (2)
ARCHIELD JR., Eric Robinson 12.19 NW 1 (1)
NELSON, Reginald Robinson 12.35 NW 2
ARANGO, Emmanuel Gaither 12.66 NW 4 (3)
JENKINS, Abraham Chamberlain 12.73 NW 3 (5)
JACKSON-BALDIVIA, Ky Gaither 12.78 NW 4 (4)
PARKMOND, Steven Strawberry Crest 12.95 NW 4 (5)
PICHONAUD, Jackenson Chamberlain 13.03 NW 4 (6)
HOBLIT, Alexander Strawberry Crest 13.03 NW 2
HENRY, Jean Strawberry Crest 13.09 NW 3 (6)
JONES, Anthony Strawberry Crest 13.17 NW 1 (2)
AMICK, David Gaither 13.20 NW 2
GILES, Davion Chamberlain 13.59 NW 2
ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest 13.62 NW 3 (7)
JENKINS, Otis Chamberlain 13.95 NW 4 (7)
DUENEZ, Jose Strawberry Crest 14.19 NW 2
DEVARASHETTY, Vansh Strawberry Crest 17.90 NW 1 (3)
COBB III, Brad Robinson DNS 4
SMITH, Aiden Strawberry Crest DNS 3
LOPEZ, Jared Strawberry Crest DNS 2
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 4
1 ARCHIELD JR., Eric Robinson 12.19 NW
2 JONES, Anthony Strawberry Crest 13.17 NW
3 DEVARASHETTY, Vansh Strawberry Crest 17.90 NW
Section 2 of 4
AMICK, David Gaither 13.20 NW
NELSON, Reginald Robinson 12.35 NW
HOBLIT, Alexander Strawberry Crest 13.03 NW
KELLY, Dominick Robinson 11.71 NW
GILES, Davion Chamberlain 13.59 NW
DUENEZ, Jose Strawberry Crest 14.19 NW
LOPEZ, Jared Strawberry Crest DNS
Section 3 of 4
1 WILLIAMS, Darryon Gaither 11.08 NW
2 PARKS, Arkese Robinson 11.96 NW
3 SCHMIDT, Brice Strawberry Crest 12.01 NW
4 ROMAN, Rod Chamberlain 12.05 NW
5 JENKINS, Abraham Chamberlain 12.73 NW
6 HENRY, Jean Strawberry Crest 13.09 NW
7 ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest 13.62 NW
SMITH, Aiden Strawberry Crest DNS
Section 4 of 4
1 WOODS, Thimothee Strawberry Crest 12.16 NW
2 LOGAN, Xander Robinson 12.17 NW
3 ARANGO, Emmanuel Gaither 12.66 NW
4 JACKSON-BALDIVIA, Ky Gaither 12.78 NW
5 PARKMOND, Steven Strawberry Crest 12.95 NW
6 PICHONAUD, Jackenson Chamberlain 13.03 NW
7 JENKINS, Otis Chamberlain 13.95 NW
COBB III, Brad Robinson DNS
Boys 200 Meters
Finals
============================================================================
Pl Name Team Time Wind Ht. (Pl) Pts
============================================================================
1 ROMAN, Rod Chamberlain 24.29 NW 4 (1) 10
2 WOODS, Thimothee Strawberry Crest 24.38 NW 4 (2) 8
3 SCHMIDT, Brice Strawberry Crest 24.91 NW 3 (1) 6
4 SMITH, Awstin Robinson 25.12 NW 4 (3) 5
5 JENKINS, Abraham Chamberlain 25.28 NW 4 (4) 4
6 JOLLY, Tysin Chamberlain 25.87 NW 3 (2) 3
7 HOBLIT, Alexander Strawberry Crest 26.31 NW 1 (1) 2
8 SELLS, Kaden Chamberlain 26.34 NW 2 (1) 1
9 PARKMOND, Steven Strawberry Crest 26.52 NW 4 (5)
10 CURTAIN, Jake Strawberry Crest 26.64 NW 2 (2)
11 GONZALEZ, Dominic Chamberlain 26.76 NW 4 (6)
12 HENRY, Jean Strawberry Crest 26.80 NW 1 (2)
13 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 27.47 NW 3 (3)
14 ESKEW, Troy Strawberry Crest 27.74 NW 3 (4)
15 GILES, Davion Chamberlain 28.49 NW 2 (3)
16 AUSTIN, Trey'vion Robinson 28.66 NW 3 (5)
17 JENKINS, Otis Chamberlain 28.92 NW 2 (4)
18 SCOTT, Nicholas Strawberry Crest 29.05 NW 2 (5)
19 HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest 29.80 NW 2 (6)
20 SAILS, Amari Robinson 29.88 NW 1 (3)
21 STOUT, Jackson Strawberry Crest 31.53 NW 2 (7)
22 DEVARASHETTY, Vansh Strawberry Crest 31.84 NW 3 (6)
BUTTERWORTH, Kayvin Robinson DNS 3
JONES, Anthony Strawberry Crest DNS 2
SCHUMACHER, Nathan Robinson DNS 3
JOHNSON, Lionel Strawberry Crest DNS 1
PICHONAUD, Jackenson Chamberlain DNS 4
HOLMAN, Jaylen Robinson DNS 4
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 4
1 HOBLIT, Alexander Strawberry Crest 26.31 NW 2
2 HENRY, Jean Strawberry Crest 26.80 NW
3 SAILS, Amari Robinson 29.88 NW
JOHNSON, Lionel Strawberry Crest DNS
Section 2 of 4
1 SELLS, Kaden Chamberlain 26.34 NW 1
2 CURTAIN, Jake Strawberry Crest 26.64 NW
3 GILES, Davion Chamberlain 28.49 NW
4 JENKINS, Otis Chamberlain 28.92 NW
5 SCOTT, Nicholas Strawberry Crest 29.05 NW
6 HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest 29.80 NW
7 STOUT, Jackson Strawberry Crest 31.53 NW
JONES, Anthony Strawberry Crest DNS
Section 3 of 4
1 SCHMIDT, Brice Strawberry Crest 24.91 NW 6
2 JOLLY, Tysin Chamberlain 25.87 NW 3
3 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 27.47 NW
4 ESKEW, Troy Strawberry Crest 27.74 NW
5 AUSTIN, Trey'vion Robinson 28.66 NW
6 DEVARASHETTY, Vansh Strawberry Crest 31.84 NW
BUTTERWORTH, Kayvin Robinson DNS
SCHUMACHER, Nathan Robinson DNS
Section 4 of 4
1 ROMAN, Rod Chamberlain 24.29 NW 10
2 WOODS, Thimothee Strawberry Crest 24.38 NW 8
3 SMITH, Awstin Robinson 25.12 NW 5
4 JENKINS, Abraham Chamberlain 25.28 NW 4
5 PARKMOND, Steven Strawberry Crest 26.52 NW
6 GONZALEZ, Dominic Chamberlain 26.76 NW
PICHONAUD, Jackenson Chamberlain DNS
HOLMAN, Jaylen Robinson DNS
Boys 400 Meters
Finals
=======================================================================
Pl Name Team Time Ht. (Pl) Pts
=======================================================================
1 BARTLEY, Nicolas Gaither 55.30 4 (1) 10
2 SCHUMACHER, Nathan Robinson 55.35 4 (2) 8
3 SELLS, Rylan Chamberlain 56.11 4 (3) 6
4 HENRY, Kendrick Robinson 56.40 4 (4) 5
5 PAGE, Aidan Gaither 57.07 4 (5) 4
6 WILSON, Zachary Strawberry Crest 58.04 3 (1) 3
7 TAYLOR, Dres' Chamberlain 58.43 3 (2) 2
8 PONDER, Sincere Gaither 59.66 4 (6) 1
9 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 59.76 2 (1)
10 CURTAIN, Jake Strawberry Crest 1:00.14 3 (3)
11 BERGEN, Lev Robinson 1:00.51 1 (1)
12 WEST, Elijah Strawberry Crest 1:01.65 4 (7)
13 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 1:01.74 3 (4)
14 GONZALEZ, Dominic Chamberlain 1:02.61 2 (2)
15 WASHINGTON, Koletin Chamberlain 1:02.70 1 (2)
16 LOPEZ, Cole Strawberry Crest 1:02.71 4 (8)
17 MARAJU, Abhijay Strawberry Crest 1:03.78 2 (3)
18 SCOTT, Nicholas Strawberry Crest 1:04.65 2 (4)
19 TEJIRAM, Kavish Strawberry Crest 1:14.06 1 (3)
SMITH, Aiden Strawberry Crest DNS 1
JACKSON-BALDIVIA, Ty Gaither DNS 2
KIM, Alex Strawberry Crest DNS 3
SELLS, Kaden Chamberlain DNS 3
JOHNSON, Malachi Strawberry Crest DNS 3
FAIRLEY, Gramon Strawberry Crest DNS 3
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 4
1 BERGEN, Lev Robinson 1:00.51
2 WASHINGTON, Koletin Chamberlain 1:02.70
3 TEJIRAM, Kavish Strawberry Crest 1:14.06
SMITH, Aiden Strawberry Crest DNS
Section 2 of 4
1 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 59.76
2 GONZALEZ, Dominic Chamberlain 1:02.61
3 MARAJU, Abhijay Strawberry Crest 1:03.78
4 SCOTT, Nicholas Strawberry Crest 1:04.65
JACKSON-BALDIVIA, Ty Gaither DNS
Section 3 of 4
1 WILSON, Zachary Strawberry Crest 58.04 3
2 TAYLOR, Dres' Chamberlain 58.43 2
3 CURTAIN, Jake Strawberry Crest 1:00.14
4 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 1:01.74
KIM, Alex Strawberry Crest DNS
SELLS, Kaden Chamberlain DNS
JOHNSON, Malachi Strawberry Crest DNS
FAIRLEY, Gramon Strawberry Crest DNS
Section 4 of 4
1 BARTLEY, Nicolas Gaither 55.30 10
2 SCHUMACHER, Nathan Robinson 55.35 8
3 SELLS, Rylan Chamberlain 56.11 6
4 HENRY, Kendrick Robinson 56.40 5
5 PAGE, Aidan Gaither 57.07 4
6 PONDER, Sincere Gaither 59.66 1
7 WEST, Elijah Strawberry Crest 1:01.65
8 LOPEZ, Cole Strawberry Crest 1:02.71
Boys 800 Meters
Finals
=======================================================================
Pl Name Team Time Ht. (Pl) Pts
=======================================================================
1 JOHNSON, Lakeem Robinson 2:03.78 1 (1) 10
2 RESS, Landon Strawberry Crest 2:05.35 1 (2) 8
3 BERNARD, Danai Strawberry Crest 2:06.75 1 (3) 6
4 DAREUS, Jordan Chamberlain 2:14.47 1 (4) 5
5 RIOS, Santiago Robinson 2:15.87 2 (1) 4
6 VON ANCKEN, Maximus Strawberry Crest 2:18.67 1 (5) 3
7 SACKENHEIM, Jacob Robinson 2:19.23 1 (6) 2
8 CAMACHO, Johanni Chamberlain 2:20.82 1 (7) 1
9 SWANSON, Elijah Strawberry Crest 2:27.85 1 (8)
10 HALLE, Landin Strawberry Crest 2:33.90 1 (9)
11 KIM, Alex Strawberry Crest 2:47.29 1 (10)
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 2
1 JOHNSON, Lakeem Robinson 2:03.78 10
2 RESS, Landon Strawberry Crest 2:05.35 8
3 BERNARD, Danai Strawberry Crest 2:06.75 6
4 DAREUS, Jordan Chamberlain 2:14.47 5
5 VON ANCKEN, Maximus Strawberry Crest 2:18.67 3
6 SACKENHEIM, Jacob Robinson 2:19.23 2
7 CAMACHO, Johanni Chamberlain 2:20.82 1
8 SWANSON, Elijah Strawberry Crest 2:27.85
9 HALLE, Landin Strawberry Crest 2:33.90
10 KIM, Alex Strawberry Crest 2:47.29
Section 2 of 2
1 RIOS, Santiago Robinson 2:15.87 4
Boys 1600 Meters
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 MACDONALD, Robert Strawberry Crest 4:43.64 10
2 SACKENHEIM, Jacob Robinson 4:52.23 8
3 MENA, Joe Chamberlain 4:59.44 6
4 SOSA, Elijah Chamberlain 5:12.10 5
5 JOHNSON, Maston Gaither 5:18.86 4
6 PERKINS, Kyle Robinson 5:27.29 3
7 WITTMER, Jack Robinson 5:29.88 2
8 RIOS, Santiago Robinson 5:36.81 1
9 BELCHER, Nathaniel Robinson 5:53.76
10 SACKENHEIM, Matthew Robinson 5:55.36
11 BENDER, Catch Gaither 6:12.88
12 MCGINNIS, Jason Strawberry Crest 6:27.66
13 PIPKINS, Ben Gaither 6:28.06
14 TEJIRAM, Kavish Strawberry Crest 7:06.79
15 HERMIDA, Robert Strawberry Crest 7:13.83
BROWN, Austyn Strawberry Crest DNS
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 MACDONALD, Robert Strawberry Crest 4:43.64 10
2 SACKENHEIM, Jacob Robinson 4:52.23 8
3 MENA, Joe Chamberlain 4:59.44 6
4 SOSA, Elijah Chamberlain 5:12.10 5
5 JOHNSON, Maston Gaither 5:18.86 4
6 PERKINS, Kyle Robinson 5:27.29 3
7 WITTMER, Jack Robinson 5:29.88 2
8 RIOS, Santiago Robinson 5:36.81 1
9 BELCHER, Nathaniel Robinson 5:53.76
10 SACKENHEIM, Matthew Robinson 5:55.36
11 BENDER, Catch Gaither 6:12.88
12 MCGINNIS, Jason Strawberry Crest 6:27.66
13 PIPKINS, Ben Gaither 6:28.06
14 TEJIRAM, Kavish Strawberry Crest 7:06.79
15 HERMIDA, Robert Strawberry Crest 7:13.83
BROWN, Austyn Strawberry Crest DNS
Boys 3200 Meters
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 SMALLEY, Peter Robinson 10:47.62 10
2 KIPER, Jaxon Strawberry Crest 11:19.22 8
3 MENA, Joe Chamberlain 11:23.62 6
4 SOSA, Elijah Chamberlain 11:27.03 5
5 TO, Vincent Strawberry Crest 13:21.42 4
MONTERO, Roman Robinson DNS
DAREUS, Jordan Chamberlain DNS
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 SMALLEY, Peter Robinson 10:47.62 10
2 KIPER, Jaxon Strawberry Crest 11:19.22 8
3 MENA, Joe Chamberlain 11:23.62 6
4 SOSA, Elijah Chamberlain 11:27.03 5
5 TO, Vincent Strawberry Crest 13:21.42 4
MONTERO, Roman Robinson DNS
DAREUS, Jordan Chamberlain DNS
Boys 110m Hurdles
Finals
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
1 WARNS, Cole Strawberry Crest 18.72 NW 10
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 1
1 WARNS, Cole Strawberry Crest 18.72 NW 10
Boys 400m Hurdles
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 WARNS, Cole Strawberry Crest 1:08.50 10
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 WARNS, Cole Strawberry Crest 1:08.50 10
Boys 4 x 100m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Robinson A 43.89 10
2 Gaither A 45.83 8
3 Strawberry Crest A 45.92 6
4 Chamberlain A 50.37 5
5 Strawberry Crest B 51.89 4
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Robinson A 43.89 10
2 Gaither A 45.83 8
3 Strawberry Crest A 45.92 6
4 Chamberlain A 50.37 5
5 Strawberry Crest B 51.89 4
Boys 4 x 400m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Chamberlain A 3:57.86 10
2 Gaither A 4:02.87 8
3 Strawberry Crest A 4:19.78 6
Chamberlain B NT
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Chamberlain A 3:57.86 10
2 Gaither A 4:02.87 8
3 Strawberry Crest A 4:19.78 6
Chamberlain B NT
Boys 4 x 800m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Chamberlain A 9:04.85 10
2 Strawberry Crest A 9:32.90 8
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Chamberlain A 9:04.85 10
2 Strawberry Crest A 9:32.90 8
Boys High Jump
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 HARROLD, LA Jesse Robinson 1.77m 10
2 TOURE, Mohammed Robinson 1.77m 8
3 CRAIG, Abe Strawberry Crest 1.72m 6
4 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 1.52m 5
KELLY, Dominick Robinson NH
SELLS, Kaden Chamberlain NH
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 HARROLD, LA Jesse Robinson 1.77m 10
2 TOURE, Mohammed Robinson 1.77m 8
3 CRAIG, Abe Strawberry Crest 1.72m 6
4 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 1.52m 5
KELLY, Dominick Robinson NH
SELLS, Kaden Chamberlain NH
Boys Long Jump
Finals
=================================================================
Pl Name Team Mark Wind Pts
=================================================================
1 JOHNSON, Lakeem Robinson 6.34m NW 10
2 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 6.04m NW 8
3 TOURE, Mohammed Robinson 5.82m NW 6
4 JACKSON-BALDIVIA, Ky Gaither 5.31m NW 5
5 WARNS, Cole Strawberry Crest 5.28m NW 4
6 TAYLOR, Dres' Chamberlain 5.14m NW 3
7 JACKSON-BALDIVIA, Ty Gaither 5.06m NW 2
8 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 5.05m NW 1
9 SMITH, Awstin Robinson 5.01m NW
10 WEST, Elijah Strawberry Crest 4.76m NW
11 MARAJU, Abhijay Strawberry Crest 4.57m NW
12 JENKINS, Otis Chamberlain 3.69m NW
PARKMOND, Steven Strawberry Crest NM
PANOS, Vasilios Robinson NM
WILLIAMS, Darryon Gaither NM
ROMAN, Rod Chamberlain NM
=================================================================
Pl Name Team Mark Wind Pts
=================================================================
Flight 1 of 1
1 JOHNSON, Lakeem Robinson 6.34m NW 10
2 FRANCIS, Calvin Strawberry Crest 6.04m NW 8
3 TOURE, Mohammed Robinson 5.82m NW 6
4 JACKSON-BALDIVIA, Ky Gaither 5.31m NW 5
5 WARNS, Cole Strawberry Crest 5.28m NW 4
6 TAYLOR, Dres' Chamberlain 5.14m NW 3
7 JACKSON-BALDIVIA, Ty Gaither 5.06m NW 2
8 VALDEZ, Oscar Strawberry Crest 5.05m NW 1
9 SMITH, Awstin Robinson 5.01m NW
10 WEST, Elijah Strawberry Crest 4.76m NW
11 MARAJU, Abhijay Strawberry Crest 4.57m NW
12 JENKINS, Otis Chamberlain 3.69m NW
PARKMOND, Steven Strawberry Crest NM
PANOS, Vasilios Robinson NM
WILLIAMS, Darryon Gaither NM
ROMAN, Rod Chamberlain NM
Boys Shot Put
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 CRAIG, Abe Strawberry Crest 11.98m 10
2 LOGAN, Xander Robinson 11.36m 8
3 ECKARD, Camdon Strawberry Crest 11.08m 6
4 GODONOU DOSSOU, Didi Strawberry Crest 11.04m 5
5 VAUGHN, Curtis Strawberry Crest 11.00m 4
6 GONZALEZ, Bryan Strawberry Crest 10.39m 3
7 ESKEW, Troy Strawberry Crest 9.87m 2
8 ZAMARRIPA, Arturo Strawberry Crest 9.80m 1
9 JACKSON, Jaydon Robinson 9.60m
10 ORTIZ, Ruben Robinson 9.24m
11 GILES, Davion Chamberlain 9.03m
12 JACKSON, Adrian Gaither 9.02m
13 ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest 8.78m
14 DUENEZ, Jose Strawberry Crest 8.03m
15 HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest 7.79m
16 WILSON, Evan Strawberry Crest 7.26m
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 CRAIG, Abe Strawberry Crest 11.98m 10
2 LOGAN, Xander Robinson 11.36m 8
3 ECKARD, Camdon Strawberry Crest 11.08m 6
4 GODONOU DOSSOU, Didi Strawberry Crest 11.04m 5
5 VAUGHN, Curtis Strawberry Crest 11.00m 4
6 GONZALEZ, Bryan Strawberry Crest 10.39m 3
7 ESKEW, Troy Strawberry Crest 9.87m 2
8 ZAMARRIPA, Arturo Strawberry Crest 9.80m 1
9 JACKSON, Jaydon Robinson 9.60m
10 ORTIZ, Ruben Robinson 9.24m
11 GILES, Davion Chamberlain 9.03m
12 JACKSON, Adrian Gaither 9.02m
13 ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest 8.78m
14 DUENEZ, Jose Strawberry Crest 8.03m
15 HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest 7.79m
16 WILSON, Evan Strawberry Crest 7.26m
Boys Discus
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 ARCHIELD JR., Eric Robinson 44.08m 10
2 BERGEN, Lev Robinson 31.17m 8
3 GONZALEZ, Bryan Strawberry Crest 26.52m 6
4 ADDISON JR., Rodney Strawberry Crest 25.32m 5
5 HERNANDEZ, Austin Strawberry Crest 25.11m 4
6 ECKARD, Camdon Strawberry Crest 24.93m 3
7 ESKEW, Troy Strawberry Crest 23.19m 2
8 GODONOU DOSSOU, Didi Strawberry Crest 21.50m 1
9 WILSON, Evan Strawberry Crest 14.77m
10 JACKSON, Adrian Gaither 14.07m
ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest NM
HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest NM
VAUGHN, Curtis Strawberry Crest NM
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 ARCHIELD JR., Eric Robinson 44.08m 10
2 BERGEN, Lev Robinson 31.17m 8
3 GONZALEZ, Bryan Strawberry Crest 26.52m 6
4 ADDISON JR., Rodney Strawberry Crest 25.32m 5
5 HERNANDEZ, Austin Strawberry Crest 25.11m 4
6 ECKARD, Camdon Strawberry Crest 24.93m 3
7 ESKEW, Troy Strawberry Crest 23.19m 2
8 GODONOU DOSSOU, Didi Strawberry Crest 21.50m 1
9 WILSON, Evan Strawberry Crest 14.77m
10 JACKSON, Adrian Gaither 14.07m
ELDRIDGE, Jace Strawberry Crest NM
HERNANDEZ, Josh Strawberry Crest NM
VAUGHN, Curtis Strawberry Crest NM
Girls 100 Meters
Finals
============================================================================
Pl Name Team Time Wind Ht. (Pl) Pts
============================================================================
1 SWEET, Jade Chamberlain 14.20 NW 4 (1) 10
2 CUSTIN, Amanda Gaither 14.28 NW 3 (1) 8
3 WHITE, Kai Gaither 14.34 NW 4 (2) 6
4 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 14.61 NW 4 (3) 5
5 LEE, Jennifer Gaither 14.66 NW 4 (4) 4
6 PANT, Aarushi Strawberry Crest 14.74 NW 3 (2) 3
7 RIBOT, Elektra Strawberry Crest 14.98 NW 3 (3) 2
8 RUSSELL, Sumaya Gaither 15.02 NW 2 (1) 1
9 MESSER, Annabelle Gaither 15.06 NW 4 (5)
10 RUSSELL, Amelie Robinson 15.11 NW 2 (2)
11 LUGO, Astrid Robinson 15.67 NW 3 (4)
12 BROWN, McKenzie Strawberry Crest 15.83 NW 1 (1)
13 MANIKIS, Ava Strawberry Crest 16.01 NW 3 (5)
14 RIVERA, Kaitlin Robinson 16.05 NW 2 (3)
15 GRAHAM, Faith Strawberry Crest 16.08 NW 3 (6)
16 VELAZQUEZ MARTINEZ, Robinson 16.39 NW 4 (6)
17 FIGUEROA, REINALIS Chamberlain 16.56 NW 4 (7)
18 LUGO, Greshely Robinson 16.70 NW 1 (2)
19 CINTRON, Izabella Strawberry Crest 16.89 NW 1 (3)
20 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 17.29 NW 3 (7)
21 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 17.39 NW 3 (8)
22 MARCOS GALLEGOS, Mir Strawberry Crest 17.49 NW 2 (4)
23 REYES, Melissa Robinson 17.77 NW 2 (5)
24 LEE, Alyssa Gaither 18.78 NW 1 (4)
25 CHAVARRI, Miranda Robinson 18.98 NW 4 (8)
HAINES, Janiyia Strawberry Crest DNS 2
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 4
1 BROWN, McKenzie Strawberry Crest 15.83 NW
2 LUGO, Greshely Robinson 16.70 NW
3 CINTRON, Izabella Strawberry Crest 16.89 NW
4 LEE, Alyssa Gaither 18.78 NW
Section 2 of 4
1 RUSSELL, Sumaya Gaither 15.02 NW 1
2 RUSSELL, Amelie Robinson 15.11 NW
3 RIVERA, Kaitlin Robinson 16.05 NW
4 MARCOS GALLEGOS, Mir Strawberry Crest 17.49 NW
5 REYES, Melissa Robinson 17.77 NW
HAINES, Janiyia Strawberry Crest DNS
Section 3 of 4
1 CUSTIN, Amanda Gaither 14.28 NW 8
2 PANT, Aarushi Strawberry Crest 14.74 NW 3
3 RIBOT, Elektra Strawberry Crest 14.98 NW 2
4 LUGO, Astrid Robinson 15.67 NW
5 MANIKIS, Ava Strawberry Crest 16.01 NW
6 GRAHAM, Faith Strawberry Crest 16.08 NW
7 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 17.29 NW
8 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 17.39 NW
Section 4 of 4
1 SWEET, Jade Chamberlain 14.20 NW 10
2 WHITE, Kai Gaither 14.34 NW 6
3 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 14.61 NW 5
4 LEE, Jennifer Gaither 14.66 NW 4
5 MESSER, Annabelle Gaither 15.06 NW
6 VELAZQUEZ MARTINEZ, Robinson 16.39 NW
7 FIGUEROA, REINALIS Chamberlain 16.56 NW
8 CHAVARRI, Miranda Robinson 18.98 NW
Girls 200 Meters
Finals
============================================================================
Pl Name Team Time Wind Ht. (Pl) Pts
============================================================================
1 JERSON, Tamala Robinson 27.73 NW 3 (1) 10
2 VERRETT, Lyric Gaither 29.87 NW 2 (1) 8
3 WHITE, Kai Gaither 29.96 NW 3 (2) 6
4 LEE, Jennifer Gaither 30.17 NW 3 (3) 5
5 PANT, Aarushi Strawberry Crest 30.87 NW 2 (2) 4
6 BRIM, Daniyah Chamberlain 31.38 NW 3 (4) 3
7 NIMON, Ava Gaither 31.80 NW 3 (5) 2
8 GARRUTO, Ella Robinson 31.82 NW 2 (3) 1
9 BROWN, Kennedy Strawberry Crest 31.88 NW 3 (6)
10 SUAZO, Genesis Strawberry Crest 32.30 NW 2 (4)
11 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 33.48 NW 1 (1)
12 JOMON, Jane Strawberry Crest 33.51 NW 2 (5)
13 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 35.38 NW 2 (6)
14 RUSSELL, Sumaya Gaither 36.88 NW 2 (7)
15 BUENO-OLAEZ, Stephan Strawberry Crest 37.41 NW 3 (7)
16 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 40.16 NW 1 (2)
17 LEE, Alyssa Gaither 42.95 NW 3 (8)
LIGHT, Elianna Gaither DNS 1
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 3
1 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 33.48 NW
2 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 40.16 NW
LIGHT, Elianna Gaither DNS
Section 2 of 3
1 VERRETT, Lyric Gaither 29.87 NW 8
2 PANT, Aarushi Strawberry Crest 30.87 NW 4
3 GARRUTO, Ella Robinson 31.82 NW 1
4 SUAZO, Genesis Strawberry Crest 32.30 NW
5 JOMON, Jane Strawberry Crest 33.51 NW
6 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 35.38 NW
7 RUSSELL, Sumaya Gaither 36.88 NW
Section 3 of 3
1 JERSON, Tamala Robinson 27.73 NW 10
2 WHITE, Kai Gaither 29.96 NW 6
3 LEE, Jennifer Gaither 30.17 NW 5
4 BRIM, Daniyah Chamberlain 31.38 NW 3
5 NIMON, Ava Gaither 31.80 NW 2
6 BROWN, Kennedy Strawberry Crest 31.88 NW
7 BUENO-OLAEZ, Stephan Strawberry Crest 37.41 NW
8 LEE, Alyssa Gaither 42.95 NW
Girls 400 Meters
Finals
=======================================================================
Pl Name Team Time Ht. (Pl) Pts
=======================================================================
1 JERSON, Tamala Robinson 1:02.87 2 (1) 10
2 CLINE, Taylor Strawberry Crest 1:04.67 3 (1) 8
3 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 1:11.57 3 (2) 6
4 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 1:13.28 2 (2) 5
5 SMITH, Juliana Gaither 1:13.98 2 (3) 4
6 GARRUTO, Ella Robinson 1:14.81 3 (3) 3
7 JOMON, Jane Strawberry Crest 1:16.26 3 (4) 2
8 MESSER, Annabelle Gaither 1:17.45 2 (4) 1
9 GRAHAM, Faith Strawberry Crest 1:18.19 2 (5)
10 NICOLETTO, Isabella Gaither 1:19.02 3 (5)
11 LEE, Alyssa Gaither 1:45.98 2 (6)
ALTMAN, Anika Chamberlain DNS 3
MANIKIS, Ava Strawberry Crest DNS 2
SWEET, Jade Chamberlain DNS 3
BRIM, Daniyah Chamberlain DNS 3
STEED, Anna Strawberry Crest NT 1
MCWILLIAMS, Sara Gaither NT 1
VERRETT, Lyric Gaither NT 1
SINK, Ivette Strawberry Crest NT 1
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 3
VERRETT, Lyric Gaither NT
MCWILLIAMS, Sara Gaither NT
STEED, Anna Strawberry Crest NT
SINK, Ivette Strawberry Crest NT
Section 2 of 3
1 JERSON, Tamala Robinson 1:02.87 10
2 RIVERA SANCHEZ, Gabr Gaither 1:13.28 5
3 SMITH, Juliana Gaither 1:13.98 4
4 MESSER, Annabelle Gaither 1:17.45 1
5 GRAHAM, Faith Strawberry Crest 1:18.19
6 LEE, Alyssa Gaither 1:45.98
MANIKIS, Ava Strawberry Crest DNS
Section 3 of 3
1 CLINE, Taylor Strawberry Crest 1:04.67 8
2 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 1:11.57 6
3 GARRUTO, Ella Robinson 1:14.81 3
4 JOMON, Jane Strawberry Crest 1:16.26 2
5 NICOLETTO, Isabella Gaither 1:19.02
ALTMAN, Anika Chamberlain DNS
SWEET, Jade Chamberlain DNS
BRIM, Daniyah Chamberlain DNS
Girls 800 Meters
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 TUCKER, Chloe Strawberry Crest 2:39.95 10
2 MILSAPS, Arianna Robinson 2:46.98 8
3 CARLSON, Brinn Gaither 2:51.54 6
4 SANKA, Anika Robinson 2:55.48 5
5 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 2:57.44 4
6 BECTON, Leah Strawberry Crest 3:03.20 3
7 BRODING, Gabrielle Strawberry Crest 3:14.58 2
8 URQUHART, Angelique Chamberlain 3:23.25 1
9 SMITH, Juliana Gaither 3:24.92
10 MCWILLIAMS, Sara Gaither 3:26.67
11 NICOLETTO, Isabella Gaither 3:40.56
GARCIA, Diana Strawberry Crest DNS
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 TUCKER, Chloe Strawberry Crest 2:39.95 10
2 MILSAPS, Arianna Robinson 2:46.98 8
3 CARLSON, Brinn Gaither 2:51.54 6
4 SANKA, Anika Robinson 2:55.48 5
5 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 2:57.44 4
6 BECTON, Leah Strawberry Crest 3:03.20 3
7 BRODING, Gabrielle Strawberry Crest 3:14.58 2
8 URQUHART, Angelique Chamberlain 3:23.25 1
9 SMITH, Juliana Gaither 3:24.92
10 MCWILLIAMS, Sara Gaither 3:26.67
11 NICOLETTO, Isabella Gaither 3:40.56
GARCIA, Diana Strawberry Crest DNS
Girls 1600 Meters
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 RODRIGUES, Gabriella Robinson 5:57.53 10
2 PALMER, Faith Strawberry Crest 6:06.32 8
3 WHITE, Brynlee Robinson 6:12.70 6
4 CARLSON, Brinn Gaither 6:18.65 5
5 ROQUE, Dory Strawberry Crest 6:34.18 4
TATE, Sarah Robinson DNS
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 RODRIGUES, Gabriella Robinson 5:57.53 10
2 PALMER, Faith Strawberry Crest 6:06.32 8
3 WHITE, Brynlee Robinson 6:12.70 6
4 CARLSON, Brinn Gaither 6:18.65 5
5 ROQUE, Dory Strawberry Crest 6:34.18 4
TATE, Sarah Robinson DNS
Girls 3200 Meters
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 BARYZA, Brennan Robinson 11:51.97 10
2 DAVIES, Summer Strawberry Crest 16:01.01 8
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 BARYZA, Brennan Robinson 11:51.97 10
2 DAVIES, Summer Strawberry Crest 16:01.01 8
Girls 100m Hurdles
Finals
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
1 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 21.94 NW 10
2 FIGUEROA, REINALIS Chamberlain 22.63 NW 8
3 SINK, Ivette Strawberry Crest 22.91 NW 6
4 LIGHT, Elianna Gaither 26.30 NW 5
FRANCIS, Kennedy Strawberry Crest NT
===================================================================
Pl Name Team Time Wind Pts
===================================================================
Section 1 of 1
1 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 21.94 NW 10
2 FIGUEROA, REINALIS Chamberlain 22.63 NW 8
3 SINK, Ivette Strawberry Crest 22.91 NW 6
4 LIGHT, Elianna Gaither 26.30 NW 5
FRANCIS, Kennedy Strawberry Crest NT
Girls 400m Hurdles
Finals
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
1 LIGHT, Elianna Gaither 1:41.50 10
2 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 1:47.36 8
FRANCIS, Kennedy Strawberry Crest NT
HILL, Noelle Gaither NT
==============================================================
Pl Name Team Time Pts
==============================================================
Section 1 of 1
1 LIGHT, Elianna Gaither 1:41.50 10
2 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 1:47.36 8
FRANCIS, Kennedy Strawberry Crest NT
HILL, Noelle Gaither NT
Girls 4 x 100m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Gaither A 55.14 10
2 Strawberry Crest A 56.47 8
3 Chamberlain A 57.00 6
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Gaither A 55.14 10
2 Strawberry Crest A 56.47 8
3 Chamberlain A 57.00 6
Girls 4 x 400m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Strawberry Crest A 4:35.83 10
2 Chamberlain A 4:58.31 8
Gaither A NT
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Strawberry Crest A 4:35.83 10
2 Chamberlain A 4:58.31 8
Gaither A NT
Girls 4 x 800m Relay
Finals
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
1 Robinson A 11:08.91 10
2 Strawberry Crest A 12:20.18 8
============================================
Pl Team Sq Time Pts
============================================
Section 1 of 1
1 Robinson A 11:08.91 10
2 Strawberry Crest A 12:20.18 8
Girls High Jump
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 1.38m 10
2 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 1.12m 7
2 CINTRON, Izabella Strawberry Crest 1.12m 7
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 1.38m 10
2 BOYD, Kelsi Strawberry Crest 1.12m 7
2 CINTRON, Izabella Strawberry Crest 1.12m 7
Girls Long Jump
Finals
==========================================================================
Pl Name Team Mark Wind Fl. (Pl) Pts
==========================================================================
1 SUAZO, Genesis Strawberry Crest 4.43m NW 1 (1) 10
2 RUSSELL, Sumaya Gaither 4.25m NW 1 (2) 8
3 URQUHART, Angelique Chamberlain 4.21m NW 2 (1) 6
4 WHITE, Kai Gaither 4.19m NW 1 (3) 5
5 NIMON, Ava Gaither 4.05m NW 1 (4) 4
6 RUSSELL, Amelie Robinson 3.88m NW 1 (5) 3
7 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 3.82m NW 1 (6) 2
8 CUSTIN, Amanda Gaither 3.71m NW 2 (2) 1
9 SINK, Ivette Strawberry Crest 3.68m NW 1 (7)
10 RIVERA, Kaitlin Robinson 3.63m NW 1 (8)
10 RIBOT, Elektra Strawberry Crest 3.63m NW 2 (3)
12 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 3.52m NW 2 (4)
13 MCWILLIAMS, Sara Gaither 3.51m NW 2 (5)
14 LUGO, Astrid Robinson 3.33m NW 2 (6)
15 VERRETT, Lyric Gaither 3.20m NW 1 (9)
16 SANKA, Anika Robinson 3.18m NW 2 (7)
17 VELAZQUEZ MARTINEZ, Robinson 3.16m NW 2 (8)
18 MESSER, Annabelle Gaither 2.73m NW 2 (9)
19 LUGO, Greshely Robinson 2.63m NW 2 (10)
20 LEE, Alyssa Gaither 2.48m NW 2 (11)
21 REYES, Melissa Robinson 2.03m NW 1 (10)
TATUM, Katelyn Robinson NM 1
=================================================================
Pl Name Team Mark Wind Pts
=================================================================
Flight 1 of 2
1 SUAZO, Genesis Strawberry Crest 4.43m NW 10
2 RUSSELL, Sumaya Gaither 4.25m NW 8
3 WHITE, Kai Gaither 4.19m NW 5
4 NIMON, Ava Gaither 4.05m NW 4
5 RUSSELL, Amelie Robinson 3.88m NW 3
6 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 3.82m NW 2
7 SINK, Ivette Strawberry Crest 3.68m NW
8 RIVERA, Kaitlin Robinson 3.63m NW
9 VERRETT, Lyric Gaither 3.20m NW
10 REYES, Melissa Robinson 2.03m NW
TATUM, Katelyn Robinson NM
Flight 2 of 2
1 URQUHART, Angelique Chamberlain 4.21m NW 6
2 CUSTIN, Amanda Gaither 3.71m NW 1
3 RIBOT, Elektra Strawberry Crest 3.63m NW
4 CAULDWELL, Airreona Strawberry Crest 3.52m NW
5 MCWILLIAMS, Sara Gaither 3.51m NW
6 LUGO, Astrid Robinson 3.33m NW
7 SANKA, Anika Robinson 3.18m NW
8 VELAZQUEZ MARTINEZ, Robinson 3.16m NW
9 MESSER, Annabelle Gaither 2.73m NW
10 LUGO, Greshely Robinson 2.63m NW
11 LEE, Alyssa Gaither 2.48m NW
Girls Triple Jump
Finals
=================================================================
Pl Name Team Mark Wind Pts
=================================================================
1 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 8.80m NW 10
2 CARLSON, Brinn Gaither 8.67m NW 8
3 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 8.48m NW 6
4 SINK, Ivette Strawberry Crest 7.89m NW 5
5 HILL, Noelle Gaither 7.31m NW 4
MESSER, Annabelle Gaither NM
NIMON, Ava Gaither NM
SUAZO, Genesis Strawberry Crest NM
=================================================================
Pl Name Team Mark Wind Pts
=================================================================
Flight 1 of 1
1 MAYNOR, Emilee Strawberry Crest 8.80m NW 10
2 CARLSON, Brinn Gaither 8.67m NW 8
3 STOLZFOOS, Scotlyn Gaither 8.48m NW 6
4 SINK, Ivette Strawberry Crest 7.89m NW 5
5 HILL, Noelle Gaither 7.31m NW 4
MESSER, Annabelle Gaither NM
NIMON, Ava Gaither NM
SUAZO, Genesis Strawberry Crest NM
Girls Shot Put
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 WILCOX, Juliana Gaither 8.98m 10
2 MCDANIEL, Karolyn Strawberry Crest 6.84m 8
3 HERNANDEZ, Amanda Strawberry Crest 6.58m 6
4 STEED, Anna Strawberry Crest 6.02m 5
5 HILL, Noelle Gaither 6.00m 4
6 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 5.82m 3
7 WYCKOFF, Norah Robinson 5.78m 2
8 NICOLETTO, Isabella Gaither 5.05m 1
9 MARCOS GALLEGOS, Mir Strawberry Crest 4.34m
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 WILCOX, Juliana Gaither 8.98m 10
2 MCDANIEL, Karolyn Strawberry Crest 6.84m 8
3 HERNANDEZ, Amanda Strawberry Crest 6.58m 6
4 STEED, Anna Strawberry Crest 6.02m 5
5 HILL, Noelle Gaither 6.00m 4
6 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 5.82m 3
7 WYCKOFF, Norah Robinson 5.78m 2
8 NICOLETTO, Isabella Gaither 5.05m 1
9 MARCOS GALLEGOS, Mir Strawberry Crest 4.34m
Girls Discus
Finals
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
1 WILCOX, Juliana Gaither 13.25m 10
2 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 12.98m 8
3 HERNANDEZ, Amanda Strawberry Crest 12.63m 6
4 HILL, Noelle Gaither 11.15m 5
5 NICOLETTO, Isabella Gaither 8.67m 4
============================================================
Pl Name Team Mark Pts
============================================================
Flight 1 of 1
1 WILCOX, Juliana Gaither 13.25m 10
2 FAGNAN, Emma Strawberry Crest 12.98m 8
3 HERNANDEZ, Amanda Strawberry Crest 12.63m 6
4 HILL, Noelle Gaither 11.15m 5
5 NICOLETTO, Isabella Gaither 8.67m 4