Girls 4x100 Meter Relay KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Episcopal Day School 1:37.08 1
2 Sacred Heart Cathedral School 1:37.57 1
3 Episcopal Day School 1:46.38 1
Boys 4x100 Meter Relay KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Saint Mary Catholic School 1:26.70 1
2 Episcopal Day School 1:32.79 1
3 Sacred Heart Cathedral School 1:33.89 1
Girls 4x100 Meter Relay 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 1:17.13 2
2 St. Paul Catholic School 1:17.98 2
3 Episcopal Day School 1:18.10 2
4 Saint Mary Catholic School 1:18.12 2
5 Sacred Heart Cathedral School 1:22.14 2
6 Redeemer Lutheran School 1:28.67 2
7 Episcopal Day School 1:28.82 2
8 Creative Learning Academy 1:31.07 1
9 Saint Mary Catholic School 1:31.32 1
10 Episcopal Day School 1:34.35 1
11 Creative Learning Academy 1:34.83 2
Boys 4x100 Meter Relay 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Episcopal Day School 1:10.80 2
2 Saint Mary Catholic School 1:13.03 1
3 Redeemer Lutheran School 1:15.30 2
4 Sacred Heart Cathedral School 1:17.50 2
5 Episcopal Day School 1:18.15 2
6 St. Paul Catholic School 1:20.43 1
7 Creative Learning Academy 1:21.07 2
8 Episcopal Day School 1:24.66 2
9 Sacred Heart Cathedral School 1:32.02 2
10 Sacred Heart Cathedral School 1:41.96 1
Girls 4x100 Meter Relay 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Episcopal Day School 1:08.68 1
2 Creative Learning Academy 1:10.15 1
3 St. Paul Catholic School 1:12.74 1
4 Saint Mary Catholic School 1:13.04 1
5 St. John the Evangelist Cathol 1:17.31 1
6 Sacred Heart Cathedral School 1:19.56 1
7 Saint Mary Catholic School 1:19.65 1
8 Saint Mary Catholic School 1:21.96 1
Boys 4x100 Meter Relay 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 1:05.59 1
2 Redeemer Lutheran School 1:07.64 1
3 Saint Mary Catholic School 1:09.32 1
4 Saint Mary Catholic School 1:10.99 1
5 St. Paul Catholic School 1:14.20 1
6 Sacred Heart Cathedral School 1:22.36 1
7 Saint Mary Catholic School 1:24.03 1
Girls 4x100 Meter Relay 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 1:05.16 1
2 Sacred Heart Cathedral School 1:06.86 1
3 Episcopal Day School 1:07.83 1
4 St. John the Evangelist Cathol 1:09.70 1
Boys 4x100 Meter Relay 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 1:04.46 1
2 Saint Mary Catholic School 1:11.56 1
3 Sacred Heart Cathedral School 1:12.81 1
Girls 4x100 Meter Relay 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 1:00.74 1
2 Episcopal Day School 1:01.75 1
3 Saint Mary Catholic School 1:03.20 1
4 Sacred Heart Cathedral School 1:03.23 1
5 Sacred Heart Cathedral School 1:03.83 1
6 Episcopal Day School 1:05.43 1
7 St. John the Evangelist Cathol 1:05.71 1
Boys 4x100 Meter Relay 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Redeemer Lutheran School 54.46 1
2 Sacred Heart Cathedral School 55.15 1
3 Creative Learning Academy 55.53 1
4 Episcopal Day School 57.56 1
5 Sacred Heart Cathedral School 57.65 1
6 St. Paul Catholic School 59.12 1
7 Saint Mary Catholic School 1:01.81 1
8 St. John the Evangelist Cathol 1:04.52 1
Girls 200 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Collins Purdom 0 Episcopal Day School 39.73 2
2 Margot Haenszel 0 Episcopal Day School 43.62 2
3 Lauren Burns 0 Saint Mary Catholic School 47.20 2
4 Madelyn Denmon 0 Sacred Heart Cathedral School 48.15 2
5 Alena Whitehead 0 Episcopal Day School 48.63 2
6 Katie Comerford 0 Sacred Heart Cathedral School 49.71 1
7 Fiona May 0 Saint Mary Catholic School 53.60 1
8 Sidney Hargis 0 Sacred Heart Cathedral School 55.30 1
9 Sage Falardeau 1 St. John the Evangelist Cathol 57.57 1
10 Hannah Grace Talley 0 St. Paul Catholic School 1:04.86 2
Boys 200 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Shaun Tector 0 Saint Mary Catholic School 41.40 1
2 George Underwood 0 Saint Mary Catholic School 42.18 2
3 Ashton McClure 0 Saint Mary Catholic School 43.16 1
4 Brennan Kindle 0 Episcopal Day School 44.42 2
5 Connor Romero 1 St. John the Evangelist Cathol 44.45 1
6 Austin Baldwin 0 Sacred Heart Cathedral School 47.00 1
7 Enzo Xhindoli 0 Sacred Heart Cathedral School 47.61 2
8 Briar Long 0 Episcopal Day School 47.75 2
9 Henry Crider 0 Redeemer Lutheran School 48.10 2
10 Dylan Lopez 0 Episcopal Day School 48.64 2
11 Gray Latshaw 0 Creative Learning Academy 48.67 2
12 Lucas Bowersox 0 Sacred Heart Cathedral School 49.12 1
Girls 200 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sydney Harrison 2 Redeemer Lutheran School 36.57 2
2 Kylee Norris 1 Episcopal Day School 38.40 3
3 Daniella DuMond 2 Creative Learning Academy 38.41 3
4 Lucy Wood 2 Creative Learning Academy 39.19 3
5 Charleston Monte 2 St. John the Evangelist Cathol 39.26 2
6 Liv Merritt 1 Saint Mary Catholic School 39.35 2
7 Ximena Largaespada 1 St. Paul Catholic School 39.86 3
8 Caroline Burns 2 Saint Mary Catholic School 41.01 1
9 Marianna Caldwell 3 Sacred Heart Cathedral School 42.60 1
10 Nova Butler 1 Episcopal Day School 43.49 3
11 Lily Cassel 2 St. John the Evangelist Cathol 44.09 1
12 Florian Jasmine 2 Sacred Heart Cathedral School 44.45 3
13 Devy Ogumoro 1 St. Paul Catholic School 44.70 1
14 Fouz Alsaeid 1 Creative Learning Academy 45.37 3
15 Halverson Hayden 2 Sacred Heart Cathedral School 45.82 2
16 Teagan Trammell 1 Redeemer Lutheran School 47.24 2
17 Camille May 2 Saint Mary Catholic School 47.44 2
18 Lilly Holland 1 Redeemer Lutheran School 48.06 2
19 Anson Antonio 1 Episcopal Day School 50.75 3
20 Emma Ramsey 1 St. Paul Catholic School 53.91 2
Boys 200 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Logan Perlman 2 Episcopal Day School 33.38 3
2 David Gross 1 Sacred Heart Cathedral School 35.93 1
3 Noah Haskaj 2 Saint Mary Catholic School 37.33 2
4 Latten Soule 2 Episcopal Day School 37.54 3
5 Gabriel Crider 2 Redeemer Lutheran School 37.83 2
6 Paul Webb 2 Episcopal Day School 39.12 3
7 Jackson Huber 1 St. Paul Catholic School 39.67 3
8 Johreal Salmon 2 Saint Mary Catholic School 39.73 1
9 Daniel Wilson 1 Redeemer Lutheran School 39.84 2
10 Donovan Woodrow 2 Saint Mary Catholic School 41.76 2
11 Myles Denmon 1 Sacred Heart Cathedral School 41.93 2
12 Kade Brown 2 St. John the Evangelist Cathol 42.06 2
13 Jagger Jones 2 Redeemer Lutheran School 42.17 2
14 Hugh LeBeau 2 St. Paul Catholic School 42.79 3
15 Lowell Murrell 2 Creative Learning Academy 44.95 3
16 Sakari Bone 2 St. John the Evangelist Cathol 47.74 1
17 Ezra Pratt 2 Creative Learning Academy 47.88 3
18 Ashwin Parikh 1 Creative Learning Academy 54.08 3
Girls 200 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mary Leidner 3 St. Paul Catholic School 33.84 3
2 Olivia Macon 3 St. Paul Catholic School 35.11 2
3 Lennox Shaddix 3 Creative Learning Academy 35.55 3
4 Charlie Gay 3 Episcopal Day School 35.61 3
5 Hailey Herron 4 Episcopal Day School 36.23 3
6 Lena Coleman 3 St. John the Evangelist Cathol 37.32 1
7 Ella Jimenez 4 Episcopal Day School 38.00 3
8 Milan Rojas 3 Saint Mary Catholic School 38.45 2
9 Adelina Mariano 4 Creative Learning Academy 39.76 3
10 Sophia Gizowski 3 Creative Learning Academy 40.93 3
11 Aria Xhindoli 4 Sacred Heart Cathedral School 41.03 2
12 Mary Concannon 3 St. John the Evangelist Cathol 41.63 1
13 Kylee Heidbreeder 4 Saint Mary Catholic School 42.77 2
14 Aubrey Stilts 4 Saint Mary Catholic School 44.20 1
15 Demari Sinkfield 3 St. John the Evangelist Cathol 47.07 2
16 Valerie Cerezo 3 Sacred Heart Cathedral School 48.41 2
17 Savannah Caldwell 3 St. Paul Catholic School 48.61 3
Boys 200 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mateo Largaespada 4 St. Paul Catholic School 30.49 3
2 Hunter Lemon 7 Redeemer Lutheran School 32.79 3
3 Winston Tilley 3 Creative Learning Academy 33.25 3
4 Jacob Johnson 3 Redeemer Lutheran School 33.56 2
5 Camden Sharp 4 Saint Mary Catholic School 36.23 1
6 Preston Sherman 4 Saint Mary Catholic School 36.47 2
7 Kyle Hammergren 3 St. Paul Catholic School 36.62 3
8 Chief Bediako 3 St. John the Evangelist Cathol 36.63 2
9 Josiah Sinkfield 4 St. John the Evangelist Cathol 37.11 2
10 Thomas Testa 4 Episcopal Day School 37.29 3
11 Zane Alshurieki 3 Creative Learning Academy 38.00 2
12 Calloway Drain 4 Redeemer Lutheran School 38.20 1
13 Marco Cruz-Lisch 4 Episcopal Day School 40.71 3
14 Henry Carff 4 Sacred Heart Cathedral School 40.72 1
15 Grayton Norenberg 3 Montessori School of Pensacola 42.17 2
16 Henry Saam 4 Sacred Heart Cathedral School 44.94 2
17 Trenton Reber 3 Episcopal Day School 46.54 2
18 Connor Saam 3 Sacred Heart Cathedral School 50.30 1
Girls 200 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Abigayle Belcher 6 Episcopal Day School 30.52 2
2 Felicity Ward 6 St. Paul Catholic School 33.28 2
3 Stella Vail 6 Episcopal Day School 33.42 2
4 Gia Aroacho-Guzman 4 Saint Mary Catholic School 33.53 1
5 Ella Yasunaga 6 Sacred Heart Cathedral School 33.62 1
6 Lorelei Pilger 5 Creative Learning Academy 33.95 2
7 Emily Ryan 5 Episcopal Day School 35.56 2
8 Laila Green 5 Creative Learning Academy 35.67 2
9 Riley Hartwell 5 St. John the Evangelist Cathol 36.32 1
10 Isabelle Beroset 6 Sacred Heart Cathedral School 37.41 1
11 Frances LeBeau 6 St. Paul Catholic School 38.17 2
12 Therèse Baroco 6 Sacred Heart Cathedral School 38.30 1
13 Caroline Wood 5 Creative Learning Academy 38.36 2
14 Valerie Neese 6 St. John the Evangelist Cathol 38.94 1
Boys 200 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 James Scott 9 Saint Mary Catholic School 30.70 2
2 Sanders McLeod 6 St. Paul Catholic School 31.69 1
3 Carson Wilkerson 6 Redeemer Lutheran School 31.71 1
4 Austin Caldwell 5 Episcopal Day School 33.34 2
5 Valen McPhail 5 Episcopal Day School 33.63 2
6 Kawika Bautista 5 Saint Mary Catholic School 33.91 1
7 Brody McLelland 6 Redeemer Lutheran School 35.11 2
8 Liam Brown 6 St. John the Evangelist Cathol 35.31 1
9 Elijah Hein 6 Sacred Heart Cathedral School 36.08 1
10 Grayton Thompson 6 Sacred Heart Cathedral School 36.69 1
11 Levi Pommerening 6 Creative Learning Academy 37.35 2
12 Aiden Griffin 6 Creative Learning Academy 37.96 1
13 Matthew Burns 5 Saint Mary Catholic School 38.90 2
14 Matthew Hill 5 Creative Learning Academy 38.92 2
15 Jackson Roberts 6 Sacred Heart Cathedral School 54.49 1
Girls 200 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Katherine Sidden 8 Episcopal Day School 29.43 2
2 Carina Mariano 7 Creative Learning Academy 30.07 2
3 Zara Spear 7 Episcopal Day School 31.92 2
4 Jadelyn Prince 8 St. John the Evangelist Cathol 31.96 2
5 Emerson Bellas 7 St. John the Evangelist Cathol 32.85 2
6 Mia Carollo 7 Saint Mary Catholic School 33.29 1
7 Lexi Spears 7 Saint Mary Catholic School 33.42 2
8 Claire Peterson 8 Sacred Heart Cathedral School 33.62 1
9 Shayna Janik 8 Episcopal Day School 33.93 2
10 Caitlyn Moore 8 Sacred Heart Cathedral School 34.85 2
11 Muneera Alsaeid 7 Creative Learning Academy 35.52 1
12 Bridey Comerford 7 Sacred Heart Cathedral School 35.77 1
13 Samantha Bowdich 7 Creative Learning Academy 37.56 1
Boys 200 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Darius Dunmiles 7 Creative Learning Academy 25.17 2
2 Edwin Aroacho-Guzman 8 Saint Mary Catholic School 25.18 2
3 Henry Martin 7 Sacred Heart Cathedral School 26.68 2
4 Ryder Lemon 7 Redeemer Lutheran School 26.70 1
5 J.D. Redding 8 Redeemer Lutheran School 28.44 1
6 Duke Coleman 7 Episcopal Day School 28.84 2
7 Gavin Wienckowski 8 Saint Mary Catholic School 31.16 1
8 Cruz Cummings 8 Episcopal Day School 31.44 2
9 Sam Bone 7 St. John the Evangelist Cathol 31.56 1
Girls 100 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Boys 100 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
Girls 100 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mary Leidner 3 St. Paul Catholic School 16.11 2
2 Charlie Gay 3 Episcopal Day School 16.36 2
3 Anika Steinlicht 4 Sacred Heart Cathedral School 17.06 1
4 Lena Coleman 3 St. John the Evangelist Cathol 17.20 1
5 Ella Tharp 3 St. Paul Catholic School 17.30 2
6 Adelina Mariano 4 Creative Learning Academy 17.77 2
7 Zoely Machado 4 Saint Mary Catholic School 17.91 2
8 Luna Gordon 2 Creative Learning Academy 18.32 1
9 Matilda Neese 3 St. John the Evangelist Cathol 18.49 1
10 Olivia Bridges 4 Saint Mary Catholic School 18.57 1
11 Savannah Simmons 4 Episcopal Day School 19.28 2
12 Allie Hatch 4 Episcopal Day School 20.28 2
13 Chartlotte Bridges 4 Saint Mary Catholic School 20.34 2
14 Aspen Shaddix 1 Creative Learning Academy 20.92 1
15 Henderson Skylar 3 Sacred Heart Cathedral School 21.75 1
16 Seraphina Evans 3 St. John the Evangelist Cathol 21.85 1
Boys 100 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mateo Largaespada 4 St. Paul Catholic School 14.24 3
2 Jack Slocum 4 Sacred Heart Cathedral School 15.34 2
3 Lorenzo Hixon 4 Creative Learning Academy 15.52 3
4 Jacob Johnson 3 Redeemer Lutheran School 15.59 2
5 Hunter Lemon 7 Redeemer Lutheran School 16.00 3
6 Chief Bediako 3 St. John the Evangelist Cathol 16.63 2
7 Callum Peterson 4 Sacred Heart Cathedral School 16.67 2
8 Eli Wlison 3 Redeemer Lutheran School 16.78 1
9 Cody Keefer 3 Creative Learning Academy 16.79 3
10 Gunnar Peterson 4 Sacred Heart Cathedral School 16.89 1
11 Thomas Testa 4 Episcopal Day School 17.22 3
12 Josiah Sinkfield 4 St. John the Evangelist Cathol 17.31 2
13 Isaac Chan 3 St. Paul Catholic School 17.49 3
14 Dale Mayernik 4 Saint Mary Catholic School 19.03 1
15 Kash Jaquish 3 Creative Learning Academy 19.04 3
16 Sebastian Concannon 3 St. John the Evangelist Cathol 19.72 2
17 Bennett Raney 3 Saint Mary Catholic School 19.95 1
18 Harry Neiser 3 Saint Mary Catholic School 20.81 2
19 Grayton Norenberg 3 Montessori School of Pensacola 20.82 2
20 Trenton Reber 3 Episcopal Day School 21.27 3
Girls 100 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Juliet Moore 6 Creative Learning Academy 13.92 3
2 Abigayle Belcher 6 Episcopal Day School 14.53 3
3 Felicity Ward 6 St. Paul Catholic School 15.50 3
4 Bina Westerheim 6 Episcopal Day School 15.59 3
5 Madison Williams 6 St. John the Evangelist Cathol 15.60 2
6 Jillian Rispoli 6 St. Paul Catholic School 16.44 2
7 Blake Benton 5 Creative Learning Academy 16.71 3
8 Laila Green 5 Creative Learning Academy 16.74 3
9 Sophia Harrison 5 Redeemer Lutheran School 16.77 2
10 Riley Hartwell 5 St. John the Evangelist Cathol 16.99 1
11 Sophia Cortes 6 Sacred Heart Cathedral School 17.07 3
12 Mia Jimenez 5 Episcopal Day School 17.17 3
13 Therèse Baroco 6 Sacred Heart Cathedral School 17.33 1
14 Cecelia Jorissen 6 Saint Mary Catholic School 17.46 1
15 Frances LeBeau 6 St. Paul Catholic School 17.68 2
16 Isabelle Beroset 6 Sacred Heart Cathedral School 17.68 2
17 Saria Bone 5 St. John the Evangelist Cathol 20.27 2
Boys 100 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lucas Wooten 6 St. Paul Catholic School 15.24 2
2 Thomas Brown 6 Creative Learning Academy 15.25 3
3 Carson Wilkerson 6 Redeemer Lutheran School 15.26 2
4 Jonathan Dues 6 Saint Mary Catholic School 15.35 3
5 Troi Robbins 5 Creative Learning Academy 15.76 3
6 Austin Caldwell 5 Episcopal Day School 15.94 3
7 Liam Brown 6 St. John the Evangelist Cathol 16.11 2
8 Charlie Kerr 5 St. Paul Catholic School 16.15 1
9 Valen McPhail 5 Episcopal Day School 16.19 3
10 Jeffery McCarthy 5 Creative Learning Academy 16.37 3
11 Brody McLelland 6 Redeemer Lutheran School 16.66 2
12 Keaton Janssen 5 Saint Mary Catholic School 17.02 1
13 Rider Davidson 5 Sacred Heart Cathedral School 17.34 3
14 Francis Solomon 5 St. John the Evangelist Cathol 17.60 2
15 Joe Steffensmeier 5 Sacred Heart Cathedral School 17.69 2
16 Anthony Gonzalez 5 Saint Mary Catholic School 19.83 3
17 Landon Moore 5 Sacred Heart Cathedral School 21.12 1
Girls 100 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Carina Mariano 7 Creative Learning Academy 14.24 2
2 Savannah Broughton 8 Sacred Heart Cathedral School 14.31 2
3 Katherine Sidden 8 Episcopal Day School 14.36 2
4 Emerson Bellas 7 St. John the Evangelist Cathol 15.38 2
5 Genesis Denis 8 Episcopal Day School 15.49 2
6 Mia Carollo 7 Saint Mary Catholic School 15.54 1
7 Sarah Haas 8 Sacred Heart Cathedral School 15.57 1
8 Claire Peterson 8 Sacred Heart Cathedral School 15.62 1
9 Angelina Shrout 8 Episcopal Day School 15.79 2
10 Mahalla Berhan 7 Creative Learning Academy 15.80 2
11 Sophia Ginter 7 Saint Mary Catholic School 16.54 1
12 Lila Lindsey 7 Creative Learning Academy 17.01 2
13 Gabriela Vega 7 St. John the Evangelist Cathol 17.60 1
Boys 100 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Darius Dunmiles 7 Creative Learning Academy 12.35 2
2 Campbell Caldwell 8 Episcopal Day School 12.54 2
3 Ryder Lemon 7 Redeemer Lutheran School 12.86 2
4 Jake Bates 8 St. Paul Catholic School 13.07 1
5 Eli Stambolic 7 Creative Learning Academy 13.25 2
6 J.D. Redding 8 Redeemer Lutheran School 13.42 1
7 Tyson Lacour 8 Sacred Heart Cathedral School 13.47 2
8 Luke LeBeau 8 St. Paul Catholic School 13.93 2
9 Gavin Tubban 8 Sacred Heart Cathedral School 14.03 1
10 Tre Robbins 7 Creative Learning Academy 14.54 2
11 Joseph Carff 7 Sacred Heart Cathedral School 14.54 2
12 John Concannon 7 St. John the Evangelist Cathol 15.83 1
13 Paul Hanneken 7 Saint Mary Catholic School 16.65 1
14 Deaglan Feely 8 Saint Mary Catholic School 16.86 1
15 Brandon Garrett 7 St. Paul Catholic School 17.83 1
Girls 1600 meter Run 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Scout Baker 4 Sacred Heart Cathedral School 6:51.45 1
2 Aubrey Saksa 3 Redeemer Lutheran School 7:24.01 1
3 Kaylee Lathinghouse 12 Saint Mary Catholic School 8:26.42 1
Boys 1600 meter Run 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Davis Hill 4 Sacred Heart Cathedral School 6:39.08 1
2 Ryland Bautista 3 Saint Mary Catholic School 6:47.79 1
3 Austyn Wallace 8 Redeemer Lutheran School 6:54.41 1
4 Timmy Kimbell 3 Sacred Heart Cathedral School 7:02.05 1
5 Cooper Mayorca 2 Redeemer Lutheran School 7:05.23 1
6 Judah Holland 2 Redeemer Lutheran School 7:45.17 1
7 Elijah Lathinghouse 3 Saint Mary Catholic School 8:12.69 1
Girls 1600 meter Run 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Luca Poller 5 Sacred Heart Cathedral School 6:37.39 1
2 Rachel Frey 6 Sacred Heart Cathedral School 6:57.11 1
3 Emilie Zoesch 5 Episcopal Day School 7:13.16 1
4 Faith Mayor 6 Saint Mary Catholic School 7:24.76 1
Boys 1600 meter Run 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Patrick Root 6 Sacred Heart Cathedral School 6:15.80 1
2 Rory Herron 5 Episcopal Day School 6:18.31 1
3 Stephen Cadden 6 St. Paul Catholic School 6:26.12 1
4 Wesley Hoffman 5 St. Paul Catholic School 6:36.27 1
5 Derrick Hopkins 6 Redeemer Lutheran School 6:47.87 1
6 Alexander Bautista 5 Saint Mary Catholic School 6:57.71 1
7 Luke Hanneken 5 Saint Mary Catholic School 7:01.25 1
8 William Kimbell 5 Sacred Heart Cathedral School 7:07.86 1
Girls 1600 meter Run 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Delilah Jucha 7 Saint Mary Catholic School 6:16.93 1
2 Isabel Gross 12 Sacred Heart Cathedral School 6:17.12 1
3 Maggie Comerford 8 Sacred Heart Cathedral School 6:18.79 1
4 Josyln Jucha 8 Saint Mary Catholic School 6:37.72 1
5 Muneera Alsaeid 7 Creative Learning Academy 7:28.71 1
Boys 1600 meter Run 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 William Ludvigsen 8 Sacred Heart Cathedral School 5:48.14 1
2 Max Steinlicht 7 Sacred Heart Cathedral School 5:54.39 1
3 Patrick Frey 8 Sacred Heart Cathedral School 5:57.72 1
4 Peter Gonzalez 8 Saint Mary Catholic School 5:59.17 1
5 Maddox McKian 7 St. Paul Catholic School 6:01.53 1
6 William Sidden 8 Episcopal Day School 6:03.30 1
7 Matthew Ryan 7 Episcopal Day School 6:11.53 1
8 Titus Holland 8 Redeemer Lutheran School 6:24.48 1
9 Maddox Janssen 8 Saint Mary Catholic School 6:27.80 1
10 Wells Nickelson 7 St. Paul Catholic School 6:50.86 1
Girls 400 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cerise Walters 4 Saint Mary Catholic School 1:22.59 1
2 Hailey Herron 4 Episcopal Day School 1:22.87 2
3 Ella Jimenez 4 Episcopal Day School 1:24.96 2
4 Daniella DuMond 2 Creative Learning Academy 1:26.81 2
5 Makena Brown 4 Sacred Heart Cathedral School 1:26.87 1
6 Aubrey Saksa 3 Redeemer Lutheran School 1:27.82 1
7 Gabby Epps 3 Saint Mary Catholic School 1:28.95 1
8 Ava Ramsey 3 St. Paul Catholic School 1:31.05 1
9 Mary Camille Daniels 3 Episcopal Day School 1:32.05 2
10 Eva Prince 4 St. John the Evangelist Cathol 1:32.11 2
11 Lucy Wood 2 Creative Learning Academy 1:41.49 2
12 Anika Steinlicht 4 Sacred Heart Cathedral School 1:41.59 1
13 Adele Gonzalez 4 Saint Mary Catholic School 1:44.65 1
14 Savannah Caldwell 3 St. Paul Catholic School 1:44.74 2
15 Matilda Schepper 2 Creative Learning Academy 1:45.02 2
Boys 400 meter Dash 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mateo Largaespada 4 St. Paul Catholic School 1:07.50 1
2 Beck Mohanco 3 Sacred Heart Cathedral School 1:18.57 1
3 Cayden Hopkins 4 Redeemer Lutheran School 1:22.88 2
4 Theo Rukse 3 Saint Mary Catholic School 1:23.12 2
5 Dean Groth 3 Creative Learning Academy 1:24.08 1
6 Marco Cruz-Lisch 4 Episcopal Day School 1:26.07 2
7 Justin Blalock 3 Creative Learning Academy 1:30.06 2
8 Bennett Wilson 4 Redeemer Lutheran School 1:32.11 2
9 Calloway Drain 4 Redeemer Lutheran School 1:32.99 1
10 Srirama Kesharwani 4 Creative Learning Academy 1:33.07 1
11 John Caldwell 4 Sacred Heart Cathedral School 1:34.83 1
12 Florian Joshua 3 Sacred Heart Cathedral School 1:37.25 2
13 Solomon Previte 3 Saint Mary Catholic School 1:38.98 2
14 Asa Stone 3 Saint Mary Catholic School 2:02.40 2
Girls 400 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Emmaline Mohanco 5 Sacred Heart Cathedral School 1:11.95 2
2 Emily Ryan 5 Episcopal Day School 1:18.35 2
3 Katherine Ludvigsen 6 Sacred Heart Cathedral School 1:18.98 2
4 Blake Benton 5 Creative Learning Academy 1:19.23 2
5 Diane Gup 6 Episcopal Day School 1:20.28 2
6 Solette Evans 5 St. John the Evangelist Cathol 1:24.26 1
7 Tudor-Beach Fraiser 6 Creative Learning Academy 1:25.47 2
8 Lydia Stevens 3 Saint Mary Catholic School 1:25.87 1
9 Emery Hoffman 5 Episcopal Day School 1:26.53 1
10 Caroline Wood 5 Creative Learning Academy 1:26.63 2
11 Jordan Mott 5 Sacred Heart Cathedral School 1:28.55 2
12 Jillian Rispoli 6 St. Paul Catholic School 1:31.99 1
Boys 400 meter Dash 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Derrick Hopkins 6 Redeemer Lutheran School 1:13.03 2
2 Valen McPhail 5 Episcopal Day School 1:17.28 2
3 Ethan Johnson 6 Creative Learning Academy 1:19.00 2
4 Florian Jacob 5 Sacred Heart Cathedral School 1:20.36 2
5 Lucas Wooten 6 St. Paul Catholic School 1:21.51 1
6 Kawika Bautista 5 Saint Mary Catholic School 1:23.27 2
7 Colt Choat 5 Sacred Heart Cathedral School 1:25.23 2
8 Jack Howland 5 Saint Mary Catholic School 1:28.97 2
9 Luis Ogumoro 5 St. Paul Catholic School 1:30.67 1
10 Grayson Carff 5 Sacred Heart Cathedral School 1:34.21 2
11 Ryan Blalock 6 Creative Learning Academy 1:35.49 1
12 Francis Solomon 5 St. John the Evangelist Cathol 1:55.75 1
Girls 400 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Julianna Kerns 8 Saint Mary Catholic School 1:09.59 1
2 Rose Schneider 7 Creative Learning Academy 1:10.73 2
3 Zara Spear 7 Episcopal Day School 1:14.59 2
4 Mia Slocum 8 Sacred Heart Cathedral School 1:16.97 2
5 Koto Meece 7 Creative Learning Academy 1:17.44 2
6 Isabella Galinis 8 Episcopal Day School 1:18.80 2
7 Muneera Alsaeid 7 Creative Learning Academy 1:23.86 2
8 Juliana Cruz-Lisch 7 Episcopal Day School 1:24.99 2
9 Julia Mott 7 Sacred Heart Cathedral School 1:34.23 1
Boys 400 meter Dash 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eli Stambolic 7 Creative Learning Academy 1:04.35 2
2 Jeremy Mandujano-Maldanado 8 Saint Mary Catholic School 1:05.52 2
3 Eamon Longsworth 8 Sacred Heart Cathedral School 1:06.85 2
4 Patrick Frey 8 Sacred Heart Cathedral School 1:11.09 2
5 Joseph Devine 8 Saint Mary Catholic School 1:12.23 1
6 Gabe Steiner 7 Creative Learning Academy 1:17.81 1
7 Riley Gander 8 Sacred Heart Cathedral School 1:19.66 1
8 Kaleb Nunez 7 St. John the Evangelist Cathol 1:26.02 2
9 Brandon Garrett 7 St. Paul Catholic School 1:40.42 2
Girls 800 meter Run 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Aubrey Saksa 3 Redeemer Lutheran School 3:19.76 1
2 Lyra Bess Porterfield 4 Saint Mary Catholic School 3:22.10 1
3 Hadley Brown 4 Creative Learning Academy 3:27.84 1
4 Adeline McClure 3 Saint Mary Catholic School 3:32.04 1
5 Morgan Frey 4 Sacred Heart Cathedral School 3:37.48 1
6 Lila Campion 3 Saint Mary Catholic School 3:38.03 1
Boys 800 meter Run 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jack Slocum 4 Sacred Heart Cathedral School 2:54.54 1
2 Winston Tilley 3 Creative Learning Academy 2:55.79 1
3 Davis Hill 4 Sacred Heart Cathedral School 3:12.28 1
4 Ryan Scott 4 Saint Mary Catholic School 3:13.69 1
5 Eli Wlison 3 Redeemer Lutheran School 3:15.09 1
6 Curtis Lester-Colvin 4 Creative Learning Academy 3:15.59 1
7 Cayden Hopkins 4 Redeemer Lutheran School 3:21.15 1
8 Kash Jaquish 3 Creative Learning Academy 3:21.96 1
9 Liam Merritt 3 Saint Mary Catholic School 3:26.15 1
10 Solomon Previte 3 Saint Mary Catholic School 3:29.75 1
11 Jed Holland 4 Redeemer Lutheran School 3:37.21 1
Girls 800 meter Run 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sophia Underwood 4 Saint Mary Catholic School 3:03.04 1
2 Lauren Jacobs 6 Sacred Heart Cathedral School 3:03.74 1
3 Taylor Jacobs 6 Sacred Heart Cathedral School 3:03.80 1
4 Emmaline Mohanco 5 Sacred Heart Cathedral School 3:10.51 1
5 Mia Jimenez 5 Episcopal Day School 3:13.65 1
6 Tudor-Beach Fraiser 6 Creative Learning Academy 3:28.54 1
7 Diane Gup 6 Episcopal Day School 3:32.28 1
8 Emilie Zoesch 5 Episcopal Day School 3:34.90 1
9 Madison Williams 6 St. John the Evangelist Cathol 3:45.12 1
Boys 800 meter Run 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rory Herron 5 Episcopal Day School 2:49.59 1
2 Patrick Root 6 Sacred Heart Cathedral School 2:51.13 1
3 Graham Murrell 5 Creative Learning Academy 2:56.96 1
4 Logan Merritt 5 Saint Mary Catholic School 2:59.76 1
5 Sanders McLeod 6 St. Paul Catholic School 3:07.50 1
6 Jonathan Dues 6 Saint Mary Catholic School 3:08.13 1
7 Michael Page 6 Sacred Heart Cathedral School 3:14.74 1
Girls 800 meter Run 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Delilah Jucha 7 Saint Mary Catholic School 2:53.08 1
2 Mary Brown 8 Sacred Heart Cathedral School 2:54.97 1
3 Koto Meece 7 Creative Learning Academy 2:58.40 1
4 Kylie Rushing 8 Sacred Heart Cathedral School 3:00.63 1
5 Cathryn Bridgford 7 Saint Mary Catholic School 3:07.83 1
6 Lyla Scott 7 Saint Mary Catholic School 3:07.92 1
7 Rose Schneider 7 Creative Learning Academy 3:30.04 1
8 Mia Slocum 8 Sacred Heart Cathedral School 3:56.60 1
9 Chloe Blue 7 St. John the Evangelist Cathol 4:43.35 1
Boys 800 meter Run 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kaleb Mager 8 Sacred Heart Cathedral School 2:38.06 1
2 William Sidden 8 Episcopal Day School 2:47.76 1
3 Diego Lares 8 Sacred Heart Cathedral School 2:55.56 1
4 Matthew Ryan 7 Episcopal Day School 2:55.94 1
5 Grant NeSmith 8 Sacred Heart Cathedral School 2:59.74 1
6 Maddox McKian 7 St. Paul Catholic School 3:02.60 1
7 Andy Rukse 8 Saint Mary Catholic School 3:02.88 1
8 Luke Holland 7 Redeemer Lutheran School 3:04.52 1
9 Sam Bone 7 St. John the Evangelist Cathol 3:11.27 1
Girls 4x400 Meter Relay 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 6:11.56 1
2 Episcopal Day School 6:17.81 1
3 Saint Mary Catholic School 6:24.28 1
Boys 4x400 Meter Relay 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Creative Learning Academy 6:01.64 1
2 Sacred Heart Cathedral School 6:07.37 1
3 Saint Mary Catholic School 6:24.60 1
Girls 4x400 Meter Relay 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 5:32.67 1
2 Saint Mary Catholic School 5:47.75 1
3 Episcopal Day School 5:53.03 1
Boys 4x400 Meter Relay 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 St. Paul Catholic School 5:26.85 1
2 Saint Mary Catholic School 5:29.94 1
3 Sacred Heart Cathedral School 6:13.38 1
4 Creative Learning Academy 6:19.92 1
Girls 4x400 Meter Relay 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 4:59.71 1
2 Saint Mary Catholic School 5:03.66 1
3 Episcopal Day School 6:15.51 1
Boys 4x400 Meter Relay 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Saint Mary Catholic School 4:22.68 1
2 Sacred Heart Cathedral School 4:38.80 1
3 Sacred Heart Cathedral School 4:55.99 1
Girls 50 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Collins Purdom 0 Episcopal Day School 10.06 2
2 Margot Haenszel 0 Episcopal Day School 10.97 2
3 Adeline Allen 0 Sacred Heart Cathedral School 11.25 2
4 Lauren Burns 0 Saint Mary Catholic School 11.30 1
5 Alena Whitehead 0 Episcopal Day School 11.35 2
6 Madelyn Denmon 0 Sacred Heart Cathedral School 11.64 2
7 Fiona May 0 Saint Mary Catholic School 12.22 2
8 Adalynn Hardy 0 Sacred Heart Cathedral School 12.36 2
9 Hannah Grace Talley 0 St. Paul Catholic School 13.61 1
10 Sage Falardeau 1 St. John the Evangelist Cathol 14.14 1
Boys 50 meter Dash KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Elijah Olivera 0 Saint Mary Catholic School 10.29 1
2 Briar Long 0 Episcopal Day School 10.45 2
3 Connor Romero 1 St. John the Evangelist Cathol 10.68 1
4 Lorenzo Ruppel 0 Sacred Heart Cathedral School 10.75 2
5 Brennan Kindle 0 Episcopal Day School 10.87 2
6 Jude Scott 0 Sacred Heart Cathedral School 11.04 1
7 Gray Latshaw 0 Creative Learning Academy 11.10 2
8 Gabriel Gill 0 Saint Mary Catholic School 11.20 2
9 Dylan Lopez 0 Episcopal Day School 11.22 2
10 Henry Crider 0 Redeemer Lutheran School 11.51 1
11 Jude Mayor 0 Saint Mary Catholic School 11.67 1
12 Casey Halverson 0 Sacred Heart Cathedral School 13.40 2
Girls 50 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sydney Harrison 2 Redeemer Lutheran School 8.73 2
2 Luna Gordon 2 Creative Learning Academy 9.28 3
3 Kylee Norris 1 Episcopal Day School 9.37 3
4 Ava White 1 Creative Learning Academy 9.39 3
5 McClain Leidner 2 St. Paul Catholic School 9.47 3
6 Ximena Largaespada 1 St. Paul Catholic School 9.54 3
7 Charleston Monte 2 St. John the Evangelist Cathol 9.61 2
8 Lei'lia Ogumoro 2 St. Paul Catholic School 9.80 2
9 Matilda Schepper 2 Creative Learning Academy 9.83 3
10 Hayes Vail 2 Episcopal Day School 9.85 3
11 Azli Patel 2 Episcopal Day School 9.98 3
12 Lindsay Hopkins 1 Redeemer Lutheran School 10.08 2
13 Halverson Hayden 2 Sacred Heart Cathedral School 10.38 2
14 Layla Morgan 2 Saint Mary Catholic School 10.48 2
15 Hargis Giglia 2 Sacred Heart Cathedral School 10.52 1
16 Ellie Chambers 1 Saint Mary Catholic School 10.94 2
17 Avery White 1 Saint Mary Catholic School 11.30 1
18 Zariah Bardin 1 Redeemer Lutheran School 11.38 1
19 Lily Cassel 2 St. John the Evangelist Cathol 11.66 2
20 Kira Cerezo 1 Sacred Heart Cathedral School 12.83 1
Boys 50 meter Dash 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Logan Perlman 2 Episcopal Day School 8.44 3
2 James Childs 2 Episcopal Day School 8.69 3
3 Jayden Baker 2 Redeemer Lutheran School 9.05 1
4 Latten Soule 2 Episcopal Day School 9.13 3
5 Beau Devine 2 Saint Mary Catholic School 9.34 2
6 Logan Simmons 1 Saint Mary Catholic School 9.50 1
7 Caleb Edmonston 1 Sacred Heart Cathedral School 9.58 2
8 Daniel Wilson 1 Redeemer Lutheran School 9.64 1
9 Jackson Huber 1 St. Paul Catholic School 9.70 3
10 Baylen Latshaw 2 Creative Learning Academy 9.98 3
11 Gerald Cline 5 Redeemer Lutheran School 9.99 2
12 Andres Withers 1 Creative Learning Academy 10.07 3
13 Rex Geisler 2 Creative Learning Academy 10.19 3
14 Jacob Chan 1 St. Paul Catholic School 10.20 3
15 Max Ramsey 1 St. Paul Catholic School 10.38 2
16 Marek Alden 2 Sacred Heart Cathedral School 10.49 2
17 Atlas Previte 1 Saint Mary Catholic School 10.56 2
18 Sakari Bone 2 St. John the Evangelist Cathol 11.14 2
19 Ian Maloney 1 Sacred Heart Cathedral School 11.29 2
Girls Long Jump KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Edith Weathersbee 0 Episcopal Day School 4-0 1
2 Lauren Burns 0 Saint Mary Catholic School 3-8 1
3 Adeline Allen 0 Sacred Heart Cathedral School 3-8 1
4 Adalynn Hardy 0 Sacred Heart Cathedral School 3-8 1
4 Jayleigh Young 0 Episcopal Day School 3-8 1
6 Gwen Lojo 0 Episcopal Day School 3-6 1
7 Zara Nwosu 0 Episcopal Day School 3-6 1
8 Eloise Haddock 0 Episcopal Day School 3-2 1
9 Hannah Grace Talley 0 St. Paul Catholic School 3-0 1
Boys Long Jump KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Enzo Xhindoli 0 Sacred Heart Cathedral School 4-10 1
2 William Sipes 0 Episcopal Day School 4-10 1
3 Jude Scott 0 Sacred Heart Cathedral School 4-8 1
4 Jude Mayor 0 Saint Mary Catholic School 4-8 1
5 Shaun Tector 0 Saint Mary Catholic School 4-8 1
6 George Underwood 0 Saint Mary Catholic School 4-8 1
7 Gabriel Gill 0 Saint Mary Catholic School 4-4 1
8 Lucas Bowersox 0 Sacred Heart Cathedral School 3-10 1
9 Sebastian Paulos 0 Episcopal Day School 3-8 1
9 Lorenzo Ruppel 0 Sacred Heart Cathedral School 3-8 1
11 Wesley Norton 0 Episcopal Day School 3-4 1
Girls Long Jump 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Caroline Burns 2 Saint Mary Catholic School 6-8 1
2 Leah Tenniswood 2 Episcopal Day School 6-2 1
3 Maddox Spranger 1 Saint Mary Catholic School 6-0 1
4 Hargis Giglia 2 Sacred Heart Cathedral School 5-11 1
5 Lucy Ward 1 St. Paul Catholic School 5-10 1
6 Sydney Harrison 2 Redeemer Lutheran School 5-10 1
7 Livi Taylor 2 Episcopal Day School 5-10 1
8 Teagan Trammell 1 Redeemer Lutheran School 5-9 1
9 Aspen Shaddix 1 Creative Learning Academy 5-8 1
10 Ava White 1 Creative Learning Academy 5-7 1
11 Margaret Allman 1 Creative Learning Academy 5-6 1
12 Sylvie Boerjan 1 Episcopal Day School 5-2 1
12 Emma Brandeberry 2 Episcopal Day School 5-2 1
12 Ellie Chambers 1 Saint Mary Catholic School 5-2 1
12 Anna Marie Mayor 2 Saint Mary Catholic School 5-2 1
12 Vivian Simmons 1 Episcopal Day School 5-2 1
17 Fouz Alsaeid 1 Creative Learning Academy 5-0 1
18 Devy Ogumoro 1 St. Paul Catholic School 4-11 1
19 McClain Leidner 2 St. Paul Catholic School 4-10 1
20 Lily Cassel 2 St. John the Evangelist Cathol 4-9 1
21 Camille May 2 Saint Mary Catholic School 4-8 1
22 Kira Cerezo 1 Sacred Heart Cathedral School 4-5 1
23 Isabel Galavis 2 St. Paul Catholic School 4-3 1
24 Emma Ramsey 1 St. Paul Catholic School 4-2 1
25 Tahlia Quinones 1 Creative Learning Academy 4-1 1
Boys Long Jump 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Craig Spranger 2 Saint Mary Catholic School 5-10 1
2 Jeremy Behrens 2 Sacred Heart Cathedral School 5-6 1
3 Jayden Baker 2 Redeemer Lutheran School 5-4 1
4 Johreal Salmon 2 Saint Mary Catholic School 5-3 1
5 Grayson Smith Sacred Heart Cathedral School 5-2 1
6 Gabriel Crider 2 Redeemer Lutheran School 5-2 1
7 Nathan Tenniswood 2 Episcopal Day School 5-2 1
8 Lowell Murrell 2 Creative Learning Academy 5-0 1
9 Derek Greene 2 Sacred Heart Cathedral School 5-0 1
10 Jacob Chan 1 St. Paul Catholic School 4-10 1
10 Erik Hammergren 2 St. Paul Catholic School 4-10 1
10 Logan Simmons 1 Saint Mary Catholic School 4-10 1
13 Ezra Pratt 2 Creative Learning Academy 4-8 1
13 Joe Kimbell 1 Sacred Heart Cathedral School 4-8 1
15 Kade Brown 2 St. John the Evangelist Cathol 4-6 1
15 Noah Haskaj 2 Saint Mary Catholic School 4-6 1
15 Graham Norton 1 Episcopal Day School 4-6 1
18 Jagger Jones 2 Redeemer Lutheran School 4-4 1
18 Harrison Petrovski 1 Episcopal Day School 4-4 1
18 Gregory Klein 1 Sacred Heart Cathedral School 4-4 1
21 Atlas Previte 1 Saint Mary Catholic School 4-2 1
22 Ian Agostinelli 1 Episcopal Day School 4-1 1
23 Ashwin Parikh 1 Creative Learning Academy 3-11 1
24 Nolan Fletcher 1 Episcopal Day School 3-10 1
25 Justin Cerezo 1 Sacred Heart Cathedral School 3-2 1
Girls Long Jump 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mary Leidner 3 St. Paul Catholic School 11-1 1
2 Lennox Shaddix 3 Creative Learning Academy 11-0 1
3 Cerise Walters 4 Saint Mary Catholic School 10-9 1
4 Sophia Underwood 4 Saint Mary Catholic School 10-8 1
5 Ella Tharp 3 St. Paul Catholic School 10-2 1
6 Lydia Stevens 3 Saint Mary Catholic School 9-8 1
7 Ellie Coggin 3 Episcopal Day School 9-7 1
8 Leila Boerjan 4 Episcopal Day School 9-5 1
9 Milan Rojas 3 Saint Mary Catholic School 9-0 1
10 Allie Hatch 4 Episcopal Day School 8-10 1
11 Mary Concannon 3 St. John the Evangelist Cathol 8-9 1
12 Makena Brown 4 Sacred Heart Cathedral School 8-6 1
13 Seraphina Evans 3 St. John the Evangelist Cathol 8-5 1
14 Luna Gordon 2 Creative Learning Academy 8-4 1
14 Serafina Howland 3 Saint Mary Catholic School 8-4 1
16 Josephine Rispoli 3 St. Paul Catholic School 7-11 1
17 Lillian Sullivan 2 Creative Learning Academy 7-10 1
18 Luisanna Parra 3 Saint Mary Catholic School 7-5 1
19 Demari Sinkfield 3 St. John the Evangelist Cathol 7-3 1
20 Sophia Gill 3 Saint Mary Catholic School 7-1 1
21 Savannah Caldwell 3 St. Paul Catholic School 7-0 1
22 Julia LeBeau 2 Creative Learning Academy 6-8 1
23 Coco Schneider 2 Creative Learning Academy 6-6 1
24 Henderson Skylar 3 Sacred Heart Cathedral School 6-5 1
25 Valerie Cerezo 3 Sacred Heart Cathedral School 6-1 1
26 Savannah Simmons 4 Episcopal Day School 6-0 1
27 Gia Aroacho-Guzman 4 Saint Mary Catholic School 0-11.02 1
Boys Long Jump 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Chief Bediako 3 St. John the Evangelist Cathol 12-0 1
2 Austyn Wallace 8 Redeemer Lutheran School 12-0 1
3 Davis Hill 4 Sacred Heart Cathedral School 11-8 1
4 Henry Carff 4 Sacred Heart Cathedral School 10-11 1
5 Jed Holland 4 Redeemer Lutheran School 10-9 1
6 Josiah Sinkfield 4 St. John the Evangelist Cathol 10-8 1
7 Dean Groth 3 Creative Learning Academy 10-7 1
8 Liam Merritt 3 Saint Mary Catholic School 10-6 1
9 Finnley Raney 4 Saint Mary Catholic School 10-5 1
10 Kash Jaquish 3 Creative Learning Academy 10-3 1
11 Thomas Testa 4 Episcopal Day School 9-10 1
12 Camden Sharp 4 Saint Mary Catholic School 9-6 1
13 Timmy Kimbell 3 Sacred Heart Cathedral School 9-3 1
14 Sebastian Concannon 3 St. John the Evangelist Cathol 9-1 1
15 Eli Chan 3 St. Paul Catholic School 8-10 1
16 Ryan Scott 4 Saint Mary Catholic School 8-6 1
16 Jacob Johnson 3 Redeemer Lutheran School 8-6 1
18 Bennett Wilson 4 Redeemer Lutheran School 8-4 1
19 Isaac Chan 3 St. Paul Catholic School 8-3 1
20 Christian Witherspooon 4 Saint Mary Catholic School 8-2 1
21 Henry Saam 4 Sacred Heart Cathedral School 8-1 1
22 Connor Saam 3 Sacred Heart Cathedral School 8-0 1
23 Grant Cotita 3 St. Paul Catholic School 7-3 1
23 Grayton Norenberg 3 Montessori School of Pensacola 7-3 1
25 Trenton Reber 3 Episcopal Day School 6-6 1
26 Justin Blalock 3 Creative Learning Academy 6-1 1
Girls Long Jump 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Juliet Moore 6 Creative Learning Academy 13-7 1
2 Felicity Ward 6 St. Paul Catholic School 12-2 1
3 Stella Vail 6 Episcopal Day School 11-10 1
4 Ella Yasunaga 6 Sacred Heart Cathedral School 11-6 1
5 Faith Mayor 6 Saint Mary Catholic School 11-4 1
6 Luca Poller 5 Sacred Heart Cathedral School 11-4 1
7 Gia Aroacho-Guzman 4 Saint Mary Catholic School 11-2 1
8 Lauren Jacobs 6 Sacred Heart Cathedral School 11-0 1
9 Lorelei Pilger 5 Creative Learning Academy 10-10 1
10 Taylor Jacobs 6 Sacred Heart Cathedral School 10-9 1
11 Sophia Underwood 4 Saint Mary Catholic School 10-8 1
12 Caroline Wood 5 Creative Learning Academy 10-4 1
13 Cecelia Jorissen 6 Saint Mary Catholic School 10-3 1
14 Katherine Ludvigsen 6 Sacred Heart Cathedral School 10-2 1
15 Lydia Stevens 3 Saint Mary Catholic School 9-8 1
16 Sophia Harrison 5 Redeemer Lutheran School 8-10 1
17 Valerie Neese 6 St. John the Evangelist Cathol 7-11 1
18 Saria Bone 5 St. John the Evangelist Cathol 7-10 1
Boys Long Jump 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Grayson Carff 5 Sacred Heart Cathedral School 14-2 1
2 James Scott 9 Saint Mary Catholic School 14-0 1
3 Patrick Root 6 Sacred Heart Cathedral School 12-1 1
4 Ethan Johnson 6 Creative Learning Academy 11-10 1
5 Graham Murrell 5 Creative Learning Academy 11-5 1
6 Charlie Kerr 5 St. Paul Catholic School 11-4 1
7 Michael Page 6 Sacred Heart Cathedral School 11-0 1
8 Troi Robbins 5 Creative Learning Academy 10-10 1
9 Aiden Griffin 6 Creative Learning Academy 10-10 1
10 Luis Ogumoro 5 St. Paul Catholic School 10-10 1
11 Anthony Gonzalez 5 Saint Mary Catholic School 10-5 1
12 Matthew Burns 5 Saint Mary Catholic School 10-2 1
13 Luke Hanneken 5 Saint Mary Catholic School 10-0 1
14 Joe Steffensmeier 5 Sacred Heart Cathedral School 9-6 1
15 Ryan Blalock 6 Creative Learning Academy 9-3 1
16 Jackson Roberts 6 Sacred Heart Cathedral School 8-9 1
17 Francis Solomon 5 St. John the Evangelist Cathol 8-4 1
Girls Long Jump 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Savannah Broughton 8 Sacred Heart Cathedral School 13-6 1
2 Cathryn Bridgford 7 Saint Mary Catholic School 12-7 1
3 Julia Mott 7 Sacred Heart Cathedral School 12-5 1
4 Isabel Gross 12 Sacred Heart Cathedral School 12-3 1
5 Katherine Sidden 8 Episcopal Day School 12-2 1
6 Angelina Shrout 8 Episcopal Day School 11-4 1
7 Isabella Galinis 8 Episcopal Day School 11-2 1
8 Caitlyn Moore 8 Sacred Heart Cathedral School 10-10 1
9 Sophia Ginter 7 Saint Mary Catholic School 10-8 1
9 Sarah Haas 8 Sacred Heart Cathedral School 10-8 1
11 Chloe Blue 7 St. John the Evangelist Cathol 10-6 1
12 Juliana Cruz-Lisch 7 Episcopal Day School 10-0 1
12 Josyln Jucha 8 Saint Mary Catholic School 10-0 1
14 Samantha Bowdich 7 Creative Learning Academy 9-11 1
14 Lyla Scott 7 Saint Mary Catholic School 9-11 1
16 Koto Meece 7 Creative Learning Academy 9-2 1
17 Gabriela Vega 7 St. John the Evangelist Cathol 8-10 1
Boys Long Jump 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tyson Lacour 8 Sacred Heart Cathedral School 15-11 1
2 Edwin Aroacho-Guzman 8 Saint Mary Catholic School 15-2 1
3 William Sidden 8 Episcopal Day School 14-9 1
4 Joseph Devine 8 Saint Mary Catholic School 14-1 1
5 William Ludvigsen 8 Sacred Heart Cathedral School 14-0 1
6 Eamon Longsworth 8 Sacred Heart Cathedral School 13-10 1
7 Tre Robbins 7 Creative Learning Academy 13-8 1
8 Gavin Wienckowski 8 Saint Mary Catholic School 13-7 1
9 Gavin Tubban 8 Sacred Heart Cathedral School 13-0 1
10 John Concannon 7 St. John the Evangelist Cathol 12-8 1
11 Maddox Janssen 8 Saint Mary Catholic School 12-0 1
12 Connor Roberts 8 Sacred Heart Cathedral School 7-6 1
Girls Javelin Throw KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Katie Comerford 0 Sacred Heart Cathedral School 18-11 1
2 Eloise Haddock 0 Episcopal Day School 16-8 1
3 Gwen Lojo 0 Episcopal Day School 14-2 1
4 Sidney Hargis 0 Sacred Heart Cathedral School 13-10 1
5 Fiona May 0 Saint Mary Catholic School 13-6 1
6 Edith Weathersbee 0 Episcopal Day School 11-3 1
7 Sage Falardeau 1 St. John the Evangelist Cathol 11-2 1
8 Jayleigh Young 0 Episcopal Day School 9-6 1
9 Adalynn Hardy 0 Sacred Heart Cathedral School 6-4 1
10 Zara Nwosu 0 Episcopal Day School 5-8 1
Boys Javelin Throw KINDERGARTEN
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Austin Baldwin 0 Sacred Heart Cathedral School 48-10 1
2 Ashton McClure 0 Saint Mary Catholic School 32-9 1
3 Lucas Bowersox 0 Sacred Heart Cathedral School 32-5 1
4 Connor Romero 1 St. John the Evangelist Cathol 28-9 1
5 Gray Latshaw 0 Creative Learning Academy 26-10 1
6 Elijah Olivera 0 Saint Mary Catholic School 24-3 1
7 Wesley Norton 0 Episcopal Day School 24-1 1
8 Gabriel Gill 0 Saint Mary Catholic School 20-6 1
9 Sebastian Paulos 0 Episcopal Day School 17-1 1
9 William Sipes 0 Episcopal Day School 17-1 1
11 Henry Crider 0 Redeemer Lutheran School 14-6 1
12 Casey Halverson 0 Sacred Heart Cathedral School 14-5 1
13 Lorenzo Ruppel 0 Sacred Heart Cathedral School 10-9 1
Girls Javelin Throw 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Margaret Allman 1 Creative Learning Academy 28-5 1
2 Florian Jasmine 2 Sacred Heart Cathedral School 27-3 1
3 Liv Merritt 1 Saint Mary Catholic School 27-1 1
4 Azli Patel 2 Episcopal Day School 25-11 1
5 Marianna Caldwell 3 Sacred Heart Cathedral School 25-10 1
6 Charleston Monte 2 St. John the Evangelist Cathol 25-3 1
7 Lillian Sullivan 2 Creative Learning Academy 25-3 1
8 Julia LeBeau 2 Creative Learning Academy 25-2 1
9 Maddox Spranger 1 Saint Mary Catholic School 24-5 1
10 Lei'lia Ogumoro 2 St. Paul Catholic School 24-0 1
11 Devy Ogumoro 1 St. Paul Catholic School 23-5 1
12 Layla Morgan 2 Saint Mary Catholic School 20-7 1
13 Lucy Ward 1 St. Paul Catholic School 20-5 1
14 Lindsay Hopkins 1 Redeemer Lutheran School 19-9 1
15 Molly McKay 1 Episcopal Day School 19-4 1
16 Larue Sitton 1 Episcopal Day School 19-3 1
17 Tahlia Quinones 1 Creative Learning Academy 18-11 1
18 Livi Taylor 2 Episcopal Day School 18-6 1
19 Olivia Bowden 1 Episcopal Day School 16-6 1
20 Isabel Galavis 2 St. Paul Catholic School 15-11 1
21 Kira Cerezo 1 Sacred Heart Cathedral School 15-9 1
22 Emma Ramsey 1 St. Paul Catholic School 14-10 1
23 Lilly Holland 1 Redeemer Lutheran School 14-8 1
24 Simone Schneider 1 Creative Learning Academy 14-7 1
25 Zariah Bardin 1 Redeemer Lutheran School 13-9 1
26 Avery White 1 Saint Mary Catholic School 11-9 1
Boys Javelin Throw 1ST-2ND GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Grant Darden 2 Episcopal Day School 52-4 2
2 Craig Spranger 2 Saint Mary Catholic School 49-3 1
3 Hugh LeBeau 2 St. Paul Catholic School 48-3 1
4 Rex Geisler 2 Creative Learning Academy 48-0 2
5 Jagger Jones 2 Redeemer Lutheran School 44-11 2
6 Mark Sipes 2 Episcopal Day School 43-8 2
7 Cooper Mayorca 2 Redeemer Lutheran School 42-8 1
8 Lachlan McPhail 2 Episcopal Day School 40-10 2
9 Judah Holland 2 Redeemer Lutheran School 38-7 1
10 Gerald Cline 5 Redeemer Lutheran School 37-7 1
11 Beau Devine 2 Saint Mary Catholic School 37-6 1
12 Baylen Latshaw 2 Creative Learning Academy 37-1 1
13 Erik Hammergren 2 St. Paul Catholic School 34-10 2
13 Caleb Edmonston 1 Sacred Heart Cathedral School 34-10 1
15 Andres Withers 1 Creative Learning Academy 33-5 2
16 Jameson Fiedler 1 Episcopal Day School 32-2 2
17 Nathan Tenniswood 2 Episcopal Day School 32-1 2
18 Jacob Chan 1 St. Paul Catholic School 31-11 2
19 Ezra Pratt 2 Creative Learning Academy 31-4 1
20 Myles Denmon 1 Sacred Heart Cathedral School 31-2 1
21 Donovan Woodrow 2 Saint Mary Catholic School 28-8 2
22 Jeremy Behrens 2 Sacred Heart Cathedral School 28-6 2
23 Kade Brown 2 St. John the Evangelist Cathol 28-3 2
23 Daniel Wilson 1 Redeemer Lutheran School 28-3 2
25 Gabriel Crider 2 Redeemer Lutheran School 28-2 1
26 Sakari Bone 2 St. John the Evangelist Cathol 27-11 2
27 David Gross 1 Sacred Heart Cathedral School 27-0 1
28 Ashwin Parikh 1 Creative Learning Academy 20-5 1
29 Max Ramsey 1 St. Paul Catholic School 20-4 1
30 Logan Simmons 1 Saint Mary Catholic School 18-11 1
Girls Javelin Throw 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eva Prince 4 St. John the Evangelist Cathol 54-10 1
2 Josephine Rispoli 3 St. Paul Catholic School 38-9 1
3 Olivia Macon 3 St. Paul Catholic School 38-2 1
4 Mary Camille Daniels 3 Episcopal Day School 37-0 1
5 Lyra Bess Porterfield 4 Saint Mary Catholic School 36-10 1
6 Sophia Gizowski 3 Creative Learning Academy 33-9 1
7 Ellie Coggin 3 Episcopal Day School 33-2 1
8 Ava Ramsey 3 St. Paul Catholic School 31-3 1
9 Demari Sinkfield 3 St. John the Evangelist Cathol 28-2 1
10 Gabby Epps 3 Saint Mary Catholic School 27-2 1
11 Aubrey Stilts 4 Saint Mary Catholic School 27-0 1
12 Olivia Bridges 4 Saint Mary Catholic School 25-7 1
13 Matilda Neese 3 St. John the Evangelist Cathol 24-8 1
14 Aria Xhindoli 4 Sacred Heart Cathedral School 24-4 1
15 Chartlotte Bridges 4 Saint Mary Catholic School 23-10 1
16 Morgan Frey 4 Sacred Heart Cathedral School 23-7 1
17 Savannah Simmons 4 Episcopal Day School 17-10 1
18 Coco Schneider 2 Creative Learning Academy 15-11 1
Boys Javelin Throw 3RD-4TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Theo Rukse 3 Saint Mary Catholic School 59-0 1
2 Cody Keefer 3 Creative Learning Academy 58-0 1
3 Beck Mohanco 3 Sacred Heart Cathedral School 51-7 1
4 Kyle Hammergren 3 St. Paul Catholic School 49-0 1
5 John Caldwell 4 Sacred Heart Cathedral School 48-1 1
6 Grant Cotita 3 St. Paul Catholic School 46-7 1
7 Srirama Kesharwani 4 Creative Learning Academy 46-6 1
8 Zane Alshurieki 3 Creative Learning Academy 44-7 1
9 Marco Cruz-Lisch 4 Episcopal Day School 44-7 1
10 James Comerford 3 Sacred Heart Cathedral School 43-9 1
11 Henry Carff 4 Sacred Heart Cathedral School 42-10 1
12 Calloway Drain 4 Redeemer Lutheran School 41-3 1
13 Florian Joshua 3 Sacred Heart Cathedral School 41-2 1
14 Eli Wlison 3 Redeemer Lutheran School 40-11 1
15 Isaac Chan 3 St. Paul Catholic School 39-10 1
15 Sebastian Olivera 3 Saint Mary Catholic School 39-10 1
17 Harry Neiser 3 Saint Mary Catholic School 39-9 1
18 Alex Lincoln 3 Saint Mary Catholic School 36-1 1
19 Sebastian Concannon 3 St. John the Evangelist Cathol 34-11 1
20 Oscar Laserna 3 Saint Mary Catholic School 34-0 1
21 Bennett Wilson 4 Redeemer Lutheran School 28-6 1
22 Justin Blalock 3 Creative Learning Academy 21-10 1
Girls Javelin Throw 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bina Westerheim 6 Episcopal Day School 59-0 1
2 Abigayle Belcher 6 Episcopal Day School 57-0 1
3 Jillian Rispoli 6 St. Paul Catholic School 56-0 1
4 Jordan Mott 5 Sacred Heart Cathedral School 54-5 1
5 Emmaline Mohanco 5 Sacred Heart Cathedral School 50-6 1
6 Frances LeBeau 6 St. Paul Catholic School 40-5 1
7 Lorelei Pilger 5 Creative Learning Academy 39-10 1
8 Rachel Frey 6 Sacred Heart Cathedral School 34-10 1
9 Solette Evans 5 St. John the Evangelist Cathol 34-5 1
10 Sophia Harrison 5 Redeemer Lutheran School 31-2 1
11 Riley Hartwell 5 St. John the Evangelist Cathol 29-5 1
12 Isabelle Beroset 6 Sacred Heart Cathedral School 29-1 1
13 Sophia Cortes 6 Sacred Heart Cathedral School 28-6 1
Boys Javelin Throw 5TH-6TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Elijah Hein 6 Sacred Heart Cathedral School 83-4 1
2 Florian Jacob 5 Sacred Heart Cathedral School 74-0 1
3 Carson Wilkerson 6 Redeemer Lutheran School 69-6 1
4 Brody McLelland 6 Redeemer Lutheran School 66-1 1
5 Austin Caldwell 5 Episcopal Day School 60-6 1
6 Matthew Hill 5 Creative Learning Academy 60-3 1
7 Jack Howland 5 Saint Mary Catholic School 56-10 1
8 Logan Merritt 5 Saint Mary Catholic School 56-7 1
9 Rory Herron 5 Episcopal Day School 55-10 1
10 Thomas Brown 6 Creative Learning Academy 53-5 1
11 Jeffery McCarthy 5 Creative Learning Academy 51-2 1
12 William Kimbell 5 Sacred Heart Cathedral School 50-9 1
13 Jonathan Dues 6 Saint Mary Catholic School 50-4 1
14 Charlie Kerr 5 St. Paul Catholic School 50-3 1
15 Colt Choat 5 Sacred Heart Cathedral School 47-2 1
16 Rider Davidson 5 Sacred Heart Cathedral School 44-10 1
17 Luis Ogumoro 5 St. Paul Catholic School 44-9 1
18 Keaton Janssen 5 Saint Mary Catholic School 44-4 1
19 Levi Pommerening 6 Creative Learning Academy 43-8 1
20 Francis Solomon 5 St. John the Evangelist Cathol 30-5 1
Girls Javelin Throw 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Savannah Broughton 8 Sacred Heart Cathedral School 77-8 1
2 Aubree Baldwin 7 Sacred Heart Cathedral School 74-7 1
3 Mahalla Berhan 7 Creative Learning Academy 60-4 1
4 Maren Rehwinkel 7 Episcopal Day School 59-11 1
5 Maggie Comerford 8 Sacred Heart Cathedral School 59-10 1
6 Julianna Kerns 8 Saint Mary Catholic School 59-6 1
7 Genesis Denis 8 Episcopal Day School 55-8 1
8 Jadelyn Prince 8 St. John the Evangelist Cathol 48-5 1
9 Samantha Bowdich 7 Creative Learning Academy 45-1 1
10 Shayna Janik 8 Episcopal Day School 44-9 1
11 Lila Lindsey 7 Creative Learning Academy 43-2 1
12 Lexi Spears 7 Saint Mary Catholic School 43-1 1
13 Bridey Comerford 7 Sacred Heart Cathedral School 42-4 1
14 Campbell Hahn 8 Episcopal Day School 35-1 1
15 Kelly O'Brien 8 Episcopal Day School 23-2 1
Boys Javelin Throw 7TH-8TH GRADE
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Joseph Carff 7 Sacred Heart Cathedral School 90-3 1
2 Campbell Caldwell 8 Episcopal Day School 86-8 1
3 Cruz Cummings 8 Episcopal Day School 84-1 1
4 Eli Stambolic 7 Creative Learning Academy 78-8 1
5 Luke LeBeau 8 St. Paul Catholic School 74-0 1
6 Jake Bates 8 St. Paul Catholic School 68-4 1
7 Hill Mason 7 Sacred Heart Cathedral School 66-3 1
8 Titus Holland 8 Redeemer Lutheran School 64-8 1
9 Paul Hanneken 7 Saint Mary Catholic School 60-8 1
10 Peter Gonzalez 8 Saint Mary Catholic School 59-10 1
11 Deaglan Feely 8 Saint Mary Catholic School 57-5 1
12 Jeremy Mandujano-Maldanado 8 Saint Mary Catholic School 57-4 1
13 Brandon Garrett 7 St. Paul Catholic School 50-1 1
14 Luke Holland 7 Redeemer Lutheran School 50-0 1
15 Riley Gander 8 Sacred Heart Cathedral School 49-9 1
16 Wells Nickelson 7 St. Paul Catholic School 48-11 1
17 Ethan Weathersbee 8 Episcopal Day School 42-4 1
18 Gabe Steiner 7 Creative Learning Academy 41-9 1
19 Andy Rukse 8 Saint Mary Catholic School 40-8 1
20 Connor Roberts 8 Sacred Heart Cathedral School 40-4 1
21 Rylan Clark 7 Sacred Heart Cathedral School 26-3 1
Women KINDERGARTEN Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Episcopal Day School 98.5
2 Sacred Heart Cathedral School 52.5
3 Saint Mary Catholic School 27
4 St. John the Evangelist Cathol 2
Men KINDERGARTEN Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Saint Mary Catholic School 71
2 Sacred Heart Cathedral School 52
3 Episcopal Day School 36
4 St. John the Evangelist Cathol 15
5 Creative Learning Academy 6
Men 1ST-2ND GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Episcopal Day School 72
2 Saint Mary Catholic School 45
3 Redeemer Lutheran School 32
4 Sacred Heart Cathedral School 27
5 St. Paul Catholic School 11
6 Creative Learning Academy 8
Women 1ST-2ND GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Creative Learning Academy 48
2 Episcopal Day School 37
3 Saint Mary Catholic School 31
4 Redeemer Lutheran School 27
5 St. Paul Catholic School 22
6 Sacred Heart Cathedral School 21
7 St. John the Evangelist Cathol 9
Women 7TH-8TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 108
2 Saint Mary Catholic School 75
3 Episcopal Day School 69
4 Creative Learning Academy 60
5 St. John the Evangelist Cathol 17
Men 7TH-8TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 120
2 Saint Mary Catholic School 55
2 Episcopal Day School 55
4 Creative Learning Academy 50
5 Redeemer Lutheran School 31
6 St. Paul Catholic School 23
7 St. John the Evangelist Cathol 2
Women 3RD-4TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Saint Mary Catholic School 69
2 St. Paul Catholic School 68
3 Episcopal Day School 61
4 Creative Learning Academy 40
5 Sacred Heart Cathedral School 37
6 St. John the Evangelist Cathol 22
7 Redeemer Lutheran School 21
Women 5TH-6TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 94
2 Episcopal Day School 92
3 Creative Learning Academy 49
4 Saint Mary Catholic School 35
5 St. Paul Catholic School 34
6 St. John the Evangelist Cathol 12
Men 5TH-6TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 76
2 Saint Mary Catholic School 62
3 Creative Learning Academy 52
4 St. Paul Catholic School 51
5 Episcopal Day School 42
6 Redeemer Lutheran School 39
7 St. John the Evangelist Cathol 3
Men 3RD-4TH GRADE Team Scores
TEAM SCORE
==================================================
1 Sacred Heart Cathedral School 81
2 Redeemer Lutheran School 69
3 Creative Learning Academy 63
4 Saint Mary Catholic School 57
5 St. Paul Catholic School 44
6 St. John the Evangelist Cathol 17
7 Episcopal Day School 3