Girls 3000 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alexis Theuerkauf Unattached 12:11.54 1
Girls 3000 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3000 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3000 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 3000 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ana Rios Polk County Elite 11:50.31 1
Girls 3000 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Federica Perez Stride & Glide 13:00.38 1
Girls 3000 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3000 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3000 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brayden Spindler VAST Track and Field 14:07.36 1
Boys 3000 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jonathan Scalise Speed City Xpress Track Club 12:08.27 1
Boys 3000 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3000 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Micah Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 10:13.48 1
2 John Winslow Unattached 10:15.51 1
3 Maleik Lewis Power House Athletics Track & 10:23.49 1
4 Jacob Scalise Speed City Xpress Track Club 11:40.13 1
5 Jordan Morato Stride & Glide 14:18.33 1
Boys 3000 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 3000 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Amare Payan Speed City Xpress Track Club 11:48.67 1
Girls 80 meter Hurdles 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 80 meter Hurdles 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 80 meter Hurdles 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaydon Langston Florida Elite Track Club 18.27 1
Boys 80 meter Hurdles 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Quintin Weeks Jr Chargers 17.36 1
2 Luca Sumner VAST Track and Field 17.55 1
Girls 100 meter Hurdles 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Hurdles 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Diaz VAST Track and Field 18.86 1
Boys 100 meter Hurdles 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Amir Allen Deland Lightning Boltz TC 21.54 1
Boys 100 meter Hurdles 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Marvens Pierrelus VAST Track and Field 15.24 1
2 Brandon Gilchrist VAST Track and Field 18.07 1
3 Christian Robinson Daytona Express Inc 21.94 1
Girls 100 meter Hurdles 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Laryn Coleman Florida Elite Track Club 18.73 1
Girls 100 meter Hurdles 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alexandra Newman VAST Track and Field 19.07 1
Boys 110 meter Hurdles 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 110 meter Hurdles 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alayshia Jackson Polk County Elite 18.22 1
2 Olanna Ukawuilulu Daytona Express Inc 20.11 1
3 Nia Smith Quiet Storm Track Association 20.49 2
4 Kaelyn Shillingford VAST Track and Field 21.24 1
5 Kaidence Bell Florida Elite Track Club 21.29 2
6 Gianni Hankerson FL East Coast Supersonics Trac 21.29 1
7 Miyla Tooley Florida Elite Track Club 23.07 3
8 Mya Howard Quiet Storm Track Association 23.19 3
9 Sarai Waddle Florida Elite Track Club 23.27 2
10 Maya Dorvilus Florida Elite Track Club 23.34 3
11 Nyla Carnegie Florida Elite Track Club 24.13 2
12 Ariah Nelson Florida Elite Track Club 25.07 2
13 Lariah Bailey 352 Elite 26.13 2
14 Melia Fowler VAST Track and Field 26.49 2
15 Zipporah Pata Speed City Xpress Track Club 27.21 1
16 Emily Simon Florida Elite Track Club 28.66 3
17 Zuri Heath Florida Elite Track Club 29.93 2
18 Madizan Asberry 352 Elite 30.34 1
Boys 100 meter Dash 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Darnell Poole Polk County Elite 19.64 3
2 Bryson King Chargers 19.77 1
3 Ashton Spencer AsylumMade 20.18 3
4 Justin Lee Ii Run it Sports 20.92 2
5 Michael Kendricks Jr Burg Blazers Athletics 20.97 1
6 Daelin Miller Florida Elite Track Club 21.63 3
7 Akai Archer AsylumMade 21.99 2
8 Kendric Smith FL East Coast Supersonics Trac 22.14 2
9 Nehemiah Grant Florida Elite Track Club 22.15 3
10 Ocean Archie Florida Elite Track Club 22.66 4
11 Zymoni Blake 352 Elite 23.03 4
12 Josiah Celestein Florida Elite Track Club 23.03 1
13 Kingston Skinner Nuspeed Elite 23.45 2
14 Syncere Rivera Florida Elite Track Club 23.58 3
15 Henry Taylor Florida Elite Track Club 25.29 2
16 Aiden Whitehead Nuspeed Elite 25.43 1
17 Deon Mack Florida Elite Track Club 25.55 2
18 Amoi Chandler Florida Elite Track Club 26.11 1
19 Noah Joseph QUANTUM TRACK CLUB 26.50 1
20 Jayceon Smith Florida Elite Track Club 26.61 3
21 Messiah Brown Florida Elite Track Club 27.12 4
22 Kelan Green Florida Elite Track Club 27.82 2
23 Zaiden Bean Daytona Express Inc 29.23 1
24 Kayne Parker FL East Coast Supersonics Trac 30.91 2
25 Calvin Jones Daytona Express Inc 44.36 1
Girls 100 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chazmine Black FL East Coast Supersonics Trac 16.62 1
2 Ly'La Mckinney Perseverance Track Club 16.85 1
3 Malaya Kendricks Burg Blazers Athletics 17.45 1
4 Madison Johnson Florida Elite Track Club 17.58 1
5 Javene Scott Florida Elite Track Club 17.77 1
6 Cyara Copeland Chargers 17.95 2
7 Aziah Randall AsylumMade 18.31 1
8 Fallyn Washington Florida Elite Track Club 18.41 3
9 Ava Floyd 352 Elite 18.54 1
10 Makenzie Asberry 352 Elite 18.62 4
11 Ryiah Michelin Deland Lightning Boltz TC 19.23 3
12 Uni Morrell Deland Lightning Boltz TC 19.24 4
13 Adriauna Kicker QUANTUM TRACK CLUB 19.34 2
14 Lailah Cook Florida Elite Track Club 19.44 2
15 Chlo'e Young-Moore ENDURER'S 4 Christ 19.49 2
16 Jordan Harris Nuspeed Elite 19.79 4
17 Genesis Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 19.92 3
18 Leasia Weeks Unattached 20.04 2
19 Adriana Colon Chargers 20.31 3
20 Zaleah Peterson Burg Blazers Athletics 20.41 2
21 Justice Wilkerson Fearless Track Club Inc. 20.79 3
22 Reya Heron Perseverance Track Club 22.87 3
23 Zyairah Ajasin Perseverance Track Club 22.97 3
24 Talaya Durant QUANTUM TRACK CLUB 23.47 3
25 Ayanti Amen-Ptah Daytona Express Inc 24.52 2
Boys 100 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Seth Williamson Speed Starz 15.11 1
2 Dominc Young Jr Perseverance Track Club 16.33 5
3 Devaughn McMillon Deland Lightning Boltz TC 16.36 1
4 Jayan Allen Polk County Elite 16.58 5
5 Talin Allen Polk County Elite 16.62 3
6 Tyson Jones Burg Blazers Athletics 16.69 1
7 Patrick Jean Jr Speed City Xpress Track Club 16.73 1
8 Caleb Clarke Florida Elite Track Club 17.00 5
9 Zyaire Hill QUANTUM TRACK CLUB 17.18 2
10 Giovanni Cooks Chargers 17.24 1
11 Legend Allen ENDURER'S 4 Christ 17.31 2
12 Tyler Williams Florida Elite Track Club 17.34 3
13 Chadd Hartman Stride & Glide 17.36 4
14 Jayceon Lyons Perseverance Track Club 17.42 5
15 Logan Crattic CDR TRACK CLUB 17.45 5
16 Blake Wells Deland Lightning Boltz TC 17.49 5
17 King Boatmon QUANTUM TRACK CLUB 17.69 2
18 Jrake Bautista Burg Blazers Athletics 17.83 1
19 Jaden Hagood 352 Elite 17.90 1
20 Chance Jordan Burg Blazers Athletics 17.94 1
21 Tegan Perkins Quiet Storm Track Association 17.96 4
22 Terrell Flemming Jr Perseverance Track Club 17.98 4
23 Titan Pressley Perseverance Track Club 18.29 2
24 Jamari Blount VAST Track and Field 18.46 4
25 Greyson Powell Florida Elite Track Club 18.70 4
26 Khristian Smith Polk County Elite 18.72 4
27 Cederic Brown Jr Speed City Xpress Track Club 18.87 3
28 Kelvin Smarwt Jr Burg Blazers Athletics 18.93 2
29 Jeremiah Harper QUANTUM TRACK CLUB 19.15 2
30 Carter Morris Stride & Glide 19.38 6
31 Jasai Denton QUANTUM TRACK CLUB 19.50 6
32 Christian Hall QUANTUM TRACK CLUB 19.89 2
33 Carl Colimon Jr QUANTUM TRACK CLUB 20.29 3
34 Edward Bland III Deland Lightning Boltz TC 20.44 3
35 Jhayce Leland Track Life Sports 20.66 3
36 Ayden Johnson Florida Elite Track Club 21.51 5
37 Karter Butler Chargers 23.89 3
38 Malcolm Jr Dunbar Track Life Sports 25.85 4
Girls 100 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 London Lee Run it Sports 14.23 1
2 Kyndal Hill Quiet Storm Track Association 15.24 1
3 Carly Campbell Fort Lauderdale Track Club 15.97 1
4 Jayla Miller QUANTUM TRACK CLUB 16.15 1
5 Regina Glenn Unattached 16.76 1
6 Ya' Leia Pablo QUANTUM TRACK CLUB 16.78 1
7 Kim'Marie Caldwell Perseverance Track Club 17.08 2
8 Haedyn Bennett Deland Lightning Boltz TC 17.35 2
9 Jont'Ajiah Murray Perseverance Track Club 18.24 2
10 Adasyn Parker FL East Coast Supersonics Trac 18.80 1
11 Kaelyn Williams Florida Elite Track Club 19.01 1
12 Jamesia Mason QUANTUM TRACK CLUB 20.21 2
Boys 100 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jacob George Thin Air Vault Club 14.17 1
2 Tysin Willacy Deland Lightning Boltz TC 14.44 1
3 Cameron Ponder Perseverance Track Club 15.57 1
4 David Livingstone Polk County Elite 15.92 2
5 Kameran Smith Manatee Mustangs Sports Academ 16.00 3
6 Demarion Joseph Florida Elite Track Club 16.23 2
7 Isaiah Jean Speed City Xpress Track Club 16.54 2
8 Leonardo Espinal CDR TRACK CLUB 16.77 3
9 Bryson Smith Manatee Mustangs Sports Academ 16.90 3
10 Christian Johnson CDR TRACK CLUB 17.02 2
11 Tiger Bailey AsylumMade 17.15 3
12 Ramir Byrd Deland Lightning Boltz TC 17.17 3
13 Javion Leonard Florida Elite Track Club 17.24 2
14 Terry Coleman III Speed City Xpress Track Club 17.55 2
15 Julian Bradley Florida Elite Track Club 17.59 2
16 Zakari Rawls Florida Elite Track Club 17.76 2
17 Ethan Simon Florida Elite Track Club 17.80 1
18 Yahleel Smith FL East Coast Supersonics Trac 18.04 1
Girls 100 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gabriella Carson High Performance Athletics Tra 14.88 1
2 Aurienna Green FL East Coast Supersonics Trac 14.94 1
3 London Weeks Unattached 15.23 1
4 Peyton Frett Future Track Club 15.47 1
5 Reese Morris Stride & Glide 15.53 2
6 Ayani Gonzalez Chargers 15.58 1
7 Basillia Bryce Fort Lauderdale Track Club 16.13 1
8 Cadence Smith AsylumMade 16.35 2
9 Torrie Mason Wgt Tigers 16.38 2
10 Laila Thompson Florida Elite Track Club 16.52 1
11 Janiyah Smith Fearless Track Club Inc. 16.97 1
12 Camyla Black FL East Coast Supersonics Trac 17.58 2
13 Cerrincy Smith FL East Coast Supersonics Trac 17.63 2
14 Brooklynn Smith AsylumMade 17.76 2
15 Audrey Caparas Stride & Glide 18.60 2
16 Taliyah Keith Deland Lightning Boltz TC 20.28 2
Boys 100 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Duroseau Boilin Future Track Club 14.08 1
2 Wade Dallas Thin Air Vault Club 14.42 3
3 Alfonso Ham QUANTUM TRACK CLUB 14.46 1
4 Brian King Chargers 14.58 1
5 Treveon Cannon Jr Florida Elite Track Club 14.80 1
6 Kadren Chisholm Deland Lightning Boltz TC 15.25 2
7 Nathaniel Smith III Quiet Storm Track Association 15.30 2
8 Dylan Gross VAST Track and Field 15.62 2
9 Liam Thomas Chargers 15.72 1
10 Gabriel Morrell Deland Lightning Boltz TC 15.74 2
11 Kenneth Mason 352 Elite 15.84 1
12 Michael Morrell Deland Lightning Boltz TC 15.88 4
13 Joshua Wright AsylumMade 16.13 1
14 Josiah King Unattached 16.17 3
15 Yrral Coleman Florida Elite Track Club 16.48 3
16 Gustavo Perez Stride & Glide 17.27 3
17 Josiah Young Florida Elite Track Club 17.31 3
18 Gregory Thornton Iii Burg Blazers Athletics 17.33 2
19 Zymir Bean Daytona Express Inc 17.35 2
20 Eli Simon Florida Elite Track Club 17.36 4
21 Declan Guastella Stride & Glide 17.51 3
22 Cy'Mair Swint Deland Lightning Boltz TC 22.37 4
Girls 100 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bryelle Smith AsylumMade 14.24 1
2 Aniyah Thornelant Power House Athletics Track & 14.28 1
3 Rayniah Byrd Deland Lightning Boltz TC 14.80 1
4 Kynnadi Nowell VAST Track and Field 14.91 2
5 Sariya Williamson Speed Starz 14.95 1
6 Taj Bryant Manatee Mustangs Sports Academ 14.97 3
7 Maria Morrillo High Performance Athletics Tra 14.98 1
8 Jae'la Berryhill Deland Lightning Boltz TC 15.40 2
9 Armani Brown Florida Elite Track Club 16.16 2
10 Bailey Thomas FL East Coast Supersonics Trac 16.43 3
11 Harmony Thomas Florida Elite Track Club 16.52 3
12 Adaya Durant QUANTUM TRACK CLUB 16.67 1
13 Iceslyn Scaffe QUANTUM TRACK CLUB 16.72 2
14 Cadence Smith Daytona Express Inc 17.11 1
15 Acadliana Boatmon QUANTUM TRACK CLUB 17.73 2
16 Ramyia Tibby Deland Lightning Boltz TC 18.61 1
Boys 100 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Owin Hardy Thin Air Vault Club 13.85 1
2 Cameron Rolle Jr QUANTUM TRACK CLUB 13.90 1
3 Antjuan Randall Jr AsylumMade 13.97 1
4 Troy Belvin III Florida Elite Track Club 14.26 3
5 Jeremy Jones Jr Burg Blazers Athletics 14.36 1
6 Jadian O'Connor QUANTUM TRACK CLUB 14.41 2
7 Jaeden Charles AsylumMade 15.40 3
8 Zaiden Peterson Burg Blazers Athletics 15.40 2
9 Stevie Wiley Chargers 15.47 1
10 Calvin Copeland Chargers 15.65 1
11 Elijah Dorelus Speed City Xpress Track Club 15.68 1
12 Troyce Robinson Power House Athletics Track & 15.82 2
13 Knstopher Lewis Wgt Tigers 16.29 3
14 Marquece Kendricks Burg Blazers Athletics 16.31 2
15 Jasiah Thompson Florida Elite Track Club 16.43 3
16 Dontavis Reeves Perseverance Track Club 17.12 2
Girls 100 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nevaeh Byard Track Life Sports 13.61 1
2 Aalaiya Pratt Quiet Storm Track Association 13.68 1
3 Juliana Colimon QUANTUM TRACK CLUB 13.79 2
4 Derica Davis Burg Blazers Athletics 13.92 1
5 Jaiceona Cain Trackstar Track Club 14.28 1
6 Tamyah Smith Florida Elite Track Club 14.88 1
7 Ahna Tennant FL East Coast Supersonics Trac 14.89 2
8 Nyla Garden Florida Elite Track Club 14.94 1
9 Kenmiyah Turner Track Life Sports 14.99 1
10 Storm Barrington Quiet Storm Track Association 15.35 2
11 Brooke Parker Manatee Mustangs Sports Academ 15.70 2
12 Cheratee Davis 352 Elite 15.90 2
13 Jurney Perkins Manatee Mustangs Sports Academ 16.58 2
14 Kennedi Smith Manatee Mustangs Sports Academ 16.61 3
15 Makhia Dunbar Track Life Sports 17.06 1
Boys 100 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bobbie Gibbs Quiet Storm Track Association 12.21 1
2 Daivon Glover GLOVER 12.89 1
3 Crimson Coleman Florida Elite Track Club 13.73 1
4 King Daughtry FL East Coast Supersonics Trac 13.89 1
5 Quintin Weeks Jr Chargers 14.16 2
6 Myles Dorvilus Florida Elite Track Club 14.41 1
7 Andre Frazer AsylumMade 14.53 1
8 Zahir Davis QUANTUM TRACK CLUB 15.10 2
9 Andrew Suarez 352 Elite 15.26 2
10 Dre'Shon Frazier Manatee Mustangs Sports Academ 15.27 3
11 Brian Davis Manatee Mustangs Sports Academ 15.35 2
12 Devin Joseph Power House Athletics Track & 15.43 1
13 Joseph Celestin Jr Florida Elite Track Club 15.44 2
14 Aidan Pierre Louis Deland Lightning Boltz TC 15.69 3
15 King Myers Chargers 16.06 1
16 Cameron Harris Nuspeed Elite 16.38 3
17 Tyler Blackstock Florida Elite Track Club 17.71 2
Girls 100 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nahjiya Mcpherson QUANTUM TRACK CLUB 13.30 1
2 Nneoma Ukawuilulu Daytona Express Inc 13.56 1
3 Kaelyn Mccann VAST Track and Field 13.66 3
4 Nadiyah Coote-Gilbert Florida Elite Track Club 13.70 3
5 Orissah Samuel Unattached 13.90 1
6 Ronnia Jennings Manatee Mustangs Sports Academ 14.39 1
7 Ty Riah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 14.80 2
8 Tyshalee Pagan Deland Lightning Boltz TC 14.86 2
9 Ka’mahri Allen Florida Elite Track Club 14.87 3
10 Christiana Hardy Thin Air Vault Club 14.92 1
11 Hailey Webb Florida Elite Track Club 14.95 2
12 Xylia Brown CDR TRACK CLUB 16.07 2
13 Amiyah Meadows Florida Elite Track Club 16.49 2
14 Ty Reyah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 16.74 1
15 Braelynn Gilchrist VAST Track and Field 17.02 2
16 Jordynn Williams Florida Elite Track Club 17.49 1
Boys 100 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zion Graham Quiet Storm Track Association 12.72 2
2 Khristian Williams FL East Coast Supersonics Trac 12.76 1
3 De'Andre Rodriguez Jr Wgt Tigers 12.84 1
4 Jacob Hodge Unattached 12.94 1
5 Zaurel Johnson AsylumMade 13.28 1
6 Jamai Brown Florida Elite Track Club 13.33 1
7 King Behagen Daytona Express Inc 13.42 1
8 Antonio Jacobson Speed City Xpress Track Club 13.77 1
9 Antione Lundy Daytona Express Inc 14.10 2
10 Zaiden Stevens Speed City Xpress Track Club 14.16 1
11 Jeremy Wesley Florida Elite Track Club 14.31 2
12 Kendall Miles Jr Deland Lightning Boltz TC 14.38 2
13 Liam-Liechard Heard Unattached 15.24 2
14 Tyberious Scaffe QUANTUM TRACK CLUB 16.11 2
Girls 100 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Taylor Thomas Quiet Storm Track Association 12.84 1
2 Valiya Mcrae QUANTUM TRACK CLUB 13.81 1
3 Jaleyah Smith Fearless Track Club Inc. 14.04 2
4 Tajah Joseph Power House Athletics Track & 14.20 1
5 Natalie Williams Daytona Express Inc 14.31 1
6 Shayla Williams ENDURER'S 4 Christ 14.38 1
7 Kendall Webb Florida Elite Track Club 14.55 2
8 Nayla Gates Track Life Sports 14.56 2
9 Morgan Diaz VAST Track and Field 14.58 1
10 Taniya Graham Deland Lightning Boltz TC 14.73 2
11 Jazaria Williams Deland Lightning Boltz TC 14.78 2
12 Kali Mullings Perseverance Track Club 14.99 1
13 Mariah Johnson Florida Elite Track Club 15.14 2
14 Breanna Bien-Aime ENDURER'S 4 Christ 16.29 1
Boys 100 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chelden Williams Chargers 11.65 1
2 Marvin Walker Jr Deland Lightning Boltz TC 12.00 1
3 Ethan Mason Wgt Tigers 12.40 2
4 Zion Rivas CDR TRACK CLUB 12.44 2
5 Dominique Wortham Jr Manatee Mustangs Sports Academ 12.59 2
6 Jarvis Taliaferro Burg Blazers Athletics 12.66 1
7 Mason Brown Florida Elite Track Club 12.72 1
8 Harry Rucker Daytona Express Inc 12.85 1
9 Travis Appling Quiet Storm Track Association 13.02 1
10 Cortez Black FL East Coast Supersonics Trac 13.83 1
11 Jordan Garden Florida Elite Track Club 13.88 2
12 Kenneth Britt Polk County Elite 14.09 2
13 Matthew Hicks Speed City Xpress Track Club 14.34 2
14 Caliq Bailey Chargers 15.40 1
Girls 100 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kali Howard Florida Elite Track Club 13.17 1
2 Jamelia Mccoy Daytona Express Inc 13.41 1
3 Riyoko Hoskins Speed City Xpress Track Club 13.63 1
4 Khiley Thomas VAST Track and Field 13.94 2
5 Oceane Samuel Unattached 14.26 1
6 Perla Ramirez 352 Elite 14.78 1
7 Asia Taylor Power House Athletics Track & 14.80 1
8 Aniya Cummings Florida Elite Track Club 15.10 2
9 Jamonii Thomas Power House Athletics Track & 15.46 2
10 Lu-Ann Bretney Florida Elite Track Club 15.95 2
11 Lyric Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 16.41 2
Boys 100 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Dakiren Glover GLOVER 11.66 1
2 Mario Pratt Iii Quiet Storm Track Association 11.85 1
3 Bernard Berry Daytona Express Inc 11.99 1
4 Jahari Buchanan Chargers 12.02 1
5 Rashaun Coote-Gilbert Jr. Florida Elite Track Club 12.13 2
6 Javris Estes Daytona Express Inc 12.19 1
7 Jordan Dejesus CDR TRACK CLUB 12.19 2
8 Deshaun Henderson Daytona Express Inc 12.20 1
9 Jordan Williams Daytona Express Inc 12.24 2
10 Quinn Holmes Daytona Express Inc 12.58 1
11 Jonathan Whitmore Jr QUANTUM TRACK CLUB 12.98 1
Girls 100 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lentajhae Smith 352 Elite 13.02 1
2 Jhene Broughton Deland Lightning Boltz TC 16.28 1
Boys 100 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jordan Hall (Unattached) 11.72 1
2 Javon Estes Daytona Express Inc 11.81 1
3 Leonidas Merisme Fort Lauderdale Track Club 11.86 1
4 Clarence Scrivens-Mobley 352 Elite 12.05 1
5 Jaquan Long Daytona Express Inc 12.34 1
6 Wyse Lilas Wgt Tigers 12.48 1
7 Carew Campbell Fort Lauderdale Track Club 12.95 1
8 Troy Livingstone Polk County Elite 12.98 1
9 Jesiah Thomas FL East Coast Supersonics Trac 13.31 2
Women 100 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Men 100 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Keandre Jackson Polk County Elite 11.72 1
2 Keshawn Roberson Polk County Elite 12.86 1
Girls 1500 meter Run 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nalah Grant Florida Elite Track Club 6:47.93 1
2 Brigit Theuerkauf Unattached 6:58.71 1
Girls 1500 meter Run 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tesla Briceno AsylumMade 5:45.51 1
2 Tiffany Davis Manatee Mustangs Sports Academ 6:53.57 1
3 Janessa Scott VAST Track and Field 7:10.56 1
Girls 1500 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alexis Theuerkauf Unattached 5:50.88 1
2 Lily Garcia Nuspeed Elite 6:07.47 1
3 Moriah Toles VAST Track and Field 6:22.04 1
4 Hayden Jiles FL East Coast Supersonics Trac 6:41.36 1
Girls 1500 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Taj Bryant Manatee Mustangs Sports Academ 5:22.13 1
2 Quinn Mckay VAST Track and Field 6:10.34 1
3 Gianna Oliver VAST Track and Field 6:17.95 1
Girls 1500 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nya Foster VAST Track and Field 5:37.76 1
2 Jaisalee Cruz Florida Elite Track Club 5:45.42 1
3 Callie Howard Quiet Storm Track Association 5:56.05 1
4 Isablla Griffin VAST Track and Field 6:55.53 1
Girls 1500 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoe Zalkowitz VAST Track and Field 5:28.64 1
2 Lucille Wimsatt VAST Track and Field 6:00.86 1
3 Vivian Cox VAST Track and Field 6:14.30 1
4 Eve Munkittrick Nuspeed Elite 6:49.22 1
Girls 1500 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ana Rios Polk County Elite 5:27.94 1
2 Kennedy Tatum Quiet Storm Track Association 5:51.86 1
3 Meeyah Harrison VAST Track and Field 5:57.21 1
Girls 1500 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1500 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Run 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tyson Jones Unattached 6:27.40 1
2 Joshua Pata Speed City Xpress Track Club 6:29.97 1
3 Kenzo Giles Speed City Xpress Track Club 6:43.20 1
4 Ezra Williams Speed City Xpress Track Club 7:01.48 1
Boys 1500 meter Run 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Keshawn Roberson Polk County Elite 5:23.56 1
2 Meeko Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 5:45.66 1
3 Graham Hymes VAST Track and Field 5:46.75 1
4 Roland Casal VAST Track and Field 6:08.67 1
5 Noah Grant Florida Elite Track Club 6:24.33 1
6 Jeremiah Sapp Unattached 6:42.20 1
Boys 1500 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Austin Spindler VAST Track and Field 6:10.83 1
2 Declan Guastella Stride & Glide 6:43.11 1
Boys 1500 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nikolai Briceno AsylumMade 5:13.89 1
2 Jonathan Scalise Speed City Xpress Track Club 5:38.39 1
3 Brian Davis Manatee Mustangs Sports Academ 5:45.82 1
4 Luca Sumner VAST Track and Field 7:06.46 1
Boys 1500 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Anthony Toles Iii VAST Track and Field 7:57.47 1
Boys 1500 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Micah Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 5:02.89 1
2 Jacob Scalise Speed City Xpress Track Club 5:12.46 1
3 Rowan Parrish Perseverance Track Club 5:16.36 1
4 Jordan Morato Stride & Glide 6:17.96 1
5 Richard Heard Jr Unattached 7:06.95 1
Boys 1500 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ricco Rohn ENDURER'S 4 Christ 5:15.51 1
Boys 1500 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Amare Payan Speed City Xpress Track Club 5:37.47 1
Girls 4x100 Meter Relay 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 1:20.74 1
Boys 4x100 Meter Relay 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 1:07.68 1
2 Daytona Express Inc 1:12.74 1
3 QUANTUM TRACK CLUB 1:13.51 1
Girls 4x100 Meter Relay 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 1:05.39 1
2 Deland Lightning Boltz TC 1:08.22 1
3 Stride & Glide 1:09.77 1
Boys 4x100 Meter Relay 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 58.55 1
2 Daytona Express Inc 58.58 1
3 Daytona Express Inc 1:02.02 1
Girls 4x100 Meter Relay 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 QUANTUM TRACK CLUB 56.07 1
2 AsylumMade 56.53 1
3 Daytona Express Inc 57.23 1
Girls 4x100 Meter Relay 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 54.99 1
Boys 4x100 Meter Relay 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 50.26 1
Girls 4x100 Meter Relay 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 45.23 1
Girls 4x100 Meter Relay 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x100 Meter Relay 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 400 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Malaya Kendricks Burg Blazers Athletics 1:21.07 1
2 Jenae Snell Power House Athletics Track & 1:28.32 1
3 Adriauna Kicker QUANTUM TRACK CLUB 1:28.71 1
4 Fallyn Washington Florida Elite Track Club 1:33.16 1
5 Caleyah Simmons Florida Elite Track Club 1:37.26 1
6 Genesis Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 1:50.47 2
7 Kalani Ryles Florida Elite Track Club 1:51.34 1
8 Justice Wilkerson Fearless Track Club Inc. 2:02.52 1
Boys 400 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jrake Bautista Burg Blazers Athletics 1:19.92 1
2 Tyson Jones Burg Blazers Athletics 1:21.44 1
3 Landin Ortiz Florida Elite Track Club 1:26.50 1
4 Logan Crattic CDR TRACK CLUB 1:27.21 3
5 Legend Allen ENDURER'S 4 Christ 1:28.17 1
6 Kayson Roundtree Florida Elite Track Club 1:29.12 2
7 Tyson Jones Unattached 1:29.97 1
8 Kelvin Smarwt Jr Burg Blazers Athletics 1:32.06 1
9 Tegan Perkins Quiet Storm Track Association 1:35.83 2
10 Chadd Hartman Stride & Glide 1:37.62 3
11 Ezra Williams Speed City Xpress Track Club 1:38.08 1
12 Carter Morris Stride & Glide 1:43.96 2
13 Jasai Denton QUANTUM TRACK CLUB 1:44.17 1
14 Greyson Powell Florida Elite Track Club 1:45.57 2
15 Jhayce Leland Track Life Sports 1:47.30 2
Girls 400 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 London Lee Run it Sports 1:07.41 1
2 Kyndal Hill Quiet Storm Track Association 1:14.73 1
3 Jayla Miller QUANTUM TRACK CLUB 1:14.77 1
4 Ya' Leia Pablo QUANTUM TRACK CLUB 1:24.46 1
5 Farryn Shaw Perseverance Track Club 1:24.73 1
6 Regina Glenn Unattached 1:33.56 2
7 Bonnie Mcbride Stride & Glide 1:42.41 2
Boys 400 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jacob George Thin Air Vault Club 1:03.53 1
2 Keshawn Roberson Polk County Elite 1:03.76 1
3 Demarion Joseph Florida Elite Track Club 1:11.84 2
4 David Livingstone Polk County Elite 1:15.01 2
5 Christian Johnson CDR TRACK CLUB 1:16.72 2
6 Meeko Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 1:18.84 1
7 Leonardo Espinal CDR TRACK CLUB 1:19.74 2
8 Bryson Smith Manatee Mustangs Sports Academ 1:21.88 3
9 Zakari Rawls Florida Elite Track Club 1:22.56 2
10 Terry Coleman III Speed City Xpress Track Club 1:23.88 3
11 Javion Leonard Florida Elite Track Club 1:25.06 2
12 Julian Bradley Florida Elite Track Club 1:29.82 2
13 Jeremiah Sapp Unattached 1:31.87 1
14 Gavin Pierrelus VAST Track and Field 1:37.47 1
15 Kameran Smith Manatee Mustangs Sports Academ 1:39.73 3
Girls 400 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tahraji Pressley Perseverance Track Club 1:09.25 1
2 Skylar Mcclendon Quiet Storm Track Association 1:10.35 1
3 Gabriella Carson High Performance Athletics Tra 1:14.09 1
4 Reese Morris Stride & Glide 1:17.87 1
5 Makyah Lyons Perseverance Track Club 1:22.89 1
Boys 400 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Willie Thornton Jr Unattached 1:04.56 1
2 Treveon Cannon Jr Florida Elite Track Club 1:06.41 1
3 Alfonso Ham QUANTUM TRACK CLUB 1:08.96 1
4 Nathaniel Smith III Quiet Storm Track Association 1:12.83 1
5 Joshua Wright AsylumMade 1:17.43 2
6 Gustavo Perez Stride & Glide 1:18.66 1
7 Phoenix Mason Wgt Tigers 1:19.48 1
8 Josiah King Unattached 1:21.63 2
9 Gregory Thornton Iii Burg Blazers Athletics 1:26.57 1
10 Brantley Linville Perseverance Track Club 1:29.92 2
Girls 400 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bryelle Smith AsylumMade 1:04.91 1
2 Lyriq Hawkins 352 Elite 1:06.03 1
3 Aniyah Thornelant Power House Athletics Track & 1:06.24 1
4 Adryana Jean Speed City Xpress Track Club 1:06.47 1
5 Maria Morrillo High Performance Athletics Tra 1:10.69 1
6 Madison George Thin Air Vault Club 1:12.64 1
7 Adaya Durant QUANTUM TRACK CLUB 1:14.71 2
8 Khayari Henderson Free&Forward Express Track Clu 1:16.35 1
9 Harmony Thomas Florida Elite Track Club 1:17.56 2
10 Iceslyn Scaffe QUANTUM TRACK CLUB 1:24.34 2
11 Acadliana Boatmon QUANTUM TRACK CLUB 1:28.13 2
12 Zariah Baker Fearless Track Club Inc. 1:28.20 2
Boys 400 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Owin Hardy Thin Air Vault Club 1:07.11 1
2 Jeremy Jones Jr Burg Blazers Athletics 1:08.63 1
3 Josiah Gowins QUANTUM TRACK CLUB 1:09.58 1
4 Samir Pablo QUANTUM TRACK CLUB 1:10.42 1
5 Tyler Blount Quiet Storm Track Association 1:12.06 1
6 Zaiden Peterson Burg Blazers Athletics 1:13.00 2
7 Karter Rogers Free&Forward Express Track Clu 1:14.66 2
8 Marquece Kendricks Burg Blazers Athletics 1:14.73 2
9 Elijah Dorelus Speed City Xpress Track Club 1:16.60 2
10 Stevie Wiley Chargers 1:18.64 1
11 Knstopher Lewis Wgt Tigers 1:32.14 2
Girls 400 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Aalaiya Pratt Quiet Storm Track Association 1:00.73 1
2 Juliana Colimon QUANTUM TRACK CLUB 1:03.65 1
3 Jaiceona Cain Trackstar Track Club 1:04.12 1
4 Derica Davis Burg Blazers Athletics 1:04.42 1
5 Nevaeh Byard Track Life Sports 1:07.56 1
6 Zya Clinton Perseverance Track Club 1:09.93 1
7 Princess Hawthorne Free&Forward Express Track Clu 1:11.49 2
8 Kenmiyah Turner Track Life Sports 1:18.02 2
9 Makhia Dunbar Track Life Sports 1:29.68 2
Boys 400 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bobbie Gibbs Quiet Storm Track Association 1:00.64 1
2 Crimson Coleman Florida Elite Track Club 1:02.38 1
3 Devin Joseph Power House Athletics Track & 1:10.21 1
4 Myles Dorvilus Florida Elite Track Club 1:10.79 1
5 Zahir Davis QUANTUM TRACK CLUB 1:16.59 1
6 Dre'Shon Frazier Manatee Mustangs Sports Academ 1:17.71 2
7 Jasper Lloyd Daytona Express Inc 1:21.94 2
Girls 400 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Orissah Samuel Unattached 1:04.59 1
2 Nadiyah Coote-Gilbert Florida Elite Track Club 1:07.62 1
3 Nahjiya Mcpherson QUANTUM TRACK CLUB 1:08.91 1
4 Ronnia Jennings Manatee Mustangs Sports Academ 1:13.88 1
5 Harmoni Mason Wgt Tigers 1:18.11 1
6 Christiana Hardy Thin Air Vault Club 1:22.72 1
7 Ty Riah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 1:27.68 1
8 Amiyah Meadows Florida Elite Track Club 1:28.51 1
Boys 400 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Khristian Williams FL East Coast Supersonics Trac 57.68 1
2 Zion Graham Quiet Storm Track Association 57.84 2
3 Kidanny Molina Charger Elite Track Club 59.66 1
4 Antonio Jacobson Speed City Xpress Track Club 1:00.83 1
5 Jacob Hodge Unattached 1:02.76 2
6 De'Andre Rodriguez Jr Wgt Tigers 1:03.11 1
7 Zaiden Stevens Speed City Xpress Track Club 1:07.97 1
8 Liam-Liechard Heard Unattached 1:13.30 1
9 Jeremy Wesley Florida Elite Track Club 1:13.91 2
10 Parker Himmelstein Daytona Express Inc 1:35.08 1
Girls 400 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jade Walker Trackstar Track Club 1:00.09 1
2 Taylor Thomas Quiet Storm Track Association 1:05.38 1
3 Shayla Williams ENDURER'S 4 Christ 1:06.30 1
4 Meeyah Harrison VAST Track and Field 1:10.52 1
5 Krista Hansen Deland Lightning Boltz TC 1:13.03 1
6 Nayla Gates Track Life Sports 1:15.09 1
7 Valiya Mcrae QUANTUM TRACK CLUB 1:18.45 1
Boys 400 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ethan Mason Wgt Tigers 57.01 2
2 Zion Rivas CDR TRACK CLUB 57.50 2
3 Carlos Brooks Quiet Storm Track Association 58.39 1
4 Maleik Lewis Power House Athletics Track & 58.76 1
5 Tyreese Haynes Florida Elite Track Club 59.10 2
6 Travis Appling Quiet Storm Track Association 1:02.51 1
7 Nigel Berry Nuspeed Elite 1:03.61 1
8 Dominique Wortham Jr Manatee Mustangs Sports Academ 1:04.29 2
9 Kenneth Britt Polk County Elite 1:04.66 2
10 Matthew Hicks Speed City Xpress Track Club 1:06.14 1
11 Jacob Scalise Speed City Xpress Track Club 1:06.41 1
12 Romeo Mitchell Quiet Storm Track Association 1:06.66 2
13 Christian Robinson Daytona Express Inc 1:08.54 1
Girls 400 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Khloe Nogueira Quiet Storm Track Association 1:01.47 1
2 Riyoko Hoskins Speed City Xpress Track Club 1:02.56 1
3 Camille Foster VAST Track and Field 1:07.28 1
4 Jamelia Mccoy Daytona Express Inc 1:07.86 1
5 Aniya Cummings Florida Elite Track Club 1:13.50 1
6 Asia Taylor Power House Athletics Track & 1:17.58 1
7 Lyric Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 1:40.43 1
Boys 400 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mario Pratt Iii Quiet Storm Track Association 53.22 1
2 Reshey Carwell Wgt Tigers 54.73 1
3 Jordan Dejesus CDR TRACK CLUB 56.56 1
4 Rashaun Coote-Gilbert Jr. Florida Elite Track Club 1:00.74 1
5 Jonathan Whitmore Jr QUANTUM TRACK CLUB 1:03.39 1
Girls 400 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Azaria Watt Leesburg Track Club 1:01.10 1
2 Lentajhae Smith 352 Elite 1:02.75 1
3 E'Mari Walker FL East Coast Supersonics Trac 1:04.98 1
Boys 400 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Clarence Scrivens-Mobley 352 Elite 55.05 1
2 Carew Campbell Fort Lauderdale Track Club 55.33 1
3 Jordan Hall (Unattached) 55.37 1
4 Wyse Lilas Wgt Tigers 57.49 1
5 Javon Estes Daytona Express Inc 59.65 1
6 Troy Livingstone Polk County Elite 1:01.75 1
Women 400 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Men 400 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Keandre Jackson Polk County Elite 51.53 1
Girls 1500 meter Race Walk 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1500 meter Race Walk 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1500 meter Race Walk 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1500 meter Race Walk 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Deanna Reed 352 Elite 10:19.22 1
Girls 1500 meter Race Walk 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 1500 meter Race Walk 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bianca Figueroa AsylumMade 16:04.42 1
2 Markayla Dixon Deland Lightning Boltz TC 16:42.53 1
Girls 1500 meter Race Walk 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Breanna Bien-Aime ENDURER'S 4 Christ 11:48.03 1
2 Jurni Bethune 352 Elite 12:59.66 1
3 Audrina Brown Daytona Express Inc 17:54.92 1
Girls 1500 meter Race Walk 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Treasure Brown 352 Elite 13:17.78 1
Girls 1500 meter Race Walk 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abigail Cupo Victory Track Club 8:48.51 1
2 Jhene Broughton Deland Lightning Boltz TC 12:36.10 1
Boys 1500 meter Race Walk 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Race Walk 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alex Floyd 352 Elite 13:09.52 1
Boys 1500 meter Race Walk 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Harrison Hymes VAST Track and Field 11:35.68 1
2 Ethan Pata Speed City Xpress Track Club 12:33.96 1
Boys 1500 meter Race Walk 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Race Walk 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jude Bryan Daytona Express Inc 10:35.46 1
2 Michael Saks Speed City Xpress Track Club 11:15.34 1
3 Jeremiah Pierrelus VAST Track and Field 14:47.97 1
4 Damian Figueroa AsylumMade 15:15.78 1
Boys 1500 meter Race Walk 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Race Walk 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Richard Heard Jr Unattached 10:09.99 1
Boys 1500 meter Race Walk 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 1500 meter Race Walk 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 800 meter Run 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nalah Grant Florida Elite Track Club 3:26.16 1
2 Adriauna Kicker QUANTUM TRACK CLUB 3:30.46 1
3 Chlo'e Young-Moore ENDURER'S 4 Christ 3:54.37 1
Girls 800 meter Run 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Delise Johnson Deland Lightning Boltz TC 3:02.37 1
2 Tesla Briceno AsylumMade 3:03.44 1
3 Analiz German VAST Track and Field 3:16.28 1
4 Tiffany Davis Manatee Mustangs Sports Academ 3:35.27 1
5 Janessa Scott VAST Track and Field 3:38.20 1
Girls 800 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Moriah Toles VAST Track and Field 3:09.68 1
2 Lily Garcia Nuspeed Elite 3:23.19 1
3 Hayden Jiles FL East Coast Supersonics Trac 3:32.07 1
Girls 800 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Taj Bryant Manatee Mustangs Sports Academ 2:37.08 1
2 Khayari Henderson Free&Forward Express Track Clu 2:47.82 1
3 Adryana Jean Speed City Xpress Track Club 2:47.94 1
4 Armani Brown Florida Elite Track Club 2:51.50 1
5 Quinn Mckay VAST Track and Field 3:06.25 1
6 Gianna Oliver VAST Track and Field 3:17.39 1
Girls 800 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaisalee Cruz Florida Elite Track Club 2:46.16 1
2 Nya Foster VAST Track and Field 2:46.37 1
3 Isablla Griffin VAST Track and Field 2:46.38 1
4 Princess Hawthorne Free&Forward Express Track Clu 2:53.21 1
5 Callie Howard Quiet Storm Track Association 2:56.01 1
Girls 800 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoe Zalkowitz VAST Track and Field 2:50.45 1
2 Lucille Wimsatt VAST Track and Field 2:56.77 1
3 Vivian Cox VAST Track and Field 3:03.73 1
Girls 800 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jade Walker Trackstar Track Club 2:22.74 1
2 Maisha Anderson Unattached 2:39.31 1
3 Ana Rios Polk County Elite 2:45.57 1
4 Meeyah Harrison VAST Track and Field 2:46.42 1
5 Kennedy Tatum Quiet Storm Track Association 3:02.78 1
6 Jaleyah Smith Fearless Track Club Inc. 3:23.19 1
Girls 800 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kelis Sims VAST Track and Field 2:30.87 1
2 Khloe Nogueira Quiet Storm Track Association 2:42.53 1
Girls 800 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 E'Mari Walker FL East Coast Supersonics Trac 2:43.14 1
Women 800 meter Run Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 800 meter Run 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Messiah Patterson Speed City Xpress Track Club 3:02.12 1
2 Joshua Pata Speed City Xpress Track Club 3:09.45 1
3 King Boatmon QUANTUM TRACK CLUB 3:14.13 1
4 Tyson Jones Unattached 3:31.60 1
5 Kayson Roundtree Florida Elite Track Club 3:32.69 1
6 Kenzo Giles Speed City Xpress Track Club 3:44.99 1
7 Ezra Williams Speed City Xpress Track Club 4:04.05 1
Boys 800 meter Run 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Keshawn Roberson Polk County Elite 2:42.62 1
2 Meeko Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 2:58.14 1
3 Roland Casal VAST Track and Field 3:00.23 1
4 Graham Hymes VAST Track and Field 3:03.35 1
5 Noah Grant Florida Elite Track Club 3:10.75 1
6 Gavin Pierrelus VAST Track and Field 3:49.62 1
Boys 800 meter Run 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Treveon Cannon Jr Florida Elite Track Club 2:35.29 1
2 Austin Spindler VAST Track and Field 3:03.33 1
3 Phoenix Mason Wgt Tigers 3:04.79 1
4 Gustavo Perez Stride & Glide 3:07.26 1
5 Brantley Linville Perseverance Track Club 3:49.78 1
Boys 800 meter Run 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tyler Blount Quiet Storm Track Association 2:53.88 1
2 Jaydon Langston Florida Elite Track Club 3:07.50 1
3 Brayden Spindler VAST Track and Field 3:27.39 1
Boys 800 meter Run 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nikolai Briceno AsylumMade 2:37.75 1
2 Brian Davis Manatee Mustangs Sports Academ 2:54.71 1
3 Jonathan Scalise Speed City Xpress Track Club 2:58.88 1
Boys 800 meter Run 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kidanny Molina Charger Elite Track Club 2:34.80 1
Boys 800 meter Run 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Micah Oliver WesleyChapel NewTampa Mustangs 2:26.42 1
2 Rowan Parrish Perseverance Track Club 2:39.69 1
3 Caliq Bailey Chargers 2:45.00 1
4 Carlos Brooks Quiet Storm Track Association 2:46.53 1
5 Romeo Mitchell Quiet Storm Track Association 2:56.88 1
6 Richard Heard Jr Unattached 3:21.44 1
Boys 800 meter Run 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Levi Mccloe Orlando Track Club 2:25.59 1
2 Ricco Rohn ENDURER'S 4 Christ 2:36.69 1
Boys 800 meter Run 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaedyn Martin VAST Track and Field 2:20.30 1
2 Amare Payan Speed City Xpress Track Club 2:31.75 1
Men 800 meter Run Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Dash 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alayshia Jackson Polk County Elite 40.21 2
2 Nia Smith Quiet Storm Track Association 45.17 1
3 Maya Dorvilus Florida Elite Track Club 46.08 2
4 Olanna Ukawuilulu Daytona Express Inc 46.52 1
5 Gianni Hankerson FL East Coast Supersonics Trac 50.23 1
6 Nyla Carnegie Florida Elite Track Club 51.00 2
7 Zipporah Pata Speed City Xpress Track Club 52.77 1
8 Mya Howard Quiet Storm Track Association 53.09 2
9 Ariah Nelson Florida Elite Track Club 53.72 2
10 Kaidence Bell Florida Elite Track Club 54.86 2
11 Miyla Tooley Florida Elite Track Club 55.77 1
12 Kaylani Tooley Deland Lightning Boltz TC 56.63 1
13 Lariah Bailey 352 Elite 1:01.94 2
14 Madizan Asberry 352 Elite 1:08.17 1
15 Sarai Waddle Florida Elite Track Club 1:27.13 1
Boys 200 meter Dash 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tyree Wilson Daytona Express Inc 38.67 1
2 Bryson King Chargers 41.03 1
3 Darnell Poole Polk County Elite 42.29 3
4 Ashton Spencer AsylumMade 43.28 3
5 Ocean Archie Florida Elite Track Club 46.65 3
6 Michael Kendricks Jr Burg Blazers Athletics 46.78 1
7 Nehemiah Grant Florida Elite Track Club 46.96 2
8 Akai Archer AsylumMade 47.97 2
9 Daelin Miller Florida Elite Track Club 50.48 1
10 Kingston Skinner Nuspeed Elite 50.57 3
11 Zymoni Blake 352 Elite 52.73 2
12 Henry Taylor Florida Elite Track Club 55.15 1
13 Noah Joseph QUANTUM TRACK CLUB 1:00.74 2
14 Messiah Brown Florida Elite Track Club 1:16.40 2
15 Josiah Celestein Florida Elite Track Club 1:16.71 1
16 Kayne Parker FL East Coast Supersonics Trac 1:20.51 1
Girls 200 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jenae Snell Power House Athletics Track & 34.44 1
2 Ly'La Mckinney Perseverance Track Club 35.12 1
3 Malaya Kendricks Burg Blazers Athletics 35.71 1
4 Chazmine Black FL East Coast Supersonics Trac 36.41 1
5 Aziah Randall AsylumMade 38.08 2
6 Javene Scott Florida Elite Track Club 39.00 1
7 Makenzie Asberry 352 Elite 39.33 3
8 Lailah Cook Florida Elite Track Club 39.72 2
9 Caleyah Simmons Florida Elite Track Club 41.11 1
10 Ava Floyd 352 Elite 42.01 2
11 Zaleah Peterson Burg Blazers Athletics 42.29 2
12 Ayanti Amen-Ptah Daytona Express Inc 43.17 3
13 Kalani Ryles Florida Elite Track Club 43.79 3
14 Genesis Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 46.03 3
15 Zyairah Ajasin Perseverance Track Club 49.36 2
16 Adriana Colon Chargers 50.36 3
17 Justice Wilkerson Fearless Track Club Inc. 50.92 1
Boys 200 meter Dash 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Seth Williamson Speed Starz 32.06 1
2 Dominc Young Jr Perseverance Track Club 34.47 4
3 Jayan Allen Polk County Elite 34.50 4
4 Talin Allen Polk County Elite 34.53 4
5 Devaughn McMillon Deland Lightning Boltz TC 34.68 1
6 Jeffrey Reed Daytona Express Inc 34.71 1
7 Jrake Bautista Burg Blazers Athletics 34.90 1
8 Tyson Jones Burg Blazers Athletics 35.81 1
9 Giovanni Cooks Chargers 35.82 1
10 Jaden Hagood 352 Elite 36.92 1
11 Blake Wells Deland Lightning Boltz TC 37.42 3
12 Caleb Clarke Florida Elite Track Club 37.47 3
13 Legend Allen ENDURER'S 4 Christ 37.53 2
14 Tyler Williams Florida Elite Track Club 38.00 5
15 Jeremiah Harper QUANTUM TRACK CLUB 38.03 2
16 Chance Jordan Burg Blazers Athletics 38.35 2
17 Jayceon Lyons Perseverance Track Club 38.40 4
18 Tegan Perkins Quiet Storm Track Association 38.52 4
19 Keon Barefield Daytona Express Inc 38.57 2
20 Logan Crattic CDR TRACK CLUB 39.61 5
21 Kelvin Smarwt Jr Burg Blazers Athletics 39.86 2
22 Khristian Smith Polk County Elite 40.39 3
23 Titan Pressley Perseverance Track Club 40.87 5
24 Garson Morris Daytona Express Inc 41.11 2
25 Zyaire Hill QUANTUM TRACK CLUB 41.16 2
26 Terrell Flemming Jr Perseverance Track Club 44.03 3
27 Carl Colimon Jr QUANTUM TRACK CLUB 44.11 3
28 Greyson Powell Florida Elite Track Club 47.80 4
29 Jhayce Leland Track Life Sports 51.23 4
30 Jasai Denton QUANTUM TRACK CLUB 52.35 5
Girls 200 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyndal Hill Quiet Storm Track Association 32.18 1
2 Carly Campbell Fort Lauderdale Track Club 33.40 1
3 Jayla Miller QUANTUM TRACK CLUB 34.57 1
4 Tesla Briceno AsylumMade 36.28 1
5 Farryn Shaw Perseverance Track Club 36.36 1
6 Ya' Leia Pablo QUANTUM TRACK CLUB 36.43 1
7 Regina Glenn Unattached 36.65 1
8 Lola Wells Deland Lightning Boltz TC 37.18 2
9 Kim'Marie Caldwell Perseverance Track Club 38.05 2
10 Jont'Ajiah Murray Perseverance Track Club 38.60 3
11 Analiz German VAST Track and Field 40.93 2
12 Adasyn Parker FL East Coast Supersonics Trac 41.73 1
13 Kaelyn Williams Florida Elite Track Club 41.78 2
14 Skylar Young Florida Elite Track Club 42.29 2
15 Jamesia Mason QUANTUM TRACK CLUB 45.35 2
Boys 200 meter Dash 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ghardon Morris Daytona Express Inc 30.23 1
2 Tysin Willacy Deland Lightning Boltz TC 30.30 1
3 Dez Kelley Daytona Express Inc 32.10 1
4 Demarion Joseph Florida Elite Track Club 32.16 3
5 Adolphus Montgomery Daytona Express Inc 32.28 1
6 David Livingstone Polk County Elite 32.61 2
7 Christian Johnson CDR TRACK CLUB 33.25 1
8 Cameron Ponder Perseverance Track Club 33.48 1
9 Leonardo Espinal CDR TRACK CLUB 34.26 3
10 Noah Berry Daytona Express Inc 35.40 1
11 Bryson Smith Manatee Mustangs Sports Academ 36.41 2
12 Tiger Bailey AsylumMade 36.60 2
13 Ramir Byrd Deland Lightning Boltz TC 37.20 1
14 Terry Coleman III Speed City Xpress Track Club 37.65 2
15 Julian Bradley Florida Elite Track Club 38.34 3
Girls 200 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gabriella Carson High Performance Athletics Tra 31.32 2
2 London Weeks Unattached 31.55 1
3 Aurienna Green FL East Coast Supersonics Trac 31.68 1
4 Tahraji Pressley Perseverance Track Club 31.99 1
5 Skylar Mcclendon Quiet Storm Track Association 32.11 1
6 Peyton Frett Future Track Club 32.49 1
7 Ayani Gonzalez Chargers 33.71 1
8 Basillia Bryce Fort Lauderdale Track Club 34.32 1
9 Dallas Johnson Daytona Express Inc 34.54 2
9 Laila Thompson Florida Elite Track Club 34.54 1
11 Jenelle Ukawuilulu Daytona Express Inc 35.04 2
12 Cadence Smith AsylumMade 36.06 2
13 Janiyah Smith Fearless Track Club Inc. 36.19 2
14 Makyah Lyons Perseverance Track Club 37.61 2
15 Cerrincy Smith FL East Coast Supersonics Trac 38.01 2
Boys 200 meter Dash 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Duroseau Boilin Future Track Club 28.67 1
2 Willie Thornton Jr Unattached 28.69 1
3 Majour Etheridge Daytona Express Inc 29.09 3
4 Alfonso Ham QUANTUM TRACK CLUB 29.67 1
5 Wade Dallas Thin Air Vault Club 30.57 3
6 Nathaniel Smith III Quiet Storm Track Association 31.29 2
7 Gabriel Morrell Deland Lightning Boltz TC 31.39 2
8 Chandler Roland Daytona Express Inc 31.65 2
9 Michael Morrell Deland Lightning Boltz TC 31.84 3
10 Brian King Chargers 32.14 1
11 Juliano Henry Daytona Express Inc 32.25 1
12 Dylan Gross VAST Track and Field 33.15 2
13 Joshua Wright AsylumMade 33.21 2
14 Kenneth Mason 352 Elite 33.26 2
15 Gatye Wallace Daytona Express Inc 33.27 1
16 Liam Thomas Chargers 34.01 1
17 Yrral Coleman Florida Elite Track Club 34.66 3
18 Gregory Thornton Iii Burg Blazers Athletics 36.95 2
Girls 200 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Aniyah Thornelant Power House Athletics Track & 28.59 1
2 Bryelle Smith AsylumMade 28.94 1
3 Lyriq Hawkins 352 Elite 29.25 1
4 Adryana Jean Speed City Xpress Track Club 29.43 1
5 Maria Morrillo High Performance Athletics Tra 30.55 1
6 Sariya Williamson Speed Starz 30.76 1
7 Madison George Thin Air Vault Club 31.09 1
8 Rayniah Byrd Deland Lightning Boltz TC 31.16 3
9 Kynnadi Nowell VAST Track and Field 31.51 3
10 Adaya Durant QUANTUM TRACK CLUB 33.70 2
11 Harmony Thomas Florida Elite Track Club 33.86 3
12 Iceslyn Scaffe QUANTUM TRACK CLUB 34.64 2
13 Bailey Thomas FL East Coast Supersonics Trac 35.20 3
14 Deanna Reed 352 Elite 37.35 2
15 Acadliana Boatmon QUANTUM TRACK CLUB 37.72 2
16 Royalty Albury Wgt Tigers 44.79 2
Boys 200 meter Dash 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Antjuan Randall Jr AsylumMade 28.11 1
2 Jeremy Jones Jr Burg Blazers Athletics 29.67 1
3 Jadian O'Connor QUANTUM TRACK CLUB 30.19 1
4 Samir Pablo QUANTUM TRACK CLUB 30.26 2
5 Josiah Gowins QUANTUM TRACK CLUB 30.75 1
6 Jahmir Roberts FL East Coast Supersonics Trac 30.93 1
7 Miguel Mathieu Unattached 31.03 3
8 Tyler Blount Quiet Storm Track Association 31.57 2
9 Kory Tolliver Daytona Express Inc 31.95 2
10 Jaylen Nunnally Daytona Express Inc 32.34 3
11 Troyce Robinson Power House Athletics Track & 32.58 2
12 Jaeden Charles AsylumMade 32.59 3
13 Karter Rogers Free&Forward Express Track Clu 33.28 3
14 Elijah Dorelus Speed City Xpress Track Club 33.31 1
15 Zaiden Peterson Burg Blazers Athletics 33.38 2
16 Marquece Kendricks Burg Blazers Athletics 33.44 2
17 Dontavis Reeves Perseverance Track Club 40.82 2
18 Knstopher Lewis Wgt Tigers 42.16 3
Girls 200 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Aalaiya Pratt Quiet Storm Track Association 28.19 1
2 Juliana Colimon QUANTUM TRACK CLUB 28.43 1
3 Nevaeh Byard Track Life Sports 28.48 1
4 Derica Davis Burg Blazers Athletics 29.48 1
5 Makayla Johnson Florida Elite Track Club 30.43 1
6 Jaiceona Cain Trackstar Track Club 30.44 1
7 Ahna Tennant FL East Coast Supersonics Trac 30.97 2
8 Tamyah Smith Florida Elite Track Club 32.18 2
9 Kenmiyah Turner Track Life Sports 32.81 1
10 Cheratee Davis 352 Elite 33.07 2
11 Brooke Parker Manatee Mustangs Sports Academ 35.38 2
12 Nyla Garden Florida Elite Track Club 35.42 1
13 Jurney Perkins Manatee Mustangs Sports Academ 35.85 2
Boys 200 meter Dash 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bobbie Gibbs Quiet Storm Track Association 25.65 1
2 Maurice Smith Daytona Express Inc 27.75 1
3 Crimson Coleman Florida Elite Track Club 28.33 1
4 King Daughtry FL East Coast Supersonics Trac 28.60 1
5 Quintin Weeks Jr Chargers 29.50 1
6 Andre Frazer AsylumMade 29.81 2
7 Devin Joseph Power House Athletics Track & 30.82 2
8 Andrew Suarez 352 Elite 30.99 2
9 Myles Dorvilus Florida Elite Track Club 31.40 1
10 Jude Bryan Daytona Express Inc 31.60 2
11 Zahir Davis QUANTUM TRACK CLUB 31.66 2
12 Dre'Shon Frazier Manatee Mustangs Sports Academ 31.99 3
13 Aidan Pierre Louis Deland Lightning Boltz TC 32.01 3
14 Joseph Celestin Jr Florida Elite Track Club 32.57 3
Girls 200 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nahjiya Mcpherson QUANTUM TRACK CLUB 27.54 1
2 Nneoma Ukawuilulu Daytona Express Inc 27.67 1
3 Kaelyn Mccann VAST Track and Field 28.05 2
4 Nadiyah Coote-Gilbert Florida Elite Track Club 29.32 2
5 Ronnia Jennings Manatee Mustangs Sports Academ 29.79 1
6 Madison Ackron Daytona Express Inc 29.80 1
7 Ka’mahri Allen Florida Elite Track Club 30.56 2
8 Tyshalee Pagan Deland Lightning Boltz TC 31.69 2
9 Xylia Brown CDR TRACK CLUB 33.25 2
10 Nikayla Henderson Daytona Express Inc 34.00 1
11 Ty Riah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 34.61 1
Boys 200 meter Dash 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Khristian Williams FL East Coast Supersonics Trac 25.67 1
2 Zion Graham Quiet Storm Track Association 25.90 3
3 Jacob Hodge Unattached 27.02 2
4 Kidanny Molina Charger Elite Track Club 27.06 1
5 De'Andre Rodriguez Jr Wgt Tigers 27.14 3
6 Zaurel Johnson AsylumMade 27.55 1
7 Antonio Jacobson Speed City Xpress Track Club 27.96 1
8 Zaiden Stevens Speed City Xpress Track Club 28.18 1
9 Jamai Brown Florida Elite Track Club 28.29 1
10 Amir Allen Deland Lightning Boltz TC 28.85 2
11 Kendall Miles Jr Deland Lightning Boltz TC 30.54 2
12 Liam-Liechard Heard Unattached 32.16 3
13 Tyberious Scaffe QUANTUM TRACK CLUB 38.28 2
14 Parker Himmelstein Daytona Express Inc 40.72 2
Girls 200 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Taylor Thomas Quiet Storm Track Association 26.87 1
2 Tajah Joseph Power House Athletics Track & 29.58 1
3 Valiya Mcrae QUANTUM TRACK CLUB 29.60 1
4 Jaleyah Smith Fearless Track Club Inc. 30.17 1
5 Shayla Williams ENDURER'S 4 Christ 30.19 1
6 Krista Hansen Deland Lightning Boltz TC 31.45 2
7 Kali Mullings Perseverance Track Club 32.18 2
8 Nayla Gates Track Life Sports 32.53 1
9 Ronyha Harris Daytona Express Inc 33.14 2
10 Taniya Graham Deland Lightning Boltz TC 33.81 2
11 Jazaria Williams Deland Lightning Boltz TC 34.56 1
12 Breanna Bien-Aime ENDURER'S 4 Christ 37.07 1
Boys 200 meter Dash 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chelden Williams Chargers 23.30 1
2 Marvin Walker Jr Deland Lightning Boltz TC 24.22 1
3 Zion Rivas CDR TRACK CLUB 25.69 3
4 Carlos Brooks Quiet Storm Track Association 26.07 2
5 Travis Appling Quiet Storm Track Association 26.37 1
6 Tamari Newton Fearless Track Club Inc. 26.70 1
7 Tyreese Haynes Florida Elite Track Club 26.77 2
8 Kenneth Britt Polk County Elite 28.85 1
9 Matthew Hicks Speed City Xpress Track Club 29.36 1
10 Kyryn Moody CDR TRACK CLUB 30.00 3
11 Romeo Mitchell Quiet Storm Track Association 30.09 2
Girls 200 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Riyoko Hoskins Speed City Xpress Track Club 27.68 1
2 Jamelia Mccoy Daytona Express Inc 28.08 1
3 Khiley Thomas VAST Track and Field 29.50 1
4 Oceane Samuel Unattached 30.24 1
5 Perla Ramirez 352 Elite 31.23 1
6 Asia Taylor Power House Athletics Track & 31.40 1
7 Lu-Ann Bretney Florida Elite Track Club 34.21 1
8 Lyric Buckley Manatee Mustangs Sports Academ 39.71 1
Boys 200 meter Dash 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mario Pratt Iii Quiet Storm Track Association 23.88 1
2 Jordan Dejesus CDR TRACK CLUB 24.25 1
3 Reshey Carwell Wgt Tigers 24.45 1
4 Rashaun Coote-Gilbert Jr. Florida Elite Track Club 24.74 1
5 Jahari Buchanan Chargers 25.57 1
6 Jonathan Whitmore Jr QUANTUM TRACK CLUB 27.47 1
Girls 200 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lentajhae Smith 352 Elite 25.84 1
2 Azaria Watt Leesburg Track Club 26.74 1
3 Alexandra Newman VAST Track and Field 28.48 1
Boys 200 meter Dash 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jordan Hall (Unattached) 23.39 1
2 Javon Estes Daytona Express Inc 23.44 1
3 Leonidas Merisme Fort Lauderdale Track Club 23.77 1
4 Clarence Scrivens-Mobley 352 Elite 24.30 1
5 Wyse Lilas Wgt Tigers 25.35 2
6 Troy Livingstone Polk County Elite 26.51 2
7 Jesiah Thomas FL East Coast Supersonics Trac 26.95 2
Women 200 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Men 200 meter Dash Open/Masters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Keandre Jackson Polk County Elite 23.36 1
Girls 4x400 Meter Relay 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 6:42.20 1
Girls 4x400 Meter Relay 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 6:03.35 1
Girls 4x400 Meter Relay 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 4x400 Meter Relay 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 4x400 Meter Relay 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Speed City Xpress Track Club 6:03.47 1
2 Daytona Express Inc 6:16.45 1
3 Daytona Express Inc 6:37.64 1
Boys 4x400 Meter Relay 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 5:05.98 1
2 Daytona Express Inc 5:37.62 1
3 Daytona Express Inc 5:46.38 1
Boys 4x400 Meter Relay 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 5:46.81 1
Boys 4x400 Meter Relay 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Speed City Xpress Track Club 4:26.77 1
Boys 4x400 Meter Relay 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daytona Express Inc 4:02.71 1
Boys 4x400 Meter Relay 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Long Jump 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Riley Jackson Daytona Express Inc 1.98m 1
2 Kaelyn Shillingford VAST Track and Field 1.83m 1
3 Zipporah Pata Speed City Xpress Track Club 1.77m 1
4 Lariah Bailey 352 Elite 1.25m 1
5 Sarai Waddle Florida Elite Track Club 1.15m 1
6 Miyla Tooley Florida Elite Track Club 1.13m 1
7 Nyla Carnegie Florida Elite Track Club 0.99m 1
8 Zuri Heath Florida Elite Track Club 0.20m 1
Boys Long Jump 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bryson King Chargers 2.91m 1
2 Michael Kendricks Jr Burg Blazers Athletics 1.67m 1
3 Ocean Archie Florida Elite Track Club 1.59m 1
4 Jayceon Smith Florida Elite Track Club 1.49m 1
5 Noah Joseph QUANTUM TRACK CLUB 1.33m 1
6 Daelin Miller Florida Elite Track Club 1.27m 1
7 Josiah Celestein Florida Elite Track Club 1.23m 1
8 Kelan Green Florida Elite Track Club 1.15m 1
9 Kayne Parker FL East Coast Supersonics Trac 1.09m 1
10 Henry Taylor Florida Elite Track Club 1.02m 1
11 Syncere Rivera Florida Elite Track Club 1.01m 1
12 Zymoni Blake 352 Elite 0.80m 1
13 Zaiden Bean Daytona Express Inc 0.77m 1
14 Calvin Jones Daytona Express Inc 0.72m 1
Girls Long Jump 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chazmine Black FL East Coast Supersonics Trac 2.53m 1
2 Lailah Cook Florida Elite Track Club 2.48m 1
2 Madison Johnson Florida Elite Track Club 2.48m 1
4 Ava Floyd 352 Elite 2.30m 1
5 Promise James Daytona Express Inc 2.11m 1
6 Zaleah Peterson Burg Blazers Athletics 2.10m 1
7 Makenzie Asberry 352 Elite 2.04m 1
7 Adriana Colon Chargers 2.04m 1
9 Manhattan Burgess Daytona Express Inc 2.03m 1
10 Ryiah Michelin Deland Lightning Boltz TC 1.92m 1
11 Uni Morrell Deland Lightning Boltz TC 1.90m 1
12 Kalani Ryles Florida Elite Track Club 1.73m 1
13 Leasia Weeks Unattached 1.52m 1
14 Brigit Theuerkauf Unattached 1.46m 1
15 Javene Scott Florida Elite Track Club 1.44m 1
16 Chlo'e Young-Moore ENDURER'S 4 Christ 1.33m 1
Boys Long Jump 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jayen Rodriguez Daytona Express Inc 2.87m 1
2 Jaden Hagood 352 Elite 2.75m 1
2 Karter Porter Daytona Express Inc 2.75m 1
4 Josiah Williams Chargers 2.65m 1
5 Messiah Patterson Speed City Xpress Track Club 2.62m 1
6 Devaughn McMillon Deland Lightning Boltz TC 2.51m 1
7 Tyler Williams Florida Elite Track Club 2.40m 1
8 Carl Colimon Jr QUANTUM TRACK CLUB 2.31m 1
9 Chance Jordan Burg Blazers Athletics 2.28m 1
10 Giovanni Cooks Chargers 2.15m 1
11 Jayden Torrence Daytona Express Inc 1.97m 1
12 Christian Hall QUANTUM TRACK CLUB 1.82m 1
13 Caleb Clarke Florida Elite Track Club 1.60m 1
Girls Long Jump 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Delise Johnson Deland Lightning Boltz TC 3.36m 1
2 Kaelyn Williams Florida Elite Track Club 2.78m 1
3 Lola Wells Deland Lightning Boltz TC 2.70m 1
4 Angelica Olivera Stride & Glide 2.50m 1
5 Adasyn Parker FL East Coast Supersonics Trac 2.41m 1
6 Kennedi Taylor Daytona Express Inc 2.09m 1
7 Skylar Young Florida Elite Track Club 2.07m 1
Boys Long Jump 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tysin Willacy Deland Lightning Boltz TC 3.64m 1
2 Noah Berry Daytona Express Inc 3.32m 1
3 Eric Richardson Florida Elite Track Club 2.95m 1
4 Javion Leonard Florida Elite Track Club 2.86m 1
5 Micah Sims-Walker Florida Elite Track Club 1.78m 1
Girls Long Jump 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Aurienna Green FL East Coast Supersonics Trac 3.69m 1
2 Camyla Black FL East Coast Supersonics Trac 2.90m 1
3 Hayden Jiles FL East Coast Supersonics Trac 2.82m 1
4 Ayani Gonzalez Chargers 2.80m 1
5 Cerrincy Smith FL East Coast Supersonics Trac 2.55m 1
6 Audrey Caparas Stride & Glide 2.42m 1
7 Alexis Theuerkauf Unattached 2.33m 1
8 Laila Thompson Florida Elite Track Club 2.20m 1
Boys Long Jump 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Wade Dallas Thin Air Vault Club 3.64m 1
2 Kenneth Mason 352 Elite 3.60m 1
3 Kayson Tolliver Daytona Express Inc 3.51m 1
4 Jayon Garvin Daytona Express Inc 3.33m 1
5 Yrral Coleman Florida Elite Track Club 3.20m 1
6 Michael Morrell Deland Lightning Boltz TC 3.07m 1
7 Gabriel Morrell Deland Lightning Boltz TC 3.06m 1
8 Austin Spindler VAST Track and Field 3.05m 1
9 Josiah King Unattached 2.90m 1
10 Ethan Pata Speed City Xpress Track Club 2.60m 1
Girls Long Jump 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lyriq Hawkins 352 Elite 4.25m 1
2 Ramyia Tibby Deland Lightning Boltz TC 4.20m 1
3 Kynnadi Nowell VAST Track and Field 3.99m 1
4 Deanna Reed 352 Elite 3.27m 1
5 Cadence Smith Daytona Express Inc 3.14m 1
6 Rayniah Byrd Deland Lightning Boltz TC 2.99m 1
Boys Long Jump 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaydon Langston Florida Elite Track Club 4.06m 1
2 Cameron Rolle Jr QUANTUM TRACK CLUB 4.00m 1
3 Jaylen Nunnally Daytona Express Inc 3.68m 1
4 Karter Rogers Free&Forward Express Track Clu 3.46m 1
5 Troyce Robinson Power House Athletics Track & 3.45m 1
6 Stevie Wiley Chargers 3.27m 1
Girls Long Jump 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kennedi Smith Manatee Mustangs Sports Academ 3.74m 1
2 Tamyah Smith Florida Elite Track Club 3.62m 1
2 Storm Barrington Quiet Storm Track Association 3.62m 1
4 Cheratee Davis 352 Elite 3.51m 1
5 Jurney Perkins Manatee Mustangs Sports Academ 3.20m 1
Boys Long Jump 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 King Daughtry FL East Coast Supersonics Trac 4.16m 1
2 Jovanni Torraco 352 Elite 3.59m 1
3 Andrew Suarez 352 Elite 3.45m 1
4 Aidan Pierre Louis Deland Lightning Boltz TC 3.36m 1
5 Tyler Blackstock Florida Elite Track Club 3.00m 1
6 Joseph Celestin Jr Florida Elite Track Club 2.97m 1
Girls Long Jump 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ka’mahri Allen Florida Elite Track Club 3.78m 1
2 Hailey Webb Florida Elite Track Club 3.48m 1
3 Amiyah Meadows Florida Elite Track Club 3.37m 1
4 Madison Ackron Daytona Express Inc 3.10m 1
5 Braelynn Gilchrist VAST Track and Field 2.90m 1
Boys Long Jump 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zaurel Johnson AsylumMade 4.76m 1
2 De'Andre Rodriguez Jr Wgt Tigers 4.54m 1
3 Jeremy Wesley Florida Elite Track Club 4.36m 1
4 King Behagen Daytona Express Inc 4.24m 1
5 Amir Allen Deland Lightning Boltz TC 4.23m 1
6 Kendall Miles Jr Deland Lightning Boltz TC 3.84m 1
7 Shykeem Pitts Free&Forward Express Track Clu 3.81m 1
Girls Long Jump 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Diaz VAST Track and Field 4.22m 1
2 Shayla Williams ENDURER'S 4 Christ 4.13m 1
3 Jaleyah Smith Fearless Track Club Inc. 3.97m 1
4 Kendall Webb Florida Elite Track Club 3.84m 1
Boys Long Jump 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chelden Williams Chargers 5.75m 1
2 Marvin Walker Jr Deland Lightning Boltz TC 5.48m 1
3 Mason Brown Florida Elite Track Club 5.14m 1
4 Dominique Wortham Jr Manatee Mustangs Sports Academ 4.78m 1
5 Tyreese Haynes Florida Elite Track Club 4.71m 1
6 Bryce Benton Florida Elite Track Club 4.52m 1
7 Caliq Bailey Chargers 3.97m 1
8 Richard Heard Jr Unattached 3.81m 1
9 Christian Robinson Daytona Express Inc 3.64m 1
Girls Long Jump 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kali Howard Florida Elite Track Club 3.89m 1
1 Khiley Thomas VAST Track and Field 3.89m 1
3 Aniya Cummings Florida Elite Track Club 3.70m 1
4 Perla Ramirez 352 Elite 3.48m 1
5 Lu-Ann Bretney Florida Elite Track Club 3.34m 1
Boys Long Jump 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bernard Berry Daytona Express Inc 6.00m 1
2 Reshey Carwell Wgt Tigers 5.38m 1
3 Jahari Buchanan Chargers 5.18m 1
4 Ricco Rohn ENDURER'S 4 Christ 4.37m 1
Girls Long Jump 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Long Jump 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaquan Long Daytona Express Inc 4.93m 1
Girls Discus Throw 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaida Thompson Florida Elite Track Club 22.13m 1
2 Zariah Baker Fearless Track Club Inc. 9.65m 1
3 Jazzmen George Daytona Express Inc 8.66m 1
4 Adrianna Allen Daytona Express Inc 8.05m 1
Boys Discus Throw 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Discus Throw 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chrislyanis Molina Charger Elite Track Club 13.41m 1
Boys Discus Throw 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 King Myers Chargers 19.84m 1
2 Bryce Baucham VAST Track and Field 16.29m 1
3 Zacharias Harris 352 Elite 15.92m 1
4 Damian Figueroa AsylumMade 13.74m 1
5 Jasper Lloyd Daytona Express Inc 13.50m 1
6 Isaiah Toles VAST Track and Field 10.88m 1
7 Desmond Turner Florida Elite Track Club 7.66m 1
Girls Discus Throw 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Selena Rivera Fort Lauderdale Track Club 20.31m 1
2 Bianca Figueroa AsylumMade 16.90m 1
3 Ty Reyah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 16.37m 1
4 Kylie Hill AsylumMade 12.47m 1
Boys Discus Throw 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ay'Den Benefield Unattached 26.53m 1
Girls Discus Throw 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mariah Johnson Florida Elite Track Club 21.55m 1
2 Jurni Bethune 352 Elite 12.68m 1
3 Ronyha Harris Daytona Express Inc 11.13m 1
4 Audrina Brown Daytona Express Inc 8.01m 1
Boys Discus Throw 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tamari Newton Fearless Track Club Inc. 35.90m 1
Girls Discus Throw 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kamauri Hicks 352 Elite 24.79m 1
2 Treasure Brown 352 Elite 22.76m 1
3 Kyana Thompson Florida Elite Track Club 21.95m 1
4 Jamonii Thomas Power House Athletics Track & 15.00m 1
Boys Discus Throw 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Discus Throw 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaedyn Smith Florida Elite Track Club 27.03m 1
Boys Discus Throw 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Javelin Throw 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cyara Copeland Chargers 9.39m 1
2 Madison Johnson Florida Elite Track Club 8.10m 1
3 Aubrei Evans FL East Coast Supersonics Trac 6.99m 1
4 Caleyah Simmons Florida Elite Track Club 6.56m 1
5 Ryiah Michelin Deland Lightning Boltz TC 6.03m 1
6 Reya Heron Perseverance Track Club 5.36m 1
Boys Javelin Throw 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tay Gibson Daytona Express Inc 11.81m 1
1 Leeland Harris Daytona Express Inc 11.81m 1
3 Chadd Hartman Stride & Glide 11.34m 1
4 Blake Wells Deland Lightning Boltz TC 9.01m 1
5 Kenton Strachan Jr Daytona Express Inc 8.60m 1
6 Carter Morris Stride & Glide 8.44m 1
7 Edward Bland III Deland Lightning Boltz TC 8.05m 1
8 Cederic Brown Jr Speed City Xpress Track Club 7.92m 1
9 Karter Butler Chargers 5.33m 1
Girls Javelin Throw 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Angelica Olivera Stride & Glide 12.02m 1
2 Sydnee Simpson Deland Lightning Boltz TC 10.97m 1
3 Haedyn Bennett Deland Lightning Boltz TC 10.83m 1
4 Jamesia Mason QUANTUM TRACK CLUB 9.22m 1
5 Skylar Young Florida Elite Track Club 7.94m 1
Boys Javelin Throw 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jacob George Thin Air Vault Club 19.78m 1
2 Isaiah Jean Speed City Xpress Track Club 19.21m 1
3 Yahleel Smith FL East Coast Supersonics Trac 14.40m 1
4 Kameran Smith Manatee Mustangs Sports Academ 14.38m 1
5 Alex Floyd 352 Elite 13.19m 1
5 Kingston Williams Daytona Express Inc 13.19m 1
7 Mark Jones Jr Daytona Express Inc 9.64m 1
8 Ramir Byrd Deland Lightning Boltz TC 6.64m 1
Girls Javelin Throw 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Camyla Black FL East Coast Supersonics Trac 16.00m 1
2 Torrie Mason Wgt Tigers 15.19m 1
3 Skylar Mcclendon Quiet Storm Track Association 9.90m 1
4 Taliyah Keith Deland Lightning Boltz TC 6.34m 1
5 Darryan Evans FL East Coast Supersonics Trac 5.89m 1
Boys Javelin Throw 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Declan Guastella Stride & Glide 18.37m 1
2 Phoenix Mason Wgt Tigers 17.49m 1
3 Shiah Bradley Daytona Express Inc 17.14m 1
4 Ethan Pata Speed City Xpress Track Club 15.33m 1
5 Kadren Chisholm Deland Lightning Boltz TC 13.93m 1
6 Zymir Bean Daytona Express Inc 11.09m 1
7 Cy'Mair Swint Deland Lightning Boltz TC 9.86m 1
8 Josiah Young Florida Elite Track Club 9.73m 1
Girls Javelin Throw 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gianna Oliver VAST Track and Field 12.86m 1
2 Jae'la Berryhill Deland Lightning Boltz TC 7.70m 1
3 Ramyia Tibby Deland Lightning Boltz TC 7.47m 1
Boys Javelin Throw 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Calvin Copeland Chargers 21.83m 1
2 Brayden Spindler VAST Track and Field 18.15m 1
3 Jahmir Roberts FL East Coast Supersonics Trac 17.80m 1
Girls Javelin Throw 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Makayla Johnson Florida Elite Track Club 17.30m 1
2 Ahna Tennant FL East Coast Supersonics Trac 14.72m 1
3 Chrislyanis Molina Charger Elite Track Club 13.32m 1
4 Kennedi Smith Manatee Mustangs Sports Academ 10.76m 1
Boys Javelin Throw 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jeremiah Pierrelus VAST Track and Field 20.43m 1
2 Zacharias Harris 352 Elite 19.19m 1
3 Bryce Baucham VAST Track and Field 18.55m 1
4 Isaiah Toles VAST Track and Field 18.53m 1
5 Raul Rivera Jr Speed City Xpress Track Club 13.81m 1
6 Michael Saks Speed City Xpress Track Club 11.58m 1
7 Desmond Turner Florida Elite Track Club 10.95m 1
Girls Javelin Throw 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Harmoni Mason Wgt Tigers 29.16m 1
2 Hailey Webb Florida Elite Track Club 13.98m 1
3 Selena Rivera Fort Lauderdale Track Club 13.64m 1
Boys Javelin Throw 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Shykeem Pitts Free&Forward Express Track Clu 22.68m 1
2 Liam-Liechard Heard Unattached 19.28m 1
3 Ay'Den Benefield Unattached 11.78m 1
4 Parker Himmelstein Daytona Express Inc 3.30m 1
Girls Javelin Throw 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Krista Hansen Deland Lightning Boltz TC 24.04m 1
2 Mariah Johnson Florida Elite Track Club 20.73m 1
3 Jazaria Williams Deland Lightning Boltz TC 16.67m 1
4 Kendall Webb Florida Elite Track Club 14.73m 1
5 Jurni Bethune 352 Elite 14.53m 1
6 Ronyha Harris Daytona Express Inc 14.08m 1
7 Taniya Graham Deland Lightning Boltz TC 8.50m 1
Boys Javelin Throw 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ethan Mason Wgt Tigers 30.69m 1
2 Bryce Benton Florida Elite Track Club 20.11m 1
3 Nigel Berry Nuspeed Elite 18.35m 1
Girls Javelin Throw 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kamauri Hicks 352 Elite 26.77m 1
2 Kali Howard Florida Elite Track Club 25.05m 1
3 Treasure Brown 352 Elite 16.85m 1
4 Kyana Thompson Florida Elite Track Club 16.12m 1
Boys Javelin Throw 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Javelin Throw 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jaedyn Smith Florida Elite Track Club 18.77m 1
Boys Javelin Throw 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Isaiah Pata Speed City Xpress Track Club 25.34m 1
Girls Shot Put 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Shot Put 5 & 6 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Calvin Jones Daytona Express Inc 2.90m 1
2 Justin Lee Ii Run it Sports 2.73m 1
3 Jayceon Smith Florida Elite Track Club 2.41m 1
4 Syncere Rivera Florida Elite Track Club 1.95m 1
5 Zaiden Bean Daytona Express Inc 1.64m 1
Girls Shot Put 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cyara Copeland Chargers 4.56m 1
2 Aziah Randall AsylumMade 2.80m 1
Boys Shot Put 7 & 8 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Leeland Harris Daytona Express Inc 6.02m 1
2 Jayceon Lyons Perseverance Track Club 5.55m 1
3 Cederic Brown Jr Speed City Xpress Track Club 4.46m 1
4 Kenton Strachan Jr Daytona Express Inc 4.10m 1
4 Edward Bland III Deland Lightning Boltz TC 4.10m 1
6 Karter Butler Chargers 2.70m 1
Girls Shot Put 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sydnee Simpson Deland Lightning Boltz TC 5.38m 1
Boys Shot Put 9 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Isaiah Jean Speed City Xpress Track Club 5.92m 1
2 Mark Jones Jr Daytona Express Inc 4.19m 1
3 Kingston Williams Daytona Express Inc 4.17m 1
4 Alex Floyd 352 Elite 3.69m 1
5 Yahleel Smith FL East Coast Supersonics Trac 3.47m 1
Girls Shot Put 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brooklynn Smith AsylumMade 4.69m 1
2 Torrie Mason Wgt Tigers 4.50m 1
3 Cadence Smith AsylumMade 4.48m 1
4 Darryan Evans FL East Coast Supersonics Trac 3.35m 1
Boys Shot Put 10 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kadren Chisholm Deland Lightning Boltz TC 6.46m 1
2 Brian King Chargers 5.91m 1
3 Shiah Bradley Daytona Express Inc 5.90m 1
4 Cy'Mair Swint Deland Lightning Boltz TC 5.61m 1
5 Zymir Bean Daytona Express Inc 4.67m 1
6 Josiah Young Florida Elite Track Club 4.50m 1
7 Harrison Hymes VAST Track and Field 4.31m 1
Girls Shot Put 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zariah Baker Fearless Track Club Inc. 7.08m 1
2 Jae'la Berryhill Deland Lightning Boltz TC 6.29m 1
3 Saliha Simpson Deland Lightning Boltz TC 5.96m 1
4 Jaida Thompson Florida Elite Track Club 5.19m 1
5 Jazzmen George Daytona Express Inc 4.84m 1
6 Adrianna Allen Daytona Express Inc 4.59m 1
Boys Shot Put 11 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Calvin Copeland Chargers 7.69m 1
2 Jahmir Roberts FL East Coast Supersonics Trac 4.92m 1
Girls Shot Put 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Storm Barrington Quiet Storm Track Association 7.44m 1
2 Chrislyanis Molina Charger Elite Track Club 6.48m 1
Boys Shot Put 12 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 King Myers Chargers 9.12m 1
2 Jeremiah Pierrelus VAST Track and Field 8.18m 1
3 Isaiah Toles VAST Track and Field 8.10m 1
4 Zacharias Harris 352 Elite 7.26m 1
5 Jasper Lloyd Daytona Express Inc 6.94m 1
6 Michael Saks Speed City Xpress Track Club 6.52m 1
7 Desmond Turner Florida Elite Track Club 6.33m 1
8 Raul Rivera Jr Speed City Xpress Track Club 5.69m 1
9 Damian Figueroa AsylumMade 5.26m 1
Girls Shot Put 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Harmoni Mason Wgt Tigers 9.09m 1
2 Selena Rivera Fort Lauderdale Track Club 8.89m 1
3 Ty Reyah Covington Manatee Mustangs Sports Academ 7.99m 1
4 Tyshalee Pagan Deland Lightning Boltz TC 7.69m 1
5 Xylia Brown CDR TRACK CLUB 7.29m 1
6 Bianca Figueroa AsylumMade 6.93m 1
7 Braelynn Gilchrist VAST Track and Field 6.40m 1
8 Kylie Hill AsylumMade 5.89m 1
9 Markayla Dixon Deland Lightning Boltz TC 4.98m 1
Boys Shot Put 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ay'Den Benefield Unattached 9.59m 1
Girls Shot Put 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mariah Johnson Florida Elite Track Club 9.66m 1
2 Jazaria Williams Deland Lightning Boltz TC 8.52m 1
3 Jurni Bethune 352 Elite 8.50m 1
4 Krista Hansen Deland Lightning Boltz TC 8.24m 1
5 Ronyha Harris Daytona Express Inc 7.35m 1
6 Natalie Williams Daytona Express Inc 5.90m 1
7 Breanna Bien-Aime ENDURER'S 4 Christ 5.40m 1
8 Audrina Brown Daytona Express Inc 5.03m 1
9 Taniya Graham Deland Lightning Boltz TC 4.28m 1
Boys Shot Put 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tamari Newton Fearless Track Club Inc. 13.02m 1
2 Harry Rucker Daytona Express Inc 11.46m 1
3 Chelden Williams Chargers 11.38m 1
4 Cortez Black FL East Coast Supersonics Trac 8.19m 1
Girls Shot Put 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyana Thompson Florida Elite Track Club 9.11m 1
2 Kamauri Hicks 352 Elite 8.46m 1
3 Kali Howard Florida Elite Track Club 8.04m 1
4 Treasure Brown 352 Elite 7.77m 1
5 Jamonii Thomas Power House Athletics Track & 6.39m 1
Boys Shot Put 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Quinn Holmes Daytona Express Inc 10.58m 1
Girls Shot Put 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alexandra Newman VAST Track and Field 11.40m 1
2 Jaedyn Smith Florida Elite Track Club 10.25m 1
3 Jhene Broughton Deland Lightning Boltz TC 7.15m 1
Boys Shot Put 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Isaiah Pata Speed City Xpress Track Club 8.79m 1
2 Jesiah Thomas FL East Coast Supersonics Trac 7.99m 1
Girls Triple Jump 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Hailey Webb Florida Elite Track Club 26-8 1
2 Amiyah Meadows Florida Elite Track Club 23-4 1
3 Jordynn Williams Florida Elite Track Club 23-0 1
Boys Triple Jump 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jeremy Wesley Florida Elite Track Club 31-6 1
2 Jamai Brown Florida Elite Track Club 31-6 1
Girls Triple Jump 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kendall Webb Florida Elite Track Club 26-3 1
Boys Triple Jump 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mason Brown Florida Elite Track Club 36-9 1
2 Tyreese Haynes Florida Elite Track Club 32-11 1
Girls Triple Jump 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Laryn Coleman Florida Elite Track Club 35-7 1
2 Kamauri Hicks 352 Elite 30-7 1
3 Lu-Ann Bretney Florida Elite Track Club 24-2 1
Boys Triple Jump 15 - 16 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls Triple Jump 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys Triple Jump 17 - 18 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Hurdles 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 200 meter Hurdles 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Diaz VAST Track and Field 33.05 1
Boys 200 meter Hurdles 13 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zaurel Johnson AsylumMade 30.98 1
2 Jamai Brown Florida Elite Track Club 32.92 1
Boys 200 meter Hurdles 14 Years
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Marvens Pierrelus VAST Track and Field 28.42 1
2 Brandon Gilchrist VAST Track and Field 29.06 1
3 Mason Brown Florida Elite Track Club 29.31 1
4 Christian Robinson Daytona Express Inc 35.07 1